Bendras žvilgsnis į kriptovaliutų rinką – ko tikėtis 2021 m.

Dabar kriptovaliutos nėra tik "interneto dalykas". Dabar jie pagaliau baigia įtarimus "Aferos" arba "Ponzi schemos" kaip juos pavadino kai kurie kritikai. Viskas pasikeitė. Dabar investuoja ne tik mažmeniniai investuotojai. Mes kalbame apie dideles visame pasaulyje žinomas finansų įstaigas, kurios investuoja didelius pinigus į Bitcoin.

2020 m. Spalio 20 d. Bus prisiminta kaip istorinė kriptovaliutų data. Šią dieną didžiausia pasaulyje mokėjimo platforma „Paypal“ nusprendė leisti savo vartotojams įsigyti platformoje kriptovaliutas. Ši žinia ne tik sukėlė sąmyšį tarp kriptovaliutų šalininkų, bet ir nustebino kritikus.

Būtent šiuo momentu prasidėjo kriptografinio buliaus bėgimo pradžia, kur Bitcoin kaina 2021 m. Sausio 8 d. Pasiekė naują rekordą – 41 941 USD. Tai buvo naujas „Bitcoin“ etapas. 2009 m., Kai buvo paleistas „Bitcoin“, nedaugelis pagalvojo, kad ateis diena, kai Bitcoin pasieks ir net viršys 40 000 USD kainų etiketę!

2020 m. – metai, kai prasidėjo kriptovaliutų institucionalizavimo era

Apskritai 2020 metai nebuvo geri. Tai metai, kuriuos visi norime kuo greičiau pamiršti. 2020-ieji bus prisiminti kaip COVID-19 pandemijos metai. Prisiminsime tai kaip izoliacijos ir karantino metus.

COVID-19 pandemija padarė didelę žalą pasaulio ekonomikai. Tačiau tai, kaip kriptografijos rinka reagavo į šiuos ekonominius pokyčius, parodė, kad COVID-19 pandemija buvo palanki kriptovaliutoms.

Iš pradžių, 2020 m. Pradžioje, kriptovaliutos smarkiai sumažėjo. Kovo mėnesį Bitcoin kaina nukrito mažesnė nei 4000 USD. Tačiau tai neprailgo ir kriptovaliutos pradėjo atsigauti.

Kai pasaulio ekonomika išgyveno sunkius laikus, kai kurie dideli investuotojai suprato, kad yra protinga investuoti į Bitcoin. Jie tiki, kad Bitcoin gali būti seifo turtas ir apsidraudimas nuo infliacijos.

Vieni iš žymiausių 2020 m. Bitcoin investuotojų yra „Microstrategy“ su 1,3 mlrd. USD; „Ruffer Investment“ – 744 mln. USD; Aikštė su 50 milijonų dolerių; Stone Ridge su 115 milijonų dolerių ir Massachusetts Mutual su 100 milijonų dolerių investicijomis į Bitcoin. Be to, „Grayscale“ buvo milžiniškas 13 milijardų dolerių į jų valdomą kriptografinį turtą.

Be to, JP Morganas pradėjo bankininkuoti „Gemini“ ir „Coinbase“; „Visa“ ir „Mastercard“ pradėjo teikti paslaugas kriptovaliutų įmonėms; „Paypal“ pradėjo šifravimo paslaugas, o „Fidelity“ pristatė naują „Bitcoin“ indekso fondą.

Tai yra vieni didžiausių pasaulyje žinomų kompanijų žingsniai kriptovaliutų link. Būtent šios investicijos paskatino kriptovaliutas patirti „Bull-run“ su „Bitcoin“, kuris 2021 m. Sausio 8 d. Pasiekė 41 941 USD, o 2021 m. Sausio 10 d. – „Ethereum“ – 1 336 USD, netoliese visų laikų didžiausio 1432 USD, kurį pasiekė sausio 13 d. , 2018 m.

„Microstrategy“ Michaelas Sayloras – tikrasis Bitcoin rėmėjas 2020 m

Michaelas Sayloras, didžiausios nepriklausomos viešai parduodamos verslo žvalgybos bendrovės „Microstrategy“ generalinis direktorius, investavęs 1,3 mlrd. USD į „Bitcoin“, „Twitter“ ir pagrindinėje žiniasklaidoje be perstojo reklamavo „Bitcoin“. Po didžiulių įmonės investicijų, Saylor ne kartą yra sakęs, kad Bitcoin yra modernus skaitmeninis auksas ir „pinigų inžinerijos šedevras“.

Interviu CNBC, Sayloras sakė, kad kiekvienas institucinis investuotojas ieško saugaus prieglobsčio turto ir tas turtas yra Bitcoin.

„Bitcoin yra sukurtas sintetinis farmacinės klasės auksas. Visa tai yra aukso pranašumai, bet daugiau jo padaryti negalima “, – pabrėžė Sayloras. Be to, jis sakė, kad galų gale kitos didelės įmonės turės konvertuoti savo iždo turtą į Bitcoin.

Šie žodžiai kilo iš didžiausios nepriklausomos viešai parduodamos verslo žvalgybos bendrovės, turinčios pirmaujančią įmonių analizės platformą, generalinio direktoriaus.

bitkoinų kainų diagrama

Visų laikų Bitcoin kainų pokyčiai. Šaltinis: „Coinmarketcap“

Tai, kad „Bitcoin“ pasiekė šį tašką, rodo jo turimą potencialą ir jo ateitį. Jei remsimės Sayloro žodžiais, netrukus kitos didelės reputacijos kompanijos greičiausiai matys „Bitcoin“ kaip vietą, kur gali konvertuoti iždo turtą.

Kripto rinkos riba viršija 1 trln. USD

2021 m. Sausio 7 d. Yra dar viena istorinė kriptovaliutų data, kai jos pasiekė dar vieną etapą. Šią dieną kriptovaliutų rinkos viršutinės ribos vertė pirmą kartą savo istorijoje praėjo 1 trln. USD.

kriptovaliutų rinkos kapitalizacija

Bendra kriptovaliutų rinkos kapitalizacijos diagrama. Šaltinis: „Coinmarketcap“

Daugelį žmonių nustebino šis kriptografijos pasiekimas, bet ne „Chainlink“ įkūrėjas Sergejus Nazarovas.

"Nors pašaliniai žmonės gali laikyti kriptovaliutų pramonę, kurios vertė viršija 1 trln. USD, kaip neįtikėtinai reikšmingą etapą, iš tikrųjų mūsų erdvė vis dar yra vienoje iš ankstyviausių vystymosi ir augimo stadijų.," – tarė Nazarovas.

Analitikai mano, kad šis padidėjimas įvyko po visų aukščiau paminėtų institucinių investicijų. Anot jų, šie investuotojai praranda tikėjimą doleriu ir investuoja į tokį turtą kaip „Bitcoin“.

„Buvo pasiektas pagrindinis kainų lygis, o„ Bitcoin “įrodė, kad tai nėra turto klasė, su kuria norisi susipainioti. Šiandien tai įrodė visiems netikintiems žmonėms “, – sakė„ AvaTrade “analitikas Naeemas Aslamas.

„Instituciniai prekybininkai yra tie, kurie tikrai pradėjo ralį“, – pridūrė jis.

Pagal „Coinmarketcap“ šiuo metu bendra kriptografinės rinkos viršutinės vertės vertė yra 1034 trln. USD. „Bitcoin“ maksimaliai išnaudoja turėdamas 715 mlrd. Dolerių, o po to – „Ethereum“ su 132 mlrd.

Bendros rinkos kapitalizacijos procentas (dominavimas). Šaltinis: „Coinmarketcap“.

Nuo kripto kritikų iki kripto investuotojų

Kaip ir daugybė šalininkų, kriptovaliutos turi ir kritikų. Nors, nors anksčiau jie kritikavo Bitcoiną ir kriptovaliutas, dabar kai kurie iš jų tapo investuotojais.

Vienas jų yra Dalaso „Mavericks“ savininkas Markas Cubanas, kuris visada naudojo kritinę retoriką kriptovaliutų atžvilgiu. „Twitter“ serijoje su Tyleriu Winklevossu, Kubietis sakė anksčiau investavęs į kriptovaliutas ir niekada jų nepardavęs.

Be to, „Wall Street“ bankų jėgainės „JP Morgan“ pirmininkas ir generalinis direktorius Jamie Dimonas kadaise Bitcoin vadino sukčiavimu. „Tai blogiau nei tulpių svogūnėliai. Gerai tai nesibaigs. Kažkas bus nužudytas “, – sakė jis, paklaustas apie„ Bitcoin “2018 m.

Tačiau 2020 m. „JP Morgan“ pakeitė savo poziciją 180 laipsnių JPM šablonas. Be to, „JP Morgan“ dabar daug dėmesio skiria kriptovaliutoms. 2021 m. Sausio 5 d. JP Morgan paskelbė užrašą, kuriame sakoma Bitcoin gali pakilti iki 146 000 USD ilgalaikėje perspektyvoje, nes jis konkuruoja su auksu.

Tai, kad kriptografijos kritikai jau investuoja į juos, aiškiai rodo, kad kriptovaliutos sulaukia investuotojų pritarimo.

„Altcoins“ padidėjo po „Bitcoin“ ralio – ar 2021 m. Yra „Altcoin“ sezonas?

Kriptovaliutos yra susijusios, nors koreliacija buvo mažiau pastebima nei per kriptografinį bumą 2017 m. Tačiau augant Bitcoinui altcoinai vėl padidėjo.

„Mes matėme, kaip [altcoins] tiek prieš, tiek po [sausio 11-osios] korekcijos pumpuojasi būdais, kurių iš tikrųjų nematėme nuo 2017 m.“, – sakė kvantinės firmos „Efficient Frontier“ vadovas Andrew Tu..

„Ethereum“ pasiekė 1 336 USD 2021 m. Sausio 10 d., Toli nuo visų laikų aukščiausių 1432 USD, pasiektų 2018 m. Sausio 13 d. Tai taip pat yra kriptografijos analitikų lūkesčiai, atsižvelgiant į tai, kad „Decentralized Finance“ (DeFi) auga ir „Ethereum 2.0“ paleidimas 2020 m.

(„DeFi“) siekiama pakeisti finansų pasaulį, pavyzdžiui, atsikratyti tarpininko, pavyzdžiui, bankų, kai kas nors pasiskolina paskolą. Investuotojai mato „Ethereum“ kaip „DeFi“ projektą.

kriptovaliutų rinkos kapitalizacija

Bendra altcoinų rinkos kapitalizacija. Šaltinis: „Coinmarketcap“.

Istoriškai, kai sekė ir Bitcoin patyrę bulių paleistos altcoinai. Pavyzdžiui, 2014 m., Kai „Bitcoin“ pakilo iki 1200 USD, „Litecoin“ sekė ir pasiekė beveik 50 USD. 2016 m. Bitcoin sumažėjo perpus. Po metų, 2017 m. Gruodžio mėn., Bitcoin pasiekė beveik 20 000 USD.

Tiek „Ethereum“, tiek „Ripple“ taip pat susirinko po 2016 m. „Bitcoin“ perpus sumažėjusio įvykio. 2018 m. Pradžioje „Ethereum“ pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 1432 USD. XRP taip pat sekė ir pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 3,34 USD.

Jei atsižvelgsime į šias praeities tendencijas ir į tai, kaip rinka įgauna pagreitį, 2021 m. Iš tikrųjų gali būti altcoin sezonas. Be „Ethereum“, kai kurie 2021 m. Potencialiausi altcoinai yra „Ripple“, „Stellar“, „Chainlink“, „Cardano“, TRON ir „Tezos“..

Jei norite išsamiai sužinoti, kokius geriausius altcoinus galima investuoti 2021 m., Pažiūrėkite į šį straipsnį.

Kur eina kriptovaliuta 2021 m?

Reikėtų atsižvelgti į tai, kad visi dabar atlikti palyginimai su "kripto bumas" 2017 m. gali būti netikslūs, nes dabar viskas yra kitaip, atsižvelgiant į tai, kad turime institucinių investuotojų, skirtingai nei 2017 m., kai daugiausia investicijų skyrė mažmeniniai investuotojai. Taigi, dabar mes susiduriame su kitais veiksniais, kurie keičia kainas.

Tačiau kriptovaliutos pradeda ypatingą dėmesį 2021 m. Ir kuria pagreitį, kuris gali lemti naujus jų kainų rekordus. Jei didelės finansų įstaigos ir toliau investuos į „Bitcoin“ 2021 m., Tikėtina, kad jo kaina gali pakilti, kaip prognozavo kai kurie analitikai 100 000 USD ar net aukščiau. Atsižvelgiant į tai, kad „Bitcoin“ rinkoje dominuoja 69 proc., Turėdamas tokį poveikį, tikėtina, kad juo vadovausis net altcoinai.

Pradėkite investuoti į kriptovaliutas naudodamiesi „eToro“

Kodėl turėtumėte naudoti „eToro“? „eToro“ yra geriausia socialinės prekybos platforma pasaulyje. Tai labai lengva naudoti platforma. „EToro“ prekybininkai visų pirma gali dalytis naujienomis, idėjomis ir mintimis apie tam tikrus pokyčius prekybos pasaulyje. Taigi, jei esate naujokas prekyboje, turite galimybę sužinoti daugiau platformoje.

„eToro“ – geriausia kriptovaliutų platforma

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

Pagrindiniai klausimai

  • 2020 m. Spalio 20 d. Bus prisiminta kaip istorinė kriptografijos srities data, nes „Paypal“ nusprendė leisti savo vartotojams įsigyti kriptovaliutas savo platformoje.
  • 2020 m. Įstaigos pradėjo „Bitcoin“ laikyti saugiu turtu ir apsisaugoti nuo infliacijos.
  • Ryškiausi 2020 m. Bitcoin investuotojai yra „Microstrategy“ su 1,3 mlrd. USD; „Ruffer Investment“ – 744 mln. USD; Aikštė su 50 milijonų dolerių; Stone Ridge su 115 milijonų dolerių ir Massachusetts Mutual su 100 milijonų dolerių investicijomis į Bitcoin.
  • „Greayscale“ iš viso valdė 13 milijardų dolerių kriptografinį turtą.
  • JP Morganas pradėjo bankininkuoti „Gemini“ ir „Coinbase“; „Visa“ ir „Mastercard“ pradėjo teikti paslaugas kriptovaliutų įmonėms; „Paypal“ pradėjo šifravimo paslaugas, o „Fidelity“ pristatė naują „Bitcoin“ indekso fondą.
  • Po 1,3 milijardo JAV dolerių investicijos į „Bitcoin“ Microstrategy generalinis direktorius Michaelas Sayloras parėmė Bitcoin ir teigė, kad Bitcoin yra sudėtingas skaitmeninis auksas ir „pinigų inžinerijos šedevras“..
  • 2021 m. Sausio 7 d. Yra dar viena istorinė kriptovaliutų data, nes kriptografinės rinkos viršutinė riba pirmą kartą savo istorijoje viršijo 1 trln. USD..
  • Kripto analitikai mano, kad 2021 metai gali būti altcoinų metai.
  • Jei didelės finansų įstaigos ir toliau investuos į „Bitcoin“ 2021 m., Tikėtina, kad jo kaina gali šokti aukštyn, nes kai kurie analitikai prognozavo 100 000 USD ar net didesnę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me