Velryby v krypto oceánu

Kdykoli jsem četl články nebo názory na velryby na internetu, zjistil jsem, že je to docela kontroverzní téma. Zkušení obchodníci v zásadě znají roli velryb a vědí, že je dobré se jimi řídit. Existuje také mnoho recenzí velryb, které pocházejí zejména od začátečníků, kteří si koupili drahou měnu a shořeli kvůli velrybám. Články o velrybách již byly napsány, ale všechny tyto články se mi zdají povrchní. Tento článek vám ukáže velryby přesně takové, jaké jsou.

Ale co je velryba? V konkrétním jazyce Crypto Market je velryba osoba, která má značné množství fiat nebo bitcoinového účtu. S těmito částkami fiat nebo bitcoin může velryba posunout trend v pozitivním (při nákupu) nebo negativním (při prodeji) trendu. Peněženky nemusí být nutně jednotlivci. V kategorii velryb mohou vstoupit spekulační fondy, zajišťovací fondy a dokonce i banky.

Velryby lze také klasifikovat podle jejich velikosti. Mohou to být malé velryby (100 000–500 000 USD), střední velryby (500 000 000–2 miliony USD), velké velryby (více než 2 miliony USD). Tato klasifikace je samozřejmě orientační. Pojďme se nyní trochu zabývat teorií formování trendů a podívejme se přesně na roli velryb v pohybu cen a formování trendů.

Jak všichni víme, cenový pohyb kótované měny je způsoben poptávkou a nabídkou přítomnou na trhu v té době. Přesněji řečeno, cena bude kolísat kvůli cenovým rozdílům mezi objednávkami na poptávku a poptávku.

A přesto se jedná o zjednodušené vysvětlení cenového pohybu. Ve skutečnosti to, co způsobuje, že se ceny pohybují nahoru nebo dolů, je nálada na trhu. Stručně řečeno, pokud je trh optimistický, cena se zvýší, pokud je trh pesimistický, cena se sníží. Ve skutečnosti emoce obchodníků způsobují, že cena roste nebo klesá. Když je sentimentem na trhu optimismus, obchodníci půjdou nakupovat mince přímo za cenu askers (ask). To bude pomalu, pomalu zvyšovat cenu. Pokud je trh pesimistický, obchodníci prodávají své mince přímo za kupující cenu (nabídku). Při poklesu cen se to pomalu zpomaluje. Nyní, když víme, že poptávka a nabídka řídí emoce obchodníků, pojďme k velrybám.

PŘEČTĚTE si coiny Best Proof of Stake (POS) 2021

V zásadě každá velryba staví svou strategii nákupu a prodeje na dvou fázích: akumulace a distribuce.

Co znamená akumulační fáze? Ve fázi akumulace velryby nakupují velké množství levných peněz. K tomu používají různé triky. Jedním z triků je objednávka „prodat zdi“. Uvedení těchto prodejních zdí na trh má dvojí účinek. Tímto způsobem jsou ostatní velcí i malí kupující zastrašováni a ještě nekupují. Současně existuje kategorie začátečníků, kteří již mají měnu zakoupenou a jsou v malé ztrátě. Jsou zastrašováni těmi, kdo prodávají zdi a prodávají. Velryby snadno nakoupí velké množství mincí ze „slabých rukou“. Později, když je množství nashromážděných mincí dostatečné, velryby zvednou prodejní zdi.

Obrázek někdy říká více než 1 000 slov. Níže máte obrázek, který vysvětluje fáze „bubliny“.

velryby se vlní

Kdo jsou velryby na tomto obrázku? No, velryby jsou Chytré peníze a institucionální investoři. Samozřejmě v kategorii Chytré peníze existuje také malé množství malých a středních investorů, kteří mají na tomto trhu zkušenosti a znají možnosti nákupu. Poté, co zdi zachytily jednotlivé, snadné velryby, byla zakoupena kategorie Institucionální investoři.

Měna se brzy dostane do pozornosti médií. Články se objevují na blogech nebo dokonce v klasickém ekonomickém tisku. Tato měna si také může získat pozornost televizních kanálů a kanálů YouTube. A tak se tato měna dostane do pozornosti velké veřejnosti. Lidé, kteří sledují takové pořady a čtou ekonomický tisk, začnou kupovat měnu. Nejnovějšími kupujícími budou ti, kteří nemají tušení o měně nebo Crypto Marketu, ale slyšeli od přátel nebo známých, že by mohli vydělat nějaké peníze, kdyby si je koupili.

Během tohoto zvyšování cen budou velryby v případě potřeby zasahovat. Velryby obecně koupí na prodej velké množství kryptoměn. Peněženky koupí tyto mini stěny na prodej. Kupující střední nebo střední velikosti budou moci nakupovat objednávky v normální velikosti. Když vám taxikář v New Yorku řekne, že zná dobrou příležitost vydělat peníze, a upřesní to měna, vědět, že je čas na prodej. Bublina je blízko.

READ Ripple zahajuje novou kampaň na zvyšování povědomí o značce, #RunsOnRipple 

Cokoli velryby začnou prodávat. Bude zahájena fáze „distribuce“. Prodej velryb je obvykle agresivní, pokud bylo dosaženo jejich cílového zisku nebo pokud mají pocit, že trh vykazuje známky slabosti. Velkou důležitostí ve strategii lovu velryb je správa peněz. Všechno je velmi přesné. Peněženky přesně vědí, kolik si mohou během rostoucího závodu koupit poté, co nakoupily velké množství levných mincí. Obecně platí, že jejich plán funguje a poskytuje velmi dobré výsledky. Existuje mýtus, že velryby nikdy nepřijdou o peníze. Je to jen mýtus. Mohou přijít o peníze, když na trhu nastanou speciální události s negativním dopadem. K dispozici je také malá „neradarová“ velryba, která náhodně plave v kryptickém oceánu.

Zde jsou další problémy. Crypto Market je plný mincí. Výše uvedený scénář se týká 10 nejlepších mincí na krypto trhu. Jedna velryba nemůže těmito mincemi pohnout. Velrybářskému gangu je zapotřebí, aby se posunul nahoru o nejvyšší minci (BTC, ETH, XRP, BCH). Menu lze mnohem snadněji přesouvat, když je počáteční emise mincí nízká a měna je levná. Mnoho mincí na krypto trhu je pravidelně čerpáno a vyhozeno jednou nebo dvěma velrybami. Tyto mince se nikdy nedostanou do pozornosti televizních kanálů nebo klasických médií, ale jsou diskutovány na různých fórech nebo na různých kanálech YouTube.

Každý si po přečtení tohoto článku vyvodí vlastní závěry. Je jisté, že velryby jsou iniciátory trendu a často mu pomáhají posunout se nahoru. Jsou také zodpovědní za agresivní prodej. Pokud budeme sledovat velryby a nebudeme proti nim, vydělají pěkné peníze. Při každém nákupu byste se měli podívat na historický graf měny, kterou chcete koupit, a zeptat se sami sebe, zda je cena drahá nebo levná. Pravidlo „nakupujte levněji a prodávejte draho“ vám znemožní jít proti velrybám.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me