Průvodce pro nákup zvlnění (XRP) v roce 2021

Celý svět je ohromen dramatickými změnami v hodnotách kryptoměn. V roce 2017 jsme viděli mnoho kryptoměn, které se dotýkaly vždy vysokých hodnot. Bitcoin seznam je na vrcholu Ethereum a XRP jako následovníci. Celková tržní kapitalizace všech měn překročila 700 miliard dolarů. To vše se děje kvůli užitečnosti blockchain technologie v těchto měnách. Celkovým zaměřením všech těchto platforem je zrychlení přeshraničních transakcí. Vlnění si v tomto případě vysloužil zvláštní čest, protože jeho blockchain zpracovává přeshraniční transakce do tří sekund.

Co je to Ripple XRP?

co je zvlnění

XRP je kryptoměna. Ripple je platební platforma založená na protokolu open-source. Stejně jako všechny ostatní virtuální měny používá technologii blockchain pro rychlejší přeshraniční transakce. Díky spolehlivosti, zabezpečení a škálovatelnosti se tato platforma za posledních několik měsíců stala jednou z nejlepších platebních platforem a kryptoměny na světě. Platební protokol společnosti Ripple zpracuje přeshraniční transakci za pouhé tři sekundy. Profesionální tým za sebou Vlnění vynalezl mnoho řešení založených na blockchainu. Patří mezi ně kryptoměna XRP, xCurrent aplikace pro banky, xRapid pro zpracovatele plateb a xVia pro podniky.

XRP v posledním prosincovém týdnu 2017 překonal mnoho rekordních rekordů všech dob. Měna se dokonce dotkla historického maxima 3,80 USD. Díky tomu se stala druhou největší kryptoměnou na světě s tržním stropem přes 140 miliard dolarů. Tento nárůst hodnoty Ripple (XRP) byl způsoben spojením velkých bank a platebních platforem. Druhá největší společnost zabývající se převodem peněz MoneyGram rovněž oznámila přijetí platebního protokolu společnosti Ripple pro převod přeshraničních plateb. Spojení společností American Express, Santandar a mnoha dalších velké japonské banky a společnosti vydávající kreditní karty hraje zásadní roli při zvyšování ceny této digitální měny.

Následuje několik rozdílů mezi XRP a další kryptoměny, díky nimž se stala jednou z nejlepších platebních platforem po celém světě.

Rychlost 1 transakce

rychlost zvlnění xrp

Úplně první rozdíl mezi XRP a další kryptoměny je rychlost transakcí. XRP překonává všechny ostatní kryptoměny při zpracování přeshraničních transakcí. Vzhledem k procesu těžby v jiných kryptoměnách trvá dokončení transakcí delší dobu. V Ripple je přeshraniční transakce dokončena za pouhé tři až čtyři sekundy.

2-těžební proces

XRP je také lepší než ostatní kryptoměny, protože to není vytvářeno uživateli během procesu těžby. Místo toho společnost sama vytvořila 100 miliard XRP mincí. Zde je také důležité zmínit, že 55 miliard z nich je uloženo jako vázaná platba, aby se zvýšila spolehlivost této platební platformy.

3-Decentralizace

Investice do XRP je také výhodné, protože pracuje na decentralizované blockchainové síti. To znamená, že investoři mohou koupit nebo prodat Ripple (XRP) prostřednictvím zabezpečeného systému společnosti. Na druhou stranu, jiné kryptoměny jsou nakupovány nebo prodávány prostřednictvím centrálních burz, které mohou kdykoli selhat a způsobit uživatelům velkou ztrátu.

Poplatek za 4 transakce

xrp nejmenší náklady

Tak jako Vlnění funguje jako platební protokol, vyžaduje malý transakční poplatek. Tyto poplatky jsou však postupně minimalizovány. Ostatní kryptoměny berou více transakčních poplatků než Ripple. Tím pádem, XRP i zde je jednoznačně vítězem.

Sledování 5 informací

Ripple nabízí větší zabezpečení, protože společnost může sledovat jakýkoli druh informací ve své síti. Ostatní kryptoměny toto sledování informací nenabízejí. Mohou sledovat pouze příliv a odliv mincí, zatímco Ripple dokáže sledovat i zůstatek na účtu uživatelů.

Jak funguje Ripple XRP?

zvlnění funguje

Většina lidí si myslí, že XRP funguje jako všichni kryptoměny. Považují to také za minci, která s postupem času zvyšuje hodnotu. Realita však není taková. Za prvé, Ripple není mince, ale je to platební platforma, která pomáhá při rychlém zpracování přeshraničních plateb. Ripple v tomto druhu převodu nahrazuje banky. Při převodu peněz z jednoho místa na druhé funguje přesně jako banky. Pečlivě vybírá své uzly pro zpracování transakcí.

Jedna věc velmi působivá v jeho fungování je, že neumožňuje žádné třetí straně zasahovat do transakcí. To znamená, že řídí transakce prostřednictvím své vlastní blockchainová síť. To snižuje dobu dokončení transakcí. To zvyšuje zabezpečení, spolehlivost a škálovatelnost transakcí. Umožňuje převod mincí z jednoho účtu na druhý prostřednictvím jedinečných a ověřených uzlů. Zpracování transakcí probíhá dvěma způsoby ověření.

Všechny transakce se ukládají do online knihy, kterou společnost Ripple průběžně aktualizuje. Všechny informace o transakcích společnost ukládá a žádné informace neunikají. Na rozdíl od všech ostatních kryptoměn Ripple ví všechno o účtech, jejich zůstatcích, různých transakcích a mnohem více.

Stojí XRP za nákup v roce 2021?

Ripple XRP vykázal nárůst asi 35 000% během roku 2017. Měna zahájila svoji cestu z 0,006 USD v lednu 2017 a na konci prosince dosáhla téměř 2,80 USD. Nejen to, XRP se v prvním týdnu roku 2018 dotkla historického maxima 3,80 $. Celý tento boom byl způsoben přijetím Technologie blockchain společnosti Ripple mnoho velkých bank a platebních společností. Zprávy o vstupu mnoha japonských bank a platebních společností zvýšily důvěru investorů v měnu.

Krypto odborníci jsou toho názoru XRP je kryptoměna to bude v roce 2020 vykazovat býčí znamení. Je to kvůli spojení mnoha velkých bank, finančních institucí a společností vydávajících kreditní karty. Ekosystém společnosti Ripple se rychle rozšiřuje a připojuje se k němu stále více společností. Zvláště spojení American Express a Santandar to hodně prospělo. Ripple XRP je jediný kryptoměna což usnadnilo převod peněz mezi Amerikou a Evropou. Podniky mezi těmito dvěma zeměmi se rozšiřují.

mnoho japonských bank oznámilo, že přijalo Ripple jako způsob platby. Mnoho japonských společností vydávajících kreditní karty se také připojilo k Ripple, aby platilo svým zákazníkům. Přijetí Zvlnění od SBI v Japonsku a Asii je v tomto ohledu velmi důležité.

Také tři velké společnosti oznámily připojení k platebnímu protokolu Ripple pro přeshraniční převody peněz. Druhý největší převod peněz na světě firma MoneyGram zahájil testovací spuštění. Ripple i MoneyGram oznámily své spojení. To hrálo zásadní roli při zvyšování ceny Zvlnění XRP.

Zde je důležité to zmínit Cena XRP a všechny kryptoměny vykázaly v roce 2018 dočasný pokles, a proto může být stále velmi rozumné investovat, zatímco ceny jsou nízké.

Jak si můžete koupit Ripple XRP?

Jak bude Ripple stojí za nákup kryptoměny v roce 2020, zde je nutné zmínit způsoby nákupu této měny. XRP lze zakoupit buď prostřednictvím USD pomocí debetní / kreditní karty nebo prostřednictvím směny s jinými kryptoměnami, jako jsou bitcoiny, ethereum a Litecoin Pojďme si oba tyto způsoby nákupu podrobně vysvětlit.

Než začneme, přečtěte si tento článek:  Jak převést bitcoin (BTC) na XRP

1 – Nákup XRP prostřednictvím Coinmama

coinmama zvlnění xrp

Coinmama je jednou z největších kryptoměn, které nabízejí obchodování s různými kryptoměnami po celém světě. Tato burza má ústředí v Izraeli a působí po celém světě. Burza má více než 1 000 000 zákazníků po celém světě. Výměna nedávno oznámila podporu pro Ripple XRP. Investoři toto rozhodnutí vřele uvítali, protože burza také nabízí nakupovat kryptoměnu prostřednictvím kreditních / debetních karet. Jednou z nejatraktivnějších funkcí této burzy je to, že nabízí vyšší limity nákupu tokenů XRP než všechny ostatní kryptoburzy působící po celém světě. Uživatelé mohou koupit XRP žetony v hodnotě 5000 $ najednou. Zákazníci také mohou koupit XRP žetony v hodnotě 20 000 $ za měsíc. Je to také jedna z burz, které také přijímají velké množství fiat měn.

Výměna trvá 6% transakčních poplatků téměř u všech transakcí. To znamená, že výměna vyžaduje trochu vyšší poplatek než jiné burzy. Je to proto, že rostoucí databáze burzy zvyšuje likviditu burzy. Následují výhody a nevýhody této krypto burzy.

PROFESIONÁLOVÉ

  • Má širší provoz po celém světě.
  • Burza má velmi krásné a atraktivní uživatelské rozhraní.
  • Nabízí obchodování s mnoha kryptoměnami.
  • Přijímá také platby v mnoha místních měnách.
  • Nabízí vyšší nákupní limity než jiné burzy.
  • Větší likvidita.
  • Poskytuje řadu bezpečnostních funkcí.
  • Přijímá platby prostřednictvím kreditních karet.

NEVÝHODY

  • Nenabízí možnost prodeje kryptoměn, ale poskytuje pouze možnost obchodování.
  • Není k dispozici za pár Státy USA.

Jak nakupovat Ripple XRP prostřednictvím této burzy?

Nákup Ripple XRP prostřednictvím této burzy je jako nákup dalších mincí. Uživatelé si mohou koupit jakýkoli z dostupných tokenů obchodováním nebo platbami prostřednictvím svých kreditních / debetních karet. 

Úplně první krok pro nákup Ripple XRP prostřednictvím této burzy je registrace na burze. Zde stojí za zmínku, že tato burza funguje prostřednictvím webových stránek a nemá mobilní aplikaci. Uživatelé se mohou u burzy zaregistrovat do návštěva webových stránek burzy. V pravém horním rohu webové stránky je karta Registrace. Kliknutím na kartu Registrace se otevře formulář k vyplnění. Uživatelé musí vyplnit své křestní jméno, prostřední jméno, příjmení, e-mailovou adresu a poté pomocí šipky dolů vybrat zemi svého bydliště. Přijetím podmínek burzy vytvoříte uživatelský účet.

Burza nabízí nákup XRP tokenů v hodnotě 150 $ bez jakéhokoli ověření. Pro nákup velkého množství kryptoměny však uživatelé musí projít ověřovacími procesy KYC a AML. Tyto procesy mohou vyžadovat cestovní pas, řidičský průkaz nebo průkaz totožnosti uživatelů. Poskytnuté dokumenty by měly mít jasně viditelné vaše jméno, věk, pohlaví, adresu, datum narození. Proces registrace je dokončen za pouhých 10 minut. Po dokončení procesu si uživatelé mohou zakoupit mince Ripple XRP v hodnotě 500 $ najednou.

Uživatelé musí vybrat měnu k zaplacení a množství tokenů XRP, které chtějí koupit, a kliknout na tlačítko Koupit. 

  začněte krypto

2- Nákup XRP prostřednictvím kreditních / debetních karet pomocí Changelly

měnit kryptoměnu

Jedním z největších problémů, které investoři musí při nákupu Ripple mít, je nákup Ripple XRP s bankou, debetní karta a kreditní karta. Je to proto, že jen pár výměny vám dá možnost přímo nakupujte XRP prostřednictvím svých kreditních / debetních karet. Většinou musíte koupit bitcoin nebo jakoukoli jinou kryptoměnu a poté ji vyměnit za Ripple XRP.

Nyní se nemusíte bát, protože Changelly tento problém vyřešil nabídnutím nákupu Ripple XRP prostřednictvím kreditních / debetních karet. Zde je také důležité zmínit to Changelly se stala velmi populární díky nabídce kryptoměn přímo prostřednictvím kreditních / debetních karet. Potřebujete pouze platný Zvlněná adresa peněženky nakupovat mince z této burzy. Následují kroky při nákupu Ripple XRP prostřednictvím této burzy.

1-Zaregistrujte se u Changelly

střídavě

Registrace na tomto webu je poměrně snadná a bezplatná. Zaregistrovat se můžete pomocí tlačítka pro přihlášení v pravé horní části stránky. Registrace vyžaduje pouze platné e-mailové ID, aby vám web mohl zaslat uživatelské jméno, heslo a další nezbytné informace související s registrací. Zde je také důležité zmínit, že tento web neúčtuje žádný poplatek. Musíte platit pouze při provádění transakce.

2-Vyberte digitální měnu

Po vytvoření profilu na Changelly musíte jít na domovskou stránku pro výběr kryptoměny, kterou chcete koupit. Můžete také vybrat měnu, ve které chcete platit za mince Ripple. Po provedení správného výběru pomocí kláves se šipkami můžete stisknout další tlačítko na stránce. Pokud nejste přihlášeni, dostanete se na přihlašovací obrazovku. Pokud jste již přihlášeni, stisknutím tlačítka Další se dostanete na stránku s potvrzením objednávky. Zde je také důležité sdělit vám, že Changelly vám na této stránce také poskytuje směnné kurzy pro různé měny a můžete si vybrat měnu podle vlastního výběru zobrazením těchto směnných kurzů.

Potvrzení 3-objednávky

střídavě zvlnění

Zde budete požádáni, abyste zkontrolovali všechny podrobnosti své objednávky a stiskněte další. Tato stránka vám také řekne odhadovaný čas dosažení XRP do vaší peněženky.

4-Zadejte adresu peněženky

Nejlepší peněženka XRP coinpayment

Jak již bylo zmíněno, pro uložení vašich mincí musíte mít platnou adresu peněženky. Existuje spousta online peněženek, ale Ledger Nano S je nejlepší ze všech. Zde je třeba zmínit, že některé peněženky nabízejí uživatelům adresní štítky. Po vstupu do adresa peněženky a adresu, pokud je k dispozici, můžete pokračovat stisknutím dalšího tlačítka. Tady opět Changelly požádá o potvrzení.

Přečtěte si náš článek O: 7 nejlepších peněženek Ripple XRP pro rok 2021

Podrobnosti o 5-kreditní / debetní kartě

střídavě vízum

Jak se chystáte koupit Ripple XRP prostřednictvím kreditní / debetní karty, na obrazovce se zobrazí platba kartou Visa / Master Card. Kliknutím na tuto kartu přejdete na novou stránku, kde budete muset zadat údaje o své kreditní kartě. Po vyplnění všech informací klikněte na tlačítko zaplatit. Zde se znovu zobrazí částka, kterou budete platit.

Potvrzení 6-SMS

střídavě telefon

Changelly vás požádá o potvrzení zasláním SMS na vaše registrované mobilní číslo. Zadáním tohoto kódu na stránku potvrdíte platbu a objednávku. Můžete také potvrdit jinými způsoby, kromě potvrzení SMS. A to buď prostřednictvím kódu na e-mailovou adresu, nebo vaší fotografie s vaším občanským průkazem nebo pasem v rukou. V takovém případě vám bude do 15 minut zaslán jedinečný kód. Zadáním tohoto kódu bude potvrzena vaše platba a objednávka.

Mince Ripple XRP se 7 příjmy

Po zadání potvrzovacího kódu bude vaše transakce dokončena a své mince obdržíte během 5-30 minut. Čas přijetí mincí také závisí na adresa peněženky. Ledger Nano S, zde se opět ujala vedení, protože k převodu mincí v této peněžence dochází rychle. Zde je třeba zmínit jednu věc, že ​​první transakce trvá značně dlouho, protože společnost vyžaduje velké potvrzení. Rychlost přenosu mincí závisí také na zásadách peněženek.

changelly koupit mince

V dnešní době existuje velké množství dalších spolehlivých zdrojů a burz, kde lze XRP koupit. Pokryjeme je v blízké budoucnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me