Nový a snadný způsob podnikání – placená síťová recenze

Inteligentní smlouvy byly během posledních několika let veškerým humbukem v krypto prostoru. Od etherea po NEM se prakticky každá decentralizovaná platforma snaží integrovat inteligentní smlouvy do svého protokolu. A proč ne? Stal se zásadním nástrojem při vývoji jakéhokoli ekosystému.

Jakákoli nadcházející platforma by byla bláznivá, kdyby je nepoužívala. Co když existuje nový protokol, který potenciálně posouvá inteligentní smlouvy na další úroveň? Nejen to, ale posláním tohoto nového protokolu je vyříznout právní prostředníky a usnadnit tak praxi v podnikání, čímž budou standardní chytré smlouvy vypadat staré a zastaralé..

PAID Recenze sítě

Tento článek poskytuje podrobnou a komplexní recenzi PAID Network, nový připravovaný a decentralizovaný protokol nastavený na jejich spuštění Počáteční nabídka Dex (IDO) 20. ledna 2021. V tomto článku probereme jeho jedinečné vlastnosti, kam směřuje a zda by to mohla být dobrá investice.

Co je placená síť?

Jak již bylo zmíněno, PAID Network je decentralizovaný protokol, který dále rozšiřuje decentralizovaný svět tím, že zjednodušuje právní aspekt podnikání, takže je snadno použitelný, vysoce nákladově efektivní a více peer to peer.

Protokol PAID Network je v ekosystému Polkadot.  Nejprve koncipováno ve druhém čtvrtletí roku 2020, v prvním čtvrtletí roku 2021, došlo k uvolnění mnoha jeho funkcí, ke kterým se trochu dostaneme, včetně úschovy, hodnocení reputace, sázek, chytré dohody atd..

V prosinci 2020 uspořádali úspěšný prodej soukromých tokenů a nyní mají v lednu uspořádat své veřejné IDO Polkastarter platforma, protokol postavený na ekosystému Polkadot pro aukci fondů tokenů napříč řetězci.

PAID Network je partnerem a podporován některými známými podniky, jmenovitě Chainlink, Alphabit, Masters Ventures, Brilliance Ventures, abychom jmenovali alespoň některé.

Pro koho je zaplacená síť?

Decentralizovaná aplikace PAID (dapp) je nezbytná pro všechny firmy a / nebo uživatele / klienty, kteří mají buď málo zkušeností, mají velmi omezené finanční prostředky nebo si přejí vyhnout se hledání právních služeb. DAPP společnosti PAID se snaží řešit mnoho opakujících se problémů právního systému prostřednictvím svých inteligentních dohod.

PAID Recenze sítě

Co je v ceně

PAID Network má několik nástrojů a technologií. Má svůj vlastní obslužný token s názvem PAID. Využívá decentralizovanou a interoperabilní blockchainovou síť pro ověřování transparentních a spravedlivých transakcí. To umožní jejich dapp být plně kompatibilní s ostatními blockchainy.

Navrhli svůj produkt tak, aby byl co nejvíce legálně bezpečný, bezpečný a dostupný pro co nejvíce uživatelů. Zahrnuli a renomovaný bodovací systém na podniky, takže uživatelé by uzavírali obchodní smlouvy s těmi, které jsou vysoce doporučeny. Zahrnovaly také pojistnou ochranu a svévolné služby.

Jejich aplikace bude k dispozici na počítačích i mobilních zařízeních.

Přehled funkcí

Podle jejich webová stránka, PAID nastiňuje pět odlišných funkcí, které pohánějí jejich ekosystém:

1) Chytré dohody; nová šablona, ​​která je standardizovaná a má automaticky vyplněné inteligentní funkce. Uživatelé mohou plnit podmínky a uzavírat obchodní smlouvy sami, kdekoli na světě. Chytré dohody mohou být potenciálně „evolučním“ krokem, který uživatelům poskytuje právní flexibilitu při stanovování složitějších podmínek smluv, než se dříve považovalo za možné.

2) Podněcování půjček & Sdružení likvidity prostřednictvím sdružování pojištění a úschovy. K zajištění ochrany fondů mohou strany, které souhlasí, využít službu úschovy, kterou mohou financovat obě strany. Veškeré půjčky a půjčky vázané na úschovu musí být umístěny na decentralizovaném P2P tržišti v rámci platformy PAID.

Platforma má také mechanismus pojištění, který zajišťuje platby příjemce. Každý člen, který se zapojil do platformy, se může účastnit těchto pojišťovacích fondů investováním svého kapitálu do fondu a na oplátku dostávat platby pojistného.

3) Arbitráž. Odpovědní za zachování integrity ekosystému mají rozhodci urovnávat jakékoli spory vyplývající z neshod chytrých dohod za poplatek. Jedná se o všechny členy placené komunity, kteří mají významný podíl.

4) Síť PAID si udržuje reputační skóre podobné kreditnímu skóre. Čím vyšší je vaše reputační skóre, tím více jste pověstní uživatelem / firmou, a tím více by vás síť doporučila ostatním podnikat.

5) Součástí systému správy může být jakýkoli držitel tokenu nebo sázka. Členové mají možnost předkládat návrhy.

Jejich PAID token funguje jako jejich základní nástroj a poskytuje každému držiteli tokenu následující přístup a oprávnění:

Přístupový token:

  • Nákup poplatků za smlouvu a předplatné.

Decentralizované financování (Defi):

  • Uživatelé za odměnu dostávají odměny.
  • Získejte pojistné odměny za půjčování pojištění
  • Úschova & DAICO

Pověst & Řízení:

  • Hlasování o návrhu a změnách v síti
  • Reputační skóre na blockchainu

Arbitráž:

  • Řešení sporů

Aktuální oběh ZAPLACENÝCH žetonů je 19 884 000 s maximální zásobou 594 717 456. Token je deflační, protože zásoba se časem sníží kvůli procentu tokenů použitých k vypálení transakčních poplatků.

Tým

Tým se skládá z mnoha dobře inteligentních a zkušených jednotlivců. Kyle Chasse je současným generálním ředitelem společnosti PAID Network. Veterán vývoje blockchainových technologií a podnikatel založil mnoho start-upů, včetně World Super Lotto (WSL), první globální loterie na světě založené na bitcoinech.

Také máte Lawrence Hutson, současný CTO, který má také velmi vyleštěný životopis. Vedl design a spuštění Travelocity.com, prvního cestovního webu na světě, a má více než 30 let zkušeností s vývojem nových produktů a designů.

Jako součást týmu máte také celou řadu blockchainových inženýrů a vývojářů softwaru. Můžete si být jisti, že za tímto projektem stojí vysoce kvalifikovaní lidé, kteří vědí, co dělají.

PAID Network má také poměrně velkou radu poradců. Někteří z těchto poradců jsou Ryan Williams, zakladatel mezinárodně uznávané advokátní kanceláře Ashbury Legal s historií podpory klientů v oblasti kryptoměny a blockchainu. Je tu Joeri Van Geelen, nadcházející lídr v oboru.

Je řídícím partnerem APAC ve společnosti Prysm Group, ekonomické poradenské společnosti vedené Harvardem Ph.D. ekonomové. Ivan on Tech, známý Youtuber, je také součástí poradního výboru. Má svůj vlastní kanál a má přes 200 000 předplatitelů. Máte také Didi Taihuttu, podnikatele a patriarchu slavné „rodiny bitcoinů“, jejíž rodina „šla do bitcoinů“ v roce 2017, když prodal své podnikání a dům.

Od té doby cestuje se svou rodinou po celém světě a šíří slovo o bitcoinech.

Další informace a další recenze

Crypto ex-pat, Youtuber, vydal 17. prosince 2020 video, které vysvětluje, co je to PAID Network, a poskytuje vizuální průvodce prostřednictvím svých domovských webových stránek. Viz odkaz níže:

Zde je další průvodce videem:

Níže je uveden dokument PAID Network, který popisuje jejich poslání, strategii, tokenomiku atd.

https://docsend.com/view/jdbdpza9d9nehnf2

Dále je uveden soubor PDF, který obsahuje všechny informace o PAID Network, o co jde, kdo je podporuje atd.

https://docsend.com/view/6i8gkzq2zvkkqce8

Závěrem lze říci, že po průzkumu a přečtení jejich whitepaperů, webových stránek a zpravodajských zdrojů se zdá, že PAID Network má pevný základ, ze kterého se může spustit a vidět, že se stane široce přijímaným v rámci přinejmenším v polkadotském ekosystému.

Zavedení chytrých dohod je rozhodně jejich hlavní kartou ve hře. Mohlo by to potenciálně změnit způsob, jakým je tradiční podnikání vedeno a odsouhlaseno, ale také by to mohlo velmi dobře narušit současný způsob, jakým jsou využívány defi a smart smarts. Tomuto pisateli se zdá, že tento projekt je skutečně fascinující a ten, na který by potenciální investoři měli určitě dávat pozor.

Jak již bylo řečeno, existuje trochu obava. Stejně jako u všech nových projektů a start-upů, stát se časným investorem, i když je projekt dobře promyšlený a je podporován některými známými podniky a jednotlivci, má svá vysoká rizika. Na Youtube videu Crypto Expat nevypadal z projektu příliš nadšený. Ale vynesl dobrý bod.

Pokud protokol nelze masivně přijmout, nezáleží na tom, jak dobře promyšlený, vzrušující projekt a jak talentovaný je tým.

Tento projekt je stále nový a po jeho úplném spuštění nelze pochybovat o tom, že tým a jeho investoři mohli na zakázce narazit na několik nárazů. Bude to vyžadovat disciplínu, tvrdou práci, další výzkum & rozvoj a silná víra v myšlenku projektu a jeho týmu. Po všem, co je uvedeno v tomto článku, však tento autor věří, že tento projekt bude opravdu dobrý.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me