Recenze YouHodler 2021: Nejlepší místo pro získání půjček na kryptoměny?

Tento článek se zabývá podrobnými informacemi o půjčovací platformě YouHodler, včetně důležitých informací, jako jsou úrokové sazby, schémata půjček, kryptoměny schválené pro použití jako kolaterál na platformě atd..

Kryptoměny, které jsou považovány za hlavní potenciální disruptor tradičních finančních systémů, se každým dnem prosazují.

Navzdory obrovskému potenciálu zabudovanému do této technologie však uživatelům často připadá náročné investovat do tohoto prostoru. To je způsobeno hlavně vysoce volatilní povahou celého ekosystému kryptoměny.

Úspěch v krypto prostoru vyžaduje, aby se uživatelé i přes nepříznivé cenové výkyvy drželi kryptoměn. Tento hlavní aspekt krypto prostoru inspiroval spuštění YouHodler.

Tato recenze YouHodler vrhá více světla na složité podrobnosti platformy, její funkce, úrokovou sazbu, funkce a bezpečnost platformy, kromě několika dalších důležitých podrobností.

Recenze YouHodler

Co je YouHodler?

YouHodler, který byl spuštěn v roce 2019, je fintech společnost zaměřená na poskytování půjček kryptoměnou s fiat měnami. Platforma se může pochlubit usnadněním konverzí krypto-krypto a krypto-fiat vedle spořicích účtů s vysokým úrokem.

Podporované fiat měny na platformě zahrnují USD, EUR, CHF, GBP. YouHodler také podporuje několik kryptoměn, z nichž některé zahrnují BTC, ETH, BCH, BNB, LTC, XLM, DASH, HT, REP atd..

Na platformě také nejsou vynechány stablecoiny. Uživatelé mají přístup k půjčkám pomocí stabilních coinů, jako jsou USDT, USDC, TUSD, PAX, PAXG, DAI a HUSD. YouHodler je společnost se sídlem ve Švýcarsku, která má sídlo ve Švýcarsku a na Kypru.

Platforma poskytuje efektivní řešení Fear Of Missing Out (FOMO) populární mezi držiteli kryptoměny. YouHodler, uživatelé se mohou snadno držet svých kryptoměn při zachování možnosti jejich využití pro půjčky.

Vzhledem k volatilní povaze kryptoměny je platforma vítaným vývojem pro kryptoměnové investory.

Tato recenze YouHodler ukazuje, že platforma v průběhu času zaznamenala exponenciální růst a globální masové přijetí. V současné době se na něj pohlíží jako na robustní a všestrannou kryptoměnovou finanční platformu.

Platforma se může pochlubit několika funkcemi jemně vyladěnými tak, aby odemkly hodnotu kryptoaktiv. Některé z těchto funkcí zahrnují půjčky kryté kryptoměnou, integraci několika platebních kanálů (stablecoiny, bankovní převody, kreditní karty), obchodní řešení atd..

Jednou z fascinujících funkcí spojených s platformou je možnost výběru fiat na osobní bankovní účet. Platforma také nabízí uživatelům možnost držet svá kryptoaktiva na spořicím účtu YouHodler.

Podle domovské stránky platformy je posláním YouHodlera pomáhat uživatelům ukončit pasivní „hodling“ kryptoměn.

Pro koho je YouHodler?

Platforma je navržena speciálně pro potřeby kryptoměnových investorů i majitelů kryptoměn, kteří chtějí získat půjčky, aniž by se vzdali vlastnictví svých digitálních aktiv.

Pomáhá chránit investory do kryptoměny a „hodlery“ před volatilitou, což je hlavní charakteristika odvětví kryptoměn.

Je YouHodler bezpečný?

Nepravidelnosti, manipulace, podvody, hackery a podvodné aktivity nejsou v krypto prostoru novým výskytem. Od svého vzniku utrpěl ekosystém kryptoměny a blockchainu v rukou zlých jedinců.

Uživatelé v průběhu času ztratili kryptoměny v hodnotě milionů dolarů pro skandální a temné systémy a jednotlivce. Tento hlavní problém spojený s kryptoprostorem vyvolává otázku, je YouHodler bezpečný?

Podle zpráv je YouHodler založen na pevných právních principech. Společnost je zcela v souladu s právními předpisy EU a má také zavedeno několik dalších bezpečnostních povinností k zajištění nejvyšší bezpečnosti.

Platforma využívá způsoby skladování peněženky za studena i za tepla. To v podstatě znamená, že prostředky uživatelů jsou uloženy offline (mimo servery) i online.

YouHodler také prozradil, že platforma je vybavena zabezpečením na úrovni 3FA. Tato bezpečnostní oprava umožňuje uživatelům uzamknout jejich prostředky a dokonce deaktivovat funkce výběru na platformě.

Aby se zabránilo jakékoli formě manipulace, bude výběr možný pouze po ověření identity a pouze na adresu vlastníka peněženky.

Uživatelé dále požívají další ochranu před efektivním procesem řešení sporů nezávislou finanční komisí. V případě neshody mají uživatelé právo podat stížnost asociaci.

Platforma pro řešení sporů určitě poskytne rychlá, spravedlivá a nezávazná řešení. YouHodler využívá služby CipherTrace a Elliptic.

Obě platformy pečlivě sledují transakce na půjčovací platformě, sledují a analyzují jakoukoli formu podezřelého chování. Eliptický a Identity Mind nabízí půjčovací platformě služby v souladu s AML (Anti Money Laundering).

Získejte úrok na kryptoměně

YouHodler poskytuje zájemcům okamžité krypto půjčky. Jak již bylo uvedeno, nabízí 90% poměr půjčky k hodnotě, což je v současné době nejlepší v oboru.

Jako kolaterál na platformě je přijímáno asi 15 různých kryptoměn. Půjčky lze přijímat jako fiat, bitcoin nebo tether. Úroková sazba činí 12% RPSN. U krátkodobých půjček však může úrok klesnout až na 2,5%.

Pojištění YouHodler

Ačkoli YouHodler zavedl špičkový bezpečnostní protokol, úvěrová platforma se stále může pochlubit finančními rezervami ve výši 1 milion dolarů. V zásadě posílení důvěry věřitele v platformu.

Platforma také integrovala technologii Ledger Vault, aby uživatelům poskytla možnosti inteligentního úschovy.

Ledger Vault poskytuje krytí různých rizik spojených s kryptoprostorem. Platforma pomáhá YouHodleru předcházet hackerským rizikům, drasticky omezuje lidské chyby, zajišťuje flexibilitu systémů, okamžitý přístup k fondům a nemá žádné limity škálovatelnosti.

Jak YouHodler funguje?

Tato recenze YouHodler poskytuje podrobnosti o tom, jak platforma funguje. Nejprve je důležité si uvědomit, že platforma má velký zájem o zlepšení zkušeností svých uživatelů.

Následně poskytuje širokou škálu služeb, které umožňují „držitelům kryptoměn“ využívat obrovské výhody svých kryptoměn.

První věcí, kterou musíte udělat, je vytvořit peněženku YouHodler. Spolehlivá, efektivní a snadno použitelná peněženka YouHodler pomáhá přirozené přeměně prostředků z kryptoměny na fiat.

Uživatelé mohou také využít peněženku k uložení a převodu finančních prostředků. Kromě výše uvedených funkcí peněženka také pomáhá při správě účtu.

Chcete-li získat půjčky, uživatelé musí nejprve složit kryptoměnu jako kolaterál. YouHodler zveřejnil, že platforma funguje dočasným nákupem kryptoaktiv od věřitelů a vrácením aktiva po splacení půjčky.

Platforma podporuje výběry provedené pomocí SEPA a SWIFT. Výběry Mastercard a Visa jsou však k dispozici pouze v některých zemích.

Platforma se v současné době může pochlubit poměrem půjčky k hodnotě (LTV) až 90%. Podle generálního ředitele Ilyi Volkova „flexibilní LTV umožňuje našim klientům získat za jejich krypto kolaterál nejvyšší hodnotu ve srovnání s konkurenčními půjčovacími platformami.“

Dostupné alternativy

Na trhu dnes existuje několik alternativ k YouHodler. Obsahují; Nexo, BlockFi, CoinLoan, Celsius Network, Crypto.com, Unchained Capital, ETHLend, SALT Lending mezi několika dalšími.

Půjčka YouHodler

Chcete-li získat a půjčka na YouHolder, uživatelé si musí nejprve vybrat, jakou formu zajištění chtějí nabídnout. Jakmile je tento krok dokončen, uživatelé okamžitě obdrží dohodnutou částku půjčky buď jako fiatovou měnu, bitcoin nebo jakýkoli stabilnícoin podle svého výběru.

Způsobilost k zapůjčení na platformě však souvisí s dostatečným zajištěním a ověřeným účtem.

vaše krypto půjčky

Platforma má několik balíčků půjček, jmenovitě;

30 dní – 90% LTV

60 dní – 70% LTV

180 dní – 50% LTV

Úrokové sazby na platformě jsou stejné pro všechny uživatele. Očekává se však, že úrokové sazby budou klesat s nárůstem uživatelů na platformě.

V případě, že uživatelé nebudou schopni splatit půjčky přijaté ve stanovenou dobu; mají tři různé možnosti platby.

  • Ukončit půjčku bez splácení – S touto možností mohou uživatelé ukončit svou půjčku, aniž by ji museli zcela splácet. YouHolder, v tomto případě, vyberte všechny nevyřízené půjčky ze záruky a okamžitě připsejte věřiteli zbývající částku.
  • Zvyšte dobu trvání půjčky – uživatelé mají možnost prodloužit si výpůjční lhůtu, protože se blíží ke dni splatnosti.
  • Jít pryč – Se sazbou LTV 90% mohou uživatelé získat půjčku bez úmyslu splácet. Jednoduše odcházejí s přibližně 85% hodnoty půjčky.

V případě masivního snížení ceny kryptoměny nad „Price Down Limit“ si YouHodler vyhrazuje právo prodat kolaterál a uzavřít půjčku.  

Na druhou stranu, pokud dojde ke zvýšení ceny kolaterálu nad prahovou hodnotu Take Profit, platforma kolaterál prodá a poté připíše zisk uživatelské peněžence.

Závěr

Zatímco volatilita je kritickým problémem v krypto prostoru, YouHodler poskytuje bezpečné řešení tohoto problému. Stručně řečeno, platforma poskytuje uživatelům možnost bezpečně využívat svá kryptografická aktiva. Na rozdíl od většiny kryptoměn se YouHodler bankám nevyhýbá. Platforma se postupem času spojila s předními bankami v Evropě a ve Švýcarsku. Díky zákaznické podpoře 24/7 lze s jistotou říci, že „YouHodler nikdy nespí“.

Platforma poskytuje záruku bezpečnosti i půjčky s nízkými úrokovými sazbami. Není to však nejlepší platforma pro uživatele, kteří chtějí získat dlouhodobé půjčky, protože úroky se časem zvyšují.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me