Recenze CoinGate 2021: Byl prozkoumán procesor plateb kryptoměnou

Pokud jste online obchodník a myslíte si vážně přijímat digitální měnu, jako je bitcoin, jako způsob platby, musíte skutečně zvážit použití platební brány pro platby blockchainem. CoinGate je jednou z těch společností, které mohou poskytovat tento druh služeb. Jsou ale legitimní a lze jim důvěřovat? Pokračujte ve čtení dalších informací Recenze CoinGate abyste získali úplnou perspektivu fungování platformy.

CO JE COINGATE? 

společný přezkum

CoinGate je bitcoinový platební procesor (BPP), který slouží jako online platforma pro digitální měny, která poskytuje obchodní služby podnikům a jednotlivcům, v zásadě umožňuje podnikům přijímat bitcoiny a více než 50 dalších alternativních kryptoměn, příklady jsou litecoin (LTC), ethereum (ETH), Ripple (XRP), Dash, mimo jiné jako platba za jejich produkty prostřednictvím online a tradičních možností POS. Rovněž umožňuje jednotlivcům a organizacím obchodovat s bitcoiny na trhu s digitální měnou. 

CoinGate byl založen v roce 2014 a plně fungoval počátkem roku 2015. Je začleněn do litevského Vilnia a v současné době obsluhuje více než 4 500 obchodních klientů a 80 000 registrovaných uživatelů. Má také k dispozici řadu platebních možností.

CoinGate je jednoduše online tržiště s funkcí zpracování plateb. Obchodníci se registrují, prodávají a prodávají své produkty pro platby v bitcoinech, fiatech a dalších podporovaných digitálních měnách. Uživatelé se registrují, aby získali produkty online a snadno za ně platili v digitálních měnách pomocí různých dostupných platebních možností. Jako tržiště také umožňuje obchodování s bitcoiny za nejlepší cenu na trhu s digitální měnou ve srovnání s cenami nabízenými na různých burzách. Proto mohou obchodníci s kryptoměnami nakupovat a prodávat bitcoiny pomocí CoinGate, mohou provádět obchody stejně jako u běžných burz, vyhřívají se na bezpečném a zabezpečeném prostředí, které CoinGate poskytuje. 

CoinGate pomáhá podnikům připravit se na budoucnost s bitcoiny POS, widgety a zásuvnými moduly pro online nákupní vozíky jako Magento, WooCommerce OpenCart, VirtueMart atd. Nabízejí také aplikace Bitcoin Point of Sale pro Android a iOS pro bezproblémové mobilní nakupování pro zákazníky, a rychlejší a bezpečnější zpracování plateb podnikům. 

Výhody CoinGate

CoinGate po přezkoumání jeho výhod zpracovává platby bitcoinem automaticky a bezproblémově a všechny výplaty jsou odesílány na účty obchodníka bez jakýchkoli srážek kromě poplatku za zpracování.

Tyto výplaty jsou k dispozici v eurech, amerických dolarech, USDT nebo bitcoinech. 

CoinGate také provádí automatickou konverzi fiat / krypto-krypto; to znamená, že bitcoinové platby lze automaticky převést na EUR / USD. Obchodník může také upřednostňovat platby prováděné v bitcoinech, ale má klienta / zákazníka, který si přeje platit v systému Ethereum nebo Dash, CoinGate jednoduše přijme platbu Ethereum nebo Dash a automaticky jej zpracuje a převede na bitcoin preferovaný prodejcem, poté platí převedené bitcoiny na účet obchodníka. 

společný přezkum

Ceny bitcoinů a dalších coinů jsou neustále srovnávány s cenami jiných burz a aktualizovány v reálném čase, což obchodníkům, obchodníkům a klientům CoinGate umožňuje platit co nejméně. 

CoinGate chrání své obchodníky tím, že zajišťuje nevratnost plateb, vysokou úroveň soukromí zákazníků a také nižší poplatky. 

Poplatky za CoinGate

Co se týče kontroly CoinGate ohledně jeho poplatků: Co se týče výběrů, CoinGate neúčtuje žádné poplatky za výběry z bitcoinů, poplatky za výběr, SEPA, Skrill nebo mezinárodní banka jsou všechny na základě třetích stran. 

souběžné poplatky

CoinGate obchodníkům účtuje CoinGate paušální poplatek 1% za zpracování plateb. Neexistují žádné zřizovací ani opakující se poplatky ani žádné poplatky účtované nakupujícím. 

Při obchodování účtuje CoinGate 3% paušální poplatek za všechny nákupy a prodeje obchodů na nich prováděných. 

Další nákupní poplatky účtují partneři třetích stran, jako jsou Skrill, Neteller, poskytovatelé kreditních / debetních karet a další. 

Funkce CoinGate BPP

Při podrobném přezkoumání CoinGate jsou zde některé z jeho hlavních rysů;

Pro firmy / obchodníky:

 • Bitcoinové prodejní místo 
 • Pluginy elektronického obchodu
 • Bitcoin Payment API
 • Platební tlačítka
 • Přijímá více než 50 altcoinů
 • Okamžitý převod na EUR / USD
 • Integrace ShapeShift.io 
 • Changelly Integration 

Pro obchodníky:

 • 3% poplatek za nákup / prodej
 • 24hodinový výběr 
 • Špičková ochrana s 2FA pomocí ověřovače Google 
 • Šifrování dokumentů. 

Partnerský program

CoinGate poskytuje odkazující odkazy, které umožňují získat 1% z poplatků placených obchodníky, kteří se zaregistrovali pomocí vašeho odkazu. Doporučení zákazníci zaplatí o 0,5–1% nižší poplatky než obvykle 3%. Doporučující uživatelé získají procento z celkových plateb, které doporučený zákazník provede. 

Úspěchy CoinGate 

Recenze CoinGate bude neúplná, aniž bychom zkoumali několik jejích úspěchů. CoinGate od svého vzniku nadále roste, inovuje a expanduje. 

V roce 2017 měla rekord 100 000 placených objednávek, 70 milionů zpracovaných plateb a více než 3 000 obchodníků. 

V roce 2018 zaznamenala více než 300,00 zaplacených objednávek, zaregistrovalo se 50 000 nových uživatelů, tokeny LTC, ETH a ERC20 byly podporovány a přijímány jako platební prostředek, byly přidány Skrill, Neteller a Klarna jako nové platební možnosti, nová klasifikace DJ byly přidány platební doplňky a také se stala Lightning Network umožňující bezproblémové a rychlé zpracování plateb. 

V letech 2016 a 2017 také společnost CoinGate obdržela od společnosti FinancesOnline ocenění „Rising Star“ a „Great User Experience“. 

Alternativy CoinGate

CoinGate je skvělá platforma služeb pro zpracování plateb online, ale má také své vlastní konkurenty, kteří fungují jako alternativy k nim na trhu / v odvětví; BitPay, 2Checkout, Stripe, SecurionPay, Paysafe, Cayan a Splash. 

Můžete si vybrat, zda budete dostávat pravidelné aktualizace od stále aktivních CoinGate blog nebo se podívejte na jeho živý web a získejte více novinek, informací o CoinGate nebo se zaregistrujte. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me