CoinExchange Review 2021: Poplatky za obchodování, bezpečnost, výhody a nevýhody

Výběr ze široké škály kryptoměnových burz může být obtížný, zvláště když právě začínáte obchodovat. Někdy mohou profesionální obchodníci vyzkoušet jinou platformu, protože na burze je uveden projekt, který obdivují. Měli byste vědět, že mnoho burz obstarává různé typy obchodníků v krypto prostoru. Tento CoinExchange Posouzení zodpoví všechny vaše otázky.

Vzhledem k tomu, že čtete tento článek, mohu jen předpokládat, že uvažujete o použití CoinExchange. Obchodní potřeby většiny obchodníků se točí kolem určitých faktorů. Mezi tyto faktory patří, zda je burza důvěryhodná, náklady na vklad a výběr a počet mincí uvedených na burze..

Co je CoinExchange

Recenze CoinExchange

CoinExchange je online obchodní platforma, která nabízí především služby obchodování s kryptoměnami. Burza se více soustředí na jednoduchost a zákaznickou podporu. Více o jejich bezpečnostním stavu se dozvíte v této recenzi CoinExchange. Burza však nabízí širokou škálu kryptoměn, většinou menších coinů, kterým se jiné burzy vyhýbají. Pro lepší zabezpečení jsou měny uzamčeny pomocí zásad chladírenského úložiště. Rovněž používají ověřování 2-FA pro každou transakci prováděnou na obchodní platformě.

Říká se, že burza je australská nebo rumunská platforma pro obchodování s digitální měnou. Zahájen v březnu 2016, řídící tým burzy dosud není znám, protože nikde nejsou registrováni ani licencováni. Je tedy těžké určit, kde je založen.

Na rozdíl od jiných burz je obchodní platforma výhradně pro kryptoměnu. To znamená, že uživatelé nemají možnost vkladu nebo výběru fiat, jako je Poloniex a další výraznější směny. Nejprve musíte převést svůj fiat na BTC nebo jakékoli jiné altcoiny, abyste mohli obchodovat na burze. V tomto se podíváme na další složité podrobnosti Recenze CoinExchange

Mince uvedené na CoinExchange

Asides bitcoin, CoinExchange také nabízí podporu mnoha alternativním coinům jako Dash, Litecoin, Ripple e.t.c. The požadavek pro mince, které mají být uvedeny na burze, je jednoduché. Mince musely přispívat k vědě, lidskosti a životnímu prostředí, mince musí být inovativní a také vysoké poptávky. Pokud vaše mince splňují některé z výše uvedených kritérií, mohou být uvedeny na burze.

Jak používat CoinExchange

Chcete-li zahájit obchod na CoinExchange, musíte si být jisti, že máte prostředky převedené na kryptoměnu. Po převodu nyní můžete mince posílat do svého CoinExchange peněženka adresa. Dále musíte přejít na stránku zůstatku účtu, abyste se ujistili, že obdržela maximálně 20 potvrzení, která závisí na kryptoměně. Některé mince, například PAC Global, vyžadují přibližně 500 potvrzení.

Dalším krokem je hledání mincí, které chcete koupit. Můžete to provést zadáním obecného vyhledávání do vyhledávacího pole. Jakmile se vám podaří najít mince, které chcete koupit, klikněte na vybraný pár, který vás přesměruje do knihy objednávek dvojice kryptoměn. Pokud jste v sekci „prodat objednávky“ vybrali cenu, bude objednávka dokončena rychle, protože systém byl schopen najít odpovídající prodejní objednávku. Vaše transakce budou aktualizovány téměř okamžitě na tickeru na burze.

Váš nákup se také zobrazí na stránce zůstatku účtu. Pokud si však přejete zadat objednávku nákupu ručně, můžete do požadovaného pole zadat svoji cenu. Dalším krokem je počkat, až získáte odpovídající objednávku nebo se někdo rozhodne prodat za cenu, kterou jste zadali.

Vklad a výběr

Jak všichni víme, CoinExchange nepřijímá fiat pro vklady i výběry; musí to být v kryptoměně. Chcete-li zahájit vkladovou transakci do své peněženky, přejděte na stránku zůstatku. Stránku najdete na kartě „můj účet“ a poté vyberete mince, které chcete vložit do své peněženky. To automaticky nevygeneruje adresu osobní peněženky. Budete muset kliknout na tlačítko „vygenerovat novou adresu“, které je vázáno pouze na váš směnný účet. U některých mincí chvíli trvá, než se objeví kvůli 51% útoku. Než se mince objeví na hlavním panelu vkladu, může trvat až 500 potvrzení.

Výběry z CoinExchange jsou podobné výše uvedenému postupu vkladu; jediný rozdíl je v tom, že místo vkladu vybíráte peníze. Jakmile kliknete na tlačítko pro výběr, na váš e-mail se odešle zpráva s potvrzením, že jste požadavek iniciovali vy. Platnost e-mailu trvá pouze asi 5 minut, pokud nikdo neklikne na zveřejněný odkaz. Jakmile výběr potvrdíte, již nemůžete požadavek zrušit.

Poplatek za směnu mincí

coinexchange poplatek

CoinExchange účtuje paušální sazbu 0,15% za nákup i prodej jakékoli kryptoměny na jejich platformě. Ve srovnání s jinými burzami jsou jejich ceny docela nízké. Co se týká poplatků za vklad, CoinExchange neúčtuje žádné poplatky na mincích uložených na jeho burze. Za každou žádost o výběr na burze se však platí poplatek. Ve skutečnosti Poplatek za výběr CoinExchange pro BTC je 0,00150000 a 0,01000000 pro LTC.

Recenze CoinExchange: Ochrana osobních údajů a zabezpečení

Jak všichni víme, bezpečnost má při kryptoměně zásadní význam. První věc, kterou potenciální uživatel bude hledat, může být pravděpodobně „Je CoinExchange bezpečný?„CoinExchange natolik chrání své uživatele dvoufaktorovým ověřováním a udržuje všechny své kryptoměny v chladném úložišti. Uživatelé se tedy mohou přihlásit a vybrat pouze po zadání jednorázového kódu do pole 2faktorového zabezpečení na burze.

Pokud jde o ochranu soukromí, výměna nepožaduje od vlastníků účtů žádné prostředky identifikace. Neexistuje tedy žádný limit na částku, kterou mohou uživatelé vložit nebo vybrat z burzy.

Výhody CoinExchange

 • Nízké poplatky: Obchodní platforma nabízí skromný poplatek ve srovnání s jinými burzami, což je velké plus pro ty, kteří se při každém obchodování obávají nákladů. Účtují 0,15% za nákup i prodej kryptoměny. Ačkoli to není nejlevnější, stále je to levnější než jiné burzy.
 • Několik altcoinů: Nejvýznamnější výhodou CoinExchange je skutečnost, že uvádějí stovky kryptoměn pro obchodování, protože věří na volný trh. Uvedené mince jsou většinou malé mince, což obchodníkům usnadňuje nákup levných mincí. Podporují tokeny z měn odvozených z bitcoinů / bitcoinové jádrové vidlice a aktiva ERC20 / Ethereum. Podporují také aktiva QRC20 / QTUM a aktiva řetězce Komodo / Komodo podle informací na jejich webových stránkách.
 • Uživatelsky přívětivé obchodní rozhraní: I když jste v obchodování s kryptoměnami noví, po přihlášení na web CoinExchange zjistíte, že platforma se snadno používá. Výměna je ideální jak pro začátečníky, tak pro netechnické uživatele. Kromě toho má web přímé rozhraní a malé barvy, takže je to pro oči snadné.
 • Schopnost mapovat: CoinExchange umožňuje obchodníkům bezpečně spolu chatovat. To obchodníkům umožní přečíst si, co říkají ostatní uživatelé krypto komunity o konkrétním projektu, což také pomůže při rozhodování. Ačkoli na otevřených diskusních fórech je více trolů než skutečných uživatelů, můžete si na projektu přečíst vypočítané odhady přečtením konverzací.
 • Anonymní obchodování: Zatímco jiné burzy kryptoměn mají ve své burze implementovány zásady KYC, CoinExchange žádné nemá. Uživatelé nejsou žádáni o předložení cestovního pasu nebo jiných identifikačních prostředků. Mince tedy můžete nakupovat a prodávat anonymně. Pro ty, kterým záleží na jejich soukromí, by měla být CoinExchange jednou z vašich možností.
 • Žádný poplatek za vklad: Některé burzy vyžadují vkladový poplatek uživatele, nikoli CoinExchange. Poplatky za výběr jsou ve většině kryptoburz běžnější. Někteří však také nabízejí poplatek za vklad. Poplatek je většinou paušální sazba poplatku, bez ohledu na částku vloženou na burzu.

Nevýhody CoinExchange

 • Žádné informace o společnosti: Primární obavou většiny obchodníků s CoinExchange je, že neexistují žádné informace o tom, kdo burzu vytvořil. To je velkým problémem, protože pokud se něco stane, například uzavření burzy, nebude možné, aby je sledovaly nebo dokonce získaly peníze obchodníků žádné bezpečnostní síly..
 • Zákaznická podpora: Další nevýhodou obchodování na CoinExchange je, že neexistuje žádná živá podpora ani telefonní číslo. Jediným způsobem, jak se k nim dostat, je zvednutí lístku. Mnoho uživatelů si také stěžovalo, že si otevřeli lístky, a přesto nedostali odpověď od svého centra podpory. Sekce nápovědy má navíc omezené informace.
 • Žádná depozita v měně Fiat: Skutečnost, že směnárna nemá na svých webových stránkách integrovaný žádný dostupný každodenní platební systém, je pro některé obchodníky rudou vlajkou. Obchodníci chtějí pomocí své debetní karty nebo bankovního účtu převádět prostředky a obchodovat jako každá registrovaná kryptoburza. CoinExchange však takovou příležitost využít fiat nenabízí.
 • Nízké objemy obchodování: Burza má nízké objemy obchodování. Jejich nejoblíbenější objemy obchodování jsou přibližně 1 milion dolarů za 24 hodinové období obchodování. Některé mince mají objem obchodování kolem 10 $ za den. To může ztěžovat nákup a prodej měn na CoinExchange.
 • Technický problém: V roce 2018 musela burza používat jinou doménu (coinexchange2.com), protože jejich server selhal, protože doména, kterou používali, byla na černé listině. Byli na černé listině v důsledku příliš mnoha špatných zkušeností zákazníků a stížností namířených na hostitele domény.
 • Špatné recenze: Pokud provádíte běžné vyhledávání Google na CoinExchange, všimnete si, že existuje mnoho špatných zkušeností zákazníků. Většina stížností souvisí s odstávkami, zpožděním výběru a mizernými zákaznickými službami.

Recenze CoinExchange: Závěr

Zatímco CoinExchange je skvělá platforma pro hledání nových kryptoměn, burza má docela špatné výsledky. Stejně tak je nedostatek regulace rudou vlajkou. Pokud však chcete použít výměnu s neznámým vývojářem nebo správou, pak je CoinExchange pro vás. Na druhou stranu CoinExchange nabízí obchodní platformu pro obchodníky, kteří chtějí obchodovat s novou a levnou kryptoměnou. Tento Recenze CoinExchange se zabýval výhodami a nevýhodami burzy. Další zajímavou zprávou však je, že web oznámil, že se brzy zavírají. Obchodníkům bylo doporučeno, aby si své mince vybrali.

Přečtěte si také:

 • Recenze Coinswitch
 • LATOKEN Recenze

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me