Kraken vs Bittrex: Porovnání funkcí a poplatků v roce 2021

Děkujeme, že jste se k nám připojili, když se díváme dolů na náš kryptoskop na dvě hlavní burzy, které denně pravidelně zpracovávají obchody v řádu stovek milionů a dokonce miliard dolarů. V bitvě Kraken vs Bittrex zaujímá Kraken na 4. místě v našem žebříčku směnných kurzů kryptoměn bittrex, který je na 5. místě.

Podívejme se, jak si vedou v přímém srovnání:

Porovnejte Kraken vs Bittrex

výměna kraken

Kraken 97DIMDFd

Bittrex

USA přijaty?
Ano Ano
Obchodní páry
177 434
Sedmidenní svazek
1090 234 866 USD 235 412 137 $
Návštěva Návštěva

Poplatky: Kraken vs Bittrex

Poplatky za obchodování Kraken

Nejprve v tomto srovnání burzy se podíváme na ty drobné provize, které jsou převzaty během obchodu. Je to dobrá zpráva pro Kraken, který nabízí poplatek za tvorbu ve výši 0,16% a poplatek za přijetí ve výši 0,26%, což je v tomto odvětví těsně pod průměrem. Poplatek tvůrce se uplatní, když se obchod uskuteční nad aktuální tržní cenu, a poplatek za přijetí se účtuje, když se obchod uskuteční okamžitě za tržní cenu.

kraken obchodní plán poplatku za obchodováníRozpis poplatků Kraken

Stejně jako většina burz nabízí Kraken uživatelům šanci snížit své obchodní poplatky obchodováním s vyšším objemem kryptoměny po dobu 30 dnů, jak je zde zobrazeno. Překontrolovat Krakenův průvodce k obchodním nákladům.

Poplatky za obchodování na Bittrexu

Bittrex si pro začátečníky účtuje paušální poplatek 0,2% pro výrobce, ale také si účtuje 0,25% u všech obchodů, takže skutečná hodnota se blíží 0,45%. Poplatek 0,2% za zhotovení nebo poplatek za převzetí připadne horníkům, kteří udržují bloky v chodu, a 0,25% provize je ponechána za jejich pokladny. Rozpis poplatků Bittrex má pouze 5 úrovní, což z něj činí jednu z nejjednodušších v oboru.

poplatky za obchodování bittrex

Poplatky za výběr krypto mohou být najdete zde.

Bittrex vs Kraken: Kraken toto kolo pohodlně vyhrává.

Přihlásit se & Zkušenosti KYC

Jak otevřít účet na Kraken

vytvořte si účet na kraken

 1. Přejděte na Kraken.com a najděte tlačítko „Vytvořit účet“
 2. Zadejte svou e-mailovou adresu, zemi pobytu a uživatelské jméno a heslo, které budete v budoucnu používat k přihlášení
 3. Přijměte smluvní podmínky a klikněte na „Vytvořit účet“
 4. Na nové kartě přejděte na své e-maily a v e-mailu od Krakena najděte a zkopírujte dlouhý klíč a poté jej vložte tam, kde je to uvedeno na kartě Kraken
 5. Zadejte znovu své uživatelské jméno a heslo
 6. Na navigačním panelu vyhledejte možnost „Ověřit“. Klikněte na toto a zvolte Intermediate (abyste mohli převést fiat měny na svůj účet)
 7. Nahrajte sken nebo fotografii svého průkazu totožnosti (cestovní pas nebo řidičský průkaz), selfie obsahující váš průkaz totožnosti, jeden doklad o pobytu a podrobnosti o vašem povolání
 8. Ověření může trvat pouhých 10 minut
 9. Po ověření můžete začít obchodovat

Stát se uživatelem Bittrexu

Bittrex Global vytvoří snímek obrazovky účtu

 1. Navštivte Bittrex.com a na domovské stránce klikněte na „Zaregistrovat se“
 2. Vyberte si otevření osobního účtu a zadejte svou e-mailovou adresu
 3. Klikněte na „Vytvořit účet“ a poté přejděte do své e-mailové schránky a vyhledejte ověřovací e-mail – klikněte na odkaz uvnitř
 4. Přijměte podmínky služby
 5. Uveďte svou zemi pobytu, adresu a datum narození
 6. Chcete-li zkrátit dobu ověření, nahrajte jasnou fotografii nebo naskenujte svůj pas (ačkoli řidičský průkaz nebo státní ID budou také fungovat, ale ne tak rychle)
 7. Počkejte asi 15 minut na ověření, poté můžete převést fiat měny a začít obchodovat na Bittrexu

Kraken vs Bittrex: To je kravata.

Uživatelská zkušenost: Kraken vs Bittrex

Jaký je Kraken?

screenshot obrazovky kraken obchodování

Vážení vývojáři z Krakenu … skvělá práce! Schvalujeme design webových stránek, uživatelský portál, mobilní aplikace a další. Nejste však největším fanouškem obchodního rozhraní prohlížeče, ale mnoho našich čtenářů miluje retro styl a obrácené rozložení.

Snadné použití je tak vysoké, že Kraken je často srovnáván s Gemini a Coinbase (2. a 3. v našem žebříčku směnných kurzů kryptoměn), ačkoli jedním nepřátelským aspektem Krakenu je, že mají 3 samostatné mobilní aplikace. Proč ne centralizovat vše a vytvořit dokonalou krypto aplikaci?

Bittrex: Velmi podpůrný

Bittrex se cítí více korporátní než Kraken, což je skvělé pro institucionální zákazníky, ale ne tak pro začátečníky v tomto prostoru. Naštěstí proti tomu mají neuvěřitelně uživatelsky přívětivou platformu zákaznické podpory Zendesk, která odpovídá na vše, co si o Bittrexu dokážete představit.

Screenshot obrazovky obchodování s bittrexem

Jedním z designových aspektů, které se nám na Bittrex vs Kraken nejvíc líbí, je, jak bezproblémový a snadný je přechod z řídicího panelu na obchodní rozhraní s otevřeným objednávkovým formulářem jediným kliknutím. Web i aplikace nabízejí tuto plynulost použití, ale zjistili jsme, že jsou oba buggy, náchylné k havárii a pomalu se načítají. Naštěstí, pokud se něco pokazí, uživatelé mohou problém rychle vyřešit pomocí vynikající zákaznické podpory společnosti Bittrex.

Bittrex vs Kraken: Kraken tentokrát vyhrává.

Způsoby vkladu

Vklady na Kraken

Zatímco mnoho zakladatelů burzy kryptoměn si přeje sloužit celému světu, realita předpisů a mezinárodního souladu je mnohem těžší. Kraken v tomto oddělení odvádí docela dobrou práci a nabízí kompatibilitu pro převod 7 fiat měn, a to i pro Američany (kromě těch v New Yorku a Washingtonu). Tady je jak provést vklad.

snímek obrazovky typů účtů kraken

Což je 7 fiat měn?

 • americký dolar – Fedwire, SWIFT, SEN
 • eur – SEPA, SWIFT
 • CAD – Drát, SWIFT, hotovost / debet na Canada Post
 • AUD – Bankovní převod / Osko
 • GBP – FBS, BACS, CHAPS, SWIFT
 • CHF – SIC, SWIFT
 • JPY – SWIFT

Poplatky za vklad se liší podle zvolené metody, země vkladu a výše. Tento zdroj by mělo pomoci vyřešit jakýkoli zmatek.

Metody vkladu Bittrex

Pokud mají členové burzy využívat služby burzy, budou muset poskytnout některé osobní údaje. Poskytnutím jména, data narození, adresy a země pobytu mohou uživatelé získat základní úroveň ověření, která jim umožní ukládat a obchodovat až 4 BTC za den.

Vylepšený stav ověření na Bittrexu umožňuje uživatelům ukládat fiat měny, ale bude vyžadovat nahrání vašeho ID a selfie s tímto ID. Uživatelé ve Spojených státech musí také poskytnout další dokumenty týkající se bankovnictví a pobytu. U amerických uživatelů lze vklady provádět prostřednictvím debetní karty s poplatkem 3% nebo bankovním převodem (minimálně 50 $).

Uživatelé mimo USA se stavem rozšířeného ověření mohou provést vklad prostřednictvím Síť SEPA, an Mezinárodní bankovní převod, nebo Vklady na kreditní a debetní karty (poplatek 3%).

Kraken vs Bittrex: Kraken nabízí lepší možnosti vkladu.

Možnosti okamžitého nákupu (nákup kreditní nebo debetní kartou)

Nákup krypto na Kraken

Od chvíle, kdy jsme napsali náš poslední kousek o Krakenu, přidali ještě více kryptoměn a obchodních párů, které se v současné době chlubí 60 mincemi a 243 trhy. To je skvělý výběr pro uživatele, kteří mohou provádět okamžité nákupy prostřednictvím debetní nebo kreditní karty (musí být povoleno 3DS).

Screenshot 2021 02 02 v 13.15.24

Poplatky za okamžité nákupy jsou 3,75% plus paušální poplatek 0,25 EUR za transakci. To je nákladné, ale ve srovnání s jejich konkurenčními kryptoburzami docela spravedlivé. Nespravedlivou součástí je rozpětí, což je rozdíl mezi skutečnou aktuální tržní cenou a cenou, za kterou Kraken zprostředkovává krypto, která se pohybuje mezi 2% a 10%.

Přečtěte si úplného průvodce nákupem zde.

Žádné zprostředkování na Bittrexu

Na rozdíl od Krakenu se Bittrex rozhodl nezprostředkovat kryptoměny, což je trochu divné, ale nebudeme to proti nim držet.

Pokud chcete koupit kryptoměny „okamžitě“, musíte nejdříve provést fiat vklad (takže to není okamžité) a poté obchodovat s touto fiat měnou párováním fiat-krypto trhu, například USD / BTC (americký dolar a Bitcoin). Pokud nakupujete za aktuální tržní cenu, vaše nabídka projde, ale pokud se pokusíte získat lepší nabídku, musíte počkat, až se tržní podmínky změní.

Bittrex vs Kraken: Kraken opět vyhrává.

Zkušenosti s obchodováním

Kraken: Něco pro každého obchodníka

Kromě retro designu webového obchodního rozhraní není mnoho toho, v čem bychom mohli najít chybu, pokud jde o obchodní zkušenost s Krakenem. Mají všechny grafy, grafy a data, která byste očekávali. Mají tři skvělé mobilní aplikace, Kraken, Kraken Pro a Kraken Futures, které nabízejí různé služby.

Aplikace Kraken Pro Crypto Trading je tady! | Kraken Blog

Pokročilejší obchodníci, kteří to možná čtou, budou rádi, že Kraken nabízí až 5x pákový efekt na svou obchodní činnost, což dává příležitost obchodovat s větším rizikem.

Bittrex: Intuitivní obchodní funkce

Byli jsme brutálně upřímní ohledně platformy Bittrexu, zpoždění, zhroucení a grafů, které se nedaří načíst, ale neřekli jsme dost o dobrých věcech, které dělají. Zaprvé je to jedna z nejjednodušších kryptoměn pro začátečníky (i když ne tak základní jako Coinbase), která nabízí kompletní obchodní zkušenost bez komplikací, které vytvářejí ohromené obchodníky.

Bittrex Exchange Domovská stránkaDomovská stránka

Používání Bittrexu není o nic jednodušší ani obtížnější než používání Binance, což je nejpoužívanější burza na světě, což je velké pozitivum. Pro každého začínajícího investora, který se chce naučit obchodovat a mít obrovský výběr altcoinů, by 600 tržních párování mělo stačit, abyste mohli začít s kryptoměnou. Navíc, pokud se něco pokazí, zákaznická podpora je fantastická.

Kraken vs Bittrex: Kraken tuhle má.

Pověst & Bezpečnostní

Kraken: Zlatá hvězda!

Zde je malá anekdota, kterou jste o Krakenovi pravděpodobně nevěděli. Před několika lety se rozhodli vydat audit dokladů o rezervách, což je dokument, který dokazuje, že všechny prostředky svých uživatelů držíte odpovědně v chladírnách. Dostali za to spoustu dobré zpětné vazby a najednou začaly následovat další výměny a zmírňovaly také svá rizika.

Kraken nikdy nebyl hacknut, což by mělo sloužit jako velmi dobrý údaj o tom, jak vysoce si cení bezpečnosti. Uživatelé mají nad svými nastaveními zabezpečení velkou kontrolu a je jim doporučeno nastavit dvoufaktorové ověřování, aby byla zajištěna ochrana jejich zařízení.

Bittrex: Další zlatá hvězda!

Zakladateli společnosti Bittrex byl tým inženýrů v oblasti kybernetické bezpečnosti, kteří dříve pracovali ve společnostech Microsoft, Amazon a Blackberry. Možná to vysvětluje, proč k nim nikdy nedošlo k hacknutí a proč jsou jejich zabezpečení a reputace pevné.

Pokud je na Bittrexu zápor, je to tak, že někteří američtí uživatelé mají pocit, že dostávají falešnou nabídku, přičemž k dispozici je méně kryptoměn než jejich evropské protějšky.

Bittrex vs Kraken: To je kravata.

Kraken vs Bittrex: Kdo vyhrává?

Na začátku tohoto srovnání burz Bittrex vs Kraken jsme vám řekli, že Kraken je na 4. a Bittrex na 5. místě v našem žebříčku směnných kurzů kryptoměn a to se pravděpodobně brzy nezmění.

Bittrex má spoustu skvělých vlastností, ale ve skutečnosti jsou docela daleko za Krakenem, pokud jde o objem obchodování, uživatelskou přívětivost a přilákání začátečníků.

Pro uživatele z USA, kteří tvoří většinu našeho publika, a uživatele ve všech ostatních povolených zemích, jasným vítězem je zde Kraken, Bittrex se bude muset v roce 2021 více snažit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me