Věci, které byste měli vědět před obchodováním s krypto na vašem telefonu

V dnešní době děláme vše na svých smartphonech. Přemýšlejte o tom, jak často potřebujete počítač? Přes polovina světového internetového provozu přichází prostřednictvím smartphonů a v rozvojových zemích je tento počet ještě vyšší. Pokud jde o vzrušující svět kryptoměny, budete pravděpodobně chtít obchodovat na svém telefonu. Závěrem je to telefonické obchodování není tak bezpečné jako obchodování na počítači. Nicméně pohodlí přístupu k vaší peněžence kdykoli a kdekoli stojí za kompromis. Postupujte podle těchto základních tipů a v telefonu budete s kryptoměnou obchodovat jako profesionál.

Než začnete

Lidé často podceňují své smartphony. Už to není jen telefon. Kdy jste naposledy uskutečnili pravidelný hovor? Je to kapesní počítač s oslnivou řadou funkcí a funkcí. S ohledem na to je důležité si uvědomit, že s telefonem máte spoustu energie na dosah ruky. Nejdůležitější otázka, kterou si budete muset položit, je: jak vážně jsem obchodník?

 Existuje nespočet aplikací a mobilních platforem, ke kterým máte přístup ze svého telefonu. Pokud jste v kryptoměně noví a jen testujete vodu, můžete udělat téměř vše, co potřebujete, v jedné jednoduché aplikaci, jako je Binance a KuCoin. Jedná se o jednoduché aplikace, které vám umožňují sledovat a směňovat měnu. Vyznačují se velmi nízkými poplatky a jsou hrdí na uživatelskou přívětivost.

Vážnější obchodování

Přemýšlejte o kryptoměně jako o akciovém trhu. Pokud máte několik akcií, pravděpodobně vám budou zaslána upozornění na váš telefon nebo některé související aplikace, které sledují futures, trendy atd. Pokud jste serióznější obchodník, budete chtít mít tyto druhy aplikací také pro kryptotrh. Pro ty, kteří jen chtějí sledovat jednotlivé coiny a provádět výzkum, Blockfolio je jedním z nejlepších. Je to velmi snadné a zcela zdarma a můžete sledovat až 3000 různých mincí. Rovněž nepřenese příliš reklamy a má solidní RSS kanál, takže můžete zůstat na vrcholu průmyslových zpráv.

PŘEČTĚTE si vznikající cloudový server pro těžbu kryptoměny Splitt zažívá rychlý růst, přitahuje deset tisíc investorů za méně než tři měsíce

 Pokud se však do kryptoměny dostáváte ještě hlouběji, určitě byste se měli podívat na hlavního konkurenta Blockfolio, Delta. Vzhledem k tomu, že Blockfolio je zcela zdarma, není důvod nepoužívat obojí a zjistit, které prostředí vám vyhovuje. Ale s Delta máte mnohem více funkcí. Delta vám umožňuje sledovat multi-portfolia, obchodní poplatky a nabízí verzi pro stolní počítače, která se synchronizuje s aplikací pro telefon. Přístup k obchodním poplatkům je zásadní, protože můžete získat přesnější informace o skutečných nákladech na každou transakci.

Bezpečnost především

Kryptoměna byla někdy přirovnávána k divokému divokému západu. Existují určité podobnosti. Máte zlaté horečky a příležitostné psance, kteří se snaží okrást mince z těch nových na scénu. Tam by ale srovnání mělo skončit. Kryptoměna je ve své podstatě navržena tak, aby byla pro své uživatele bezpečná. A i když trh může být volatilní, tak je tomu i na akciovém trhu. Pokud jste si udělali domácí úkol a investovali do mincí, které jsou kryté solidními týmy a nejnovějšími technologiemi, pravděpodobně uvidíte návratnost své investice. 

S tím bylo řečeno, budete chtít provést některá bezpečnostní opatření při obchodování kryptoměny na vašem telefonu. Nejprve zvažte telefon a mobilní peněženku stejným způsobem, jako si myslíte o své skutečné peněžence. Nechtěl byste v sobě nosit všechny své peníze, že? Pokud jste začali do mincí hodně investovat, určitě budete potřebovat hardwarovou peněženku, do které můžete uložit většinu svých mincí. Ve své krypto peněžence noste jen přibližně stejné množství, jaké byste nosili ve fyzické peněžence.

READ KPMG naznačuje, že američtí spotřebitelé jsou stále více ochotni používat blockchain a kryptoměnu

Zde máte možnosti. Primární obchodování můžete provádět buď na desktopu se studenou hardwarovou peněženkou. To je lepší pro méně seriózní obchodníky, kteří mají trochu času navíc na reakci na změny na trhu. Ti vážnější budou chtít investovat do hardwarové peněženky, kterou lze spárovat s mobilním zařízením. TREZOR One od 100 $ je základní peněženka, která je pro začátek dobrým zařízením. TREZOR je jednou z předních značek na trhu, ale existuje několik dalších konkurentů. Celkově jde o směr, kterým se budete chtít vydat, jakmile se dostanete do větších investic.

Použijte VPN

The Trh VPN za posledních několik let značně vzrostl. A není žádným překvapením, protože stále více uživatelů internetu chápe potřebu zůstat v bezpečí online. Obchodování s krypto je jednou z oblastí, kde je používání VPN považováno za nutnost. 

VPN funguje jako silná vrstva zabezpečení. Skrývá IP adresu uživatele, šifruje všechna data odeslaná online a pomáhá překonat geoblokování. Mějte na paměti, že nikdy byste neměli důvěřovat bezplatné službě VPN, protože ty mohou způsobit více škody než užitku, zvláště pokud jde o tak závažné záležitosti, jako jsou kryptoměny. NordVPN nabízí vše, co by obchodník s kryptoměnami mohl kdy potřebovat.

Správný způsob obchodování s krypto na vašem telefonu

Neexistuje lepší způsob, jak využít zázraky kryptoměny, než tím obchodování na vašem telefonu. Pokud jste si jisti, že budete postupovat podle těchto kroků, můžete to udělat bezpečně a stát se aktivním členem krypto komunity.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me