Pět důvodů, díky nimž je srpen 2018 skvělý pro trh s kryptoměnami

 

Krize bitcoinů a kryptoměn pokračovala od 9. ledna 2018, zrodila se první měsíc kalendářního roku, je tu tak dlouho, že mnoho investorů a obchodníků ztratilo naději, že toto těžké období pro trh skončí.

Ale jak jsem již řekl dříve, současná krize se točí kolem jedné věci: regulace a přídělového systému, aby bylo obchodování a investice legální a uznávané, ale také k ochraně peněz investorů před krádeží, podvodem a v boji proti bolestivému hackerství a obchodování s těmito aktivy.

V současné době v červenci existují kroky k jasnější regulaci těchto aktiv a existuje několik důvodů, díky kterým očekávám konec krize kryptoměn v srpnu.

Zpráva Evropského parlamentu doporučuje regulačním orgánům racionálně jednat s kryptoměnami:

Začátkem tohoto měsíce vydal Evropský parlament zprávu, v níž regulačním orgánům doporučuje, aby s bitcoiny a kryptoměnami zacházely jako s jakýmkoli jiným finančním nástrojem.

Zpráva o 33 stranách uvádí: „Tvůrci politik a regulační orgány by neměli ignorovat virtuální měny a neměli by se je snažit zakázat. Oba extrémní přístupy jsou nesprávné. “

Ignorování nebo blokování kryptoměn není řešením, jak se vypořádat s dobrovolným sektorem s dobrou budoucností a mnoho tradičních investorů do něj plánuje investovat.

Tato zpráva bude základním kamenem postoje EU k těmto digitálním aktivům.

Setkání ministrů financí skupiny G20 v Argentině:

Ve dnech 21. a 22. tohoto měsíce se v Argentině sejdou ministři financí skupiny G20 ohledně důležitých ekonomických témat, včetně regulace šifrovaných digitálních měn.

Během předchozího setkání byl červenec označen za měsíc regulace a že ministři financí a vůdci centrálních bank 20 ekonomických mocností světa, mezi něž patří Saúdská Arábie a arabský svět, zavedou zákony regulující nový obchod.

PŘEČTĚTE si aplikaci Ripple Partner Santander One Pay FX podporuje platby do Polska z Velké Británie

Nadcházející setkání bude zásadní a vysvětlí směr 20 nejdůležitějších ekonomik na světě a to, jak si tyto systémy poradí s digitálními měnami, zejména s bitcoiny.

Zkouška zvlnění 8. srpna:

hromadná žaloba

 

27. června obdrželi generální ředitel Brad Garlinghouse a Ripple Labs Inc. pozvání před kalifornský nejvyšší soud za údajnou manipulaci cen XRP Ripple v jejich prospěch.

Žaloba proti Ripple je za podvod s akciemi. Navrhovatel tentokrát tvrdí, že společnost Ripple Lab Inc. manipuluje s cenou své vlastní šifrované měny, aby využila podvodných tahů. A že jsou to hotovost a ne skutečná měna.

Žalobce se jmenuje Vladi Zakinov. První jednání o tomto případu je naplánováno na 8. srpna 2018.

Očekává se, že verdikt nebude slyšet z jedné relace, ale tato relace nám ukáže, jak moc můžeme vsadit na tuto zakódovanou digitální měnu, která bude letos zlevněna.

Americká komise pro cenné papíry studuje bitcoinový ETF index:

Byla vznesena další žádost o akreditaci ETF u Komise pro cenné papíry (SEC), tentokrát CBOE z rady Chicaga.

 Tyto dokumenty předložené společností CBOE Global Markets 20. června nabízejí investice do KFH, umožňují oběh digitální měny pro veřejnost a usnadňují obchodování. Agentura rovněž usiluje o partnerství se společnostmi VanEck Investment a SolidX za účelem založení tohoto investičního fondu.

CBOE požaduje kótování a obchodování s akciemi společnosti VanEck SolidX Bitcoin Trust, které je výsledkem partnerství mezi společnostmi VanEck a SolidX, které počátkem června požádalo o soubor podpory ETF. 

Podle oznámení Komise pro cenné papíry mají akcie společnosti VanEck SolidX Bitcoin Trust hodnotu přibližně 25 bitcoinů.

PŘEČTĚTE SI, že chcete koupit nebo nekoupit bitcoiny, mezery na trzích s kryptoměnou

Pokud CBOE obdrží souhlas Komise pro cenné papíry s ETF, budou očekávané investiční příležitosti k dispozici někdy v prvním čtvrtletí roku 2019.

Očekává se, že emise bude vyřešena 10. srpna nebo 16. srpna 2018. Očekává se, že dohoda otevírá dveře tradičním investorům k investování do tohoto fondu, proto bude mít trh s bitcoiny a digitální měny více investic.

• Srpen 2018 je kandidátem na základě historie:

V červnu až červenci loňského roku došlo na konci 17. července k prudkému poklesu digitálních měn, z 2 900 $ za jednu jednotku bitcoinu na 1965 $, a poté se v srpnu začal silně zotavovat, přičemž největší měna na světě dosahovala dobrých zisků a rostla osmého měsíce na 4 700 $ na zasedání 31. srpna.

Je nepravděpodobné, že by se tento scénář letos opakoval, protože největší světová měna se zbytkem měn by se mohla začít v příštím období zotavovat.

Není divné, že v srpnu, historický svědek japonského jaderného pádu, konec druhé světové války v roce 1945, zločin opuštění Zlatého systému v roce 1971 a zrod krize v roce 2008 a ekonomický úspěch Číny nad Japonskem, svědkem bude také konec utrpení digitálních měn, nastolení jeho éry a konec éry hotovostních měn!

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me