MINDEX, GMEX Group a HYBSE spojily své síly při zahájení první burzy cenných papírů blockchain na Mauriciu

Mauricius, Londýn, 6th Listopad 2018: S potěšením oznamujeme spuštění HYBSE International Marketplace; společný podnik mezi MINDEX Holdings Limited (MINDEX), GMEX Group Limited (GMEX) a Hybrid Stock Exchange Corporation Limited (HYBSE); která přinese na trh revoluční platformu pro výměnu blockchainu se sídlem na Mauriciu. 

MINDEX; kompletní burza, poobchod a fyzická infrastruktura usnadňující obchodování na Mauriciu s různými třídami aktiv za podpory GMEX; světový lídr v oblasti digitálního obchodu a technologických řešení pro směnárenské a postobchodní operátory, uzavře partnerství s HYBSE; globální online tržiště založené na blockchainové technologii, která je součástí DIM-ekosystému.

HYBSE International Marketplace bude integrovat blockchainová řešení a technologie s tradičními finančními odvětvími a poskytne kompletní a řízený ekosystém, který digitalizuje aktiva do blockchainu. Toto partnerství poprvé umožní institucionálním investorům přístup k kryptoměnám ETF a dalším kryptoměnám. 

Pro obchodování v digitálním tokenizovaném formátu budou usnadněny následující třídy aktiv: 

 • Kryptované akcie
 • Kryptoměnované měny 
 • Komodity 
 • Indexy
 • Forex 
 • ETC (komodity obchodované na burze)
 • ETF (fondy obchodované na burze) 
 • CETF’s (Crypto Exchange Traded Funds)

Malé a střední podniky budou moci využívat HYBSE International Marketplace k hledání kapitálu spuštěním nabídky Initial Blockshare Offering (IBO); časově omezená nabídka na nákup kryptoměněných akcií a dalších kryptoměněných nástrojů, jako jsou blockhares, od podniků registrovaných na HYBSE International Marketplace za speciální zlevněné ceny. To poskytne nebankovním subjektům (více než 1,7 miliardy po celém světě) příležitost podílet se na kótování a obchodování s akciemi.

Strany se rozhodly založit mezinárodní tržiště HYBSE na Mauriciu v návaznosti na nedávné oznámení, že Komise pro finanční služby (FSC), místní regulační orgán, vytvoří nové licencované aktivity pro depozitáře digitálních aktiv a trhu digitálních aktiv a poskytne regulované prostředí pro výměnu a bezpečnou úschovu digitálních aktiv. Regulační orgán na Mauriciu také vydal pokyny k investování do kryptoměny jako digitálního aktiva. 

Hirander Misra, předseda představenstva společnosti MINDEX a generální ředitel skupiny GMEX komentoval: „S potěšením oznamuji tento vzrušující společný podnik, kde HYBSE přinese své rozsáhlé znalosti o doménách, cenné papíry k tokenizaci a jeho technologie digitální výměny založená na blockchainu a MINDEX, podporovaný GMEX, poskytnou škálovatelné institucionální digitální obchodní platformy a obchodní a provozní odborné znalosti pro založení nového tržiště. “ 

Dodal: „Vítáme nový regulační rámec pro digitální aktiva na Mauriciu a jsme nadšení, že můžeme být v čele vývoje trhu jako jeden z prvních podniků, které vznikly v rámci nového režimu. Jsme pevně přesvědčeni, že pro Mauricius existuje obrovská příležitost postavit se jako hlavní globální uzel v tomto dynamickém prostoru podpořeném silnou správou a regulací k zajištění důvěry “. 

Daniel Liu ze společnosti Hybrid Stock Exchange Corporation Limited (HYBSE) komentoval “Nový podnik mezi těmito třemi společnostmi přinese vzrušující nový vývoj nejen pro krypto sféru, ale i pro globální kapitálové trhy jako celek.” Když se vydáme na cestu připravit předchozí nezmapovanou cestu vpřed, nevyhnutelně to vytvoří ideální vyhlídku na posun vývoje všech finančních systémů o světelné roky dopředu. Musíme také udržovat vědomé přesvědčení o síle tohoto evolučního kroku, aby nedošlo k narušení současných globálních trhů, ale spíše k posílení nového způsobu myšlení, který zahrnuje decentralizovaný a skutečně volný tržní subjekt. “

PŘEČTĚTE si nejlepší makléře k obchodování s krypto

HYBSE International Marketplace bude žádat o licenci Digital Marketplace a operace budou zahájeny v 1. čtvrtletí 2019 na základě schválení regulačními orgány.

– konec–

Pro MINDEX:

Samantha Seewoosurrun, Acuitas Communications

(+230) 5772 4400

[email protected]

Pro skupinu GMEX:

Melanie Budden, Realizační skupina

+44 (0) 7974 937 970

[email protected] 

[email protected] 

Pro HYBSE:

Uroš Trajković, Hybrid Stock Exchange Corporation Limited

+27 (0) 87 701 0914

[email protected] 

[email protected] 

O MINDEXU

MINDEX Holdings Limited – holdingová společnost pro ekosystém MINDEX

MINDEX Clearing Limited – Bude fungovat jako clearingová ústředna protistrany (CCP) regulovaná Mauricijskou komisí pro finanční služby (FSC), aby zúčtovala všechny obchody prováděné ve společnosti MINDEX Limited.

MINDEX Limited – Bude provozovat burzu derivátů s více aktivy regulovanou Mauricijskou komisí pro finanční služby (FSC).

MINDEX Spot Limited – Trh elektronického obchodování se standardizovanými fyzickými a digitálními spotovými komoditními kontrakty na zlato, drahé kovy a další komodity.

MINDEX Vault Limited – Navrhované zabezpečené řešení úložiště depozitáře pro zlato a jiné drahé kovy. 

MINDEX Refinery Limited – Navrhované tavení, rafinace a získávání zlata a jiných drahých kovů světové úrovně podle nejvyšších standardů.

READ CoinDeal oslavuje obnovení sponzorství Premier League jedinečným a velmi očekávaným spuštěním tokenu

Další informace najdete na www.mindex.mu 

Sledujte na Twitteru @MindexHoldings 

O skupině GMEX

Skupina GMEX (GMEX) zahrnuje skupinu společností, které nabízejí špičková inovativní řešení pro novou éru globálních finančních trhů a poskytují obchodní odbornost, nejnovější technologie, konektivitu a provozní dokonalost poskytovanou prostřednictvím sladěného přístupu založeného na partnerství. GMEX využívá rozsáhlé zkušenosti a zkušenosti s tržní infrastrukturou k vytvoření vhodného strategického hlavního plánu s burzami, clearingovými domy, depozitáři, registry a platformami pro příjem skladů. GMEX také nabízí další výhodu propojení na více partnerských burz, k vytvoření globálních sítí likvidity. GMEX Technologies je stoprocentní dceřinou společností skupiny GMEX.

Další informace najdete na www.gmex-group.com

Sledujte na Twitteru @GMEX_Group

O společnosti HYBSE

Hybrid Stock Exchange (HYBSE) je online burzovní platforma založená na blockchainu. Umožňuje nákup a prodej kryptonizovaného kapitálu v nové éře kryptoměn. Použití technologie blockchain umožňuje účastníkům vystřihnout mnoho zprostředkovatelů, kteří jsou spojeni s tradičními výměnami. Zatímco tradiční burzy slouží účastníkům z konkrétních geografických lokalit, HYBSE je otevřena všem účastníkům po celém světě.  

Další informace najdete na www.hybse.com 

Sledujte na Twitteru https://twitter.com/HYBSE

O nadaci DIM

DIM Foundation je nezisková organizace odpovědná za marketing, vztahy s veřejností, péči o zákazníky a dohled nad značkami DIM (DIMCOIN, DIM Currencies, DIM Cryptocurrencies a budoucí DIM denominované mince). DIM X je platforma pro převod kryptoměn. Nadace DIM je registrována v Singapuru.

DIM-ekosystém je finanční ekosystém založený na blockchainu. Zahrnuje DIM Currencies, nabídku různých stabilních digitálních měn krytých drahými kovy. Měny DIM jsou prostředkem pro každodenní obchodní a platební řešení obchodníků. Stabilitu měny dále zvýší rychlý a efektivní nákup drahých kovů prostřednictvím MINDEX Spot Limited (Gold Spot Exchange) a ukládání bohatství do zabezpečených trezorů MINDEX.

Regionální nadace DIM bude odpovědná za:

 • Sbírání darů pro ekosystém DIM
 • Vytváření událostí pro ekosystém DIM a účast na blockchainových událostech 
 • Zahajte marketingové kampaně pro nadaci DIM 
 • Přilákejte podniky do ekosystému DIM 
 • Stát se ústředním místem setkávání velvyslanců a promotérů. 

Další informace najdete na www.dim.foundation 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me