Recenze Freewallet: Nejlepší mobilní kryptoměna pro iOS a Android?

V tomto přehledu Freewallet vyhodnotíme nechvalně známé krypto peněženky na základě kritérií, jako jsou; funkce, poplatky, zabezpečení, cestovní mapa a mnoho dalšího…

S tím bylo řečeno, pojďme do toho!

Co je Freewallet?

Freewallet je webová peněženka s digitální měnou podporovaná pro iOS a Android, vytvořená pro ukládání a správu více podporovaných kryptoměn a také s vestavěnou burzou, kterou vyvinula společnost Freewallet, vývojář se sídlem v Tallinnu v Estonsku, a lze k ní přistupovat online na adrese freewallet. org.

Freewallet je jedním z mála v rodině peněženek, které zahájily kryptoměnové peněženky jako první v mobilu, a to jak s vestavěnou kryptoburzou, tak s chladným úložištěm.

Freewallet je pro uživatele kryptoměn a obchodníky. Poprvé byla vydána v lednu 2016 v estonském Tallinnu. Tým Freewallet nejprve vytvořil peněženku nazvanou „FantomCoin Wallet“, kterou použili k otestování své technické zdatnosti, přizpůsobivosti a standardů a také ke zmírnění rizika pro rané ptáky.

Po testu tým Freewallet pokračoval vytvořením několika peněženek pro populární kryptoměny a poté spuštěním jednotlivých peněženek pro mince jako Bitcoin, Monero, Litecoin, Dogecoin, Ethereum atd. Také spustili multicurrovou peněženku Freewallet, peněženku Freewallet Lite a peněženku Freewallet Tokens pro tokeny založené na blockchainu Ethereum.

Historie vývoje freewalletu:

Počátkem roku 2016 se peněženka Ethereum společnosti Freewallet umístila na prvním místě na Google Play. V červenci 2016 společnost Apple schválila své bitcoinové, monero a ethereové peněženky a zveřejnila je v obchodě iOS App Store. Freewallet prošel několika upgrady a zaznamenal mnoho milníků a vývojových úspěchů.

Freewallet byl prvním týmem peněženek, který navrhl konkrétní peněženku Bitcoin Cash (BCH) pro Android a iOS a konkrétní peněženku Bitcoin Gold (BTG) pro uživatele Androidu. Do roku 2017 spustil tým Freewallet webovou verzi aplikace Multiwallet peněženky Freewallet a do roku 2018 se peněženky Freewallet obecně umístily na třetím místě v kategorii „nejpopulárnějších online peněženek“ pro Android.

V roce 2018 také tým Freewallet spustil vůbec první specifickou peněženku TRON (TRX) pro Android bezprostředně po vydání nezávislé migrace blockchainového ekosystému TRON. Stejného roku 2018 zaregistrovala Freewallet oficiální bílý projekt s názvem „Multiwallet“.

Freewallet měl v té době rekord 23 583 stažení APK Freewallet měsíčně.

Co obsahuje Freewallet?

Recenze Freewallet by měla být schopna začít tím, co je součástí;

Mezi hlavní doplňky ve sbírce peněženek Freewallet patří přítomnost její vestavěné výměny, efektivní skladování v chladu, přizpůsobená stránka pro vklady a snadné seznámení s funkcí, aniž by se uživatelé museli starat o různé specifické technické funkce a složité nastavení.

Rodina Freewallet má širokou škálu, počínaje krypto peněženkou s více měnami až po peněženky s jednou měnou pro Ethereum, Monero, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Bitcoin Cash ABC, TRON, Bitcoin Gold a také Tether.

Řada peněženek hostovaných společností Freewallet zahrnuje webovou peněženku s více měnami, je to sada APK pro více měn iOS a Android Freewallet, 22 peněženek pro jednu měnu pro Android a 8 peněženek pro jednu měnu pro iOS.

Peněženka FreeWallet s více měnami podporuje více než 30 digitálních měn, které lze ukládat, převádět a směňovat. Má funkce peněženek s jednou měnou Freewallet a ještě více, což zahrnuje hlavní body měn, které jsou na rychlé cestě, pokud jde o růst v každém konkrétním okamžiku, a také zobrazuje aktivní peněženky uživatele v položce „Oblíbené“.

Freewallet má také svou peněženku Token, speciálně vyrobenou pro tokeny postavené v rámci blockchainového ekosystému Ethereum. Přijímá, ukládá a přenáší tokeny založené na ethereu. Tato peněženka Token podporuje více než 350 tokenů ERC20 a samozřejmě také Ethereum. V současné době je k dispozici pouze pro uživatele systému Android.

K dispozici je také Freewallet Lite, vytvořený týmem Freewallet. Tato peněženka samozřejmě přišla po různých negativních recenzích o tom, že Freewallet je opatrovnická peněženka obsahující soukromé klíče uživatelů. Tato peněženka zajišťuje, že se pro každou transakci automaticky vytvoří nová adresa, její celkový zůstatek a transakční aktivita je obtížné sledovat. Jedná se o hierarchickou deterministickou peněženku, která nevyžaduje žádnou registraci, má úplnou anonymitu, úložiště soukromých klíčů ovládané klientem a 100% soukromí. Tento vývoj je jedním velkým úspěchem týmu Freewallet. Freewallet Lite aktuálně podporuje bitcoiny, ethereum a tokeny ERC20 a je k dispozici pro mobilní uživatele Android i iOS.

Partneři Freewallet:

V rámci svého vývoje a upgradů a samozřejmě s cílem umožnit svou podporu dalších populárních coinů v průběhu času Freewallet vstoupil do různých partnerství s různými předními coiny, krypto / digitálními projekty a finančními společnostmi jako Bankex, MinerGate, Digibyte, KIN, NUT , EOSDT a Decent Wallet, abych zmínil jen několik.

partneři pro kontrolu freewallet

Recenze Freewallet: Funkce

Freewallet jako rodina má mezi sebou několik identifikovatelných funkcí, které je ve srovnání s jinými peněženkami vynikají;

Možnost nákupu podporovaných mincí pomocí kreditní karty.

nákup kreditní karty freewallet

  • Předplacený telefon lze dobíjet pomocí bitcoinů přímo z Freewallet
  • Přítomnost čtyř různých možností poplatků při převodu bitcoinů a dalších mincí
  • Dostupnost 13 různých jazykových funkcí, včetně angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, italštiny a zjednodušené čínštiny
  • Bezplatné okamžité transakce mezi uživateli Freewallet

Freewallet recenze: Poplatky

Na Freewalletu je těžké najít mnoho informací o poplatcích. Navzdory tomu je vše zdarma k použití. Žádné poplatky za přihlášení, předplatné ani velké rozpětí směnných kurzů.

Poplatky za freewallet jsou až značné. Dodává se s výchozím poplatkem za každou možnost poplatku v závislosti na naléhavosti převodu, který se změní, jakmile se přičte částka k převodu. Má rozsah možností Nízký, Normální, Rychlý a Naléhavý poplatek.

Poplatek účtovaný za každý rozsah možnosti poplatku závisí pouze na výši transakce a aktuálním zatížení sítě. Výchozí možnost poplatku ve skutečnosti zůstává „Normální“.

Funkce nutnosti výběru z různých rozsahů možností poplatků vám dává pohodlí regulovat rychlost vaší transakce s digitální měnou sami.

Je Freewallet bezpečný?

Jeden by odpověděl ano. Freewallet nikdy neměl žádný negativní bezpečnostní záznam. Tým zajišťuje bezpečnost fondů uživatelů a zavedl různé bezpečnostní prvky, které to umožňují;

  • Přítomnost PIN kódu a Touch ID.
  • Aktivní 2faktorové ověřování.
  • Více podpisů transakcí před potvrzeními.
  • Chladírenský fond.
  • Možnost pravidelně kontrolovat všechny přihlášené relace a ukončit všechny neznámé.
  • Přítomnost limitů transakcí pro výběry, přizpůsobitelné uživatelem.

Je Freewallet nejlepší krypto peněženka?

Freewallet nemusí být považován za nejlepší krypto peněženku, ale vzhledem k jeho funkcím, historii a recenzím vyniká jako vynikající krypto peněženka pro uživatele a obchodníky s krypto. Freewallet se také snadno instaluje, nastavuje a používá s velmi snadnými a uživatelsky přívětivými rozhraními (jak vidíte níže).

kontrolní panel freewallet

Alternativy k Freewallet:

Recenze Freewallet bude neúplná, aniž by poskytla několik alternativ k Freewallet na základě jejich funkcí, základny zabezpečení a poskytovaných služeb. Zahrnují peněženku ESR, Electrum, peněženku Blockchain, Coinomi, Jaxx, Cryptonator, UnifyPay, GuardaWallet a Monerujo.

Pro další informace o týmu a jeho produktech včetně aktualizací vývoje můžete vždy kontaktovat podporu Freewallet, nebo zkontrolovat, zda je domovská stránka Pro více informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me