11 nejlepších webů pro cloudovou těžbu v roce 2021 pro kryptoměnu

Hledám nejlepší a důvěryhodný web pro cloudovou těžbu? No, dobře, jste na správném místě. Jsme tady, abychom vám poskytli seznam nejlepších cloudových těžebních webů, které se na internetu objevují.

Nevadí vám pronajmout si hardwarové vybavení a vytěžit si ho sami? Cloudová těžba vám v tomto ohledu může pomoci. Projdeme si všechno a vše od toho, co je cloudová těžba, až po to, jak si můžete pronajmout vybavení, abyste se ujistili, že váš proces těžby probíhá hladce. Pojďme se do toho ponořit!

Co je cloudová těžba?

Cloudová těžba je proces, při kterém se účastníte těžařského fondu a zakoupíte určité množství „Hash Power“. Stejný podíl na zisku je rozdělen mezi všechny účastníky, kteří se účastní těžby na základě přidělené hash síly. Umožňuje těžit kryptoměnu bez instalace jakéhokoli hardwaru. Existuje mnoho společností, které tuto těžkou práci dělají za vás a podílejí se na cloudové těžbě za vás za velmi základní cenu. pokud hledáte vydělávat zdarma kryptoměnu nebo bitcoiny, zde je náš dokonalý průvodce pro nejlepší bitcoinové faucety.

Nejlepší weby pro cloudovou těžbu 2021

Chcete-li zahájit cloudovou těžbu, existují různé top legitimní cloudové těžební weby, které zajišťují nejlepší zabezpečení vašich aktiv a poskytují komplexní seznam funkcí. Následuje seznam nejlepších a nejlépe hodnocených webů o cloudové těžbě bitcoinů na trhu.

1. Těžba IQ

Na konci roku 2016 začala IQ mining poskytovat své služby. V dnešní době existují docela pozitivní zpětné vazby od zákazníků.

Společnost poskytuje vzdálené zařízení, které uživatelům umožňuje pronajmout je a připojit se k cloudové těžbě. IQ Mining v omezeném čase popadl téměř 50 000 uživatelů. K dispozici jsou tři různé balíčky v závislosti na vašich přáních a investicích.

  • Bronzové balíčky
  • Stříbrný balíček
  • Zlaté balíčky

Existuje mnoho kryptoměn, ze kterých si můžete vybrat pro těžbu. Registrace je zdarma bez poplatku za předplatné. K dispozici jsou chytré smlouvy ke snížení rizik.

IQ Mining má velmi měkké a uživatelsky přívětivé rozhraní. Protože má základnu v Evropě, poskytují platformy čtyři hlavní jazyky (francouzštinu, španělštinu, ruštinu a angličtinu). Prognózy zisku jsou poměrně vysoké ve srovnání s investicemi, které nejsou pochopitelné. Platforma je vhodná pro malé investice, dokud nezíská větší uznání od zákazníků. přečtěte si tuto příručku pro nejlepší weby pro cloudovou těžbu ethereum

2. Těžba Genesis

Genesis mining je jednou z největších cloudových těžebních společností, která nabízí projekty těžby bitcoinů. Společnost, která byla založena v roce 2013, si na trhu udržela reputaci poskytováním chytrých a snadných investičních řešení.

Společnost má více než 2 miliony zákazníků z celého světa. Pokud jde o hashovací sílu, těžba genesis je největším poskytovatelem hashovací energie pro altcoiny a bitcoiny.

Platforma nabízí těžbu v bitcoinech i altcoinech. Můžete těžit různé mince současně pomocí hash síly, kterou jste vlastnili. Například můžete použít různé kryptoměny k diverzifikaci rizika vašich investic. Společnost se stará o horníky a údržbu, aby se zbavila potíží.

Společnost Genesis Mining poskytuje řadu cenových balíčků na základě vaší hash síly a typu mince, které vás zajímají. Ve srovnání s jinými platformami pro cloudovou těžbu jsou trochu drahé, ale poskytují vynikající zkušenosti a podporu.

3. Shamining

Zahájeno v roce 2018, těžební pole ve Velké Británii Shamining se svými farmami v Londýně, San Joe a Capetown je jednou z nejvhodnějších těžebních platforem pro horníky s minimální znalostí procesu těžby kryptoměn.

Uživatelsky přívětivé webové rozhraní společnosti Shamining s animovaným nebo spíše herním zpracováním těžby je funkce, díky níž vyniká mimo jiné Shamining. Kdokoli s minimem 100 $ může začít těžit pomocí platformy Shamining. Zaručuje návratnost investice 1,43x (návratnost 400 $ za 1000 $). poskytuje také zákaznickou podporu 24/7. Od roku 2018 drží komunitu 8000 plus kryptoměnových investorů. Další užitečnou funkcí jejich webových stránek je integrovaná investiční kalkulačka.

Shamining Nabízí čtyři typy kontraktů: CPU, GPU, ASIC a Individuální kontrakt.

procesor nabízí výkon 23 580 GH / s za 0,0120 USD za GS / ss udržovacím poplatkem 0,0108 $ za GH / s denně. Ziskovost = 143%

GPU nabízí výkon 94 340 GH / s za 0,0113 USD za GH / ss udržovacím poplatkem 0,0106 $ za GH / s denně. Ziskovost = 149%

ASIC nabízí výkon 235 849 GH / s za 0,0109 USD za GH / ss udržovacím poplatkem 0,0104 $ za GH / s denně. Ziskovost = 156%

Jak je zřejmé z výše uvedených informací, vysoký výkon systému nabízí vysokou ziskovost a pokud si uživatel není jistý, které smlouvy by mělo být dosaženo, zákaznický servis je k dispozici 24/7.

Chcete-li začít těžit bitcoiny na Shaminingu, zaregistrujte si svůj účet hned a získejte bonus 37% na vaši první investici.

Sázejte na populární kryptoměnu coiny v roce 2021, přečtěte si našeho průvodce Coiny s nejlepším důkazem o sázce (POS) 2021

4. ECOS

ECOS je jedním z nejlepších poskytovatelů cloudové těžby v oboru. Byla založena v roce 2017 v Arménii ve Svobodné ekonomické zóně spolu s dohodou podepsanou mezi arménskou vládou a společností, která stojí za tímto poskytovatelem cloudové těžby. ECOS byl vyvinut s cílem pokrýt potřeby klientů, jejichž vkus spočívá v cloudové těžbě kryptoměn a kteří chtějí získat úlevu od samo-těžby. Kromě ústředí v Arménii má společnost také ústředí v zemi Ruska.

ECOS je poskytovatel cloudové těžby, kterému můžete důvěřovat, protože je jedním z prvních poskytovatelů cloudové těžby, kteří pracují s právním statusem. Společnost ECOS, která je považována za jednoho z předních poskytovatelů cloudové těžby, nabízí svým klientům služby cloudové těžby pouze pro jednu digitální měnu, což je Bitcoin největší kryptoměnou na světě z hlediska tržní kapitalizace. V současné době společnost nabízí své služby více než 40000 uživatelům z celého světa.

Společnost nabízí uživatelům širokou škálu těžebních smluv. Minimální cena za těžební smlouvu, která byla specifikována, je přibližně 125 $. Tato smlouva zůstává aktivní po dobu šesti až padesáti měsíců. K dispozici jsou různé možnosti, které můžete použít pro vklady nebo výběry. Patří mezi ně kreditní karty a kryptoměny, jako jsou bitcoiny, etherea (ETH), XRP a litecoiny (LTC).

Při těžbě s ECOS můžete získat mnoho výhod. Jednou z výhod těžby s ECOS je, že noví uživatelé získají měsíční promo smlouvu zdarma. Mezi další výhody patří daňové pobídky, dostupná elektřina, provozní podpora, moderní vybavení a široká škála smluv.

5. Krypto vesmír

Živý od roku 2018 je kryptosvět dalším projektem cloudové těžby, který uživatelům umožňuje vydělávat na krypto těžbě se ziskovými plány a smlouvami.

Platforma poskytuje své služby hlavně v Ruské federaci. Míra elektřiny je v severní oblasti nízká a je to velká výhoda pro krypto vesmír. K dispozici jsou 3 různé tarify s názvem standardní, VIP a tarif 2025 pro dlouhodobé výhody.

Uživatelé mohou těžit prostřednictvím 2 typů smluv “Cloudové horníky” a ‘Těžba BTC“. Platforma umožňuje uživatelům nakupovat zařízení pro těžbu. Uživatelé mohou zařízení dále prodat těžařům a na konci smlouvy si mohou vzít své prostředky zpět.

Vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnami vzkvétá, zvyšuje se hodnota těžebního zařízení a může to uživatelům poskytnout další zisk. Rozhraní webových stránek je velmi uživatelsky přívětivé. Existuje spousta plánů s nízkými investicemi a bez skrytých poplatků. Existuje řada krypto affiliate programů, pomocí kterých mohou zákazníci vydělávat.

6. HashShiny

Hashshiny je těžební platforma pro těžbu bitcoinů (BTC), jejíž používání je bezpečnější a funguje rychleji. Byl vyvinut v roce 2017 a od té doby pracuje v tomto odvětví a nabízí služby cloudové těžby pro kryptoměny, včetně největší kryptoměny na světě, bitcoinu. Vývojáři HashShiny tvrdí, že vyvinuli špičkovou cloudovou platformu na světě integrovanou s nejnovější technologií nasazení.

Je to jedna z nejlepších platforem pro cloudovou těžbu kryptoměn, které jsou zde k dispozici. Nabízí přibližně 1,5 procenta bitcoinové (BTC) hash rychlosti na světě.

Hashshiny.io v současné době podporuje různé hlavní kryptoměny, včetně bitcoinů (BTC) v digitální měně, kryptoměny Ethereum (ETH), Zcash (ZEC), Litecoin (LTC), Dash (DASH) a Decred (DCR)..

Pokud chcete zahájit těžbu s HashShiny.io, má společnost balíček pro nové uživatele. Novým uživatelům nabízí bezplatnou hashovací rychlost 5TH / S SHA-256 (BTC).

Jak zahájit cloudovou těžbu s HashShiny.io

Aby bylo možné zahájit cloudovou těžbu s HashShiny.io, musíte dodržet pouze tři jednoduché kroky:

Krok 1: První věcí, kterou musíte udělat, je vytvořit si účet na HashShiny.io a zaregistrovat se. Chcete-li zaregistrovat účet, musíte vyplnit registrační formulář na oficiálních webových stránkách a poskytnout osobní údaje, jako je vaše jméno, příjmení, e-mailová adresa atd..

Krok 2: Dalším krokem, který musíte dodržet, je vybrat si plán. Existuje šest plánů cloudové těžby pro šest různých digitálních měn. Máte možnost vybrat si kterýkoli z nich.

Těchto šest plánů zahrnuje SHA-256 CLOUD MINING (pro cloudovou těžbu BTC, ETHASH CLOUD MINING (pro cloudovou těžbu ETH), SCRYPT CLOUD MINING (cloudovou těžbu LTC), X11 HASH CLOUD MINING (pro cloudovou těžbu DASH), BLAKE256R14 CLOUD MINING (pro Cloudová těžba DCR) a EQUIHASH CLOUD MINING (pro cloudovou těžbu ZEC).

Krok 3: Ve třetím kroku musíte zaplatit za plán, který si vyberete, a poté jste připraveni zahájit cloudovou těžbu pomocí HashShiny.io.

Navíc Hlavní rysy nabízené HashShiny jsou alokace bazénů, servis expertního týmu, bezpečnost, denní výplaty, mobilní aplikace, těžební přepínač a nízký poplatek za údržbu.

7. Hashing24

Hashing24 je nejběžnější platforma pro kryptoměnu bitcoinů, která poskytuje legální služby cloudové těžby. Organizace funguje od roku 2016 a její výzkumný tým se od roku 2012 zaměřuje na poptávku po kryptoměnách.

Hashing24 má oficiální sídlo ve Velké Británii, Thajsku a na Ukrajině. Ve srovnání s jinými platformami poskytuje hashing24 svým uživatelům neomezené smlouvy, do kterých investuje.

Na hashing24 neexistují žádné pevné smlouvy. Zákazníci si sami vyberou hashovací sílu a způsob platby. Mohou si vybrat požadovaný plán v závislosti na předpokládaném zisku. Bitcoin je jedinou měnou, kterou podporují ve svých dostupných kryptoměnách. Společnost platí svým zákazníkům bez prodlení.

8. Hashflare

Někdy kolem roku 2015 spustila stránka své služby svým uživatelům a od té doby enormně vzrostla. V současné době má web každý měsíc přibližně 1 milion návštěvníků.

Hashflare je služba, která nabízí smlouvy na cloudovou těžbu. Uživatelé mohou pomocí této platformy těžit pět různých kryptoměn, tj. ZCASH, DASH, Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) a Bitcoin (BTC). Platforma nabízí různá řešení pro těžbu bazénů. Můžete se rozhodnout pro vlastní přizpůsobení fondu na základě vašich preferencí a Hashrate.

Zisk je distribuován všem zákazníkům na základě Hashrate. Nejlepší na Hashflare je, že ke spuštění nepotřebujete velké investice. Výplaty jsou při různých způsobech platby velmi transparentní. Nabízí statistiky těžby v reálném čase, takže můžete snadno sledovat, jaký zisk jste dosáhli. Zde je náš průvodce nejlepšími místy k nákupu bitcoinů v roce 2021

9. Ultra Miner (nefunguje)

Byla spuštěna před rokem, jedná se o platformu pro těžbu bitcoinů věnovanou poskytování nejlepších zkušeností s cloudovou těžbou a vysoce kvalitním zákaznickým službám.

Získali tolik popularity a podpory od svých zákazníků po celém světě za to, jak jsou upřímní a profesionální. Platforma poskytuje čtyři balíčky pro cloudovou těžbu bitcoinů. Má nejnižší investiční plány ze všech ostatních těžebních platforem. Je to neregulovaná platforma.

Můžete také získat provizi doporučením někomu. Poskytují VIP služby při nákupu 1 000 TH / s, které svým uživatelům nabízejí mnoho výhod a výhod.

10. BeMine

Společnost BeMine, která byla založena počátkem roku 2018, poskytuje své služby v Rusku a zemích SNS. Byli průkopníky cloudového sdílení těžařů ASIC, což je v porovnání s prodejem těžebních kontraktů opak. BeMine provozuje více než ~ 70 000 tis. / S umístěných v Irkutsku, Moskvě a Čeljabinsku, na Sibiři, dokonce v kazašské Almaty a neustále se mění.

BeMine sdružuje ruská datová centra i horníky a jednotlivce, kteří se chtějí podílet na kryptoměnách po celém světě. Horníci jsou vyzváni, aby ukládali své vybavení v partnerských datových centrech, zatímco uživatelé mohou nakupovat a ukládat těžební zařízení bez nutnosti osobní přítomnosti během nákupu, přepravy, instalace, konfigurace a údržby ASIC.

Pokud si nechcete koupit celý ASIC-miner, můžete také vyzkoušet jeho akcie. BeMine může prodat až 1/100 podílu přesného ASIC za rozumnou cenu, což se může stát velmi užitečným způsobem, jak zahájit zážitek z těžby mincí, aniž byste museli kupovat celý drahý stroj sám. Pokud však máte celý, můžete si také zakoupit dodávku ASIC z domu do domu. Nyní mají dokonce smlouvy o cloudových tarifech s těžbou vkladů.

11. Eobot

Eobot je poskytovatel služeb cloudové těžby a kryptoměn. Byl spuštěn v roce 2013 v USA. I přes použití této platformy ve webovém prohlížeči je Eobot k dispozici také pro Android i iOS.

Od uvedení na trh má Eobot více než 2,2 milionu uživatelů se stovkami tisíc aktivních uživatelů denně. Rovněž usnadňuje obchodování v reálném čase prostřednictvím různých digitálních aktiv. Eobot poskytuje svým uživatelům inovativní těžební služby s širokou škálou nástrojů. Poskytuje širokou škálu kryptoměn, které umožňují uživateli mezi nimi obchodovat.

Existuje funkce zvaná „Eobot krypto faucet“, jejímž prostřednictvím webové stránky každý den náhodně darují malé množství kryptoměny uživatelům. Členství je na burze zdarma a neplatí se ani žádné měsíční poplatky.

Za každou transakci však účtují 5% poplatek. Protože je burza funkční, nikdy neohrožují bezpečnost. Burza také poskytuje zprávu o auditu odměny za bug, která se obnovuje každých 60 sekund. Umožňuje uživatelům sledovat, kolik kryptoměny je ohroženo.

Jak vybrat webovou stránku pro cloudovou těžbu bitcoinů?

Pokud jde o výběr nejlepší těžební webové stránky, proces je velmi plynulý a velmi přímočarý. Musíte jen vybrat plán, abyste viděli, jak služba funguje.

Snad nejsložitější částí je nalezení správného hostitele. Vždy zkontrolujte pozadí společnosti, podívejte se na její webové stránky a přečtěte si jejich recenze. Znovu zkontrolujte, zda mají statistiky své předchozí práce

Závěr

Cloudová těžba se v poslední době stává vrcholným trendem v kryptoměnách a bitcoinech. Důvod je velmi jednoduchý. Díky cloudové těžbě je těžba snadnější a pohodlnější. Pomocí cloudu se můžete vyhnout problémům a stresu při používání hardwaru vlastním tempem. V tomto ohledu je cloudová těžba výnosnější než těžba, kterou provádíte s hardwarem.

Navíc, i když cloudová těžba může mít určité nevýhody, má výhody. Umožňuje kryptoměně a bitcoinům přístupnější veřejnosti. Cloudová těžba má v budoucnu jasný prostor, ale existuje problém ohledně legitimity, zda je legitimní či nikoli.

Mnoho společností nabízejících služby cloudové těžby je podvod nebo používají neúčinné obchodní modely. Tím neúčinným mám na mysli, že pokud při nákupu nebo držení bitcoinů buď riskujete své peníze, nebo získáte méně, než byste měli.

Rádi bychom slyšeli, jak vaše zkušenost s cloudem těžila. Pokud potřebujete pomoc, dejte nám vědět v sekci komentáře níže.

Jaký je nejlepší web pro cloudovou těžbu v roce 2021?

výběr nejlepší těžební služby není snadný úkol, protože trh je plný podvodníků.  Hashflare, Genesis Mining a IQ Hornictví jsou zdaleka nejlepší poskytovatelé cloudové těžby. Jedná se o nejspolehlivější a nejspolehlivější stránky nabízející řešení cloudové těžby. Nezapomeňte však vše prozkoumat a zjistit před investováním.

Která cloudová těžba je zisková?

Zcela záleží na společnosti, kterou si vyberete. Některé společnosti poskytují svým uživatelům páku v měsíčních poplatcích, zatímco jiné společnosti účtují statné částky kvůli registračním poplatkům. Měli byste se také zaměřit na ziskovost těžby, abyste věděli, která společnost je ziskovější z hlediska smluv. V neposlední řadě je kvalita služeb, které poskytují. Existuje tolik nevýhod, které jsou při výběru zcela opomíjeny, takže se ujistěte, že jste prozkoumali všechny tyto aspekty, abyste dosáhli spodních řádků.

Vyplatí se cloudová těžba?

Záleží na tom, zda je platforma legitimní nebo ne. Většinou existují Ponziho schémata, která obvykle účtují nováčkům, kteří je platí svým starým zákazníkům a sami sobě, a společnost většinou pro rekord zmizí. Před ponorem si tedy musíte ověřit autentické informace.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me