9 nejlepších peněženek Polkadot (DOT) 2021

Tato mince, kterou vytvořil jeden ze zakladatelů sítě Ethereum, bude protokolem Blockchain nové generace. Tento článek vás provede nejlepšími peněženkami, kam si můžete uložit Polkadot (DOT) s podtextem udržování bezpečnosti 101 na paměti.

Díky úspěchu Polkadotu a jeho nativnímu tokenu DOT se stal velmi důležitým při ukládání vašich aktiv. Nalezení správné platformy je vždy hektické, ale zásadní. Naštěstí jsme sestavili seznam a existuje spravedlivý podíl peněženek, které můžete použít, aniž byste měli třetí myšlenky.

S pomocí tohoto seznamu se můžete dozvědět základní informace o Polkadot, kam uložit své coiny a nakonec Skim tohoto článku.

Co je Polkadot?

 Je to už nějaká doba od spuštění Polkadotu, ale původní token Polkadotu (DOT) otřásl prostorem kryptoměny. Dnes je mince uvedena v seznamu 10 nejlepších mincí podle tržní kapitalizace. K pojmenování DOT se používá mnoho slov a frází, ale známý je „Ethereum Killer“.

 

Polkadot je projekt zaměřený na improvizaci decentralizace internetu. Tato mince umožňuje vývoj nových blockchainů a chytrých kontraktů. Protokol Polkadot je iniciován a regulován nativní měnou názvu Polkadot DOT. Parity Technologies je firma, která stojí za vývojem sítě Polkadot. Síť je vyvinuta pomocí substrátu, stavebního nástroje používaného k budování Blockchainu. Predikce cen Polkadot na roky 2021 až 2025

Co je Polkadot? | Průvodce Polkadot pro začátečníky a úvod do blockchainu

Nejlepší peněženky Polkadot roku 2021

Níže je uveden seznam nejlepších peněženek Polkadot roku 2021

1. Atomová peněženka

Atomová peněženka je zdarma používat nevázanou peněženku na kryptoměnu, která podporuje všechny tokeny ERC-20. Atomovou peněženku můžete vytvářet a otevírat prostřednictvím různých operačních systémů, jako jsou macOS, Windows, Linux, Android a iOS. Nejzajímavější a nejznámější funkcí jsou atomové swapy na části této peněženky, které vám umožňují vyměňovat kryptoměny. Možnost výměny zabudované do systému umožňuje převádět řadu kryptoměn pomocí platformy Atomic Wallet.

Atomová kryptoměna peněženka

Tým, který stojí za projektem, je vysoce profesionální a má pověst v krypto komunitě. Rozhraní je nejlepší jak pro nová miminka, tak pro profesionální. Peněženka má také svůj nativní token, který je také tokenem ERC-20.

2. Podpis parity

 Kdo potřebuje ústup poté, co má ruce na podpisové peněžence Parity? Otevřená mobilní peněženka záměrně vyvinutá pro použití offline k ukládání vašich kryptoměn. Peněženka je k dispozici pro IOS i Android. Jedná se o offline peněženku, což znamená, že bez připojení mobilu k jakékoli interní nebo externí síti můžete snadno provádět transakce.

Většina mobilních peněženek k pokračování potřebuje síťové připojení, ale v tomto případě vám peněžní peněženka Parity Signer Polkadot poskytuje další vrstvu zabezpečení. Přestože se nikdy nepřipojí k internetu, vaše soukromé klíče nejsou nikdy uloženy online. S touto úžasnou funkcí nazvanou „Pouze sledování“ můžete sledovat svůj účet na jakémkoli počítači připojeném k síti a zároveň chránit své soukromé klíče v mobilní aplikaci.

Peněženka podporuje většinu mincí A-ligy včetně Polkadotu a lze ji připojit k hardwarovým peněženkám, tj. Zařízením Trezor a Ledger.

3. PolkaWallet

Peněženka podporovaná několika mincemi, kam můžete snadno uložit polka dot nebo jakýkoli jiný digitální majetek, který držíte. Díky barevným grafům, diagramům a intuitivnímu zobrazení si zamilujete peněženku a ještě více minci.

PŘEČTĚTE si peněženku Best Yearn Finance (YFI) v roce 2021 | Peněženky podporované YFI

Umožní vám snadno zobrazit uzamčená, vyhrazená a vázaná aktiva velmi vytěžitelným a informativním způsobem. Svůj majetek můžete snadno převést pouhým dotekem ověření QR kódu.

Podpis offline hodně pomáhá při zabezpečení vašeho účtu. Izolováním peněženky můžete snadno podepsat jakoukoli transakci offline. Jednou z mnoha a vzácných funkcí, které se nám na této peněžence líbily, o kterých si myslíme, že ta peněženka je, je sociální zotavení. V případě, že jste zapomněli přihlašovací údaje ke svému účtu, lze ztracené přihlašovací údaje snadno obnovit prostřednictvím připojeného účtu sociálního vztahu.

Jelikož jste oficiálním produktem mince Polkadot, můžete vkládat své mince a získávat odměny, pokud tak učiníte. Polkawallet podporuje téměř 100+ kryptoměn. Peněženku lze označit jako moderní peněženku pro moderní držitele kryptoměn.

4. Cobo peněženka

 Květen hardwarových peněženek je levný, s mnoha funkcemi a neomezenou podporou různých kryptoměn. U peněženky Cobo to není totéž. Tato špičková krypto peněženka je dodávána s cenou 479, což z ní dělá špičku v nejdražších hardwarových peněženkách.

Tato prémiová cenovka nabízí nekompromisní nabídku nejen bezpečnosti, ale také ochrany fyzického poškození. Navzdory své ceně je peněženka použitelnější než jiné peněženky.

Elegantní touchpad s velkou barevnou obrazovkou činí peněženku více estetickou a snadno použitelnou. Peněženka používá QR kód k provádění plateb a transakcí. Z důvodu zvýšení zabezpečení peněženka nevyžaduje žádné kabelové ani Bluetooth připojení. Pokud jde o nevýhodu, peněženka Cobo v této funkci zaostává. Ve svém zařízení můžete ukládat téměř všechny nejlepší kryptoměny a všechny tokeny EOS a Tron.

5. Peněženka Guarda

 Pokud hledáte nejlepší peněženku, kde můžete bezpečněji ukládat DOT nebo jiné kryptoměny, měli byste vyhledávání zastavit. Peněženka Guarda je na trhu nová. Ačkoli to není tak populární jako hardwarové peněženky, stojí za to to vyzkoušet.

Peněženky Guarda, známé jako mainstreamová mince, vám poskytují neomezenou podporu se všemi tokeny a coiny spojenými se sítí bitcoinů a etherea. Zákaznická podpora peněženky je úžasná. Tým Guarda bude nepřetržitě k dispozici, aby vyřešil všechny vaše dotazy a pomohl vám, pokud nějaké máte.

Tato aplikace je sice zcela zdarma ke stažení, ale pokud používáte výměnu zabudovanou do peněženky, musíte zaplatit určité množství poplatků. 3,5% poplatky jsou vysoké ve srovnání s jinými krypto peněženkami a je to jedna z hlavních nedostatků peněženky. Rozhraní je velmi jednoduché a přátelské k začátečníkům. Dobrá bezpečnostní opatření jsou klíčovým prvkem této peněženky.

6. TokenPocket

Známá jako univerzální digitální peněženka pro odesílání, příjem a ukládání vašich digitálních aktiv. Peněženka je postavena na EOS Blockchain a podporuje mnoho krypto tokenů. S touto peněženkou obchodníci s kryptoměnami nemusí k ukládání svých více kryptoměn používat jiné peněženky. Tato peněženka podporuje téměř všechny dobře známé mince a žetony.

Token Pocket funguje jako portál vedoucí k decentralizovaným aplikacím. Prostřednictvím této peněženky můžete snadno komunikovat s decentralizovanými aplikacemi. Všechny tokeny ERC20, EOS v DEX jsou přímo uloženy v peněžence.

Funkce EOS Blockchain je velmi výchovná a plynulá. Rozšířená funkce vám pomůže získat informace o všech novinkách souvisejících s tímto řetězcem. A konečně, biometrická ochrana a vícevrstvý algoritmus pomáhají a zajišťují bezpečnost vašich aktiv.

PŘEČTĚTE si soupeře Ethereum Polkadot stoupá po obdržení výbuchu podpory od Binance

7. Přejeďte peněženkou

 Kryptoměn je právě teď plný peněženek. Swipe peněženky jsou jednou z nich, které se nedávno objevily na trhu. Díky této peněžence je tak jedinečná a plná funkce přímého vkladu finančních prostředků do peněženky prostřednictvím místního bankovního účtu a převodu aktiv do místní měny..

S pomocí swipe peněženky můžete snadno nakupovat a prodávat jakékoli kryptoměny odkudkoli na světě s tržními daty v reálném čase, abyste mohli analyzovat a usnadnit nákup.

Transakční poplatky peněženky jsou ve srovnání s jinými peněženkami velmi nízké. Záloha je zdarma, ale výběr závisí na typu Cryptos. Ale je jisté, že je nižší než u jiných krypto peněženek. K dispozici je také verze pro Android a IOS. Swipe nabízí nepřetržitou živou zákaznickou podporu s úžasným týmem, který sedí za vámi a pokrývá vás s maximálním úsilím. Peněženka podporuje téměř 100 kryptoměn včetně Polkadot (DOT).

8. Lunie Wallet (mobilní a webová)

Lunie je oficiálním produktem kosmického týmu. Peněženka byla prvním produktem s otevřeným zdrojovým kódem, který tým vytvořil. I když nyní je pod nezávislou společností, která vynakládá své úsilí, aby se peněženka dostala na první místo v seznamu.

Peněženku můžete použít k uložení svého Polkadotu, nebo můžete vsadit své Cryptos a vydělat hezký zisk. Je navržen tak, aby byl velmi uživatelsky přívětivý. Dokonce i začátečníci mohou své mince snadno vsadit a uložit, aniž by vynaložili velké úsilí.

Uživatelé se také mohou účastnit (pokud chtějí) správy Cosmos prostřednictvím peněženky. Lunie je nevázaná peněženka. Udržuje vaše soukromé informace v bezpečí a zabraňuje vašemu účtu před hackerskými nebo phishingovými útoky. Lunie je k dispozici na webu a v rozšířeních. Nedávno tým vydal své verze pro Android a IOS.

9. Důvěřujte peněžence

Další známá mobilní peněženka, verze dostupná pro uživatele IOS i Android. Trust peněženka je kromě podpory pro Polkadot založena na ekosystémech Binance. Peněženka je oblíbená u slangu oficiální peněženky skupiny Binance. Trust peněženka zajistí, že všechny vaše soukromé klíče a fráze nikdy neopustí vaše zařízení.

Peněženka umožňuje sázení pro některé kryptoměny. Jakékoli kryptoměny si můžete také zakoupit přímo z peněženky, což je pohodlné a šetří čas. Peněženka je kompatibilní s Binance DEX. Díky tomu získáte snadný přístup k obchodování. Recenze na portálu IOS a Android jsou docela pozitivní, což je velmi povzbudivé. Tým také zajišťuje, aby rychle reagovali na uživatele, pokud mají nějaké problémy a obavy.

Končící myšlenky

A tady máte náš seznam nejlepších peněženek, které vám pomohou ukládat vaše Polkadots. Jak adopce roste u mince Polkadots (DOT), roste i poptávka po jejích podporovaných peněženkách. Znamená to, že se seznam pravděpodobně postupem času rozšíří. Pokud hledáte to nejvíce zabezpečené, pak hardwarové peněženky nemusí být dost dobré, aby vyhovovaly vašim potřebám. Ano, můžete také použít výše uvedené peněženky.

Nakonec ať už zvolíte jakoukoli peněženku, ujistěte se, že nedochází ke kompromisům ohledně bezpečnostních problémů. Postupujte podle zabezpečení peněženky 101. Před provedením jakýchkoli závěrečných tahů vše důkladně zkontrolujte a pokud uvíznete, jsme vám rádi, že vám pomůžeme. Stačí ponechat níže uvedenou otázku a my vám pomůžeme.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me