Recenze Toast Wallet – Průvodce zabezpečením, funkcemi a nastavením

Ve světě kryptoměny existuje několik klíčových pojmů, kterým byste měli věnovat zvláštní pozornost …

„Peněženky“ jsou jedním z těchto termínů (za předpokladu, že máte zájem bezpečně a bezpečně ukládat své krypto investice).

Existují stovky různých peněženek pro stovky různých kryptoměn. Jak tedy máte vědět, které jsou nejlepší a nejdůvěryhodnější peněženky, které můžete použít?

Dnes budeme zkoumat úplně všechno o digitální peněžence s otevřeným zdrojovým kódem s názvem Toast Wallet.

V této speciální recenzi Toast Wallet přezkoumáme peněženku podle následujících kritérií a na konci recenze uvedeme naše skóre ve všech kategoriích hodnocení spolu s doporučením, zda byste ji měli používat.

Naše kritéria pro kontrolu peněženky Toast Wallet:

  1. Použitelnost: „Je peněženka Toast snadná?“
  2. Zabezpečení: „Je peněženka Toast bezpečná?“
  3. Cena: „Má Toast Wallet nějaké poplatky?“
  4. Tým: „Kdo je tým za Toast Wallet a jsou spolehliví?“?

(Aha a také … na konci vám dáme podrobný návod, jak aktivovat Toast Wallet, abyste si mohli být jisti, že máte nejnovější a nejnovější verzi)

Ve spěchu a chcete TLDR; verze?

TLDR; Toast Wallet, podle našeho názoru, je dobrá (ne skvělá) volba, pokud hledáte bezplatnou a nejlepší peněženku Ripple, která je napříč zařízeními a má různá bezpečnostní opatření, aby zajistila bezpečné uložení vašeho XRP, abyste mohli snadno spát v noci vědět, že se nějaký hacker nemůže přiblížit krádeži vaší kryptoměny.

Díky tomu se pojďme podívat na podrobnosti naší recenze Toast Wallet.

Použitelnost: „Je toastová peněženka snadno použitelná?“

Shrnout do jednoho slova; trochu.

Pokud jde o skutečnou funkčnost, může určitě dosáhnout toho, co chcete (což samozřejmě bezpečně ukládá váš XRP).

Ale je to zážitek stejně dobrý jako peněženka jako Trezor nebo Ledger?

Ani zdaleka.

Není to raketová věda přijít na to, jak nastavit peněženku Toast (jak uvidíte v tutoriálu na konci tohoto článku). Ale to je řečeno, uživatelské rozhraní je docela ohromující.

Znáte přísloví: „Dostanete, za co zaplatíte“?

Zdá se, že tomu tak je i v případě Toast Wallet, alespoň pokud jde o uživatelské rozhraní.

Opravdu to nevypadá, že by se do uživatelského rozhraní uživatelského prostředí vložilo velké úsilí, což je pochopitelné vzhledem k tomu, že se jedná o bezplatnou aplikaci.

Ale pojďme si promluvit o tom, zda je Toast Wallet snadno použitelný, bez ohledu na to, zda je aplikace ošklivá nebo ne.

Po instalaci Toast Wallet na můj iPhone bylo docela snadné se orientovat.

Ve spodní nabídce jsou tři karty; domů, poslat & nastavení.

Docela intuitivní, takže plné body.

Pokud jde o založení nového účtu, můžete také snadno přidat více zvlněných adres s vlastními přezdívkami a přístupovými frázemi.

Je pravda, že kromě ošklivého designu se to ve skutečnosti zdá být docela snadné.

Zabezpečení: „Je peněženka Toast bezpečná?“

Když si hrajete s Toast Wallet, vypadá to bezpečně jako každá jiná mobilní krypto peněženka, na kterou jsem narazil.

Upřímně řečeno, zabezpečení krypto peněženky se snižuje podle toho, jak zodpovědný jste jako investor do kryptoměny.

Pokud své přístupové fráze, kódy atd. Ukládáte inteligentně, zvyšuje se vaše šance na bezpečné uložení kryptoměny.

Ale pokud například ztratíte telefon, na kterém jste nainstalovali Toast Wallet, a také ztratíte přístupové heslo, máte smůlu a můžete políbit Ripple na rozloučenou.

Toast Wallet má několik bezpečnostních funkcí, díky nimž se při jeho používání cítím pohodlněji …

  • Vytvoření uživatele, aby vytvořil PIN, frázi pro obnovení a přístupovou frázi k ochraně vaší peněženky (opět jsou to užitečné, pouze pokud je bezpečně uložíte)
  • Žádné zálohování uživatelských dat (hezké vědět, že informace o vaší peněžence nejsou uloženy na žádných centralizovaných serverech)
  • Poskytují vám snadný způsob, jak vytvořit záložní kopii vašich adres peněženky 
  • Požadavek na minimální zůstatek 20 XRP

Rozpracovejme ten poslední bod …

Rezerva 20 XRP má konkrétně zabránit spammerům v otevírání stovek nebo tisíců nepotřebných peněženek. 

Pokud jde o vaši bezpečnost, nemyslím si, že to znamená hodně, ale je hezké vědět, že kolem ekosystému Ripple se vznáší méně spammerů.

Další věc, která se mi na Toast Wallet líbí, je to, že jeho otevřený zdroj, což znamená, že kdokoli v komunitě Ripple může přispět do codebase, aby pomohl vylepšit peněženku, rychle odhalit chyby, opravit tyto chyby a vylepšit aplikaci jako celek.

Nakonec se zdá, že Toast Wallet má na Discordu docela slušnou komunitu (https://discordapp.com/invite/VXrDsX7) a jejich podpora se zdá být docela aktivní v reakci na jejich uživatele v Google Play a iOS App Store.

Cena: „Má toastová peněženka nějaké poplatky?“

Ne.

Úžasné, 5 hvězdiček. 

Ale vážně, Toast Wallet je zcela zdarma k použití. Samotná síť Ripple má poplatky za interakci s ní, ale peněženka Toast nikoli.

Tým: „Kdo je tým za Toast Wallet?“

Toast peněženka se zdá být založen společností s názvem StarStone Software.

Po rychlém vyhledávání Google jsem našel web, který vypadá takto:

software starstone

Také jsem se po pohledu na LinkedIn nenašel v jejich týmu nic.

Takže jako někdo, kdo má důvěřovat této peněžence s mým těžce vydělaným XRP, váhal bych s tím, abych neznal tým.

Vzhledem k tomu, že projekt je otevřeným zdrojovým kódem, vědět, kdo je skutečným zakladatelským týmem, není tak znepokojující, ale přesto by bylo uklidňující, kdyby byli veřejní ohledně své identity.

Jaký je náš konečný názor na Toast Wallet?

Pro mě osobně bych se 100% raději rozhodl pro peněženku Trezor.

Moje obecná filozofie k investování je podobná mé filozofii k mému zdraví – není to něco, co byste opravdu chtěli zlevnit, nebo by se to mohlo vrátit a kousnout vás později.

To znamená, že pokud máte rozpočet, zdá se, že je to slušná peněženka zdarma k použití, s dobrou komunitou a slušnou komunitou / podporou bootování.

Pokud to ale myslíte vážně s investováním do kryptoměny a diverzifikací svého portfolia mimo pouhé Ripple, prostě bych přeskočil Toast Wallet a šel rovnou na Trezor.io a koupil jejich nejnovější peněženku.

Tím se to zabalí do naší recenze Toast Wallet. Doufejme, že jste si po přečtení lépe neporozuměli všemu o této peněžence.

Ach … a pokud byste chtěli pokračovat v Toast Wallet, zde je průvodce nastavením a instalací, který musíte dodržet!

Jak nastavit & Nainstalovat peněženku Toast…

Tyto kroky obsahují podrobné pokyny pro nastavení Toast Wallet na vašem mobilním zařízení:

Krok 1: Stažení toastové peněženky

Stáhněte a nainstalujte Toast Wallet z Google Play nebo Apple App Store. Po instalaci vám bude předložena licenční smlouva a budete informováni, že k aktivaci a zahájení používání vašeho účtu je vyžadován minimální zůstatek 20 XRP (v současné době přibližně 6 USD). Tento minimální zůstatek nevyžadují vývojáři Toast Wallet, ale samotná Ripple Network jako způsob prevence spamových účtů. Po přijetí můžete buď vytvořit novou adresu peněženky, nebo přidat existující adresu peněženky XRP.

recenze toast peněženky

recenze toast peněženky

Krok 2: Zálohujte a zabezpečte svůj účet

Dále budete muset chránit svou peněženku nastavením PIN. Poté software vygeneruje frázi pro obnovení, kterou musíte bezpečně uchovat (zobrazí se v níže uvedeném tečkovaném poli). Nakonec musíte nastavit přístupovou frázi. Tato přístupová fráze zcela zašifruje vaši peněženku, takže ji uložte na bezpečném a zabezpečeném místě, abyste ji nikdy neztratili.

krypto peněženky

kryptoměna peněženka

průvodce toastovou peněženkou

Tato tři bezpečnostní opatření (PIN, fráze pro obnovení a přístupová fráze), charakteristická pro Toast Wallet, jsou nejdůležitější součástí zabezpečení vaší peněženky.. 

Krok 3: Vygenerujte adresu peněženky

Jakmile je vaše peněženka zabezpečená, můžete vygenerovat novou adresu, přidat stávající nebo získat jednoduchou adresu (nebojte se, všechny procesy lze velmi snadno sledovat).

V tomto okamžiku si můžete začít užívat toast peněženku. Rozhraní je velmi jednoduché a poskytuje dobrý uživatelský komfort.

nastavení toastové peněženky

nastavení toastové peněženky

Jakmile vygenerujete adresu, můžete poslat nějaké XRP na financování vaší nově vygenerované peněženky a také poslat žetony do jiných peněženek a burz.

nejlepší zvlněná peněženka XRP

 Krok 4: Proveďte testovací transakce (doporučeno)

Chcete-li otestovat, že vaše nově vytvořená peněženka funguje perfektně, doporučujeme vám poslat více než požadovaný minimální zůstatek 20 XRP, abyste mohli provést testovací transakci. Můžete například načíst peněženku s 40 XRP (protože 20 XRP musí zůstat v peněžence, aby byla aktivní) a odeslat dalších 20 XRP na jinou adresu, aby bylo zajištěno, že vše funguje hladce.

Než přemýšlíte o změně peněženky Toast za jinou peněženku, abyste se vyhnuli rezervě 20 XRP, nezapomeňte, že tento požadavek je stanoven samotnou sítí Ripple, takže platí pro všechny peněženky Ripple! 

Pokud máte jakékoli dotazy, zanechte nám níže komentář!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me