Didžiausi Bitcoin kritikai ir ar jie tikrai neteisingi?

Be jokios abejonės, atėjus „Bitcoin“ 2009 m., Daug kas pasikeitė, transformavosi ir permąstė pasaulio finansinę aplinką..

Daugelį žmonių patraukė „Bitcoin“ koncepcija ir kiekvieną dieną pradėjo pasirodyti naujos kriptovaliutos, kurių kiekviena turėjo naujų ir įdomių funkcijų.

Ir nors pokyčiai atrodė daug žadantys, visada buvo tokių, kurie jautėsi kitaip. Net kai kurie, kurie visada jautė, kad kriptovaliuta yra suktybė.

Tam tikru laipsniu kai kurie yra teisūs, kriptografijos pramonėje buvo aferų ir daug neteisėtos veiklos, ypač pirmosiomis dienomis.

Bet ar Bitcoin kritikai turi ką kita pasakyti?

Šiame straipsnyje mes apžvelgsime, kas yra „Bitcoin“ ir ką sako „Bitcoin“ kritikai, ar jie teisūs ar neteisingi.

Norite sužinoti, kaip prekiauti kriptovaliutomis kaip profesionalai? Paimk mūsų kriptovaliutos kursas!

Kas yra Bitcoin?

kas yra bitkoinas

Bitcoin yra a decentralizuotas, bendraamžių „Skaitmeniniai pinigai“ (kriptovaliutų) sistema, leidžianti interneto vartotojams apdoroti operacijas „Bitcoin“ blokų grandinėje, nenaudojant centrinio banko ar kito administratoriaus..

„Bitcoin“ mokėjimų apdorojimo būdas yra a privatus kompiuterių tinklas, visi susieti per bendrą programą.

Operacija tuo pačiu metu įrašoma į kiekvieno kompiuterio „blockchain“, kuris atnaujina ir informuoja visas sąskaitas.

Vis dėlto prieš įsigilindami į šio straipsnio esmę, priminkime visiems, kodėl „Bitcoin“ tapo revoliucine jėga finansų srityje ir metė iššūkį tradiciniams bankininkystės būdams ir pinigų pervedimui vienas kitam.

  • Anonimiškumas. Jūsų tapatybė yra paslėpta, tačiau jei norite, galite atskleisti savo tapatybę.
  • Trečiosios šalys nedalyvauja. Jokie bankai ar kitos organizacijos nepatenka tarp jūsų ir jūsų atliekamos operacijos.
  • Greiti ir pigūs sandoriai. Operacijos patvirtinamos greičiau nei tradiciniai metodai.
  • Negrįžtami sandoriai. Atlikus sandorį, jo negalima atšaukti.
  • Jokių dokumentų. Tai žymiai pagreitina procesą.
  • Mažesnė sukčiavimo rizika. Negalima apgaulingo elgesio, pavyzdžiui, dvigubų išlaidų.
  • Skaitmeninė piniginė. Itin saugi vieta kriptovaliutai laikyti.
  • Lengvi tarptautiniai mokėjimai verslui. Tarptautiniai mokėjimai naudojant „Bitcoin“ yra greitesni ir pigesni nei tradiciniai metodai.

Ką sako Bitcoin kritikai?

Bitcoin kritikai

Nepaisant to, kad tiek daug žmonių šokinėja ant „Bitcoin“, vis tiek yra daug finansų ekspertų, vyriausybių, lyderių, kasdienių žmonių ir kt., Kurie kalba prieš „Bitcoin“.

Didžiausia kritika, susijusi su Bitcoin (ir kriptovaliutomis apskritai), yra argumentas, kad „Bitcoin nėra pinigai“.

Ypač ekonomistai daugybę kartų kritikavo Bitcoiną teigdami, kad neturėtume laikyti Bitcoin revoliucija, o tik „išteklių švaistymu“.

Ar šiems Bitcoin kritikams trūksta bendro vaizdo? Tikriausiai taip.

Neseniai prie „Bitcoin“ kritikų sąrašo prisijungė buvęs „PayPal Holdings Inc.“ generalinis direktorius Billas Harrisas, sakydamas, kad iš esmės „Bitcoin“ yra „sukčiai“ ir „didžiulė„ pump-and-dump “schema“..

„Man atsibodo sakyti:„ Būkite atsargūs, tai yra spekuliatyvus. “Tada:„ Būkite atsargūs, tai lošimas. “Tada:„ Būkite atsargūs, tai yra burbulas. “Gerai, aš pasakysiu:„ Bitcoin “yra suktybė, – rašė jis savo įraše.

Jis taip pat paminėjo, kad Bitcoin turi jokios prigimtinės vertės ir jos didžiulio nepastovumo ir kainų svyravimai yra priežastis, kodėl Bitcoin niekada negali būti naudojamas kaip vertės saugykla ar mokėjimo priemonė.

Nepaisant jo nuomonės, panašu, kad buvusi Harriso įmonė nesutinka su savo nuomone apie Bitcoin. „PayPal“ pateikė patentą, kuris sutrumpins sandorių, susijusių su kriptovaliutomis, laiką.

„PayPal“ pasiūlė įdiegti antrinę piniginę su specialiais asmeniniais raktais, kuriuos galima pakeisti operacijų metu.

Negana to, „PayPal“ ir trumpam dalyvavo „Facebook“ Svarstyklių projekte, kuris taip pat yra prieštaringas.

Ar gali būti, kad Harrisas yra tiesiog „Bitcoin“ kritikas, nes jis yra „PayPal“ konkurentas? Gal vienintelė Bitcoin rūšis, su kuria jie sutinka, yra ta, kurią jie gali valdyti?

Donaldas Trumpas nėra „gerbėjas“

Dar 2019 m. Liepos mėn, Trumpas kritikavo Bitcoiną ir kriptovaliuta apskritai „Twitter“.

Jis sakė, kad „Bitcoin ir kitos kriptovaliutos […] nėra pinigai“, prieš tęsdamas tvirtinimą: „Nereguliuojamas kriptovaliutas gali palengvinti neteisėtą elgesį“..

Raktinis žodis, kurį reikia išsirinkti, yra „nereguliuojamas“, o tai gali reikšti, kad jis ieško įgyvendinimo reglamento

Daugiausia jo kritikos kriptovaliutai buvo atsakas į „Facebook“ svarstykles, kurios tuo metu buvo didelė žinia.

Nors labai tikėtina, kad D.Trumpas nelabai žino apie naudą Bitcoin, jo nuomonė yra svarbi, nes jis yra pasaulio lyderis.

Jei JAV imtųsi uždrausti Bitcoin ir kriptovaliutas, tai būtų didelis smūgis rinkai. JAV gyvena daugybė kriptovaliutų projektų ir kompanijų, taip pat daug vartotojų.

Kitos tautos greičiausiai paseks D.Trumpo pavyzdžiu, jei jis tai padarys.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad D.Trumpo požiūris į kriptovaliutą iš tikrųjų nėra toks beprotiškas, nenuostabu sužinojus, kad daugelis kitų politikų jam pritaria.

Galų gale, politiniai veikėjai linkę mažai žinoti apie kriptovaliutą ir greičiausiai žino tik neigiamą, nusikalstamą pusę.

Kodėl Bitcoin kritikai mano, kad tai sukčiavimas?

bitkoino suktybė

Kai kurie žmonės teigia, kad Bitcoin yra a Ponzi schema nes kūrėjui Satoshi Nakamoto priklauso tokia didelė Bitcoin dalis, maždaug 1 mln.

Tai būdinga „pump and dump“ schemos. Jei „Nakamoto“ parduotų visus savo „Bitcoins“, kaina smuktų ir jie gautų didžiulį pelną.

Ar Bitcoin veikia taip, kaip numatyta?

Be „Bitcoin“ kritikų, kurie tai vadina sukčiavimu, yra dar daugybė kitų, kurie netiki, kad tai tikrai veikia.

Pradžioje daugelis teigia, kad „Bitcoin“ nėra greitesnis už tradicinius metodus, nes gali prireikti laiko, kol operacija bus apdorota.

Bitcoin kritikai mėgsta tai pabrėžti tinklas gali atlikti tik 7 operacijas per sekundę, o „Visa“ gali valdyti iki 24 000 per sekundę.

Nors tai tiesa, reikia atsižvelgti ir į keletą veiksnių. Pirma, „Visa“ iš tikrųjų niekada nepasiekia 24 000 operacijų per sekundę, tai yra maksimalus, kurį jis sugeba.

Antra, techniškai kalbant, nors Bitcoin apdoroja operacijas lėčiau, greičiau jas patvirtina. Su „Visa“ operacijos paprastai užtrunka kelias dienas.

Trečia, priėmus Žaibo tinklą, Bitcoin yra daug greitesnis ir dabar gali būti naudojamas mikrotransakcijoms atlikti.

Ar Bitcoin yra per nestabilus?

Taip, „Bitcoin“ kritikai teisūs.

„Bitcoin“ yra bene labiausiai nestabili rinkos priemonė šiandien. Dėl to tai reiškia, kad jo negalima naudoti kaip vertės kaupimo ir kasdienio naudojimo.

Taip pat yra potenciali problema, kad Bitcoin gali būti burbulas ir gali sprogti. Žinoma, nors tai daro prielaidą, kad Bitcoin jau yra pervertintas.

Bitcoin kasyba yra per brangu

Tai tiesa tiek ta prasme, kad brangu montuoti monetas, tiek ir daro poveikį aplinkai.

Prognozuojama, kad Bitcoin kasyba naudoja daugiau energijos nei Airija ar net Bangladešas, šalis, kurioje gyvena daugiau nei 164 milijonai žmonių.

Tai tikra Bitcoin kritika ir yra problema, kurią reikia išspręsti. Tačiau gali būti, kad „Lightning Network“ gali sumažinti „Bitcoin“ operacijų kainą.

Nėra vidinės vertės?

Yra daugybė Bitcoin kritikų, kurie teigia, kad Bitcoin neturi jokios vidinės vertės, nes nėra prie nieko susietas.

Tai tiesiog netiesa. Bitcoin vertė yra susieta su tuo, kaip jį galima naudoti, ir jo sukūrimui atliktą darbą; kasyba.

Jei pasinersite giliai į tikrąją daiktų vertę, pamatysite, kad dauguma valiutų nėra susietos su jokia verte.

Pavyzdžiui, JAV doleris prie nieko nebuvo susietas nuo 1971 m.

Ar Bitcoin kritikai teisūs?

Bitcoin kritikai

taip ir ne.

Jų nuomonė yra svarbi, nes jie turi įtakos ir žmonės jų klausosi.

Dauguma „Bitcoin“ kritikų yra neteisingai informuoti ir vis dar žiūri į kriptovaliutą kaip į neteisėtos veiklos vykdymo būdą.

Nors tam tikra neteisėta veikla vykdoma naudojant „Bitcoin“, ypač pradžioje „Šilko kelias“, tos dienos dažniausiai atsilieka nuo „Bitcoin“ ir yra iš esmės perdėtos.

Reikėtų prisiminti ir tai JAV doleris yra pirmenybė teikianti nusikalstamiems sandoriams valiuta.

Nusikaltėliams prasmingiau naudoti fizinius JAV dolerius, nes tai sunkiau atsekti nei Bitcoin, kur visos operacijos saugomos viešojoje knygoje ir atvirai rodomos.

Bitcoin nėra apgaulė, nors ten yra daugybė Bitcoin sukčių.

Viena iš naujausių aferų buvo susijusi su QR kodų generatoriais. QR kodai naudojami, kai žmonės siunčia kriptovaliutą vieni kitiems per mobiliąsias pinigines.

Buvo keli netikri QR generatoriai, kurie užuot generavę QR kodą naudojo tik sukčių QR kodą ir kriptovaliuta buvo nusiųsta į jų virtualią piniginę.

Tai yra didelė Bitcoin problema, nes tai nepadeda jo įvaizdžiui.

Tik laikas parodys

Bitcoin vis dar yra naujas, žinoma, bus kritikų ir spręstinų klausimų. Laikui bėgant, Bitcoin kritikai pamatys naudą arba bus įrodyta, kad jie neteisingi, kai kurie jau turi.

Dar per anksti žinoti, ar visi klausimai bus išspręsti, tačiau pažangos yra.

Pagrindiniai klausimai

Jei ką nors atsimenate iš šio straipsnio, atkreipkite dėmesį į šiuos pagrindinius dalykus.

  • Yra klausimų Bitcoin reikia įveikti. Greitis, brangumas ir kainų nepastovumas, tik laikas parodys, ar Bitcoin gali tai įveikti.
  • Nemažai Bitcoin kritikai yra neteisingai informuoti. Daugelis sutelkia dėmesį į galimą neteisėtą veiklą, kuri gali vykti naudojant „Bitcoin“, arba mano, kad tai sukčiai.
  • BitcoinVertė nėra padaryta iš oro. Tokios nuomonės nuvertina visą darbą, kuris eina į Bitcoin.
  • Bitcoin kritikai nereikėtų nutildyti. Nors daugelis klysta, kai kurie turi pagrįstų punktų, į kuriuos reikėtų įsiklausyti.

Išmokite prekiauti Bitcoin naudodamiesi mūsų kriptovaliutų prekybos kursu

Norite sužinoti daugiau apie kitas kriptovaliutas ir kaip jomis prekiauti? Tada užsiregistruokite į mūsų kriptovaliutų prekybos kursus!

Jei jums patiko skaityti šį straipsnį iš Prekybos švietimas, prašau suteikti jam patinka ir pasidalinti juo su visais kitais, kurie, jūsų manymu, taip pat gali dominti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me