Huobi Exchange Review 2021: Prověřena bezpečnost, zabezpečení a funkce

Huobi Global je singapurská burza kryptoměn, která byla založena v roce 2013 v návaznosti na vzrůstající přijetí blockchainu a kryptoměn, plus potřebu mít platformy, kde by bylo možné obchodovat s různými kryptoměnami a tokeny. Huobi jako slovo v mandarínštině znamená „měna“, což doslova vysvětluje výměnu Huobi jako platformu pro směnu měn. Abychom vám lépe porozuměli, přečtěte si níže tuto úplnou recenzi výměny Huobi.

O burze Huobi

recenze výměny huobi

Od roku 2013, roku jejího založení, až do data 6, Huobi se ve své době na trhu neustále vyvíjí více než většina ostatních hlavních burz. Před kryptoměnovými represivními opatřeními v Číně představoval Huobi téměř 90 procent obchodování s bitcoiny, protože byl mezi třemi nejlepšími kryptoburzami než v Číně a ve skutečnosti největším a nejaktivnějším kryptotrhem v Číně.. 

Rychle vpřed po čínském zákazu obchodování kryptoměn a bitcoinů se Huobi nadále zaměřuje na nové obchodní modely, které umožňují více obchodování kryptoměn, zahájilo služby v USA a stejně tak rebranduje a upgraduje pomocí novějších modelů obchodování na burze, jako je decentralizace a peer-to-peer obchodování. 

V současné době se Huobi stále řadí mezi 10 největších světových burz podle objemu obchodu a řadí se také na vysoké místo v dalších relevantních oblastech, jako je prestiž a tržní likvidita, přičemž více než 510 ověřuje aktivní trhy, více než 20 neověřených trhů a více než 90 kryptoměn uvedených na burze. 

Burza Huobi byla vytvořena jako kryptoburza pro uživatele a obchodníky s kryptoměnou, aby byla platformou, kde lze snadno vyměňovat mince za jiné mince. Přestože je Huobi globální směnárna kryptoměn, zaměřuje se především na asijské trhy s pobočkami v Japonsku, Koreji a Hongkongu a ústředí v Singapuru. Kancelář Huobi China však byla udržována jako blockchainová poradenská a výzkumná platforma.

Je Huobi v bezpečí?

Společnost Huobi funguje od svého založení v roce 2013 a nedošlo k žádnému významnému narušení bezpečnosti, hacknutí nebo ztrátě uživatelských prostředků. Vidí se, že sledují osvědčené postupy odvětví kryptoměn, pokud jde o bezpečnost, protože v daném okamžiku uchovávají odhadem 98 procent použitých nálezů v chladírenských skladech a mají také „fond na ochranu investorů“, který lze použít k úhradě dotčených uživatelů v případě hacknutí. 

Je Huobi Pro legitimní??

Ano, Huobi Pro je a zůstává legitimní a bezpečný před oblíbenými recenzemi a hodnoceními. Huobi Pro je jedním z aktivních partnerů společnosti Huobi Global. 

FUNKCE HUOBI 

FUNKCE HUOBI

Peněženka:

Huobi má k dispozici peněženky pro všechny podporované mince a žetony a obchodování na burze. Každý jednotlivý uživatel má pro každou minci specifickou peněženku a také mu je přidělena konkrétní veřejná a soukromá adresa. 

Poplatky za směnu:

Společnost Huobi má obchodní poplatek ve výši 0,2 procenta z každého obchodu uskutečněného tvůrci i příjemci za objem obchodování menší než 5 milionů. Jeho obchodní poplatky se snižují s rostoucím objemem obchodu a dostávají se na 0,015 procenta pro tvůrce a 0,025 procenta pro příjemce, když je objem obchodování až 300 milionů a více. 

poplatky za směnu huobi

Výběry a vklady:

Společnost Huobi Global nemá funkci fiat pro vklady a výběry, přijímá pouze vklady kryptoměny a také umožňuje výběry kryptoměny pro všechny své uživatele, i když má funkci fiat obchodování, kde lze některé mince jako BTC, ETH a XRP zakoupit pomocí fiat prostřednictvím kreditní karty, debetní karty atd. Za vklady i výběry se neúčtuje žádný poplatek. Jeho vklady a výběry se provádějí během několika minut, i když počet potvrzení se u kryptoměn liší. Existují také limity pro výběr, které se u různých účtů také liší, a to na základě vybrané kryptoměny a v případě, že je uživatel ověřeným uživatelem. 

KYC:

Toto je další důležitá funkce v recenzi Huobi Exchange. Společnost Huobi má k dispozici funkci přísného požadavku KYC / AML. To znamená, že ne všichni uživatelé jsou povinni podstoupit ověření, ačkoli si Huobi vyhrazuje právo požadovat ověření od kteréhokoli z jeho uživatelů v případě zvláštního případu nebo odemknout vyšší limity výběru pro denní výběry.

Aplikace Huobi:

Huobi má také aplikaci, která uživatelům usnadňuje obchodování. Tato aplikace je k dispozici pro Windows, Mac, iOS a Android. 

Nařízení:

Při přezkumu výměny Hobo jsou jeho regulační povinnosti také hlavním faktorem, který je třeba vzít v úvahu. Společnost Huobi Global je začleněna na Seychely a je regulována podle seychelských regulačních požadavků. Používání Huobi vás činí odpovědným za to, že se budete řídit příslušnými zákony a předpisy přijatými vaší vlastní jurisdikcí, které Huobi nemusí být legální ani regulované v. 

Partneři Huobi:

huobi partneři

Huobi Global má partnery po celém světě a má několik dalších výměn, které provozují jejich partneři. Je tu Huobi Pro, Huobi HBUS, který je jejich americkým strategickým partnerem, Huobi Korea, a Huobi Pool Eco Exchange.

V tomto přehledu výměny Huobi zůstává jednou z hlavních funkcí, které se jeho uživatelům líbí, zákaznický servis 24/7/365, následovaný přístupem k široké škále kryptoměn a žetonů a také předobchodní vzdělávací programy pro nové uživatelů. Jeho nevýhody zůstávají hlavně ve skutečnosti, že jsou volně regulovány, takže obchodování na Huobi Global se provádí převážně na riziko uživatele, plus skutečnost, že byli dříve obviněni z padělání objemů obchodování na burze. 

POUŽÍVÁNÍ HUOBI ÚČTU 

Chcete-li vytvořit účet, nejprve přejděte na web burzy – https://www.huobi.br.com, klikněte na „vytvořit účet“, vyplňte správně své údaje, zejména své telefonní číslo, protože jej po fázi nebudete moci změnit, odešlete své údaje, potvrďte své telefonní číslo a e-mail. 

Nejprve zajistěte zabezpečení svého účtu výběrem silného hesla a také aktivací 2FA. 

Poté můžete provést vklad tak, že přejdete do části „Zůstatky“, vyberete měnu a zkopírujete adresu. 

Při výběru také přejdete na „Zůstatky“, vyberete měnu, zadáte adresu a částku a kliknete na „vybrat“. Když se objeví okno pro ověření zabezpečení, zadejte potřebné kódy a poté klikněte na „potvrdit“.

Chcete-li obchodovat, kliknutím na „Burza“ se dostanete na stránku trhů, která obsahuje knihu objednávek, cenový graf a možnosti omezení nákupu / prodeje / zastavení. Poté si vyberete požadovanou měnu a buď je koupíte, nebo prodáte.

ALTERNATIVY K HUOBI

V tomto přehledu výměny Huobi také zobrazíme některé alternativy k Huobi Global na základě velikosti, objemu, likvidity a počtu podporovaných mincí. Zahrnují Coinbase, Kraken, Coincheck, Koinim, RippleFox, Nock a OkCoin. 

ZÁVĚR 

Tato recenze burzy Huobi ukazuje, že burza Huobi je bezpečná a solidní burzovní platforma pro širokou škálu kryptoměn. Má skvělé uživatelsky přívětivé rozhraní, silné úložiště, intervenční fond pro uživatele v případě negativních událostí a také výměnnou aplikaci pro zařízení Windows, Mac, iOS a Android. 

Balení, bez ohledu na uvolněná regulační omezení a další nevýhody, které by se Huobi mohlo zdát, je to stále skvělá směna k obchodování a jedna z vysoce doporučených mezi jinými výměnami kryptoměn a digitálních aktiv. 

Přečtěte si také:

  • Recenze Coinswitch
  • LATOKEN Recenze
  • Recenze CoinExchange
  • Gatehub recenze

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me