XYO Network Review 2021: Budoucnost sledování GPS?

XYO Network si klade za cíl být společností, která posouvá služby sledování polohy do nové budoucnosti (případně nahradí sledování GPS). Dnešní svět by se rozhodně hodně lišil, kdyby nebylo GPS. V tomhle Recenze XYO Network, budeme analyzovat, jak technologie funguje, jak těžit tokeny XYO a co pro projekt bude mít budoucnost.

Technologie, které byly původně vytvořeny v 70. letech vládou USA (a americkou armádou), začaly běžně používat v 80. letech, tedy před érou chytrých telefonů. 

V dnešní době by bylo těžké si představit život bez Google Maps, lokalizačních služeb a sledování balíčků pro online nákupy. Všechny tyto služby využívají ke správnému fungování technologii GPS.

Síť XYO je relativně nový návrh, jehož cílem je vytvořit síť připojených zařízení, která usnadní sledování a lokalizaci balíčků a objektů prostřednictvím technologie blockchain. 

Webová stránka XYO Network Review

Jejím hlavním posláním je vytvořit síť, která je dostatečně velká, aby uživatelům nabídla různé druhy sledování pro různé účely. V tomhle Recenze XYO Network, pokryjeme základní principy tohoto projektu, stejně jako jeho aktuální stav na trhu kryptoměn.

Společnost XYO Network, která byla založena v posledním čtvrtletí roku 2017, vydala svůj první bílý papír na začátku roku 2018 a poté zahájila první prodej svého tokenu XYO ve druhém čtvrtletí téhož roku, což se shodovalo se spuštěním jejich protokolu o konceptu a první MVP. 

Od roku 2019 společnost již spustila své aplikace pro iOS a Android a v současné době jsou v procesu vývoje iniciativy open-source a aktualizované verze jejich hlavní sítě, která bude spuštěna v roce 2020.

JAK Funguje síť XYO?

The XYO Oracle Network má čtyři klíčové komponenty: hlídky, mosty, archiváře a věštce. Sentinel je zařízení přivázané k síti XYO, které pomáhá řetězci vydáváním signálu s jeho polohou a dalšími údaji, jako jsou teplotní podmínky, datum a čas. 

Hlídky mohou detekovat další hlídky a vysílat signál, který předvádí blízkost mezi dvěma zařízeními, což vytváří něco, co se nazývá vázaná interakce svědků (BWI). Tyto interakce pak přejdou k mostům, což jsou zařízení odpovědná za jejich potvrzení v síti.

Archiváři jsou zařízení, která ukládají potvrzené BWI, a poté poskytují tato data Divinerům, což jsou zařízení používaná sítí k zodpovězení otázek kladených uživateli, kteří musí platit pomocí tokenů XYO.

Recenze sítě XYO

Od dnešního dne aplikace XYO Network umožňuje svým uživatelům, aby se stali buď Sentinels nebo Bridges: možnosti, jak se stát Archivisty a Divinery, jsou stále ve vývoji a SDK jsou aktuálně k dispozici, pokud chcete přispět jako vývojář.

Aby to bylo možné Recenze XYO Network komplexnější, představme si příklad ze skutečného světa: chcete najít své ztracené kolo, na kterém je připojen tracker XYO Sentinel. Budete muset odeslat dotaz do sítě, abyste jej našli.

S využitím dat uložených v zařízeních Diviner by síť (teoreticky) dokázala sledovat polohu vašeho kola, abyste jej mohli načíst. Dotaz je blockchainová transakce, kterou musíte zaplatit prostřednictvím tokenů XYO. Jak by to tedy lidé dělali??

CO JE XYO GEO TĚŽBA: JE TO LEGÁLNÍ?

T Síť XYO funguje s tokenem XYO Utility, který by uživatelé použili k zaplacení sítě za vyřešení jejich dotazů při pokusu o vyhledání konkrétního objektu s daty převzatými z věštců.

Tím se dostáváme k první otázce naší recenze XYO Network: jak získám XYO tokeny?

V tuto chvíli existují dva způsoby, jak můžete získat XYO tokeny: první je koupit je prostřednictvím krypto burzy KuCoin, která v současné době zpracovává největší objem.

Druhým je zahájení geominingu pro jeho síť stažením jejich Aplikace COIN, který je již k dispozici pro Android a iOS. Geominer dostane výplatu v XYO tokenech, když pomůže vytvořit ověřené účetní knihy z dat shromážděných Sentinels a nahraných do sítě.

Geomining se liší od běžné těžby v tom, že místo toho, abyste poskytli energii vašeho počítače, poskytujete svou polohu vytvořením vázaných interakcí svědků, které jsme vysvětlili výše. 

Síťová aplikace XYO

Když XYO Diviner použije údaje o poloze, které jste poskytli, k vyplnění dotazu, dostanete zaplaceno, ale protože je síť stále v plenkách, nejlepší sázka pro uživatele, jak vydělat peníze právě teď, je spustit geominingové tokeny.

Tyto tokeny získáváte stažením aplikace a sdílením své polohy, což vám umožní těžit z určitých fyzických prostorů, nazývaných dlaždice, což jsou čtverce o průměru v průměru 130 stop..

Ne každá dlaždice vám dá stejné množství tokenů XYO: některé zaplatí méně než sto tokenů XYO, zatímco jiná důležitá místa, která těžíte, mohou vyústit ve „velké geominy“, které vám mohou vydělat tisíce tokenů XYO najednou. 

Systém by mohl fungovat podobným způsobem jako například Pokémon GO, kde procházíte sběr těchto míst a těžíte žetony.

Některé další recenze sítě XYO zjistily, že tento typ těžby může být užitečný, protože poskytuje rychlou platbu relativně snadno a v krátkém čase.

Po několika minutách chůze, jízdy na kole nebo jízdy autem a sdílení údajů o poloze můžete snadno vydělat spoustu tokenů XYO. 

JAK GEOMINE ZAPOJÍM APLIKACI COIN?

Aplikace COIN se velmi snadno používá: stačí si ji stáhnout do telefonu a založit si účet. Geomine můžete používat i bez účtu, ale později nebudete moci vybrat svá aktiva. 

Aplikace se nejlépe používá při chůzi, jízdě na kole nebo při jízdě autem. Chcete-li vytěžit danou dlaždici, stačí kliknout na ikonu krumpáče a dostanete náhodné množství tokenů XYO.

Síťová aplikace XYO

Pokud je dlaždice již vytěžena, zobrazí se na mapě v jiné barvě a nedostanete z ní žádné odměny, ale obvykle se resetují po několika minutách.

Aplikace COIN funguje ve spojení s fyzickým zařízením Bluetooth SentinelX, které můžete získat zdarma: zaregistrujte se, stáhněte si aplikaci a zaplaťte náklady na dopravu na webu aplikace COIN.

Jakmile je obdržíte, musíte je spárovat s telefonem a při geominingových dlaždicích získáte 12násobek odměny.

Aplikace také dává uživatelům možnost přihlásit se k odběru plánů, které umožňují lepší těžbu. Předplatné COIN Plus poskytuje uživateli dvojnásobnou rychlost geominingu, rychlost dobíjení (schopnost znovu těžit na dříve vytěžených místech) a dvojnásobnou příležitost najít velké geominy.

K dispozici je také předplatné COIN Pro, které nabízí trojnásobek rychlosti geominingu, odměny a všechny funkce dostupné v plánu COIN Plus. Členství COIN Plus je 24,95 $ / měsíc a členství COIN Pro je 34,95 $ / měsíc.

Zařízení pro kontrolu sítě XYO

Můžete si také zakoupit zařízení BridgeX (200 $), které vám pomůže získat až 10% odměn z příjmů ostatních uživatelů, když dostanou data ze zařízení SentinelX. Tato funkce však momentálně není k dispozici, protože síť XYO ještě není aktivní.

Oficiální obchod webu XYO také prodává zařízení SentinelX za 50 $, ale další SentinelX neovlivní vaše výdělky, protože s aplikací můžete spárovat pouze jedno zařízení.

Když je rozdáte přátelům a rodině, může se v budoucnu zvýšit vaše šance na výdělky, až bude síť Sentinelů a mostů plně funkční. 

Více než jeden Sentinel právě teď zvyšuje vázané interakce svědků, což pomáhá budovat síť, ale ne odměny za tokeny XYO.

CO JE BUDOUCNOST SÍTĚ XYO?

Od svého vzniku se hodnota mince XYO ustavičně snižovala a jen za poslední rok ztratila přibližně 85% své hodnoty. V současné době je cena jednoho tokenu XYO 0,00042 $, což znamená, že uživatelé budou muset vytěžit asi 2300 tokenů XYO, aby získali 1 $ na oplátku.

Náhodná povaha odměn za dlaždice může uživatelům ztěžovat těžbu tokenů v rozumném čase (řekněme jeden měsíc), což vedlo k určitým spekulacím v posledních recenzích sítě XYO, že ve skutečnosti může být nákup tokenů na burze KuCoin více zdravé investice.

Recenze sítě XYO - cena

Někteří uživatelé projevili obavy ohledně toho, zda je síť XYO skutečným nebo falešným projektem, kolik XYO skutečně platí a zda je XYO dobrá investice či nikoli. 

Tyto obavy vznikají hlavně kvůli skutečnosti, že geomining je vše, co mohou uživatelé v současné době v síti dělat: jejich aplikace v reálném světě ještě nejsou funkční ai když uživatelé mohou (a dělají) vázané interakce svědků: skutečná síť žij dnes.

Kromě tohoto problému měla samotná společnost několik neúspěchů a také několik zvláštních událostí. Pro vaši pozornost je uvedeme níže: 

  • V červnu tohoto roku, propustili polovinu svého celkového personálu, přesně 40 zaměstnanců, s odvoláním na potřebu znovu zaměřit své úsilí. Podle některých zpravodajských zdrojů bylo propouštění primárně zaměřeno na zaměstnance marketingu.
  • Společnost byla pod palbou kvůli některým kontroverzním marketingovým rozhodnutím ohledně některých jejich dříve nabízených produktů, včetně geominingových sad a předchozích produktových balíčků, které společnost již nenabízí ani nepodporuje, i po značných výdajích uživatelů.
  • Tyto produktové balíčky, které obsahovaly nabídky, jako jsou exkluzivní mistrovské kurzy pro „geo hacking“, lup, firemní akcie a zařízení XYO, prošel procesem svévolného rebrandingu a zrušení což zanechalo mnoho zákazníků nespokojených a podezřelých.
  • Uživatel zveřejnil mnoho stížností na cenzuru společnosti. Uživatelé, kteří mají problémy s geominingem, ztracenými tokeny, investicemi a vadnými zařízeními, mají obvykle své komentáře (a účty) odstraněny nebo blokovány a společnost nereaguje na stížnosti na veřejných fórech.

ZÁVĚR PŘEZKUMU SÍTĚ XYO

Mnoho uživatelů věří, že síť XYO je tikající bombou a že společnost může být jen podvod, který chce těžit z tvrdé práce uživatelů v síti.

Od tohoto okamžiku však o tom neexistují žádné jasné důkazy a vzhledem k tomu, že jejich zařízení Sentinel stále chodí zdarma (s ohledem pouze na náklady na dopravu), noví uživatelé přijdou o pravděpodobně malou částku peněz, pokud se rozhodnou investovat.

Pokud však chceme hovořit o budoucnosti XYO Network, musíme počkat, až bude síť v provozu jako celek, včetně archivářů a věštců. 

V současné době neexistuje žádný pevně stanovený harmonogram, kterému mohou uživatelé důvěřovat (kromě Roadmap společnosti) a současný stav ukazuje na to, že se v budoucnu mnoho jejích dílčích projektů změní..

Na konci této kontroly sítě XYO doporučujeme uživatelům, kteří mají zájem, sledovat oznámení XYO. Společnost je v procesu vývoje nových aplikací, které mají skutečné aplikace a které jim umožní skutečně využívat jejich těžce vydělané XYO tokeny. 

Právě teď je vše, co mohou udělat, je geomine a vydělat peníze prodejem nebo výměnou za jiné stabilní kryptoměny nebo hotovost.

Není to příliš atraktivní prostředí, ale pro síť XYO stále existuje určitá naděje, takže nejlepší je začít co nejvíce geomining s co nejmenšími investicemi, aby se zabránilo nejistotě ohledně budoucnosti společnosti..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me