10 geriausių „Blockchain“ saugumo ir išmaniųjų sutarčių audito įmonių

Mes reitinguojame 10 geriausių „blockchain“ saugos firmų, siūlančių tokias paslaugas kaip išmaniųjų sutarčių auditas, „blockchain“ saugumo analizė, skverbimosi testai, oficialus patikrinimas ir saugumo auditai.. Saugumo auditai yra nepaprastai svarbūs – šiais metais pastebime decentralizuoto finansavimo (DeFi) – naujos decentralizuoto „Blockchain“ technologijos taikymo, kuris yra pasirengęs pakeisti trilijoną dolerių pasaulinę finansų industriją, augimą. Tačiau pastarieji įvykiai, tokie kaip „dForce“ įsilaužimas, mums parodė, kad įsilaužėliai gali išnaudoti išmaniųjų sutarčių silpnybes ir pavogti pinigus. Tai beveik kaip apiplėšti banką, išskyrus šį atvejį, kai bankas yra lygus su kriptografija IR negali apsiginti. DForce atveju įsilaužėlis pavogė 25 000 000 USD (kalbėti apie gerą gabenimą) ir su kriptografinėmis operacijomis žinome, kad tai nėra grįžtama.

Todėl saugumo sprendimai, pritaikyti nepastoviam „blockchain“ technologijos ir jos komponentų pobūdžiui, ėmėsi veiksmų, norėdami izoliuoti ir neutralizuoti „blockchain“ reljefe paplitusias saugumo grėsmes. Šiame straipsnyje aš išryškinsiu ir ištirsiu geriausių „blockchain“ saugumo nišos bendrovių veiklą.

Todėl labai svarbu atlikti projektų, mainų ir blokų grandinių saugumo auditą. Vartotojai taip pat turi žinoti, kokie saugumo bandymai buvo atlikti ir jei būtų iškelta kokia nors raudona vėliava.

Hakenas

Interneto svetainė: https://hacken.io/

„Hacken“ savo klientams teikia platų saugos paslaugų spektrą. Šie paslaugų paketai apima „blockchain“ saugumo konsultacijas, skverbimosi į internetą / mobilųjį ryšį testavimą, klaidų gausos programų koordinavimą, kripto keitimo reitingai, be kita ko. Nors „Hacken“ siūlo ilgą paslaugų, skirtų „blockchain“ ir „crypto“ įmonėms, sąrašą, tačiau jos ekosistema apima saugos produktus, idealiai tinkančius visai IT įmonėms. Bendrovė turi pagirtiną reputaciją kaip saugos rizikos įvertinimas įmonėms, kurioms reikalinga skaitmeninė aplinka, kad galėtų sukurti ar įgalinti paslaugas savo vartotojams.

Taigi nenuostabu, kad „Hacken“ teikė saugumo paslaugas tokiems milžinams, kaip „blockchain“ „Air Asia“. Be to, ji įrodė savo įsipareigojimą naudoti „blockchain“ technologiją remdama ir visame pasaulyje įtraukdama saugumo ekspertus į saugumo susitikimus.

Hackenas taip pat sukūrė „HackenAI“ saugumo platforma sukurta apsaugoti galutinį vartotoją nuo pavojaus saugumui ir paskyros pažeidimų. Pagrindinės funkcijos, tokios kaip „Darknet“ stebėjimas, nedelsiant įspėja vartotojus apie pažeistus slaptažodžius ir galimas „Darknet“ atakas. „HackenAI“ galima „Android“ ir „iPhone“ įrenginiuose.

Quantstamp

Interneto svetainė: https://quantstamp.com/

„Quantstamp“ yra „blockchain“ saugumo paleidimas, pristatytas „YCombinator W18 Batch“. „Quantstamp“ saugos komanda turi patirties tokiose geriausiose IT kompanijose kaip „Google“, „Facebook“ ir „Apple“. Tai akivaizdu plačiame platformos „blockchain“ saugos įrankių ir paslaugų asortimente. Pirma, „Quantstamp“ sukūrė decentralizuotą saugumo tinklą, skirtą pažangiam sutarčių auditui. Naudodamiesi šiuo sprendimu, vartotojai gali atlikti automatizuotą išmaniųjų sutarčių saugumo peržiūrą „pasauliniame decentralizuotų saugos mazgų tinkle“.

Be to, platforma teikia ekspertų saugumo auditus klientų „blockchain“ projektams ir 24/7 saugos stebėjimo programinės įrangos įrankį.

Bitų takas

Interneto svetainė: https://www.trailofbits.com/

„Trail of Bits“ didžiuojasi kaip kūrėjų tinklas, turintis galimybes nustatyti ir ištaisyti spragas programinėje įrangoje, įrenginiuose ar koduose. Kitaip tariant, sprendimas teikia daugybę programinės įrangos saugos paslaugų, apimančių išmanųjį sutarčių auditą, „blockchain“ saugumo tyrimus, programinės įrangos kūrimą ir kt. Per daugelį metų „Trail of Bits“ sukūrė nepaprastas pažangių sutarčių saugos priemones. Kai kurie iš šių „blockchain“ orientuotų sprendimų yra „Crytic“, „Slither“ ir „Echidna“.

Be to, „Trail of Bits“ sukūrė populiarųjį „AlgoVPN“. Be to, ji turi daug saugos leidinių apie „GitHub“, įskaitant viešas „0x Protocol“, „Compound“, „NuCypher“ ir „MakerDAO“ ataskaitas, kurios yra keletas jos klientų.

„OpenZeppelin“

Interneto svetainė: https://openzeppelin.com/

„OpenZeppelin“ komanda labiausiai žinoma dėl „Solidity“ bibliotekų, vadinamų „OpenZeppelin Contracts“, kūrimo. Šios bibliotekos naudojamos daugumoje „Solidity“ projektų kaip patikrintas ir standartinis sutarčių, įdiegiamų decentralizuotose programose, šablonas. Kūrėjai gali integruoti šį sprendimą per „OpenZeppelin“ gimtąjį SDK. Be plėtros, „OpenZeppelin“ daug dėmesio skiria pažangių sutarčių saugumui ir audito paslaugoms.

Be to, „OpenZeppelin“ buvo viena iš pirmųjų komandų, iš naujo sugalvojusių „blockchain“ saugumą, įdiegdama žaidimo elementus, kad būtų galima nustatyti išmaniųjų sutarčių spragas. Kitas jo produktas, „Ethernaut“, yra „Web3 / Solidity“ karo žaidimas, kuris verčia žaidėjus įsilaužti į protingas sutartis ir pereiti į kitą lygį.

„ConsenSys“ kruopštumas

Interneto svetainė: https://diligence.consensys.net/

JAV įsikūrusi „ConsenSys“ yra vienas didžiausių ir žymiausių „blockchain“ inkubatorių pramonėje. Skirtingai nuo kitų šiame sąraše paminėtų saugos firmų, „ConsenSys“ savo išteklius ir technologines žinias skiria „Ethereum“ blokų grandinės programų ir programinės įrangos, ypač finansinės infrastruktūros, kūrimui. Kaip toks, jo produktas „ConsenSys Diligence“ siūlo pažangių sutarčių saugumo analizę. Šis audito produktas yra pažangiausios „kriptografijos,„ blockchain “technologijos ir kriptografinių-ekonominių paskatų analizės“ etape.

Kitas jo produktas, „MythX“, yra vienas iš galingiausių automatinių „Ethereum“ išmaniųjų sutarčių skaitytuvų. Šis sprendimas suteikia tvirtą API, kurią kūrėjai gali naudoti norėdami pasiekti saugos analizės įrankius.

Certik

Interneto svetainė: https://certik.io/

„Certik“ yra saugos kompanija, siekianti sukurti aukščiausio lygio formaliojo patikrinimo technologiją, bendradarbiaudama su geriausiais kibernetinio saugumo ekspertais, kurdama visapusiškas paslaugas. Savo tinklalapyje „Certik“ tvirtino, kad patikrino daugiau nei 188 000 kodų eilučių ir užsitikrino daugiau nei 6,32 mlrd. USD vertės turto. Komanda siūlo matematiškai patvirtinti išmaniųjų sutarčių saugumą

Todėl ji sukūrė „Certik“ grandinę, viešą blokų grandinę, orientuotą į „Certik“ formaliojo patikrinimo platformos panaudojimą, siekiant užtikrinti decentralizuotus projektus. „Certik“ oficialiai yra „Binance“ partnerių įmonė, ją remia žymūs investuotojai, įskaitant „Binance Labs“, „Lightspeed“, „Matrix Partners“ ir DHVC.

Mažiausiai autoriteto

Interneto svetainė: https://leastauthority.com/

„LeastAuthority“ yra kibernetinio saugumo konsultavimo įmonė, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas privatumui. Jis priskiria save privačių ir trikdančių saugojimo sprendimų įgalintojui. Šiuo metu platformoje yra du pagrindiniai vartotojams prieinami produktai. Pirmoji, „Privatestorage“ (buvusi „S4“), yra centralizuota sistema, teikianti saugojimo infrastruktūrą galutiniams vartotojams ir suteikianti jiems autonomiją renkant, tvarkant ir platinant jų asmeninius duomenis. Kita vertus, antrasis jo produktas – „Tahoe LAFS“ – leidžia decentralizuotą, paskirstytą ir atsparų gedimams saugyklą..

„LeastAuthority“ paskelbė ne tik skirtingas saugyklos architektūras, bet ir „Ethereum“, „Tezos“ ir kitų saugos ataskaitas. Jis taip pat bendradarbiauja su kūrėjais per visą jų kūrimo ciklą, kad užtikrintų, jog jų projektai nėra jautrūs saugumui.

PWC Šveicarija (buvusi „Chainsecurity“)

Interneto svetainė: https://www.pwc.ch/en/services/risk-assurance/smart-contract-assurance.html

„Chainsecurity“ prisijungė prie „PWC Switzerland“, kad atliktų saugumo peržiūros projektus ir kurtų saugumo sprendimus besiformuojančiai „blockchain“ pramonei. Vykdydama šią partnerystę, „PWC Switzerland“ siūlo konsultantų paslaugas, skirtas blokuoti grandinės projektus nuo žvalgymo etapo iki poslinkio. Ši platforma vertina išmaniųjų sutarčių planus, tikrina jų gyvybingumą ir stebi metriką, kurioje išsamiai aprašoma jų veikla po diegimo. Jis išsiskiria gebėjimu derinti automatizuotas analizės priemones ir saugumo specialistų patirtį, siekiant nustatyti ir pašalinti galimas grėsmes.

Kaip „Chainsecurity“, ši „blockchain“ komanda sukūrė keletą saugos įrankių, įskaitant „Securify“ ir „VerX“. Tikslinga tikėtis, kad ši komanda tęs sėkmingą darbą „blockchain“ saugumo sektoriuje, nes dabar ji turi prieigą prie didžiulių „PWC Switzerland“ išteklių.

Slowmist

Interneto svetainė: https://www.slowmist.com/en/

„Slowmist“ yra pirmaujanti Kinijos „blockchain“ saugumo įmonė. Jie atlieka plačias „blockchain“ saugos paslaugas, kurios apima išmanųjį sutarčių auditą, „blockchain“ saugumo auditą, piniginės saugumo testavimą ir daug daugiau. „Slowmist“ taip pat turi saugų „blockchain“ ekologijų projektą, kuris realiuoju laiku teikia duomenis apie „EOS“, „Cosmos“, „Vechain“ ir kitų populiariausių „blockchain“ projektų augimo ir saugumo modelius. Kita įdomi detalė apie šią platformą yra jos galingas užkardos projektas, skirtas „EOS“ išmaniesiems kontraktams, pavadintas „FireWall.X“.

Lygiai taip pat „Slowmist“ nuolat seka ir skelbia duomenis bei statistiką apie saugumo situacija šifravimo biržose per savo „Blockchain Threat Intelligence“ (PTI) tarnybą.

Vykdymo tikrinimas

Interneto svetainė: https://runtimeverification.com/

„Runtime Verification“ yra tyrimų ir plėtros įmonė, orientuota į oficialų patikrinimą. Remiantis jos interneto svetainėje esančia informacija, šis sprendimas sukuria standartinius vertingų programų modelius ir naudoja juos kaip šablonus kuriant saugumui svarbius produktus. „Runtime Verification“ sukūrė du pagrindinius išmaniųjų sutarčių saugumo produktus. Viena vertus, ji siūlo pažangius sutarčių teisingumo įrodymus, naudodama K sistemą, kad įrodytų „Ethereum“ ir „Cardano“ išmaniųjų sutarčių gyvybingumą. Kita vertus, „Firefly“ yra bandomoji „Ethereum“ išmaniųjų sutarčių analizės priemonė.

Be to, „Runtime Verification“ bendradarbiavo su „Ethereum Foundation“ kuriant oficialią „Ethereum 2.0“ testavimo sistemą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me