Naujienlaiškis Nr. 11

Savaitė peržiūrima

Reguliavimo institucijos vejasi … bet ką jie iš tikrųjų saugo?

JK Finansinio elgesio tarnyba (FCA) bus draudžiantis parduoti kriptovaliutų išvestines finansines priemones mažmeniniams vartotojams nuo 2021 m. sausio mėn. Draudimas bus taikomas biržoje parduodamiems vekseliams (ETN), kriptografiniams ateities sandoriams, pasirinkimo sandoriams, CFD ir kitoms išvestinėms finansinėms priemonėms. Nors tiesioginė kriptovaliutų prekyba ir žaliavos bei centrinio banko skaitmeninės valiutos, pvz. Kinijos DCEP nebus taikoma.

Jų pagrindas buvo tas, kad kriptovaliutų išvestinės finansinės priemonės netinka vartotojams dėl jų daromos žalos. Konkrečiai, būdingas šių produktų pobūdis reiškė, kad nėra patikimo pagrindo vertinimui ir kad vyrauja piktnaudžiavimas rinka ir finansiniai nusikaltimai. Vartotojo požiūriu, FCA laikėsi nuomonės, kad jie nepakankamai supranta kriptografinį turtą ir jiems trūksta teisėtų investicijų į šiuos produktus..

Kada apklaustas „CoinTelegraph“, JK įsikūrusi kriptovaliutų ETN teikianti bendrovė „Coinshares“ išreiškė nusivylimą dėl draudimo. „Coinshares“ primena, kad jie aktyviai dalyvavo konsultacijų procese ir lobizavo jį. Vis dėlto FCA nepaisė priežasčių, kurias „Coinshares“ ir kiti pramonės dalyviai nurodė prieš draudimą, arba atmetė jas, pateikdami nedaug papildomos informacijos. Be to, jie mano, kad FCA per pradines konsultacijas ir taisyklių projektą aiškiai nurodė, kad, jų manymu, skaitmeninis turtas, įskaitant „Bitcoin“, neturi jokios vertės, o tai rodo, kad FCA jau seniai apsisprendė šiuo klausimu.

„Coinshares“ taip pat reiškia susirūpinimą dėl to, kad draudimas turėtų priešingą efektą ir JK mažmeninius investuotojus paskatins nereguliuojamas kriptovaliutų biržas..

Mes taip pat laikome šį draudimą žingsniu atgal investuotojams, kuriems dabar atimtos galimybės. Žvelgiant į FCA pateiktas priežastis, atrodo, kad jie norėtų išlaikyti status quo, o ne leisti naujovėms. Ir uždaryti tai remiantis vartotojų nežinojimu, kol jie net neturi galimybės to suprasti. Ir iš tikrųjų, pasak FCA Politikos pareiškimas šiuo klausimu 97% FCA konsultacijų respondentų priešinosi draudimas. Dėl to kyla klausimų, ką FCA iš tikrųjų nori apsaugoti.

„RAMP DeFi“ ($ RAMP) išpardavimas atliekamas per 4 minutes

RAMP Defi spalio 10 d. 22 val. surengė viešą pardavimą (koks puikus laikas). Išpardavime buvo pateikti keli sunkūs klausimai, tačiau tai neatbaidė avidų pirkinių išpirkti žetonų pardavimą per mažiau nei 4 minutes. Apskritai tai rodo, kad gerų projektų paklausa vis dar yra labai didelė.

Tuo tarpu finansiniai sunkiasvoriai svarsto daug pinigų Bitcoin

„Square Inc.“ (NYSE: SQ), JAV mobiliųjų mokėjimų įmonė, „Square Cash App“ kūrėja – programa, naudojama pirkti ir parduoti kriptovaliutas paskelbė ji įsigijo USD 50 mln. JAV dolerių. Tai sudaro 4 709 BTC už vidutinę USD 10 617,96 už BTC kainą.

Bendrovė vadina „Bitcoin“ ekonominio įgalinimo priemone ir kad pirkimas atitinka jų viziją apie statybos produktus, pagrįstus labiau įtraukia ateitimi. Jie taip pat tiki, kad „Bitcoin“ ateityje gali būti visur esanti valiuta “.

Tačiau „Square“ tai daro ne pirmas, 2020 m. Pradžioje verslo žvalgybos įmonė „MicroStrategy“ jau investavo pusę milijardo dolerių į „Bitcoin“.

Ši žinia rinkoms suteikė labai reikalingo pozityvumo dvelksmo. Šios savaitės pradžioje „Bitcoin“ kainos svyravo žemiau 10 750 USD, o žinios be vargo padidino daugiau nei 11 250 USD. Dabar belieka laukti, ar šį pozityvumą galima palaikyti.

DeFi / derliaus ūkininkavimo suktybės sugadina kosmoso reikalus?

Mūsų telegramoje nepraeina nė viena diena /Nesantaika be diskusijų apie galimas problemas, susijusias su „DeFi“ / derlingumo ūkininkavimo projektais, arba dar blogiau – tiesiogines aferas. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie iš šių iškeltų klausimų yra tikrinami toliau, todėl atlikite savo tyrimus. Štai kas šią savaitę buvo peržiūrėta mūsų telegramoje / nesantaikoje vienas:

  • Pinigai: Kilimėlis ištrauktas surinkus 2500 investuotojų ETH. Jų socialinių tinklų ir svetainių nebėra
  • Alaus sodo finansai: Steigėjas savo asmeninėje piniginėje laiko daugiau nei 50% žetonų atsargų. Kai mūsų bendruomenė paprašė pateikti daugiau informacijos, pvz., „Github“ nuorodą projektui, arba žetonų laiko blokus, jie buvo uždrausti „Telegram“ grupėje.
  • „Burn Vault Finance“ ($ BFV): Tariamai kilimėlis traukiamas. Jų telegramos ir socialinės žiniasklaidos nebėra.
  • CBDAO ($ BREE): Projektas turėjo iš anksto įsigyti $ SBREE žetonus, kurie bus pakeisti į $ BREE. Viena iš administratoriaus piniginių išnaudojo „SBREE“ žetonų sutarties užpakalinę dalį, nukaldino 50 000 SBREE, pavertė ją „BREE“ ir pardavė rinkoje, taip sumažindama „BREE“ kainą kitų turėtojų sąskaita. 50 000 BREE buvo parduota už mažiau nei 200 ETH.
  • Degenballzas: statymas gali pavogti 1% jūsų LP žetonų.
  • Smaragdo kasykla (EMD): Beveik USD 2,5 mln. USD vertės žetonai, kurie tariamai buvo užrakinti pagal pažangią sutartį, buvo perkelti į kitą sąskaitą. Laimei, kriptovaliutų mainai „ChangeNow“ sugebėjo sustabdyti 135 020 EOS pardavimą. Tačiau tai sudaro tik nedidelę dalį viso pavogto kiekio.
  • Lv. Finansai: Suklastoti audito rezultatai po to, kai investuotojai pervedė savo lėšas ir nustatė, kad negali atsiimti. Komanda dingo.
  • Minionų ūkis: Turi mielų „Minionų“, bet pasieks visą jūsų turtą, kai prijungsite savo piniginę prie „Minions“ piniginės svetainės.
  • Kepsniai. Finansas: Kūrėjams, matyt, kilo problemų bendraujant su savo laiko juostomis. Nors kai kurie mano, kad tai gali būti dėl jų kodo problemos, o ne dėl blogų ketinimų.
  • Pomidorai. Finansai: Įsilaužėlis suaktyvino paprastą leidimo suteikimą ir atsiėmė žetonus.
  • „UniCat“ ($ MEOW): Galinės durys pagal pažangias sutartis leido „UniCat“ kontroliuoti vartotojų žetonus net ir tada, kai jie buvo išimti iš baseino. Neva pavogta apie 200 000 USD vertės kriptografija.
  • Atrakinti ($ URCKT): Matyt, kilimėlis, kurio negalima rasti socialiniuose tinkluose.
  • Yfdex.finance: Projektas 2 dienas reklamavosi „Twitter“ tinkle, iš viso paėmė 20 mln. USD investuotojų lėšų ir slapstėsi.

Šie incidentai vartotojams padarė didelių nuostolių, dar labiau, kai kai kurie žmonės neprotingai įdėjo daugiau, nei gali sau leisti prarasti. Todėl tai rimtai veikia jų apetitą ir net gebėjimą patikėti „DeFi“ galimybėmis. Be to, tai daro įtaką žmonių susidomėjimui derlingumu, kuris patinka ar ne, buvo pagrindinis žmonių potraukis, nes kai kurie ūkiai žadėjo negirdėtą grąžą, kurios nėra jokioje kitoje turto klasėje. Dabar, nes susidomėjimas ir grąža už derliaus auginimą mažėja dėl to, kad šie sukčiai ir išnaudojimai yra gausūs, atitinkamas susidomėjimas „DeFi“ apskritai taip pat praranda garą. Tai yra didžiulė gėda, atsižvelgiant į tai, kad „DeFi“ turėjo didžiulį potencialą teikti finansines paslaugas bankams, ir tai buvo tiesioginis iššūkis status quo, kurį vykdo institucijos ir reguliavimo institucijos, kaip jau matome aukščiau.

Ar „DeFi“ paskatins vyriausybes pagaliau priimti CBDC?

Kasdien, kai „DeFi“ traukiasi ir atsiranda naujų projektų, ką centriniai bankai ir vyriausybės gali padaryti, kad išlaikytų savo dominavimą, tuo pat metu naudodamiesi „DeFi“ teikiamomis naujomis technologijomis ir patogumais? Atsakymas galėtų būti sukurti centrinio banko skaitmeninę valiutą (CBDC). Paskelbtame straipsnyje „Forbes“, autorius siūlo, kad vyriausybės turėtų siekti išleisti CBDC, nes tai leistų vartotojams mėgautis pigesnėmis ir greitesnėmis operacijomis. Straipsnyje taip pat kalbama apie mūsų DCEP aprėptį ir palyginama Kinijos pažanga bandant DCEP su JAV, kuri vis dar tik diskutuoja šia tema.

Iš tikrųjų Europos centrinis bankas (ECB) paskelbė, kad sieks išleisti „skaitmeninį eurą“. Nors dar nėra konkrečių planų, ECB pripažįsta vartotojų skaitmeninių mokėjimų poreikį ir savo Pranešimas apie skaitmeninį eurą paskelbta 2020 m. spalio 2 d., pažymėjo, kad jie „bus pasirengę įvesti skaitmeninį eurą, jei kils poreikis“.

Bet kokiu atveju, kaip rašoma „Forbes“ straipsnyje, vyriausybės turi greitai pasivyti „DeFi“. Naujovių legionas „DeFi“ erdvėje auga, ir jei bus didžiuliai „DeFi“ pranašumai, yra reali rizika, kad jis nuvers vyriausybių ir institucijų seniai turėtą status quo savo naudai..

Artimiausi renginiai

2020 m. Spalio 11 d: Bus paskelbti Kinijos DCEP loterijos Šendženo rezultatai. Nugalėtojai gaus 200 RMB (30 USD) DCEP ir galės juos išleisti 3389 dalyvaujančiose parduotuvėse. Nekantriai laukiame nugalėtojų, kurie paskelbs, kaip DCEP veiks!

2020 m. Spalio 12 d. 3:00 val: „Boxmining“ tiesioginis srautas

2020 m. Spalio 15 d: „Filecoin“ ($ FIL) „mainnet“ paleidimas. „Huobi Global“ tą pačią dieną pradės FIL ir bus atidaryta prekyba, indėliai ir išėmimai.

* Jei nenurodyta kitaip, visi laikai nurodomi UTC.

Čia rasite mūsų naujienlaiškio paskutinius numerius.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me