Cryptobridge Review 2021: Best New Decentralized Exchange (DEX)?

Myšlenka decentralizované výměny je zásadní. Výměny kryptoměn mají koneckonců mnoho zranitelností. Více než desetina bitcoinů na světě je ukradena. Velká část z toho pochází z hacknutých kryptoburz, hacků a podvodů. Existují však některé DEX, které mohou být dobrou volbou, a to zjistíme v této recenzi Cryptobridge.

UPDATE: Zřeknutí se odpovědnostiCryptoBridge se vypnul a ukončil všechny své služby k 15. prosinci 2019.  DEXy jsou v obchodu s kryptoměnami velmi důležité. Tyto společnosti apelují na uživatele, kteří chtějí obchodovat s altcoiny, aniž by riskovali jejich ztrátu stranám mimo platformu. Důvěra se dostane zpět do jejich rukou, a to může znamenat, že transakce jsou bezpečnější. Cryptobridge přišel v roce 2017 na misi urovnat tuto záležitost. Jejich uživatelé si navzájem vyměňovali přímo a nemuseli se spoléhat na centrálního arbitra. K ověření a vyplacení svých transakcí se museli spoléhat jen na sebe navzájem. Cryptobridge to nazval „nedůvěryhodnou“ operací. Letos v říjnu však přidali každému uživateli požadavky KYC. Před tím potřebovali pouze uživatelské jméno a heslo. Tento krok jim přinesl hodně kritiky, přestože většina populárních burz má KYC zpravidla. V této recenzi budeme zkoumat, jak se směna hromadí v roce 2020. Novým obchodníkům by se to mohlo zdát jako nový nový vstup do světa decentralizovaných burz. Mohl by to být vynikající uchazeč, ale má určité překážky. Prozatím se podívejme na funkčnost, než půjdeme dále.

Je Cryptobridge bezpečná výměna?

Nedávné příklady decentralizovaných výměn (DEX) zahrnují Changelly, jednu z nejpopulárnějších. Mezi další názvy domácností patří Open Ledger, Waves, Stellar, Bisq, Barter a BitShares. Seznam každoročně roste. Cryptobridge se od nich příliš neliší, pokud jde o jeho fungování. Uživatelské rozhraní je slušné. Jelikož se rozhodli zahrnout zásady KYC (Know-Your-Customer), připomíná vám to na jejich domovské stránce. K tomuto tématu se vrátíme později v této recenzi Cryptobridge. Noví uživatelé se setkají s tím, co vidíte na obrázku níže. Z jednotky flash můžete vytvořit účet se souborem bin. Uživatelé si také mohou vytvořit běžný online cloudový účet, o kterém tvrdí, že může být méně bezpečný – účet funguje jako peněženka.

Recenze Cryptobridge

Můžete také získat přístup k obnovení a zálohovat svůj účet na webu. To se hodí v případě úplné ztráty hesla.

Mohli bychom tvrdit, že web bere zabezpečení vážně a uživatelé z toho mohou mít prospěch. Na první pohled společnost provozuje bezpečnou burzu. Pokud při výběru a vkladu dodržujete jejich předpisy KYC, máte také přístup k pevné podpůrné linii. Společnost je také docela veřejná: můžete na nich snadno najít aktualizované informace, výukové programy a průvodce.

Jak funguje Cryptobridge?

Výměna a platforma BitShares

Cryptobridge běží na blockchainové síti vytvořené společností BitShares. Jedná se o přední decentralizovanou burzu se sídlem v Dánsku. Dalo by se také říci, že jsou průkopníky technologie blockchain. Burza Cryptobridge běží na blockchainovém systému Graphene. Společnost tvrdí, že zpracovává více než 100 000 transakcí za sekundu. BitShares vlastní Graphene a zase účty Cryptobridge fungují také na burze BitShares. Ostatní DEX jako OpenLedger také používají Graphene pro své výměny. BitShares je v současné době oblíbenější volbou než Cryptobridge. Rozdíl mezi nimi je v tom, co Cryptobridge dříve nabízel: zcela decentralizované obchodování. Při výměně kryptoměny na Cryptobridge máte přístup pouze ke svým prostředkům. Koneckonců, jste jediná osoba, která má klíče, díky nimž fungují blockchainové transakce. V jistém smyslu jste bránou a totéž se děje s těmi, kteří s vámi obchodují. Transakční poplatky jsou v současné době 0,09%, což je skromný a atraktivní poplatek. Snížili jej z 0,2% tento měsíc.

Nastavení vašeho účtu

Jakmile nastavíte svůj účet, vstoupíte na hlavní panel. Zde procházíte svá aktiva, aktivitu a otevíráte objednávky. V sekci Obchod probíhá výměna. Můžete si jej relativně snadno přizpůsobit. Pozdější změna některých funkcí může být trochu složitá. Načtení této části webu trvá značně dlouho. Pro lepší výkon si můžete stáhnout desktopového klienta. Sekce Vydělat ukazuje program doporučení pro uživatele Cryptobridge. Tento program byl aktivní 15. května a skončil 15. srpna. Web uvádí, že jej obnoví prostřednictvím populární poptávky. Zainteresovaní uživatelé si všimnou, že v horní části domovské stránky je odkaz na odkazy odkazující na reklamu.

Recenze Cryptobridge: Jak to funguje

Funkce burzy jsou průmyslovým standardem. Platforma nemá ve svém uživatelském rozhraní žádné významné nedostatky. Výměna však může někdy trochu zpomalit. Uživatel si pravděpodobně zvykne na více než jednu relaci. Jiné burzy nabízejí efektivnější zážitek.

BridgeCoin

Pokud si otevřete účet na Cryptobridge, setkáte se také s BridgeCoin. První věc, kterou musíte vědět, je, že tato mince může poskytnout uživatelům skutečný podíl ve společnosti. Držitelé BridgeCoin získávají padesát procent příjmů vybraných z poplatků za obchodování.

Při otevření účtu nedostanete žádné BridgeCoiny, ale některé můžete získat na burze Cryptobridge. Odměny získáváte používáním platformy po stanovenou dobu. Společnost má sázkové období, které vydává platby dvakrát měsíčně.

BridgeCoin

Cryptobridge vezme vaši velikost sázky (celkem BridgeCoins, které se rozhodnete vsadit) a vynásobí toto číslo o 50% poplatků za přijetí na trh. Nabízejí také bonusy, které povzbudí uživatele, aby zůstali na platformě: 20% bonus za jeden měsíc, 50% za šest měsíců a 100% za rok.

Cryptobridge jako způsob, jak ukázat svým uživatelům uznání, nabízí uživatelům šanci dosáhnout po druhém roce 200% bonusu. Mohou sázet, dokud nedosáhnou 300% bonusu.

V letošním roce společnost Cryptobridge zveřejnila zprávu o 45. výplatě, která vyšla 1. září a 15. září. Podle této zprávy zaplatili 0,135 58797 v BTC, což je přibližně 1 200 $. Říká se, že v současné době je vsazeno více než 70% z celkové nabídky BridgeCoin.

Cryptobridge ID Požadavky (KYC)

Cryptobridge byl nedávno pod palbou kvůli přijetí politiky KYC. Jak jsme již zmínili dříve, KYC znamená Know-Your-Customer, což znamená, že uživatelé nyní musí k používání platformy poskytnout ID. Společnost informovala o této změně politiky v říjnu a rychle získala odpor ze své uživatelské základny.

Decentralizované burzy nabízejí možnost většího soukromí a anonymity při obchodování. Cryptobridge tvrdí, že učiní tento krok o krok dále odstraněním zprostředkovatelů, ale jejich nová politika KYC přímo odporuje jejich poslání.

V současné době mají ve svých FAQ sekci KYC. Tam uvádějí, že pas nebo státní řidičský průkaz budou prvními dokumenty, které zváží pro ověření účtu. Vyžadují také číslo sociálního zabezpečení pro žadatele z USA. Uživatelé z jiných zemí obvykle dávají své pasy, vyskytly se však stížnosti na neúspěšné ověření.

Požadavky na CryptoBridge

Jak vidíte na obrázku výše (převzatém z jejich webových stránek), společnost Cryptobridge zavedla politiku KYC, aby splňovala pátou směrnici EU o boji proti praní peněz. Tento aktualizovaný zákon vstoupil v platnost v červnu loňského roku. V příspěvku na blogu z tohoto měsíce společnost tvrdí, že se snaží vyhnout obviněním z praní špinavých peněz.

Tvrdí také, že burzy kryptoměn celkově musí splňovat tyto předpisy, aby překonaly stigma. Toto prohlášení však uživatele zajímá: co se stalo s myšlenkou zcela decentralizované výměny?

Teoreticky je burza Cryptobridge stále decentralizovaná, ale burza není nyní anonymní. Anonymita a soukromí jsou dvě funkce, které na prvním místě přivedly mnoho uživatelů ke dveřím. 

Mnoho z těchto uživatelů se nyní cítí podvedeno. Další recenze Cryptobridge hlásily pokles aktivních uživatelů po tomto rozhodnutí.

Jak ověřit vaši identitu na Cryptobridge

V tuto chvíli se uživatelé budou muset rozhodnout, že rozdávání svých osobních údajů je něco, co jim vyhovuje. To nemusí být tak špatná věc. Mnoho dalších burz (centralizovaných nebo ne) vyžaduje, aby uživatelé poskytli nějakou formu ID k obchodování.

Hlavním problémem CYptobridge’s KYC bylo to, že opatření přišlo jako úplné překvapení; implementovali jej bez předchozího upozornění. Cryptobridge tvrdí, že ověřování uživatelů zvyšuje bezpečnost sítě: ID omezení slouží jako dobrý nástroj k odvrácení pozornosti skutečných zločinců. To může být pravda, ale to neznamená, že Cryptobridge bude bránit své uživatele před těmito zločinci.

Pokud zjistíte, že jejich zpětné sledování je zvláštní, ale přesto se rozhodnete poskytnout ID, budete to muset udělat prostřednictvím platformy Fractal. Tato společnost uchovává uživatelská data společnosti Cryptobridge a společnost tvrdí, že dodržují všechna nezbytná nařízení k ochraně informací svých uživatelů.

Cryptobridge ověřující identitu

Budete muset uvést také fyzickou adresu. Poté budete muset nahrát dokument jako doklad o adrese. Možnosti jsou stejné bez ohledu na to, zda žijete v USA nebo ne.

Server sociálních médií a svárů

Cryptobridge má aktivní přítomnost na sociálních médiích. Twitter je jejich primární výstup, ale také udržují blog, který je aktualizován každý týden. Uživatelé, kteří sázejí BridgeCoin, mohou chtít věnovat pozornost tomuto blogu.

Ve svém posledním příspěvku zveřejněném 29. října uvádějí, že plánují přivést zpět svůj program doporučení. Chtějí nabídnout 10 $ za BTC generovaného objemu, vynikající provizi pro potenciální uživatele. Zopakovali také rychlost své platformy: stotisíc transakcí za sekundu s průměrnou dobou potvrzení pouze tři sekundy.

Uživatelé, kteří chtějí být lépe informováni, si mohou také prohlédnout server Cryptobridge Discord. Můžete k nim získat přístup prostřednictvím odkazu od někoho, kdo je již uvnitř, což není těžké najít.

Sociální média Cryptobridge

Cryptobridge Discord je velmi aktivní a nabízí spoustu hashtagů, aby uživatele dostal na cestu. Značka užitečných odkazů, kterou můžete vidět v levé nabídce (na obrázku výše), obsahuje mnoho tutoriálů a příruček, pomocí kterých můžete porozumět BitShares, BridgeCoin a obchodování uvnitř platformy Cryptobridge..

Někteří uživatelé nedůvěřují platformě kvůli nedostatku interních informací. Za Cryptobridge nejsou žádné oficiální účty a na jejich oficiálních webových stránkách nejsou žádné informace o jejich týmu. Twitter, Reddit a Discord jsou jejich nejaktivnější platformy sociálních médií. Společnost vydává oficiální oznámení prostřednictvím těchto médií, ale vždy používají uživatelská jména.

Recenze Cryptobridge: Závěr

Cryptobridge má v současné době toho hodně, ale budou muset projít reakcí KYC. Mnoho uživatelů nedokázalo ověřit své účty a protestují na sociálních médiích. Společnost problémy přímo neřeší, ale po ruce má spolehlivé kanály podpory.

Někteří uživatelé je brání: tvrdí, že s platformou neměli žádné problémy, pouze s ostatními uživateli. ID je jen malá cena za výměnu, která stále nabízí velkou decentralizaci.

Najdete také velké množství recenzí Cryptobridge a příspěvků na sociálních médiích, které se od nich úplně distancují. Pro tyto uživatele znamená KYC, že burza je na cestě k případné centralizaci.

Aby společnost mohla vyčistit své jméno, bude muset nabídnout svým uživatelům ještě lepší podporu a před jakýmikoli dalšími rozhodnutími o zabezpečení a ID poslouchat jejich základnu. Budou také muset neustále aktualizovat svou platformu a zlepšovat možnosti obchodování, vklady a výběry.

Závěrem této recenze je, že platforma má poměrně dobré obchodní výsledky. Všechny jejich programy se zdají být legitimní. BridgeCoin v současné době klesá cena, ale stále je relativně stabilní. Burza má k dnešnímu dni celkový objem obchodování kolem 148 000 USD.

Navštívit stránku

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me