BitcoinMix: Konečné řešení pro anonymizaci transakcí na blockchainu

Bitcoiny a ethereum fungují se stupněm bezkonkurenční otevřenosti, se kterou většina lidí není zvyklá jednat. Všechny transakce jsou zjistitelné, veřejně dostupné a trvale uložené přímo v JEJÍ příslušné síti. Adresy jsou jedinými podrobnostmi, které lze použít k určení, kde a kdy jsou BTC a ETH distribuovány a poté odeslány. Tyto adresy jsou generovány soukromě prostřednictvím peněženek každého uživatele. Vzhledem k tomu, že uživatelé mohou vyhledat jakékoli transakce na základě adresy, znamená to, že každá transakce, kterou jste provedli buď v bitcoinech nebo v ethereu, nemůže zůstat anonymní.

V kryptokomunitě je velké množství, které současně plně uspokojuje a narušuje. Bylo uznáno a připomínáno, že bitcoin i ethereum nemají dostatečnou ochranu soukromí, pokud jde o bezpečnější transakce. Většina uživatelů BTC a ETH nějakým způsobem dodržuje zásady soukromí nebo anonymity, pokud jde o jejich finanční transakce.

Hledání řešení k dosažení vrstvy soukromí

Existuje dilema Blockchain, že podrobnosti finančních transakcí vytvářejí digitální stopu vašich dat v síti Blockchain, kterou lze kdykoli odhalit veřejnosti. Komunita si proto uvědomuje důsledky nedostatku soukromí na bitcoinech a ethereu. Stále více iniciativ se zaměřuje na zvyšování a zlepšování soukromí transakcí. Kryptoměny jako bitcoin a ethereum jsou zabezpečené, ale nejsou zcela anonymní. Protože transakce, které jsme provedli, jsou uloženy ve veřejném Blockchainu, ke kterému má přístup kdokoli.

Ve všech těchto dilematech se v krypto ekosystému stala zásadně důležitá potřeba nástrojů zvyšujících soukromí. Každý převod bitcoinů je zaznamenán na jeho dokonale veřejném blockchainu nebo knize. Je jen otázkou času, nástrojů a odhodlání nakonec de-anonymizovat všechny nebo většinu transakcí bitcoinů a etherea. Je pravda, že bitcoiny a další kryptoměny jsou stoprocentně stoprocentně nebo s největší pravděpodobností 75%. Naštěstí existuje několik nástrojů, jako jsou VPN, bitcoinové peněženky na ochranu soukromí a prohlížeče TOR, které narušují aktivitu uživatele a udržují jej zcela soukromý a osobní.

Navzdory tomu, co kdybychom vám řekli, že je možné, že pomocí mixéru můžete některou z transakcí, které provádíte v bitcoinech nebo ethereu, de-anonymizovat? Tady přichází bitcoinový mixer. Platforma, která poskytuje úplnou anonymitu vašim transakcím. Vložili kryptoměny do svého poháru a smíchali je s čerstvými novými bitcoiny nebo ETH, díky čemuž jsou vaše transakce nevystopovatelné a bezpečné.

PŘEČTĚTE si, že Bexplus nabízí 100x pákové kryptoobchodování & 100% bonus za vklad

Co je to hackování Coin Mixing?

Míchání mincí je rozšířená strategie pro zvýšení soukromí uživatelů transakcí kryptoměny. Míchačky mincí mohou být buď odnětí svobody, nebo odnětí svobody. V případě vazebního míchání pošle spotřebitel, který si přeje zlepšit své soukromí, své „staré“ mince důvěryhodnému subjektu, který po určité době vyprší „nové“ mince. Nevazební míchání je dvoustupňová operace. Za prvé, uživatelé, kteří chtějí kombinovat mince, vkládají ekvivalentní objemy ETH, BTC nebo jiných tokenů z adresy A do smlouvy o mixu. Mohou si vybrat své uložené mince po určitém uživatelem definovaném časovém intervalu s transakcí výběru na novou adresu B.

Proč bych měl používat bitcoinový mixer?

Směšovače bitcoinů vám pomohou chránit vaše soukromí. Protože každá transakce, kterou jsme provedli v BTC nebo Eth, je uložena na veřejném Blockchainu. To znamená, že kdokoli, kdo sedí kdekoli na světě a je připraven znát vaši finanční historii, může snadno přistupovat ke všem vašim informacím, včetně adresy a účtů, jejichž prostřednictvím jste provedli poslední transakce v bitcoinech, ethereu nebo jakékoli jiné kryptoměně. Hlavní myšlenkou je říci, že to uživateli poskytuje selektivní schopnost chránit své soukromí. To je místo, kde vám bitcoinový mixér pomáhá udržovat soukromí a zastupitelnost. Bitcoinový mixér ztěžuje sledování vašich transakcí. Nejdůležitější je, že neuchovává historii vašich transakcí.

Nejlepší průvodce bitcoinovým směšovačem

Směšovač bitcoinů dělá to samé, jak název vypadá. Poskytuje vám práci míchacích služeb tím, že skryje všechny transakční adresy, které vám patří. Kdykoli posíláte své bitcoinové nebo etherové mince do mixu, disociuje mince od vás, mísí je s jejich obchodem a nakonec pošle smíšené mince do vaší poskytnuté peněženky, která je nevystopovatelná a zároveň legitimní. Výsledkem je, že máte stejné mince, ale znemožňuje to, aby mince byla sledována zpět k vám.

Jednou z výhod mixéru bitcoinů nebo etherových mixů je, že mince jsou dodávány přímo na adresu vaší peněženky. Tuto peněženku si můžete nechat soukromě u sebe. Mince v peněžence vypadají téměř jako čerstvě vytěžené, protože pocházely přímo ze směšovače. Vaše staré bitcoiny nebo ethery jsou uloženy ve fondu bitcoinového mixéru a již k vám nepatří ani nejsou vysledovány.

PŘEČTĚTE si, jak používat Ripple (XRP) pro kryptové sázení | Průvodce pro začátečníky

Výhody a funkce

BitcoinMix je nejlepší platforma, kde můžete míchat své mince. Ať už jde o bitcoiny, ethereum nebo litecoiny, web je legitimní a připravený vám poskytnout celou cestu k nejlepším mixovacím službám, které můžete očekávat, například:

  • Za prvé a nejdůležitější je bitcoinový mixer NENÍ požadovat jakékoli osobní informace od kteréhokoli z jeho uživatelů. Bez zadání e-mailu nebo osobních údajů můžete své mince míchat. To snižuje šanci vystopovat vás.
  • BitcoinMix.org v současné době stojí nahoře, pokud jde o míchání vaší mince. Když na svém webu promícháte svoji minci, zajistí to, že vaši transakci nebude moci vysledovat žádná organizace ani žádný orgán. Existuje 0% každého jednotlivce, který dostane ruku na vaši transakci, protože při smíchání kryptoměny nejsou uloženy žádné protokoly.
  • Na rozdíl od jiných platforem, které účtují mnohem vyšší poplatky, například více než 5%, což je obvykle vysoké, si bitcoinový mixér účtuje přibližně 2,5% poplatky za každou provedenou transakci.
  • Nejen pro bitcoiny, ale platforma přiměla uživatele, aby také promíchali ethereum coiny Ethereum Mixer. Služba je stejná pro Ethereum i Litcoin. Služba je navíc zcela automatizovaná a nevyžaduje žádnou lidskou pomoc. Po dokončení míchání zcela odstraní všechny informace související s transakcí a nastaví se jako výchozí.

Závěrečné myšlenky

Existuje mnoho míchaček na mince, které zaručují vaši anonymitu. Ale většina z nich saje! Kryptotrh je obrovský. Může existovat mnoho nelegálních způsobů a nevýhod každé představy, kterou sledujeme nebo bychom se do ní chtěli dostat. Jak již bylo řečeno, dobrý mixér by měl mít vysokou likviditu, aby zajistil, že mince na straně dodání nemají předchozí odkaz na jejich peněženku a jsou anonymní. Protože hlavní věc, kterou mixér nabízí.

Chcete se dozvědět více o bitcoinovém stavítku. Nechte si projít vše, o čem potřebujete vědět BitcoinMix

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me