20 beprotiškų „Bitcoin“ faktų, kuriuos turėtumėte žinoti

Tikriausiai esate girdėję apie „Bitcoin“, nebent laikotės atokiau nuo interneto ar gyvenate urve (ko neturite, nes esate mūsų svetainėje „Trading Education“)..

Nors vis dar yra žmonių, kurie turi tvirtą neigiamą nuomonę ir nuomonę apie tai, kas iš tikrųjų yra „Bitcoin“, jo teisėtumą ir ar tai naudinga visuomenei. Tačiau tokios diskusijos yra prasmingos ir žmonėms svarbu žinoti viską, ką reikia žinoti apie Bitcoin, kad jie galėtų prisidėti prie vykstančio dialogo apie kriptovaliutą ir jos potencialą. Bitcoin’e visada yra kažkas, kas mus apmąsto.

Vienas dalykas yra tikras, kad Bitcoin nėra sukčiavimas. Prekybos švietimas nori įsitikinti, kad žmonės, prieš suabejodami jų aktualumu, yra gerai išsilavinę kriptovaliutų ir Bitcoin tema ir žino faktus. Stai keleta įdomių faktų apie Bitcoin pradėti mūsų diskusiją:

1. Kas jį sukūrė?

bitkoinų kūrėjas

Nors Satoshi Nakamoto buvo įskaitytas kuriant „Bitcoin“ 2009 m., Mes žinome, kad tikrai tai yra pseudonimas vienam asmeniui ar žmonių grupei, kurie dirbo su šia idėja. Nakamoto dingo iš interneto dar 2011 m., Palikdamas tik keletą užuominų, kas jis / jie galėtų būti.

Per daugelį metų buvo daug žmonių, kurie viešai pasirodė kaip Satoshi. Tačiau dauguma jų nepatvirtino savo teiginių pagrįstais faktais.

Kalifornijai Dorianui Nakamoto Bitcoin „kūrėjo“ titulą suteikė žurnalistas, kuris manė, kad tarp dviejų Nakamotos yra daug panašumų. Tačiau šį teiginį Dorianas paneigė.

Turbūt labiausiai žinomas atvejis, kai kažkas teigia esąs Satoshi, yra Australijos akademiko Craigo S. Wrighto atvejis. Jis kelis kartus bandė pateikti įrodymus, tačiau iki šiol nesisekė. Visi „įrodymai“ pasirodė esą pagaminti.

Daugelis žmonių sutinka, kad pirmosios decentralizuotos valiutos kūrėjas tikriausiai turėtų likti anonimas dėl jų sukūrimo pobūdžio. Galų gale, pašalinus vieną tapatybę, kurią galima susieti su „Bitcoin“, pašalinama bet kokia įtaka bendruomenės politikai, taisyklėms ir sprendimų priėmimui.

2. Kiek yra Bitcoins?

Yra faktas apie Bitcoin, kurį turėtumėte žinoti. Yra ribotas Bitcoin kiekis. Įkūrus „Bitcoin“, kriptovaliutos kūrėjas uždirbo tik 21 mln. Šiuo metu apyvartoje yra daugiau nei 16 milijonų, tačiau kiekvieną dieną jų kasama daugiau.

3. „Bitcoin Pizza“ diena

bitino picos diena

Ar žinojote, kad gegužės 22-oji minima kaip „Bitcoin Pizza“ diena?

2010 m. Gegužės 22 d. Programuotojas iš Floridos, vardu Laszlo Hanyecz, sėkmingai iškeitė 10 000 bitkoinų į dvi „Papa John’s Pizzas“. Tai buvo pirmasis pirkimas, atliktas naudojant „Bitcoins“.

Tuo metu 10 000 Bitcoins vertė buvo maždaug 41 USD.

Dabar šių 10 000 bitkoinų vertė viršija 64 milijonus dolerių.

4. FTB turi vieną didžiausių „Bitcoin“ piniginių

Prieš kelerius metus FTB uždarė Šilko kelią, kuris buvo didelė juodosios rinkos svetainė, kurioje Bitcoin buvo dažnai naudojamas perkant. FTB įsigijo visus „Bitcoins“, kurie sklandė aplink svetainę, o tai yra maždaug 1,5% viso pasaulio „Bitcoin“.

Tai gali neatrodyti milžiniška suma, tačiau žvelgiant į bendrą vaizdą, 1,5% yra labai didelė suma, kurią turi turėti vienas subjektas.

5. Jei pametate privatų raktą („Bitcoin“ piniginę), pametate „Bitcoins“

„Bitcoins“ kaupiate skaitmeninėje piniginėje. Galite prisijungti ir patikrinti balansą. Vis dėlto vienas dalykas yra tas, kad turite saugoti slaptažodį ir raktą, o tai leidžia jums pasiekti savo skaitmeninę „Bitcoin“ piniginę. Jei prarasite šią prieigą, prarasite prieigą prie savo „Bitcoin“ piniginės ir turimos sumos.

Manoma, kad maždaug 20% ​​viso Bitcoin kiekio yra „pamesta“, pirmiausia dėl ne vietoje įdėtų ar pavogtų raktų, nešiojamų kompiuterių ar kompiuterių, kurie buvo išmesti.

6. Operacijų negalima atšaukti

bitkoino operacijos

Galima stebėti ir, jei reikia, pakeisti įprastines mokėjimo formas, tokias kaip banko pavedimas. Tai nėra „Bitcoin“ atvejis. Kai pinigai bus išsiųsti, jų nebegalėsite susigrąžinti. Todėl labai svarbu dar kartą patikrinti adresą, kuriuo siunčiate lėšas.

7. Galingesnis už superkompiuterius

Kai kurių ekspertų teigimu, „Bitcoin“ tinklų skaičiavimo galia viršija 2 046 364 Pflop / s. Kad suprastumėte, kiek tai yra, 500 superkompiuterių skaičiavimo galia suteiktų maždaug 274 Pflop / s.

8. Bitcoin buvo išsiųstas į kosmosą

2016 m. Kriptovaliuta tapo pirmąja, kuri ją išleido iš Žemės atmosferos ir į kosmosą. Debesų tiekėjas „Genesis Mining“ susiejo „Bitcoin“ popierinę piniginę ir 3D 3D modelį su oro balionu, naudodamas „GoPro“ jo pažangai stebėti. Sėkmingi sandoriai buvo atlikti 20 ir 34 kilometrų aukštyje.

9. Bitcoin vienetas vadinamas „Satoshi baitu“.

Kaip dolerius galima suskirstyti į centus ir svarus į pensus, taip ir Bitcoins turi savo nominalus, tačiau jie yra daug mažesni. Pavadintas paslaptingo kriptovaliutos išradėjo vardu, 1 „Satoshi“ baitas yra vertas 0.00000001 Bitcoin, nedidelis kiekis!

10. Bitcoin operacijos beveik nieko nekainuoja

bitkoino operacijos kaina

„PayPal“ ir bankai reikalauja, kad klientai mokėtų sandorių ir kitų rūšių paslaugų mokesčius. Geros naujienos yra tai, kad „Bitcoin“ operacijas galima atlikti nemokamai, nes nėra tarpininko! Tiesa, kai kurios biržos ima nedidelį mokestį, tačiau tai tiesiog mokama tiems, kurie „kasa“ Bitcoiną ir išleidžia jį į sistemą.

11. Siuntėjo / gavėjo duomenys yra paslėpti

„Bitcoin“ adresai yra ilga eilutė, sudaryta iš 34 raidinių ir skaitinių simbolių. Tiesiog naudojant šį adresą neįmanoma žinoti, kas yra gavėjas. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Bitcoin“ yra tinkamiausias būdas atlikti neteisėtus sandorius. Dauguma piniginės programų taip pat priskiria kiekvienam vartotojui portfelio ID, naudojamą kaip vartotojo vardą, kad būtų toliau apsaugotas siuntėjų / gavėjų privatumas.

12. Jūs negalite uždrausti Bitcoin

Nė vienas įstatymas nenurodo, kad laikyti ar prekiauti Bitcoin yra neteisėta. Daugelis vyriausybių bandė tai padaryti ir nepavyko.

Be kita ko, Bolivija, Vietnamas, Bangladešas ir Tailandas bandė užkirsti kelią prekybai kriptovaliutomis, motyvuodami grėsmėmis savo finansų sistemoms. Tačiau dėl sistemos pobūdžio praktiškai neįmanoma visiškai uždrausti. Vietoj to jis turi būti reguliuojamas.

Taigi, nors Bitcoin prekyba ir kasyba yra neteisėta keliose šalyse, ji vis dar vyksta beveik visur pasaulyje.

13. Bitcoin yra labai nestabilus

Bitcoin yra labai nestabilus. Didžiausia pasaulyje skaitmeninė valiuta kai kuriems investuotojams tikrai sukūrė didelę grąžą. Tačiau „Bitcoin“ pobūdis yra labai nepastovus, o tai kenkia jo gebėjimui veikti kaip tinkama valiuta. Taip pat buvo prognozuojama, kad ateityje Bitcoin gali nukristi, jei jis eis dabartiniu keliu.

Rinkos analizė parodė daugybę veiksnių, galinčių paaiškinti, kodėl bitkoinas yra toks nepastovus. Tai apima naujienų įvykius, rinkos dydį, turto nelygybę, reguliavimą, mažą likvidumą ir dar daugiau.

14. Norėdami naudoti daiktus, galite naudoti „Bitcoin“!

priimtas bitkoinas

Bitcoin ir kitos kriptovaliutos dažnai naudojamos juodojoje rinkoje dėl jų anonimiškumo. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jis naudojamas ne tik juodojoje rinkoje. „Dell“, „Microsoft“, „Expedia“, „Overstock.com“ ir daugiau didelių kompanijų „Bitcoin“ priima kaip teisėtą mokėjimą. Keletas kitų gatvių grandinių dabar priima „Bitcoin“ mokėjimą, įskaitant „Subway“ ir KFC (Kanadoje), o „Bitcoin“ vis labiau populiarėja trečiojo pasaulio šalyse tarp žmonių, kurie neturi prieiga prie tradicinių bankų.

Laikui bėgant vis daugiau vietų, tikėtina, leis naudoti „Bitcoin“ ir netgi pasiūlys atsiskaityti „Bitcoins“.

Nors daugybė žmonių traukia prekybą kriptovaliutomis kaip būdą greitai užsidirbti, tai pradėjo mokėti už produktus ir paslaugas kaip pagrindinį pripažinimą..

15. Bitcoin sukuria daug energijos

„Bitcoin“ kasyba yra didelis verslas ir jai reikalinga didžiulė kompiuterio apdorojimo galia. Įvairūs apskaičiavimai, kiek CO2 jis sunaudoja, prilygsta aplinkui milijonas transatlantinių skrydžių, arba lygiavertė Airijos Respublikos, Naujosios Zelandijos, Vengrijos ar Peru energijos produkcija.

Iš esmės, jei Bitcoin kalnakasiai būtų šalis, jie pagal elektros suvartojimą užimtų 61 vietą pasaulyje. Buvo sakoma, kad maždaug 2,5 milijono žmonių gali naudoti bitkoinų kasyba ir į tai turime atsižvelgti ateityje.

Nors pastaraisiais metais „Bitcoin“ neabejotinai sutrikdė technologijų sektorių, reikia tobulinti jo nepaprastai švaistantį procesą.

16. Bitcoin yra sukurtas kasant

bitkoinų gavyba

Kalbėdami apie kasybą ir energetiką, pakalbėkime apie tai, kaip kuriamas Bitcoin.

Procesas vadinamas kasyba, o pagrindinė technologija – Blockchain technologija. Tai priklauso nuo mazgų tinklo, užtikrinančio operacijų istorijos vientisumą pasiekiant sutarimą.

Viena proceso dalis vadinama patvirtinimu.

Patvirtinus operaciją, mazgai turi lenktyniauti, naudodami bandymą / klaidą, kad išspręstų aukšto sunkumo matematinį galvosūkį, reikalaujantį didelių skaičiavimo išteklių.

Pirmasis tinklo kompiuteris, sugebantis išspręsti lygtį, bus apdovanotas „Bitcoins“. Šis procesas vadinamas „bitkoinų kasyba“, o protokolas vadinamas darbo įrodymu (PoW).

Bitcoin kasybos procesas tarnauja dviem tikslams:

  1. Tai leidžia kurti naujus Bitcoins
  2. Palengvina operacijų apdorojimą tinkle

Bitcoin kasyba reikalauja daug energijos, techninės įrangos ir pralaidumo. Todėl, jei planuojate tai daryti namuose, elektros kaina greičiausiai viršys „Bitcoins“ vertę, kurią galiausiai išgausite, todėl turėkite tai omenyje.

17. Turite atsiskaityti už Bitcoin savo mokesčius

„Bitcoin“ taisyklės iš tikrųjų vis dar kuriamos, tačiau JAV vyriausybė paskelbė, kad „Bitcoin“, kaip ir kitos kriptovaliutos, iš tikrųjų yra kapitalo turtas, kaip ir obligacijos bei akcijos. Turėkite omenyje, kad jei neatsiskaitysite už savo turimus Bitcoins, galite vengti mokesčių vengimo..

Būtinai dar kartą patikrinkite savo šalies įstatymus ir tinkamai jų laikykitės.

18. Vertės perpildymo incidentas

Jau minėjome, kad Bitcoin apyvartoje yra 21 mln. Tačiau 2010 m. Rugpjūčio mėn. Įvyko kažkas keisto, vadinamo „vertės perpildymo incidentu“. Kodo pažeidžiamumas leido kam nors atlikti operaciją, todėl buvo sukurta daugiau nei 180 milijonų bitkoinų.

Klaida buvo pasirūpinta iš karto ir mes susigrąžinome 21 milijono Bitcoins limitą.

19. „Bitcoin“ nebuvo pirmas bandymas užsidirbti P2P skaitmeninę valiutą.

skaitmeninė valiuta

Daugelis žmonių mano, kad „Bitcoin“ buvo pirmasis bandymas užsidirbti skaitmeninę valiutą. Na, tai ne visai taip.

Wei Dai „B-Money“, Nicko Szabo „Bit Gold“, Adamo Backo „Hashcash“ ir Deivido Chaumo „DigiCash“ buvo „Bitcoin“ pirmtakai. Deja, kiekvienai iš tų valiutų nepavyko pritraukti dėl jų pasiūlytų centralizuotų sistemų.

20. Ne vienintelis, kurio reikia saugotis

„Bitcoin“ nėra vienintelė kibernetinė valiuta, nors ji išlieka labiausiai vertinama. „Bitcoin“ gauna beveik visą žiniasklaidos priemonę, tačiau šiais laikais yra tiek daug kriptovaliutų, iš kurių galite rinktis, jei jus domina investicijos ir prekyba.

Šiuo metu iš viso yra daugiau nei 2500 kriptovaliutų.

Pavyzdžiui, „Ethereum“ yra dar viena populiari kriptovaliuta, kuri buvo finansuojama per minios finansavimą ir pradėta veikti 2014 m.

Tačiau yra skirtumų. „Ethereum“ egzistuoja savo tinkle ir yra labiau naudojamas lošimams, investicijoms, „dApps“ (decentralizuotoms programoms) ir pažangioms sutartims, o ne kasdieniams pirkimams..

Paskutinės mintys:

Apibendrinant, Bitcoin tikrai turėtų būti laikomas vienu iš didžiausių XXI amžiaus technologinių proveržių.

Visi apie tai yra girdėję, dalyvavę diskusijose apie tai ar yra suinteresuoti būti Bitcoin bendruomenės dalimi. Štai kodėl mes, „Trading Education“, manėme, kad visiems naudinga žinoti ir būti susipažinusiems su Bitcoin faktai mūsų lape.

Didėjant Bitcoin, pasaulio finansinis kraštovaizdis tikrai labai pasikeitė, kartu su juo tradiciniai finansiniai modeliai ir žmonių mąstymas apie pinigus.

20 faktų, kuriuos išvardijome „Bitcoin“ informacinis lapas yra tik pradžia. Bitcoin pasaulis yra sudėtingas ir daugumai žmonių tai bus šiek tiek sunku suprasti. Tačiau mes manome, kad šie neįtikėtini Bitcoin faktai kaip nors išaiškins keletą svarbių ir įdomių Bitcoin aspektų daugeliui iš jūsų.

Niekas nežino, kur kriptovaliuta mus nuveš toliau …

Jei jums patiko skaityti šį straipsnį iš Prekybos švietimas, prašau suteikti jam patinka ir pasidalinti juo su visais kitais, kurie, jūsų manymu, taip pat gali dominti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me