10 nejlepších peněženek Tezos (XTZ) v roce 2021

Tezos vyvíjí svoji platformu již deset let velmi působivě. Mnoho z vás může mít Tezos (XTZ) nebo se snaží koupit. Proto jsme zde dnes, abychom vám představili vyčerpávající seznam nejlepších peněženek Tezos roku 2020, kde můžete své Tezos (XTZ) bezpečně ukládat.

Kryptoměna překonala všechny výzvy a nyní stabilně směřuje k jejímu rozvoji. Podle našeho názoru je to charakteristický znak pro všechny krypto nadšence z dobrého důvodu. Možná bychom se divili, že vám krátce představíme Tezos, než se přesuneme k hlavnímu tématu. Pojďme na to!

Co je Tezos?

Zjednodušeně řečeno naše formulace, Tezos je platforma založená na inteligentních kontraktech, která má některé jedinečné funkce s modelem řízení v řetězci. Model pomáhá Blockchainu implementovat nezbytnou změnu automaticky bez jakéhokoli fyzického povolení tvrdých lidí.

Tezos přišel ve tvaru samostatného Blockchainu sám o sobě. Ke zpracování nevyžaduje Ethereum ani žádný jiný blockchain. Prostřednictvím algoritmu proof-of-stake držitelé tokenů Tezos (XTZ) se mohou připojit k síti a vydělávat za to haléře. V důkazu shody kůlu navrhnou držitelé návrh a navrhnou změny softwaru. Pokud bude návrh přijat, vývojáři budou odměněni. Přečtěte si také: Predikce cen společnosti Tezos (XTZ) na rok 2021

Nejlepší peněženky Tezos 2021

Níže je aktualizovaný a úplný seznam peněženek Tezos, kde můžete snadno ukládat své mince Tezos (XTZ)

1. Ledger Nano X

Pokud hledáte nejlepší paletu hardwarových peněženek, Ledger Nano X má tu nejlepší důvěru, aby se postavil na vrchol. Nanodevice je navržena s nejmodernějšími čipy pro ukládání vašich kryptoměn. Elegantní design zařízení je velmi snadno a pohodlně nosí.

Dodává se s podporou více než 20 kryptoměn a všech tokenů založených na ERC-20 pro ukládání a správu. Peněženka je dodávána s prostorem pro uložení více než stovky decentralizovaných aplikací.

Peněženku můžete snadno připojit pomocí kabelu USB nebo ji můžete připojit přes Bluetooth k mobilním telefonům a notebookům. Cena peněženky se pohybuje kolem 136 $, což ve srovnání s jejími vlastnostmi není tak vysoké. Prostřednictvím aplikace Ledger Live můžete vsadit své mince Tezos a získávat odměny držením.

2. Trezor One

Trezor one je pravděpodobně jedna z nejstarších dochovaných hardwarových peněženek dostupných na trhu. Zařízení Trezor, vyráběná firmou Satoshi Labs, vám dávají výhodu obou zařízení, protože můžete své kryptoměny ukládat offline do peněženky a k těmto mincím máte přístup kdykoli chcete. Velikost zařízení je malá a zařízení můžete snadno přenášet v kapse.

Trezor one podporuje více než 1000 mincí a žetonů, včetně žetonů založených na ERC-20. Zařízení je cenově dostupné ve srovnání se zařízeními hlavní knihy. Stojí to téměř 55 $. Jednou z mnoha nejlepších věcí je, že pro přístup k účtu nepotřebujete žádné uživatelské jméno a heslo. Zařízení je vše, co potřebujete pro přístup k vašim aktivům. To znamená, že neexistuje žádný způsob, jak má někdo přístup k vašim aktivům, pokud má daná osoba fyzický přístup k vašemu zařízení. podívejte se na náš seznam nejlepších kryptoměnových peněženek

3. Peněženka TezBox (již není k dispozici)

Peněženka TezBox je oficiální produkt spuštěný komunitou Tezos. Peněženka byla první GUI, která uvolnila tým. Peněženka byla vydána v období ICO s verzemi dostupnými v desktopových, webových a mobilních peněženkách. Rozhraní peněženky je velmi uživatelsky přívětivé s velmi elegantním a pohodlným designem. Každý začátečník, který chce investovat do Tezosu, se může vzdorně rozhodnout pro tuto peněženku.

Vzhledem k tomu, že peněženky pocházejí od týmu Tezos, můžete ukládat pouze své Tezos (XTZ). Můžete uložit a předělat bezpečnostní prvky peněženek, které uspokojí. Všechny vaše osobní údaje a klíče jsou uloženy v zařízení, ve kterém používáte peněženku místo webu. Peněženku můžete provozovat na více zařízeních současně. TezBox je integrován s podporou hardwarových peněženek, jako jsou Ledger Nano S a Trezor.

PŘEČTĚTE si cenovou analýzu Tezos: XTZ si klade za cíl zlomit $ 3 navzdory silnému odporu

4. Binance peněženka

Pokud hledáte peněženku na výměnu, z našeho pohledu je Binance tou nejlepší volbou, která je na trhu právě teď. Burza si za velmi krátkou dobu vysloužila velmi renomované jméno. Podíváme-li se do minulosti, obraz není zcela uspokojivý, ale minulost je minulostí. Binance uchovává téměř více než 150 kryptoměn. Všechny podporované měny mohou být uloženy v peněženkách, včetně XTZ, stejně jako si můžete vyměňovat svá digitální aktiva.

Rozhraní peněženky může být trochu problematické. Rozložení je trochu matoucí a komplikované. Na platformě jsou ale k dispozici průvodci a videa, která vysvětlují, jak můžete plně ovládat peněženku. Poplatky za obchodování na Binance jsou 0,1%, pokud zahájíte jakýkoli obchod. I když kryptoměnu ukládáte zdarma.

Binance je považován za jeden z nejlepších spolehlivých a bezpečných kryptoměn. K dispozici je také podpora nákupu digitálních aktiv prostřednictvím fiat měn, avšak omezená na daný faktor. Je to však nejlepší obchodní platforma pro XTZ, pokud jste každodenním aktivním obchodníkem. Hledat nejlepší složené peněženky 2021? přečtěte si našeho podrobného průvodce

5. Peněženka Guarda

Pokud jde o peněženku Guarda, jejím hlavním cílem je poskytnout uživatelům snadné ukládání kryptoměn a úplné zabezpečení. Díky snadné správě aktiv můžete snadno ukládat a spravovat své kryptoměny. Všechny vaše soukromé klíče, záložní soubory nebo jakákoli jiná data nejsou uložena na serverech peněženky. Peněženku máte přístup na svém mobilu, počítači nebo dokonce na webu.

Guarda podporuje na své platformě slušné množství žetonů a mincí. Je třeba říci, že jsou podporovány všechny hlavní mince a žetony, žetony založené na ERC-20 a BEP-2. Počet podporovaných coinů je ve srovnání s jinými krypto peněženkami docela vysoký.

Zákaznická podpora peněženky je opravdu užitečná. Tým je k dispozici 24/7, aby vyřešil všechny vaše dotazy nebo dotazy, pokud máte nějaké. Při každé transakci je účtována konkrétní částka transakčního poplatku. Přesně 3,5% je relativně vysoká ve srovnání s jinými krypto peněženkami a může to být hlavní chyba ve srovnání s jinými peněženkami. Přečtěte si také Predikce cen litcoinů na rok 2021

6. Atomová peněženka

Atomová peněženka je další verze webové peněženky, která ukládá vaše soukromé klíče a všechna ostatní důvěrná data do vašeho zařízení. K aplikaci peněženky můžete přistupovat prostřednictvím mobilní aplikace nebo si můžete stáhnout verzi svého notebooku pro stolní počítače. Kromě IOS podporuje peněženka všechny operační systémy.

atomová peněženka

Mezi dalšími funkcemi poskytuje aplikace svým uživatelům bezproblémový zážitek, díky kterému jsou interakce velmi elegantní a hladké. Atomová peněženka je extrémně bezpečná a bez ohledu na to, neukládá vaše informace do své databáze. Peněženka podporuje více než 300 kryptoměn mezi bitcoiny, ethereem a Tezosem.

Existuje možnost nákupu kryptoměn prostřednictvím fiat měn. Nákup můžete zaplatit prostřednictvím své kreditní karty. Funkce atomové výměny vám umožňuje vyměnit digitální aktiva za oblíbené. Ačkoli podporuje pouze USD a EUR pro nákup kryptoměny. Pokud jde o transakční poplatky, může to být nákladné. Hledáte nejlepší Uniswap peněženky 2021? přečtěte si našeho podrobného průvodce

7. Exodus

Chcete vědět vše o peněžence Exodus? No, jste na správném místě. Za prvé, to, co dělá tuto peněženku tak upřednostňovanou mezi všemi ostatními peněženkami, je snadnost jejího používání. Design Exodusu je hlavním důvodem, proč je tak atraktivní peněženkou pro uživatele kryptoměn. Podpora více mincí může podporovat více než 40 různých druhů kryptoměn najednou.

Kvůli úspoře času má peněženka vestavěnou směnárnu, kde můžete snadno vyměnit svá aktiva. Pomocný stůl je navíc velmi udržitelný. Zákaznická podpora společnosti Exodus poskytuje nepřetržitou podporu živého chatu, aby uživatelům radila a doporučovala řešit jejich dotazy a problémy. V neposlední řadě není palubní deska rozhraní peněženky pro nováčky složitá. Díky podpoře živých map a diagramů můžete snadno spravovat svá digitální aktiva smysluplným způsobem.

8. Magnum Wallet (pozastaveno)

Peněženka Magnum je určena pro lidi, kteří chtějí spravovat své krypto portfolio v pohodlném a nejbezpečnějším rozhraní. Peněženka je možnost typu vše v jednom pro správu a nákup jednoho z největších jmen, tj. Bitcoinů, ethereum, tezos a mnoha stovek peněženek. Jednou z mnoha funkcí je zabudovaná směnárna, kde si můžete vyměňovat své kryptoměny, aniž byste šli ke klientům třetích stran.

PŘEČTĚTE si dceřinou společnost Exf skupiny EDF, která se připojí k ekosystému Tezos jako korporátní pekař

S úžasným designem navigace a rozhraním peněženky můžete snadno spravovat své portfolio. Anonymita a bezpečnost je nejvyšší prioritou týmu peněženky Magnum. Uživatelé mohou ve své peněžence spravovat více než 100 kryptoměn a různých tokenů.

Můžete také vsadit své mince do peněženky a vydělat tak další příjem. Ačkoli je peněženka založena na webu, přichází s podporou jednoho z největších jmen v hardwarových peněženkách, tj. Zařízení Ledger a Trezor.

9. AirGap

AirGap je peněženka s otevřeným zdrojovým kódem, navržená k dosažení stejného zabezpečení jako hardwarové peněženky. AirGap je mobilní peněženka dostupná pro Android i IOS. Je také známý jako alternativní verze hardwarové peněženky mezi kryptoměnami. Jednou z největších nevýhod všech mobilních a webových peněženek je to, že k použití konkrétní peněženky se musíte připojit k internetu a procházet peněženku.

V takovém případě můžete peněženku nainstalovat na samostatný mobilní telefon, kde se k používání peněženky nemusíte připojovat k internetu. Peněženky fungují v offline režimu dobře. K dispozici jsou dvě části peněženek s názvem AirGap vault a AirGap peněženka. Peněženka se používá k ukládání vašich kryptoměn, zatímco trezor se používá k přiřazení transakcí.

AirGap poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení s okamžitým sestavením burzy, kde můžete snadno vyměnit své žetony. V neposlední řadě je to, že můžete své tokeny Tezos (XTZ) snadno upéct prostřednictvím Tezos AirGap delegováním.

10. Peněženka Kukai Tezos

Kukai je online úložná peněženka s otevřeným zdrojovým kódem, která je speciálně navržena pro uložení vašeho XTZ na podporu pečení a vykládání Tezos. Peněženka nabízí komunitní verzi pro Android i pro stolní počítače. Ke svým peněženkám máte přístup kdekoli na světě, pokud máte přístup k internetu prostřednictvím prohlížeče. Soukromé klíče pro přístup do peněženky jsou uloženy ve vašem webovém prohlížeči s úplným šifrováním.

Nejúžasnější funkcí peněženky Kukai Tezos jsou offline transakce. To znamená, že bez přístupu k internetu můžete přiřadit jakoukoli transakci, kterou chcete provést. Takto vaše klíče nikdy nemohou být vystaveny internetu. Tezos (XTZ) můžete uložit pouze do peněženky. Díky offline podepisování transakcí lze zabezpečení peněženky klasifikovat jako extrémně dobré.

Rozhraní peněženky je velmi jednoduché, čisté a snadno použitelné. I pro začátečníky jsou funkce Pečení a sázení velmi dobře vysvětleny a implementovány. Neexistují žádné skryté poplatky a transakční poplatky. Kukai je platforma open-source, což znamená, že kód je veřejně dostupný ke čtení a ověřování.

Nejčastější dotazy k peněženkám Tezos

Jak koupit Tezos (XTZ)?

Existuje několik způsobů, jak koupit Tezos (XTZ). Mnozí to považují za obtížné, ale metoda je velmi snadná a přímá. Jednoduše vyberte nejlepší burzu, tj. Binance nebo Kraken. Vytvořte si účet a ověřte svou totožnost prostřednictvím videohovoru nebo telefonního čísla. Schválení někdy trvá dny nebo sekundy a záleží na vaší zemi. Po schválení můžete snadno provést platbu prostřednictvím kreditní nebo debetní karty a jste připraveni koupit XTZ.

Stojí za nákup Tezos (XTZ)?

Tezos získává mezi uživateli velké povědomí o jeho použití a jeho jednoduchosti “upéct”. Mince je označována jinými mincemi jako nejlepší konkurenti. Znamená to tedy, že do mincí Tezos se vyplatí investovat a lze je označit jako dobrou investici.

Konečný verdikt:

Implementovaná jednoduchost a každá verze zásluh a nedostatků má velký vliv na použitelnost uživatelských zvyklostí. Úžasné vzory a výhodnější funkce peněženek vedou uživatele kryptoměn při každém kliknutí. Přesto existují určité týdenní body, ale výhody jsou natolik funkční, že dominuje nejvyšší bod Cleary.

Na každou možnou peněženku jsme umístili naši nejlepší verzi průvodců, kteří vám mohou pomoci ukládat vaše Tezos (XTZ). I když vždy hledáme vaše recenze a zkušenosti, pokud jste použili některou z výše uvedených peněženek. bylo by skvělé, kdybyste se podělili o své zkušenosti. Bylo to špatné nebo dobré? Pomůže to komunitě na jejich konci.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me