Mįslė J Paulas Getty, turtingiausias žmogus pasaulyje

Jei matėte „Visi pinigai pasaulyje“, gali kilti mintis, kad filmo tema, milijardierius Jeanas Paulas Getty, buvo šykštus, pinigų apsėstas žmogus, neturintis jokių grynųjų pinigų interesų. Filme Christopherio Plummerio „Getty“ netgi mato savo anūko grobimą grynai finansine prasme, tačiau ar tai realus požiūris į vyrą, žinomą kaip pirmasis pasaulyje milijardierius?

j paul getty citatos, pirk, kai visi kiti parduoda

Dalis Getty turtų atsirado iš jo šeimos; jo tėvui pasisekė smogti naftos žemės sklype, kai Getty buvo paauglė. Tačiau nors to pakako, kad šeima taptų milijonieriais, Getty milijardieriaus statusą daugiausia lėmė dešimtmečiai, praleisti kaip išmintingas investuotojas, gudriai žaidžiantis vertybinių popierių rinkoje. Būdamas jaunas, tėvas jam skyrė 10 000 USD, kad jis pradėtų investuoti – ir per 18 mėnesių jis uždirbo milijoną. Būdamas 24 metų jis buvo pakankamai turtingas, kad išeitų į pensiją, tačiau po dvejų metų grįžo į darbą, pajutęs nuobodulį ir neramumą..

Laimei, jis taip pat daugelį metų rašė žurnalo „Playboy“ investicinių patarimų skiltis, kurią 1965 m. Jis pavertė knyga „Kaip būti turtingam“. Tai reiškia, kad šiais laikais turime išteklių sužinoti Getty sėkmės paslaptis.

Jums taip pat gali patikti: neracionalus perteklius: ši neįkainojama klasika yra tokia pat aktuali kaip ir anksčiau

Pirmoji Getty idėja buvo pakeisti požiūrį. Jo knyga vadinosi „Kaip būti turtingam“ Kaip praturtėti, Dėl priežasties. Jis tikėjo, kad turtingi žmonės mąsto tam tikru būdu ir kad pirmas žingsnis norint patekti į jų gretas yra pakeisti savo mąstymo būdą. Getty buvo atsargus žmogus, tikėjęs rūpintis centais ir kasdieniame gyvenime praktikavęs itin taupumą – net ir telefone, kurį jis įdiegė prabangioje Surėjaus rezidencijoje „Sutton Place“, buvo monetų lizdas, neleidžiantis žmonėms juo pasinaudoti..

Raskite jį „Amazon“ >> kaip būti turtingu pagal j paul getty

Savo knygoje Getty apibūdino savo Auksinė taisyklė: nepanikuok. Jis suprato, kad panika yra žmogaus prigimties dalis ir kad išmintingas investuotojas gali tuo pasinaudoti: jei išlaikysite vėsą, kai visi aplinkiniai praranda savo, galite išeiti į viršų. Getty tai matė 1962 m. Gegužės 28 d. Juoduoju pirmadieniu: kai akcijų rinkos sudužo ir sukėlė masinę paniką, jis liko ramus ir dieną praleido pirkdamas staiga pigesnes akcijas..

Getty tikėjo ilguoju laikotarpiu, ne trumpas. Jis visiškai priešinosi idėjai "greitai praturtėk" schemos. Jo investicijos juodąjį pirmadienį galbūt neatsipirko iš karto – tačiau laikui bėgant jos pasiteisino. Tai buvo filosofija, kurią jis dažnai pritaikė per savo karjerą. Jis tikėjo pirkti akcijas, kai kainos buvo žemos, tačiau kai buvo galimybė padidinti vertę.

Žmonės taip pat skaito: Ekspertų patarimai: kaip investuoti sumaniai nuo 50 iki 50 tūkst

Iš esmės Getty tikėjo protingomis investicijomis, o mes Prekybos švietimas vis dar vykdau jo patarimus ir šiandien. Jis paskatino investuotojus atlikti tyrimus ieškant akcijų, kurios buvo neįvertintos, bet ateityje greičiausiai kils. Žinoma, jis buvo atsargus šiuo klausimu ir reikalavo, kad investuotojai, prieš pradėdami žengti, turėtų kuo daugiau sužinoti apie įmonę. Vienas didžiausių jo patarimų buvo tas, kad niekas niekada neturėtų pirkti įmonės akcijų nežinodamas apie tai iš vidaus.

Jis buvo ilgo žaidimo gynėjas: jis nematė prasmės pirkti panikoje, kai akcijų kaina pradėjo kilti, ir neatsakė į staigius, nedidelius kainų kritimus greitai parduodama. Vietoj to, jis važiavo peripetijomis, laukdamas išmintingiausios akimirkos prieš judėdamas.

alternatyvus sprendimas

Nepaprastoje padėtyje Getty dažnai ieškojo alternatyvūs sprendimai. Pavyzdžiui, jis investavo į likviduotą naftos bendrovę „Honolulu Oil“. Tuo metu bendrovės akcijos buvo vertinamos po 30 USD, tačiau ją nutraukus, turto vertė buvo daug didesnė: apie 100 USD už akciją. Tai buvo dar vienas Getty išminties pavyzdys kalbant apie investicijas. Pasirinkęs bendrovę, turinčią materialųjį turtą, kuris galėtų turėti vertę likviduojant, jis iš esmės nusipirko sau apsauginį tinklą.

Getty atsargumas taip pat buvo taikomas biržoms, kuriose jis prekiavo. Jis tikėjo tik pirkdamas vertybinių popierių biržose kotiruojamas akcijas ir atmetė bet kokią biržą, kuri nebuvo visiškai skaidri ir patikima – patarimą visada sekė Prekybos švietimas.

Peržiūrėkite šį straipsnį: sužinokite, kaip uždirbti pajamas išėjus į pensiją

Už akcijų pasaulio ribų Getty taip pat investavo į nuosavybę ir meną. Tiesą sakant, jis buvo toks aistringas meno kolekcininkas, kad šiandien Los Andželo Getty muziejuje vis dar yra jo puikiausių kūrinių namai. Tačiau vėlgi, jis visada laikėsi proto dėl finansinių klausimų ir patarė meno mylėtojams protingai investuoti. Nepirkite kūrinio, kurio aktyviai nemėgstate – jums gali tekti su juo gyventi -, bet nešvaistykite pinigų mylimam kūriniui, kurio perpardavimo vertė yra maža.

Laikai galėjo pasikeisti, tačiau didžioji dalis Getty patarimų vis dar yra tokie pat aktualūs kaip ir tada, kai jis rašė savo „Playboy“ skiltis. Norint investuoti kaip Getty, svarbu atkreipti dėmesį į visus mažus dalykus – toks atsargumas ir dėmesys detalėms buvo raktas į jo sėkmę. Jis apibrėžė savo "milijonieriaus mentalitetas" kaip būtį "visada ir, visų pirma, atsižvelgia į išlaidas ir į pelną." Jis niekada neatitraukė akių nuo kamuolio, o jo investicijos buvo sumanios ir gerai suplanuotos. Nereikia į namų telefoną įdėti monetų lizdo, kad būtum panašus į Getty, bet šiek tiek tyrinėdamas ir išmintingai, kaip praktikuoja Prekybos švietimas, jūs taip pat galite investuoti kaip pats didysis meistras.

Nepraleiskite: 20 beprotiškų „Bitcoin“ faktų, kuriuos turėtumėte žinoti

Jei jums patiko skaityti šį „Trading Education“ straipsnį, suteikite jam patinka ir pasidalykite juo su visais kitais, kurie, jūsų manymu, taip pat gali dominti.

Šaltinis: www.telegraph.co.uk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me