Zisk Trailer Review 2021 [Automated Crypto Trading Software]

Obchodování s kryptoměnou a investice si získaly popularitu v posledních několika letech, protože více účastníků hlavního proudu projevilo zájem o alternativní trhy. Dokonce i institucionální investoři začali obracet svou pozornost na zahrnutí digitálních měn jako součásti svého investičního portfolia.

Aby maximalizovali svůj výdělečný potenciál, začali někteří obchodníci používat obchodní roboty k optimalizaci svých obchodních aktivit. Obchodní roboti fungují podle definované sady pravidel, která musí operátor (člověk) jasně definovat a naprogramovat do robota. Tyto sady podmínek umožňují robotu provádět jednoduché až vysoce komplexní objednávky nákupu a prodeje.

Vytvoření komplexní sítě zajišťovacích obchodů a obranných obchodů. Zisk přívěsu je obchodní robot určený pro nové a pokročilé uživatele. Zisk Trailer může být silným nástrojem v obchodním sáčku triků. Tento nástroj vám umožňuje spát, což je na 24hodinovém trhu s kryptoměnami, který zřejmě nespí, vždy nedostatek.

Poskytly platformu s integrovanými nástroji pro mapování z pohledu obchodování, které samy o sobě mohou zvýšit vaše obchodní zkušenosti, pokud budou provedeny správně pomocí zpětného testování. V tomto článku prozkoumáme, co je robot pro obchodování se ziskem, jak fungují a jaké jsou výhody, které lze při jejich používání využít.

Zisk Trailer Review

Co je ziskový obchodovací robot?

Zisk Trailer může být silným nástrojem v obchodním sáčku triků. Tento nástroj vám umožňuje spát, což je na 24hodinovém trhu s kryptoměnami, který zřejmě nespí, vždy nedostatek.

Poskytli platformu s integrací z pohledu obchodování, která sama o sobě může pozvednout váš obchodní proces, pokud bude proveden správně pomocí zpětného testování. Profit Trailer VPS je předinstalovaný a připravený k obchodování, což odstraňuje mnoho bolestí hlavy při nastavování obchodního robota.

Monitorovací panel je dobře uspořádaný a umožňuje vám konfigurovat nastavení z mobilního telefonu. Mají také Possible Buy Log, který kontroluje možné obchody a provádí, pokud cena odpovídá stanoveným poměrům rizika a odměny. Protokol párů zobrazuje vaše zakoupené mince čistě a.

Protokol DCA (průměr dolarových nákladů) umožňuje vícenásobné nákupy vyvolané procentuální ztrátou. Nelíbí se nám průměrování dolů, nikdy nevyhazujte dobré peníze za špatné a očekávejte, že obchod napravíte. To z dlouhodobého hlediska zvýší vaše ztráty a obchodování bude považováno za hazard více než za řízení rizik. Protokol prachu zaznamenává neprodané části nevykonaných obchodů.

Profit Trailer pracuje na následujících burzách; Poloniex, Bittrex, Binance, BinanceUS, Binance Futures, BinanceJersey, Binance DEX, Kucoin, Huobi, BitMEX a Bybit. Toto je působivý seznam poněkud renomovaných burz.

Testovali jsme tohoto obchodního robota ziskově. To však neznamená, že budete ziskoví. Máme dlouholeté zkušenosti na různých trzích a rozumíme tomu, jak používat piniový skript a Tradingview. Doporučujeme bezplatnou verzi všem obchodníkům, se kterými experimentovat.

Kdo může použít Profit Trailer?

Zisk přívěsu je obchodní robot určený pro nové a pokročilé uživatele.

Je předem nakonfigurováno pro okamžité zahájení obchodování; jak bylo diskutováno výše, operátoři musí mít definované obchodní plány a programovat Ziskové přívěsy vhodně a podle tržních podmínek.

Všechna nastavení lze také přizpůsobit.

Strategie upoutávek na profil

Obchodní roboti mají oproti obchodování s lidmi mnoho výhod. Obchodní roboti mohou obchodovat na trzích 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok a nebudou si stěžovat.

Nepotřebují spát, jíst nebo mít společenský život. To umožňuje jejich uživatelům mít poněkud normální život a sklízet odměny za nastavení ziskového obchodního systému.

Chcete-li vhodně nastavit obchodní systém, musíte pochopit, jak fungují trhy. Jaké podmínky povedou k zisku a jaké podmínky by mohly způsobit ztrátu.

Kdy přijmout ztrátu a kdy zdvojnásobit pro větší zisk. Problém obchodního robota je, že budou dělat jen to, co jim řeknete.

Pokud nerozumíte, proč obchodní roboti provádějí určité akce, bude jen otázkou času, než bude váš účet zlikvidován.

I když chápete, co dělá obchodní robot, musíte neustále vyvíjet svůj obchodní přístup, abyste udrželi soulad s trhy.

Pokud máte efektivní obchodní plán, váš obchodní robot to může využít k neustálému obchodování. Obchodní plány lze vždy vylepšit a trhy jsou dynamické.

Všichni úspěšní provozovatelé robotů využívají zpětné testování, aby buď vyvinuli své obchodní plány s trhy, nebo vytvořili nové obchodní plány, které fungují za odlišných podmínek tržních podmínek.

Doporučujeme používat Tradingview a Backtest-Rookies. Tradingview používá skript Pine, skvělý úvod do zpětného testování s velkou komunitou a spoustu dostupných zdrojů.

Medvědí a býčí trhy mají obecně svůj vlastní soubor podmínek. Nejziskovější systém dlouhého vstupu a výstupu nemusí nutně dobře prodávat nakrátko.

Obchodní systémy mohou být extrémně složité, s více vstupními podmínkami a zcela nesouvisejícími podmínkami výstupu.

Počítačový a obchodní program může také obchodovat na více trzích současně a v případě potřeby reagovat na všechny změny současně.

Na druhou stranu může člověk provést pouze jeden vstup nebo jeden výstup najednou.

Zisk Trailer Funkce a ceny

Profit Trailer má 4 licence, zdarma, jedno vydání, základní a pokročilé. Doporučujeme začít s bezplatnou licencí a seznámit se s programem.

Snažte se přijít o papírové obchody záměrně. Podívejte se, jak robot Profit Trailer reaguje na trhy s různými podněty a různými obchodními páry.

Poplatky lze platit měsíčně, což doporučujeme, nebo dokoupit doživotní členství. Poplatky se pohybují od 30,00 do 999,00 EUR

Zisk Trailer má další poplatky, které je třeba vzít v úvahu. Zisk Trailer lze nainstalovat na VPS. Pro další snadné použití můžete také použít jejich VPS za 10,00 EUR měsíčně. 1 klíčový slot API stojí 250,00 EUR.

Klíč API umožňuje botovi přístup k vašemu směnnému účtu a obchodování. Upgrade více burz stojí 150,00 EUR a umožňuje vám využívat všechny burzy.

Config Save Slots se pohybuje od 10,00 do 50,00 EUR prodávaných v balení po 10 kusech. Možná budete chtít vytvořit a uložit velké množství konfiguračních souborů na svém serveru pro okamžitou reakci na rychle se vyvíjející tržní podmínky.

Integrace TradingView za 5,00 EUR / měsíc je nejlepší funkce.

To vám skutečně umožňuje mít úplnou kontrolu a provádět složité pokyny, které zadávají údaje o trhu z jakéhokoli aktiva dostupného na Tradingview jako vstupní nebo výstupní podmínka.

Institucionální obchodníci provádějí obchody, které kontrolují více trhů a získávají další přehled o trzích.

V nedávné krizi kryptoměny bylo obchodování BTC krok s průmyslovým průměrem Dow Jones.

Posledním dostupným produktem je Feeder za 169,00 €. Tento nástroj umožňuje dynamickou změnu obchodních parametrů v reálném čase, aniž byste museli nastavovat konfigurační soubor nebo psát skript v Tradingview.

I když to může být užitečné, představuje to vážné riziko pro váš obchodní účet, pokud bude provedeno nesprávně, protože operátoři jsou náchylní k selhání za mnoha podmínek.

Jakmile se zaregistrujete k jednomu z členství, získáte přístup k jejich obchodním signálům, které nedoporučujeme.

Na produktu není nic špatného, ​​ale přemýšlet o sobě a zdůvodnit své vlastní obchody je důležitější.

Využití vašeho obchodního plánu ke generování vlastních signálů je jediný způsob, jak rozvíjet vaše chápání trhů a složitosti obchodování s tímto konkrétním párem..

Jak nastavit přívěs zisku

Zisk přívěsu

Zisk Trailer má několik úžasných zdrojů: Zisk Trailer Wiki je dobře navržen a zkoumá složitost jejich obchodního robota v čitelné angličtině. Umožňují proces nastavení a správy svého robota průměrné netechnické osobě. Jejich Svár komunita je plná užitečných provozovatelů botů; mají také průvodce, pokud jste svár nikdy předtím nepoužívali.

Profit Trailer založil své pracovníky podpory v Discordu. Chcete-li nabídnout rychlé rychlé rozlišení, odpověď podpory VPS netrvá déle než 30 minut. Profit Trailer má také skvělý kanál YouTube nabitý zdroji pro začátek. Zisk Trailer má svůj marketing na místě. Jejich účet na Facebooku má jasný cíl a strategii a také mají Twitter, aby svým uživatelům poskytli jasný pohled na samotného obchodního robota.

Alternativy kryptoobchodního robota

Zisk Trailer není jediným obchodním robotem. Zenbot je alternativa obchodování s robotem s otevřeným zdrojem, zcela zdarma, ale křivka učení je strmá, vyžaduje silné porozumění trhům a kódování a není pro začátečníky.

Kryptohopper

Tento robot je plug and play, umožňuje vlastní strategie a zpětné testování. Strategie jsou také na prodej. Vždy doporučujeme myslet na sebe, ale nápady mohou poskytnout inspiraci nebo vést k kreativnímu myšlení, práci s tím, co je poskytnuto. Skvělé pro začátečníky.

Kryptotrader

Účtuje více poplatků a zabývá se pouze kryptoměnou. Také vás nutí upgradovat plán, jak se zvětšuje velikost vašeho účtu. Tato platforma vám neposkytuje žádný program.

Nabízejí webový portál, kde dáváte jejich botům pokyny, jak provádět vaše obchody. Mají strategické tržiště a podporují zpětné testování.

Gunbot

Má pouze jednorázovou platbu a je dobře známý a důvěryhodný. Mají strategické tržiště, které je trochu drahé. Doporučují používat vlastní VPS nebo server a nenastaví to za vás. Má také doplněk Tradingview, který také umožňuje zpětné testování.

Mají velký výběr produktů, včetně arbitrážního obchodování. Gunbot není pro začátečníky.

Hassbot

Dražší, ale má mnoho funkcí; mají také arbitrážní obchodování, zpětné testování, automatické ladění a bezpečnostní opatření, která jsou vynikající ochranou. Doporučují server a nemáme pocit, že jsou pro začátečníky. Jejich podpora je také úžasná.

Je ziskový přívěs Legit?

Zisk Trailer je legitimní a velmi lukrativní způsob obchodování. Pokud víte, jak obchodovat, můžete plánovat a provádět obchod podle předdefinovaných pravidel a know-how ke kódování.

Pokud tyto 3 věci dokážete, měli byste vidět zisky. Pokud tyto 3 věci nemůžete udělat, nedosáhnete takového zisku nebo byste mohli ztratit veškerý svůj obchodní kapitál na propojených účtech s kryptoměnou.

Závěr

Obchodní roboti pracují tvrději a déle než lidé, nejsou emotivní a nepanikaří. Bohužel udělají jen to, co jim řeknete, a pokud budou nesprávně nastaveny, mohou váš účet rychle vyčerpat. Než si pomyslíte, že se podíváte na obchodního robota, musíte se nejprve stát ziskovým obchodníkem, a to po stanovenou dobu.

Doporučujeme 1 až 2 roky a i tak možná nebudete vystaveni složitosti všeho, co býčí nebo medvědí trh nabízí. Mnoho výpočetních obchodníků tráví roky zdokonalováním svých matematických, programovacích a tržních znalostí, aby se stali ziskovými. Kontrola nesčetných grafů a zpětné testování všech myslitelných proměnných.

Vždy mějte na paměti; Pokud by bezplatné strategie byly tak dobré, finanční instituce by koupila celou společnost za 8 až 10 číslic. Ani placené obchodní strategie nejsou ze stejného důvodu tak užitečné. Mějte vždy svůj vlastní obchodní plán. Důrazně doporučujeme vyzkoušet bezplatnou verzi, i když neplánujete obchodování pomocí robota.

Funkce a přehledy trhu vám mohou pomoci formulovat obchodní strategii nebo dále definovat vaše porozumění trhu. Na závěr nikdy nenechávejte všechny své kryptoměny na účtu obchodovaném botem na jedné burze. Použijte více burz k diverzifikaci rizika a použijte hardwarovou peněženku jako rezervní kapitál.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me