Ethereum vs. „Bitcoin“: ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“?

„Bitcoin“ ir „Ethereum“: kurį turėtumėte įsigyti?

Bitcoin ir ethereum yra dvi didžiausios kriptovaliutos. Bet ar ETH yra geresnė investicija?

Yra Ethereum Geriau nei Bitcoin? Ethereum pasižymi geresnėmis technologijomis ir suteikia daugiau naudojimo galimybių nei Bitcoin, tačiau Bitcoin pasiūla yra mažesnė ir skystesnė nei ETH.

Turinys:

Ethereum vs Bitcoin: Kuris yra geresnis pirkimas?

Ethereum vs Bitcoin: Kritiniai šių dviejų skirtumai

Ethereum vs Bitcoin: koks skirtumas tarp abiejų?

Ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“?

Ar turėčiau investuoti į „Ethereum“ ar „Bitcoin“?

„Ethereum“ ir „Bitcoin“ išvada: ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“?

„Ethereum vs Bitcoin“: infografika

Ethereum vs Bitcoin: Kuris yra geresnis pirkimas?

„Ethereum“ ir „Bitcoin“ jau gali būti jūsų portfelyje. Bet kuris iš jų turi geresnes investicijas?

Jei norite greitai ir lengvai nusipirkti „Bitcoin“ ar „Ethereum“ „eToro“ birža

Ethereum ir Bitcoin, dvi geriausios kriptovaliutos, buvo daugelio investuotojų portfelių pagrindas. Net paprastas investuotojas žino apie juos, todėl jie galbūt yra dvi kriptovaliutos, apie kurias mūsų dažniausiai klausia prekybos bendruomenės draugai ir studentai. Tiksliau, ko jie klausia: Koks yra pagrindinis skirtumas tarp „Ethereum“ ir „Bitcoin“? Ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“? Kuri yra geriausia investicija į priekį? Atsižvelgdami į tai, mes manėme, kad gali būti naudinga suskaidyti ją su juostos „Ethereum“ ir „Bitcoin“ pasaka.

Apyvartoje yra daugiau nei 6 000 kriptovaliutų, kurių bendra rinkos riba siekia 337 milijardus dolerių. Nepaisant didžiulio investuotojų pasirinkimo galimybių, rinkoje dominuoja dvi monetos: „Bitcoin“ ir „Ethereum“.

Ethereum vs Bitcoin: Kritiniai šių dviejų skirtumai

Turėdamas 839,51 mlrd. JAV dolerių rinkos ribą, „Bitcoin“ yra didžiausia bloko kriptografija. Antroje vietoje yra „Ethereum“. Tačiau turėdamas 201,16 mlrd. JAV dolerių rinkos viršutinę ribą, jis netrukus pavogs aukščiausią vietą.

Ankstyvosios stadijos investuotojai į „Bitcoin“ ir „Ethereum“ uždirbo didžiulį pelną, o abi monetos vis dar yra populiarus pasirinkimas pirmą kartą spekuliantams. Tačiau dabar, kai pradinis aukso karštligė baigėsi, žinoti, į ką investuojate, yra svarbiau nei bet kada.

Taigi, ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“? Ar per vėlu investuoti į Bitcoin? Ar turėtumėte investuoti į „Bitcoin“ ir „Ethereum“ tuo pačiu metu?

Bene svarbiausia, kuo skiriasi „Bitcoin“ ir „Ethereum“?

Sužinokite apie tai mūsų išsamiajame „Ethereum vs Bitcoin“ palyginimo vadove.

Kas yra Bitcoin?

„Bitcoin“ yra decentralizuota skaitmeninė valiuta, kurią vartotojai gali siųsti be trečiosios šalies tarpininko. „Bitcoin“ nėra programa ar technologija. Žodžiu, tai pinigai skaitmenine forma. Pats pirmas sandoris įvyko 2010 m., Kai kompiuterių kūrėjas Laszlo Hanyeczas nusipirko dvi „Papa John“ picas už 10 000 Bitcoins. Pagal dabartinį vertinimą, šie 10 000 bitkoinų yra maždaug 90 milijonų svarų sterlingų!

„Bitcoin“ sukūrė asmuo (arba asmenų grupė), naudodamas Satoshi Nakamoto pseudonimą, 2008 m. Satoshi norėjo sukurti „nepasitikinčią“ valiutą, kuri būtų 100% nepriklausoma. Tam tikra prasme „Bitcoin“ buvo bandymas demokratizuoti pinigus ir neatsitiktinai pirmoji moneta pasirodė 2009 m., Praėjus vos metams po krizės..

2008 m. Finansų krizė sukėlė kaltinimus, kad bankai smarkiai netinkamai tvarkė žmonių pinigus, įvykdė platų sukčiavimą ir tada juos saugojo vyriausybės. Žmonės jautėsi nusivylę; daugelis vis dar daro. „Bitcoin“ siūlo alternatyvią finansavimo formą, kurios negali valdyti ar valdyti centrinė valdžia.

Skirtingai nuo tokių valiutų kaip svaras ar doleris, Bitcoin neišleidžia centrinis bankas. Vietoj to, jie yra sukurti ir išleidžiami kaip atlygis už procesą, vadinamą kasyba. Kalnakasiai yra žmonės, kurie apdoroja operacijas „blockchain“ tinkle, sukurdami nuolatinį ir 100% saugų kiekvienos „Bitcoin“ operacijos įrašą.

Pagalvokite apie kalnakasius kaip apie administratorius ar decentralizuotą instituciją, padedančią užtikrinti „Bitcoin“ tinklo patikimumą. Paprasčiau tariant, „Bitcoin“ blokų grandinės tinklas yra sistema, užtikrinanti, kad viena moneta visada prilygsta kitai monetai, nesvarbu, kur ji būtų siunčiama ar kiek kartų.

Kiek bus verta bitkoino 2021 m. Ir vėliau?

Kalnakasiai gauna Bitcoin fiksuotu, tačiau mažėjančiu tarifu. Taip yra dėl to, kad „Bitcoin“ algoritmas buvo iš anksto užprogramuotas apriboti monetų tiekimą iki 21 mln. Per pastaruosius dešimt metų buvo išgauta apie 18,4 mln. Bitino. Bet kadangi kasyba tampa vis sunkesnė po kiekvienos naujos monetos, ekspertai mano, kad likusiems 2,6 mln..

Ar turėtumėte investuoti Bitcoin?

Kas yra Ethereum?

„Ethereum“ yra ne tik skaitmeniniai pinigai. Tai taip pat yra atvirojo kodo operacijų vykdymo blokinė grandinė, vadinama decentralizuotomis skaitmeninėmis programomis („DAPP“) arba išmaniosiomis sutartimis.

Pažangios sutartys yra 100% saugios, joms nereikia trečiųjų šalių tarpininkų, jos gali koduoti, decentralizuoti ir prekiauti bet kuo. Visa tai reikalauja jėgos ir energijos. Taigi, kad padengtų išlaidas, „Ethereum“ tinklas sukuria žetonus, vadinamus „Eter“; tai yra kuras, leidžiantis vykdyti išmaniąsias sutartis. Eteris taip pat yra kriptovaliuta, kurią galite nusipirkti, parduoti ar prekiauti.

Išmani sutartis gali būti tokia paprasta, kaip parduoti naudotą dviratį ar parengti lėšų rinkimo iniciatyvą, nepraleidžiant sutelktinio finansavimo svetainės. Arba sumanūs kontaktai galėtų palengvinti sudėtingus finansinius susitarimus, įskaitant kredito patvirtinimus, turto pirkimą, draudimo įmokas ir daug daugiau. Kitaip tariant, "protingos sutartys" galėtų automatizuoti itin sudėtingas operacijas greitai, saugiai ir visiškai skaidriai. Susitarimai, kurių užbaigimas dabar užtrunka kelias dienas ar savaitę, gali įvykti per kelias minutes, o gal net ir akimirksniu.

Ir tai tik ledkalnio viršūnė. „Ethereum“ saugi „blockchain“ technologija gali paversti internetinį balsavimą realia galimybe, pradedant naują demokratinio dalyvavimo ir atstovavimo amžių. Tai taip pat gali iš esmės pakeisti sveikatos priežiūros ir teisinę pramonę, logistiką, telekomunikacijas, srautinio perdavimo paslaugas, švietimą, socialinę žiniasklaidą ir elektroninę komerciją..

Didžiausi „Ethereum“ gerbėjai mano, kad ši „blockchain“ technologija taps visiškai naujo interneto pagrindu arba tuo, ką ekspertai vadina „Web 3.0“. Teoriškai naujas internetas būtų visiškai decentralizuotas, suteikdamas vartotojams galimybę atgauti savo informacijos kontrolę ir sukurti natūralią internetinę tapatybę..

Šis į vartotoją orientuotas požiūris paskatintų kurti tinklus, kuriuose žmonės ir įmonės kuria produktus ir paslaugas, kurios būtų naudingos visiems. Tai taip pat užbaigtų kai kurias problemiškesnes didžiųjų technologijų praktikas, kurias matome šiandien, įskaitant duomenų gavybą, tam tikrų politinių pažiūrų cenzūrą ir manipuliavimą vartotojo patirtimi, kad būtų sukurtos daugiau priklausomybę sukeliančios platformos. Pažvelgus į šį kitą būdą, „Web 2.0“ vartotojus traktuoja kaip vartotojus ar vienetus; „Web 3.0“ leis vartotojams būti individualiais asmenimis.

Kaip matote, didelę „Ethereum“ vertės dalį sudaro ateities programos. Bet ar visas šis potencialas virs realybe? Na, daugelis žmonių tikrai taip mano. „Ethereum“ sulaukė viešo kai kurių pagrindinių finansų ir technologijų srities dalyvių palaikymo.

„Enterprise Ethereum Alliance“ (EEA) yra pasaulinė bendruomenė, kurioje yra daugiau nei 140 „blockchain“ lyderių, pritaikytojų, novatorių, kūrėjų ir verslo iš viso pasaulio. Tarp prestižiškiausių jos narių yra investicijų milžinė „JP Morgan“, „Santander Bank“ ir „British Petroleum“ (BP), taip pat technologijų gigantai „Microsoft“ ir „Intel“. EAA padeda skatinti „blockchain“ technologijos pranašumus. Jis taip pat kuria verslui paruoštas „Ethereum“ programinės įrangos versijas.

Ar turėtumėte investuoti Ethereum?

Ethereum vs Bitcoin: koks skirtumas tarp abiejų?

ethereum vs bitcoin

Nors „Ethereum“ ir „Bitcoin“ turi daug panašumų, jie buvo sukurti visiškai skirtingiems tikslams. Norėdami suprasti, kaip (ir kodėl) jie skiriasi, turite žinoti, kad galėtumėte tinkamai pasirinkti investicijas.

Taigi, čia pateikiamas pagrindinio skirtumo tarp „Bitcoin“ ir „Ethereum“ suskirstymas ir tai, ką jie reiškia jums, kaip investuotojui.

Tiekimas

Ethereum yra neribotas. Tiekimas yra nuolatinis, nors jis sulėtės, nes gaminama daugiau monetų. Bitkoinų kiekis ribojamas iki 21 mln. Laikui bėgant ši ribota pasiūla padidins paklausą ir padidins kiekvienos monetos vertę.

Naudokite

Bitcoin yra skaitmeniniai pinigai, kuriuos galima bet kada pakeisti. Tai taip pat skaitmeninis turtas, turintis vertės kaupimą. Tai reiškia, kad vėliau ją galima išsaugoti, gauti ir prekiauti. Štai kodėl daugelis investuotojų Bitcoin vertina kaip skaitmeninį auksą.

Ethereum yra kitoks. Jos valiuta „Ether“ yra susieta su sumaniomis sutartimis ir ja galima prekiauti tik įvykdžius iš anksto nustatytas sąlygas..

Pavyzdžiui, „Bitcoin“ operacija atrodytų maždaug taip: asmuo X asmeniui Y siunčia 10 BTC (bitkoinų).

Išmanioji sutartis galėtų būti parašyta tokiu būdu: išsiųskite 10 asmeniui ETH (eterį) Y asmeniui iš asmens X, jei X likutis yra 10 ETH ar daugiau, o data yra 21.01.01..

Apskritai, Bitcoin yra pinigai, o eteris yra kuras, kuris valdo „Ethereum“ tinklą. Tiesą sakant, tai dažnai vadinama dujomis.

Greitis

„Ethereum“ operacijas (arba blokus) gali patikrinti per 20 sekundžių. Kiekvienam blokui apdoroti Bitcoin reikia maždaug 10 minučių.

Reputacija

Bitcoin yra daugiau nei 10 metų. Tai yra viena kriptovaliuta, apie kurią girdėjo dauguma žmonių. „Bitcoin“ turi nusistovėjusią reputaciją ir dabar jį priima pagrindiniai mažmenininkai, įskaitant „Microsoft“, „Starbucks“ ir BMW. Taigi, jei (arba labiau tikėtina, kai) kriptografija pereina į pagrindinę kryptį, „Bitcoin“ turi didelę tikimybę tapti pasirinkta valiuta.

Kaina

Rašymo metu Bitcoin prekiauja maždaug 45 100 USD už monetą. „Ethereum“ svyruoja ties 1757 USD ženklu. Taigi pirmą kartą investuotojams, turintiems ribotą bankrotą, tikriausiai patrauklesnis pasirinkimas yra „Ethereum“.

Technologija

„Bitcoin“ ir „Ethereum“ blokų grandinės visada atnaujinamos. Tačiau ekspertai linkę sutikti, kad „Ethereum“ technologija yra tobulesnė ir tvirtesnė. Tai greitesnis ir operacijos mokesčiai yra pigesni nei „Bitcoin“. Be to, programuotojai šiuo metu rengia esminį atnaujinimą, žinomą kaip „Ethereum 2.0“.

Naujoji platforma supaprastins „Ethereum“ blokų grandinę, padidins vartotojo saugumą ir operacijų greitį bei sumažins įėjimo kliūtis, todėl tinklas taps prieinamas visiems, turintiems standartinį nešiojamąjį kompiuterį. Kol kas nėra oficialaus leidimo. Tačiau pažangūs bandymai jau vykdomi, o programuotojai optimistiškai vertina, kad platforma visiškai veiks iki 2020 m. Pabaigos.

Adamas Cochranas yra kriptografijos analitikas ir buvęs „Dogecoin“ rinkodaros direktorius. Jis mano, kad visiškai veikianti 2.0 platforma sukurs didžiulį bulių bėgimą „Ethereum“. Pasak Cochrano, tai gali nusiųsti Etheruem kainą „į mėnulį“. Taigi, jei galvojate apie „Ethereum“ puntą, dabar gali būti tinkamas laikas.

Ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“?

yra geresnė investicija nei bitkoinas

Šiuo metu sunku pasakyti, ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“. Abi turi labai skirtingus tikslus. Ar vienas yra geresnis už kitą, labai priklauso nuo to, ko ieškote, taip pat nuo daugybės kitų asmeninių veiksnių. Tai apima jūsų bankroto dydį, nesvarbu, ar jus jaudina trumpalaikis, ar ilgalaikis pelnas, ir norą rizikuoti.

Bitcoin vis dar yra labiausiai dominuojantis turtas kriptografinėje erdvėje ir gana toli. Jis yra gerai įsitvirtinęs ir buvo sukurtas tam, kad bėgant laikui įgytų vertės. „Bitcoin“ artimiausiu metu gali nežadėti didelės grąžos, tačiau tai yra tokia investicija, kurios vis tiek norėtumėte savo portfelyje per 10 ar 20 metų.

Daugeliui investuotojų „Ethereum“ tikroji vertė nėra susijusi su jos trūkumu ar dabartinėmis programomis. Vietoj to, „Ethereum“ dabartinė (ir būsima) vertė yra iš esmės susijusi su jos galimybe pakeisti skaitmeninę erdvę ir mūsų verslo būdą. „Ethereum“ išmaniosios sutartys gali pakeisti viską, pradedant hipotekos pervedimais ir baigiant tuo, kaip mes kuriame ir naudojame internetinį turinį. Be to, įdomiausios būsimos „Ethereum“ programos tikriausiai bus tos, kurių dar neturime.

Investuotojai, įnešę pinigus į „Ethereum“, tai daro tikėdamiesi, kad technologija išnaudos visą savo potencialą. Yra daugybė požymių, kad tai gali atsitikti. Ethereum technologija sužavėjo ne tik tokius didelius rėmėjus kaip „Microsoft“ ir „JP Morgan“, bet ir daugelį kitų investuotojų.

Kalbant apie tai, galutinės diskusijos tarp „Bitcoin“ ir „Ethereum“, kai investuojama, priklauso nuo investuotojo rizikos. Žadama, kad abu pasirodys gerai per ilgą laiką. “Bitcoin” yra labiau įprastas ir stabilus iš dviejų.

Gilas Penchina yra amerikiečių verslo vadovas ir investuotojas angelas. Jis padėjo daugiau nei 100 pradedančiųjų technologijų, įskaitant „PayPal“ ir „LinkedIn“. Štai ką jis sako apie „Ethereum“ platformą: "Dabar man aišku, kad „Ethereum“ yra nauja interneto valiuta. Tai gerokai anksčiau nei „Paypal“ buvo savo dienomis, o klientams tai yra daug įdomiau nei „Paypal“ kada nors anksčiau."

Juostos pasaka: Ethereum Vs. Bitcoin

Paleidimo metai: „Ethereum 2015“, „Bitcoin 2009“

Rinkos kapitalizacija: „Ethereum 201.9B“, „Bitcoin 840B“

Galimos monetos: Ethereum 112.4M, Bitcoin 18.5M

52- savaitės augimas: Ethereum 250%, Bitcoin 140%

2 metų augimas: Ethereum 40%, Bitcoin 70%

3 metų augimas: Ethereum 1%, Bitcoin 140%

5 metų augimas: Ethereum N / A, Bitcoin 4880%

Ar turėčiau investuoti į „Ethereum“ ar „Bitcoin“?

Jei vis tiek negalite nuspręsti, ar investuoti į „Ethereum“, ar į „Bitcoin“, tuomet jūs to neturite!.

Kaip tikriausiai supratote, „Ethereum“ niekada nebuvo skirtas pakeisti „Bitcoin“. Taigi, užuot vertinus „Bitcoin“ ir „Ethereum“ kaip tiesioginius konkurentus, verta galvoti apie šias technologijas kaip apie papildomas platformas, galinčias paremti labai skirtingus skaitmenizuotos finansų ekonomikos aspektus. Kitaip tariant, kriptografijos ateitis nėra nugalėtoja, reikia visų žaidimų; Tiek „Bitcoin“, tiek „Ethereum“ gali „laimėti“.

Lėšų padalijimas tarp skirtingų turtų vadinamas diversifikacija. Diversifikacija yra įprasta visų tipų investuotojų, įskaitant milijardų dolerių rizikos draudimo fondų valdytojus, praktika. Tai būdas sumažinti riziką, sukurti daugiau grąžos galimybių ir apsaugoti savo turtą nuo nepalankių rinkos ciklų.

Kaip paįvairinsite savo portfelį, priklauso tik nuo jūsų. Viena iš galimybių yra padalinti lėšas 50/50. Bet jei jus labiau jaudina „Bitcoin“, galite išskaidyti 70/30 arba atvirkščiai, jei manote, kad ateitis priklauso „Ethereum“.

„Ethereum“ ir „Bitcoin“ išvada: ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“?

Ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“?

Ethereum turi daug privalumų, palyginti su Bitcoin. Jis yra universalesnis, turi geresnes technologijas ir kur kas daugiau programų realiame pasaulyje.

Palyginti su „Bitcoin“, jis taip pat yra palyginti pigus, todėl jis yra daug lengviau prieinamas investuotojams, turintiems mažesnį bankrotą. Pagal dabartinius vertinimus galėtumėte nusipirkti apie 30 „Ethereum“ už vieno Bitcoin kainą. Turint omenyje šios technologijos potencialą ir įspūdingą rėmėjų sąrašą, dabar investuoti į „Ethereum“ yra galimybė pirkti žemai ir parduoti ateityje.

Bet Bitcoin yra čia, kad liktų. Ir nors tai (tikriausiai) nesukels perversmo skaitmeninėje erdvėje taip, kaip galėtų Ethereum, tačiau dėl nusistovėjusio „Bitcoin“ prekės ženklo ir didėjančio trūkumo tai yra patrauklus pasiūlymas atsargesniems investuotojams, atsižvelgiant į ilgalaikę perspektyvą..

Galų gale jūs nusprendžiate galutinį sprendimą. Koks investuotojas norite būti? Kuri technologija jus labiau jaudina? Ir kuri šiuo metu yra labiausiai nevertinama?

Išsiaiškinkite atsakymą į šį klausimą, tikrai sužinosite, ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“!

„eToro“ – geriausia platforma pirkti Kriptos

Dabar jūs žinote kritinius „Ethereum“ ir „Bitcoin“ skirtumus. Jei jaučiate įkvėpimą pirkti Bitcoin arba Ethereum, arba šis straipsnis pateikė tam tikrų papildomų žinių apie jūsų turimas prekybos žinias, jums gali būti malonu tai žinoti „eToro“ suteikia galimybę pirkti kriptografinį turtą ir prekiauti monetomis iki 90 vienetų+ kriptovaliutos.

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

„Bitcoin Vs.“ Kitos kriptovaliutos

  • „Bitcoin“ prieš „Ripple“
  • Bitcoin vs Bitcoin Cash
  • Bitcoin vs Cardano
  • Bitcoin vs Dogecoin
  • Bitcoin vs Binance moneta
  • 10 svarbiausių kriptovaliutų, išskyrus bitkoinus

Ethereum vs Bitcoin Kurį turėtumėte nusipirkti: Infografika

„Bitcoin Vs Ethereum“ infografika

Ar jums patiko mūsų straipsnis Ethereum vs. „Bitcoin“: ar „Ethereum“ yra geresnė investicija nei „Bitcoin“? Tada duokite mums patinka ir pasidalykite ja su visais, kuriems tai gali būti naudinga.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me