Kaip nusipirkti „Bitcoin“ – vadovas pradedantiesiems

Nuolat girdėkite apie „Bitcoin“ ir domitės, kaip galite įsigyti „Bitcoin“? Perskaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip įsigyti BTC šiandien!

Ar girdėjote apie „Bitcoin“ kilusį garsą ir norėtumėte įsitraukti į veiksmą? Jei taip, dar niekada nebuvo taip lengva įsigyti „Bitcoin“ iš savo namų patogumo. Tiesą sakant, jei turite debeto / kreditinę kortelę ar el. Piniginę – Bitcoin galite nusipirkti greičiau nei per 10 minučių.

Jei norite pirkti dabar, bet neturite nė menkiausio supratimo, nuo ko pradėti, esate tinkamoje vietoje.

Šiame Kaip nusipirkti „Bitcoin“ vadovą, aptarsime daugybę būdų, kaip galite investuoti į šią pažangiausią skaitmeninę valiutą. Aprašysime, kokius mokesčius turėtumėte mokėti, kaip pasirinkti geriausią „Bitcoin“ brokerį ir galiausiai – veiksmus, kurių reikia norint įsigyti „Bitcoin“ šiandien.

Turinys

Kaip nusipirkti „Bitcoin“: 5 žingsniai

1 žingsnis: Pasirinkite internetinį „Bitcoin“ brokerį ar biržą

2 žingsnis: sugalvokite investicijų planą

3 žingsnis: atidarykite „Bitcoin“ brokerio sąskaitą

4 žingsnis: Įneškite kai kuriuos fondus

5 veiksmas: nustatykite prekybos pavedimą

6 žingsnis: „Bitcoin“ saugojimas

7 žingsnis: Parduokite savo „Bitcoin“

Kiti būdai pirkti Bitcoin 2021 m

Kaip nusipirkti „Bitcoin 2021“ – nuosprendis

Kaip nusipirkti Bitcoin per 5 žingsnius

Norėdami nusipirkti BTC, pirmas žingsnis yra atidaryti sąskaitą reguliuojamoje biržoje, pašalinti lėšas, pasirinkti „Bitcoin“ iš prekybos platformos sąrašo ir galiausiai patikrinti & patvirtinkite, kad bitkoinai buvo pridėti prie jūsų piniginės.

Toliau paaiškiname 5 veiksmus, kurių reikia norint įsigyti „Bitcoin“ dabar:

1 žingsnis: Atidarykite sąskaitą pas reguliuojamą „Bitcoin“ brokerį

2 žingsnis: Nedelsdami perveskite lėšas debetine / kreditine kortele ar el. Pinigine

3 žingsnis: Eikite į kriptovaliutų prekybos zoną ir pasirinkite „Bitcoin“

4 žingsnis: Įveskite norimą įsigyti sumą

5 žingsnis: Patvirtinkite užsakymą ir monetas pridėkite prie piniginės

Žemiau, mes parodome jums, kaip šiandien pirkti Bitcoin. Mes jums padėsime pasirinkti brokerį, suprasti galimą riziką ir naudą bei užbaigti savo „Bitcoin“ investicijas saugiausiu būdu..

1 žingsnis: Pasirinkite internetinį „Bitcoin“ brokerį ar biržą

Nesuklyskite dėl to – jei norite įsigyti „Bitcoin“ internetu, pirmiausia turėsite atidarykite sąskaitą su brokeriu ar trečiųjų šalių mainais. Jei pasirinksite pirmąjį, galėsite įsigyti Bitcoin tiesiogiai iš brokerio.

Ir pastarasis – tai reiškia, kad jūs iškeisite Bitcoin į kitą kriptovaliutą, tokią kaip Ethereum ar Ripple. Be jokios abejonės, reguliuojamo „Bitcoin“ brokerio naudojimas yra geresnis pasirinkimas – ne tik patogumo ir ekonomiškumo, bet ir saugumo požiūriu.

Apskritai, yra daugybė veiksnių, į kuriuos turite atsižvelgti prieš pasirinkdami tiekėją, iš kurio norite įsigyti „Bitcoin“ – daugelį jų aptariame toliau.

Svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš renkantis „Bitcoin“ biržą

1. Reglamentas

Visų pirma, mes primygtinai siūlome naudoti tik reguliuojamą platformą. Tai darydami galite būti tikri, kad jūsų pinigai yra saugiose rankose.

Galų gale, kriptovaliutų pramonė yra kupina istorijų apie kelis milijardus dolerių įsilaužimų – taigi saugumas ir saugumas turėtų būti jūsų prioritetų sąrašo viršuje.

Viena vertus, turite tokių brokerių kaip „eToro“ kuriuos reguliuoja keturios atskiros pirmos pakopos įstaigos. Tai apima FCA (JK), CySEC (Kipras), ASIC (Australija) ir „FinCEN“ (JAV). Tai suteikia daugybę reguliavimo privalumų, tokių kaip reikalavimas atskirti klientų lėšas.

Kitame spektro gale turite trečiųjų šalių kriptovaliutų biržas, kurios veikia 100% nereguliuojamai.

Tai dažnai populiaru tiems, kurie nori įsigyti „Bitcoin“ anonimiškai arba naudodamiesi svertu. Tačiau renkantis platformą, kurios licenciją neturi patikima įstaiga, jūsų pinigai rizikuoja labai rizikingai, todėl labai svarbu pasilikti reguliuojamiems brokeriams, pvz., „EToro“.

2. Apmokėjimo būdai

Ne taip seniai galimybė pirkti „Bitcoin“ internetu buvo košmaras. Turėjote atidaryti sąskaitą nesąžiningoje valiutos keitimo priemonėje, kuri leido įnešti lėšų tik banko pavedimu.

Kai kuriais atvejais lėšų įskaitymas užtruks iki mėnesio. Greitai į priekį iki 2021 m. Ir niekada nebuvo taip lengva įsigyti „Bitcoin“ – ypač todėl, kad geriausi brokeriai priims debeto / kreditines korteles.

Tai leidžia akimirksniu įnešti lėšų ir tokiu būdu – iškart nusipirkite „Bitcoin“. Populiari prekybos svetainė „eToro“ taip pat leidžia pervesti lėšas „Paypal“, „Skrill“ ir „Neteller“. Šios populiarios el. Piniginės puikiai papildo jūsų pirkinį.

Kita vertus, galbūt norėsite vengti „Bitcoin“ brokerių, kurie priima tik banko pavedimus, nes jūsų pirkimas bus atidėtas keliomis dienomis.

3. Mokesčiai ir komisiniai

Pirkdami „Bitcoin“ internetu per brokerį – jūs, žinoma, turėsite sumokėti kažkokį mokestį. Jūsų mokama suma labai skirsis, taip pat ir būdas, kuriuo būsite apmokestinti.

Tai pasakius, didžioji dauguma Bitcoin brokerių ims kintamą mokestį. Pavyzdžiui, žinomas brokeris „Coinbase“ už kiekvieną sandorį ima maždaug 1,5 proc. Tai reiškia, kad būsite apmokestinti pirkdami „Bitcoin“ ir vėl, kai parduodate.

Pavyzdžiui, jei nusipirkote 1000 USD vertės „Bitcoin“, už 1,5% komisinį mokestį būtų mokamas 15 USD. Tada, jei išsigryninsite savo „Bitcoin“, kai jo vertė yra 1 300 USD, jūsų 1,5% komisinis mokestis jums kainuotų 19,50 USD.

Taip pat turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad „Coinbase“ už debeto kortelių indėlius ima 3,99%, taigi, jei investuojama už 1 000 USD, tai yra dar 39 USD. Apskritai – nusipirkę tik 1000 USD vertės „Bitcoin“ „Coinbase“ kainuoja 73,50 USD.

Tai labai brangu, todėl siūlome naudoti pigų „Bitcoin“ brokerį, pvz., „EToro“. Tos pačios aukščiau išvardytos aplinkybės jums nieko nekainuos komisiniu būdu – nes brokeris leidžia jums įsigyti „Bitcoin“ nemokamai.

Jei norite greitai ir lengvai įsigyti „Bitcoin BTC“ su 0% komisiniu, patikrinkite „eToro“ birža!

Jei pervedate lėšas kita nei JAV dolerių valiuta, sumokėsite 0,5% valiutos keitimo mokestį. Didžiausia suma, kurią būtumėte sumokėję už 1000 USD vertės „Bitcoin“ pirkimą „eToro“, yra tik 5 USD, o ne 73,50 USD „Coinbase“!

4. Kiti svarbūs veiksniai

Be reguliavimo, palaikomų mokėjimo metodų ir mokesčių / komisinių – yra daugybė kitų veiksnių, kuriuos turite patikrinti prieš pasirinkdami „Bitcoin“ brokerį.

Tai įtraukia:

  • Naudotojų draugiškumas: Jei ketinate pirkti „Bitcoin“ pirmą kartą, prasminga pasirinkti platformą, kuri yra maloni naujokams. Tai reiškia, kad brokeris turėtų pasiūlyti sklandų ir aiškų investavimo procesą, kuriam nereikia išankstinių žinių apie prekybą ar Bitcoin.
  • Minimali investicija: Bitcoin yra labai spekuliacinė turto klasė. Taigi, jei nesate įpratę prie didesnio kainų svyravimo, galbūt norėsite pasirinkti brokerį, kuris leistų investuoti nedideles sumas. Pavyzdžiui, „eToro“ leidžia įsigyti „Bitcoin“, investavus tik 25 USD. Tai daugumai žmonių yra nereikšminga suma.
  • Sandėliavimas: Nors vėliau mes išsamiau aptarsime saugojimą, turite suprasti, kas atsitinka su jūsų „Bitcoin“ įsigijus pirkinį. Pavyzdžiui, nors reguliuojamas brokeris „eToro“ saugo jūsų „Bitcoin“ jūsų vardu, kitose platformose reikalaujama, kad monetos būtų ištrauktos į privačią piniginę. Pastarasis nebus tinkamas naujokams.

Kaip matote iš aukščiau išdėstytų dalykų, reikia daug apsvarstyti, ar pasirinkti internetinę platformą, skirtą pirkti Bitcoin. Tai gali būti daug laiko reikalaujantis procesas, kai atsižvelgiama į šimtus erdvėje veikiančių paslaugų teikėjų.

2 žingsnis: sugalvokite investicijų planą

turi planą, kaip nusipirkti bitkoinų

Prieš pereinant prie „Bitcoin“ pirkimo internete etapo, prasminga parengti investavimo planą. Tai užtikrins, kad turite aiškių tikslų, o ne investuojate užsimerkę.

Atsižvelgdami į tai, žemiau rasite daugybę metrikų, į kurias reikia atsižvelgti rengiant „Bitcoin“ investicijų planą.

Ilgalaikis arba trumpalaikis

Pirmiausia turite įvertinti, ar norite pirkti „Bitcoin“ kaip ilgalaikę investiciją, ar pasipelnyti iš trumpalaikių kainų pokyčių. Jei tai pirmoji, tai vadinama „pirkti ir palaikyti“ strategija.

Kitaip tariant, jūs pirksite „Bitcoin“ ir laikysite monetas daugelį mėnesių ar metų. Tai labiau tinka „vidutiniam“ investuotojui, nes jums bus mažiau rūpi trumpalaikis nepastovumas.

Vietoj to, jūs nusipirksite “Bitcoin” ir greičiausiai pamiršite apie tai, kol jis grynuos. Kita vertus, kai kurie žmonės meluoja norėdami nusipirkti Bitcoin, kad gautų naudos iš kriptovaliutos didesnio nei įprasta nepastovumo lygio.

Pavyzdžiui, neretai Bitcoin kaina per vieną prekybos dieną pakyla arba sumažėja 5-10%. Taigi, jei turite tam tikros trumpalaikės prekybos patirties, „Bitcoin“ gali būti puikus turtas.

Tikslinė Bitcoin kaina

Nors tai nėra privaloma, daugelis patyrusių investuotojų turės omenyje kainą. Pvz., Tarkime, kad jūs įsigijote „Bitcoin“, kai jo vertė buvo 8 000 USD. Iš viso investavote 10 000 USD ir norite padvigubinti savo pinigus. Taigi jūsų pelno tikslas yra 100% augimas.

Skaityti daugiau: „Bitcoin“ kainos prognozė: kiek ji bus verta 2021 m. Ir vėliau?

Kai kurie „Bitcoin“ investuotojai nesidomi 100% pelnu ir tai vertins kaip kuklų. Taip yra todėl, kad daugelis mano, kad Bitcoin ilgainiui taps pagrindiniu – kad ir kaip tai atrodytų.

Svarbu prisiminti, kad prieš dešimtmetį Bitcoin kaina buvo mažesnė nei 1 centas. Kai visų laikų aukštis siekia 20 000 USD, tai reiškia, kad „Bitcoin“ išaugo beveik 200 milijonų procentų, palyginti su pirmaisiais prekybos metais..

Apsvarstykite reguliarias investicijas

Veiksmingas laiko kriptovaliutų prekybos rinkos laikas yra labai sudėtingas. Priežastis yra ta, kad ši konkreti prekybos scena juda nenuspėjamai. Skirtingai nuo tradicinių akcijų rinkų, kurioms naudingi beveik 100 metų kintantys duomenys, „Bitcoin“ buvo paleista tik 2009 m.

Geriausias būdas nukreipti Bitcoin gali būti mažų, nereikšmingų investicijų atlikimas. Pavyzdžiui – ir kaip pažymėta anksčiau, reguliuojamas brokeris „eToro“ leidžia investuoti tik 25 USD už kiekvieną sandorį.

Tai reiškia, kad kiekvieno mėnesio pabaigoje galite lengvai investuoti šiek tiek. Be to, reguliarus „Bitcoin“ investavimas leis jums gauti naudos iš dolerio kainos vidurkinimo. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai pirksite daugiau „Bitcoin“, tai padarysite kita kaina.

Paprasčiau tariant, jei manote, kad „Bitcoin“ yra čia, kad liktų, tai leidžia jums įsigyti skaitmeninę valiutą su nuolaida, kai jos vertė mažėja..

Ar svarstėte pirkti Bitcoin?

3 žingsnis: Atidarykite „Bitcoin“ brokerio sąskaitą

Pasirinkę internetinį brokerį, iš kurio norite įsigyti „Bitcoin“, tai yra sąskaitos atidarymo atvejis. Tai veikia lygiai taip pat, kaip registruojantis pas akcijų brokerį, tiek, kiek jums reikės pateikti asmeninę informaciją.

Tai apima jūsų vardą, pavardę, tautybę, namų adresą, gimimo datą ir kontaktinius duomenis. Dabar, jei naudojate reguliuojamą brokerį, kad pirktumėte „Bitcoin“ – koks turėtumėte būti, turėsite viską, bet tikrai turėsite patvirtinti savo tapatybę.

Tai vadinama „Pažink savo klientą“ (KYC) procesu ir to reikalauja reguliavimo institucijos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įkelti vyriausybės išduoto asmens tapatybės dokumento (paso, vairuotojo pažymėjimo, nacionalinės tapatybės kortelės) kopiją ir adreso patvirtinimą (banko sąskaitos išrašą, sąskaitą už komunalines paslaugas ir kt.),

Bloga žinia ta, kad daugeliui „Bitcoin“ brokerių jūsų dokumentai patvirtinami per kelias dienas, nes jie remiasi tik rankinio patikrinimo grupėmis. Gera žinia ta, kad patinka naujojo amžiaus platformoms „eToro“ automatizuoti patvirtinimo procesą. Tai reiškia, kad daugeliu atvejų jūsų paskyra bus patvirtinta iškart.

4 žingsnis: Įneškite kai kuriuos fondus

Atidarę sąskaitą pas pasirinktą „Bitcoin“ brokerį, pats laikas pridėti lėšų. Ar tai sklandus procesas, galiausiai priklausys nuo palaikomų mokėjimo būdų tipų.

Pavyzdžiui, galite rinktis iš debeto kortelės, kreditinės kortelės, „Paypal“, „Neteller“ ir „Skrill“. Tai visi momentinio indėlio būdai, tai reiškia, kad galite įsigyti Bitcoin iš karto.

Deja, kai kurios žinomos platformos palaiko tik tradicinius banko pavedimus. Kaip pažymėta anksčiau, tai reiškia, kad reikės palaukti 2–3 darbo dienas, kol gausite lėšų. Iki to laiko jūs galbūt praleidote galimybę įsigyti „Bitcoin“ už palankią kainą!

Taip pat turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad daugumoje „Bitcoin“ platformų bus taikoma minimalaus indėlio politika. Panašiai kaip tarpininkavimo mokesčiai, tai gali labai skirtis. Tai sakant, turėtumėte tikėtis įnešti mažiausiai 50–200 USD, atsižvelgiant į pasirinktą platformą.

5 veiksmas: nustatykite prekybos pavedimą

pirkti bitociną, bitkoinų užsakymą

Nesvarbu, ar perkate „Bitcoin“, „blue-chip“ akcijas, ar bet kurią turto klasę – turėsite nustatyti tam tikrą prekybos tvarką. Paprasčiau tariant, tai leidžia brokeriui žinoti, ko norite pasiekti.

Nors konkretus užsakymo formos išdėstymas tarpininkams gali skirtis, paprastai turite užpildyti šiuos laukus:

Pirkite užsakymą

Kai kurios prekybos platformos leidžia spėlioti apie Bitcoin kainos kilimą aukštyn ir žemyn. Tokiu atveju jums bus pasiūlytas „pirkti“ ir „parduoti“ užsakymas.

Neketindami pasakyti akivaizdaus, jei norite įsigyti „Bitcoin“, nes manote, kad jo vertė padidės, turite pasirinkti „pirkimo užsakymą“.

Nustebtumėte, kiek naujokų daro šią klaidą, todėl būkite ypač budrūs.

Limitas arba rinkos pavedimas

Vadovaujantys „Bitcoin“ brokeriai, pvz., „EToro“, suteikia daugiau lankstumo renkantis pirkimo kainą. Juk Bitcoin vertė keisis kas sekundę, todėl prasminga investuoti už kuo palankesnę kainą.

Taigi, jei pasirinkote „limito“ užsakymą, tai leidžia pasirinkti kainą, kurią mokate už Bitcoin pirkimą. Tarkime, tarkime, kad šiuo metu „Bitcoin“ kaina yra 15 000 USD, tačiau jūs norite investuoti tik į kriptovaliutą ir toliau didėja ir pasiekia 16 000 USD.

Pateikdami limitinį užsakymą, jūsų „Bitcoin“ pirkimas bus įvykdytas tik tada, kai kaina pasieks 16 000 USD. Jei to nepadarys, jūsų užsakymas liks laukiantis, kol jo neatšauksite.

Tai pasakius, didžioji dauguma naujokų laikysis klasikinio „rinkos“ užsakymo. Paprasčiau tariant, tai atliks jūsų „Bitcoin“ pirkimą akimirksniu.

Kalbant apie tai, ką mokėsite, gausite kitą galimą kainą. Pvz., Jei „Bitcoin“ kaina yra 14 500 USD – tada tikriausiai užsakymas bus užpildytas keliais doleriais aukščiau arba žemiau šio skaičiaus.

Kuolas

Be abejo, jūs taip pat turite pranešti savo pasirinktam brokeriui, kiek Bitcoin norite įsigyti. Paprastai galite pasirinkti bet kurią jums patinkančią sumą, jei tik atitiksite nurodytą minimumą.

Vėlgi, „eToro“ tai tik 25 USD, tačiau kai kuriems brokeriams reikalinga gerokai didesnė investicijų suma.

Patvirtinti užsakymą

Galiausiai, kai patenkinsite savo limitą / rinkos pavedimą ir nurodytą akcijų dydį, turite patvirtinti užsakymą. Kai tai padarysite, „Bitcoin“ bus įtrauktas į jūsų pasirinktą brokerio portfelį.

6 žingsnis: „Bitcoin“ saugojimas

skaitmeninę piniginę, nusipirkite bitkoinų

„Bitcoin“ yra skaitmeninė valiuta, kurios nėra fizine forma, pavyzdžiui, svarų banknotais ar dolerio kupiūromis. Užtat Bitcoin gyvena decentralizuotoje knygoje, vadinamoje „blockchain“. Paprasčiau tariant, tai reiškia, kad „Bitcoin“ tinklas nepriklauso ir nėra kontroliuojamas vieno asmens ar subjekto.

Atsižvelgiant į tai, standartiniam Bitcoin saugojimo procesui reikalinga skaitmeninė piniginė. Tai galima atsisiųsti į darbalaukio įrenginį arba mobilųjį telefoną per programą. Taip pat yra internetinių piniginių, kurios leidžia jums pasiekti savo „Bitcoin“ per internetinę naršyklę.

Nors daugeliui „Bitcoin“ entuziastų patinka mintis atsiimti monetas į privačią piniginę – vėliau suteikiant 100% kontrolę savo lėšoms, tai tikrai netinka kam nors, neturint reikiamos patirties.

Štai kodėl mes manome, kad geriau pirkti Bitcoin iš reguliuojamo brokerio, kad jie saugotų jūsų investicijas. Pavyzdžiui, kai tu pirkti Bitcoin eToro, jums nereikės jaudintis siunčiant jai decentralizuotą skaitmeninę piniginę. Vietoj to, lėšos liks „eToro“, kol nuspręsite išsigryninti.

7 žingsnis: Parduokite savo „Bitcoin“

Šiame skyriuje pamatysime, kaip bus baigtas mūsų vadovas, kaip įsigyti Bitcoin 2021 m. Galų gale, jei norite pirkti Bitcoin internetu, tai greičiausiai dėl to, kad siekiate finansinės naudos.

Tai reiškia, kad pagrindinis tikslas yra parduoti „Bitcoin“ už daugiau, nei mokėjote iš pradžių. Kai galų gale ateis laikas, norėsite išsimokėti savo Bitcoin lengviausiu ir ekonomiškiausiu būdu.

Ar sugebėsite tai padaryti, priklausys nuo metodo, kurį pasirinkote pirkdami monetas. Pavyzdžiui, jei pirkote per patikimą brokerį, per kelias sekundes galite parduoti savo „Bitcoin“ grynaisiais.

Tiesą sakant, kadangi kriptovaliutą galima nusipirkti ir parduoti 24 valandas per parą „eToro“, kai tik spustelėsite mygtuką „Parduoti“, pinigai pasirodys jūsų „eToro“ sąskaitoje. Tada pinigus galite atsiimti tiesiai į savo debeto / kredito kortelę, el. Piniginę ar banko sąskaitą.

Jei vis dėlto nusprendėte įsigyti „Bitcoin“ ir tada jį nusinešti į privačią piniginę, pinigų išgryninimo procesas yra daug sudėtingesnis. Pirmiausia turite pervesti lėšas iš savo asmeninės piniginės į pasirinktos kriptovaliutos keityklos piniginę.

Tada turėsite iškeisti „Bitcoin“ į tikrą valiutą, pvz., USD arba EUR. Tai, žinoma, bus mokama. Po to turėsite atlikti banko pavedimą.

Kiti būdai pirkti Bitcoin 2021 m

Ieškote konkretaus būdo įsigyti „Bitcoin“ 2021 m., Kurio iki galo neaprašėme šiame vadove? Jei taip, patikrinkite toliau išvardytas parinktis, kurias taip pat turite.

Pirkite „Bitcoin“ debeto kortelę

Daugelis pirmokų dažnai ieškos pirkti „Bitcoin“ su debeto kortele. Taip yra todėl, kad debeto kortelės yra tai, ką turime dauguma iš mūsų – ir operacijos paprastai apdorojamos iškart.

Be to, kai reikia išpirkti savo „Bitcoin“, dauguma platformų leidžia nusiųsti lėšas atgal į tą pačią debeto kortelę. „eToro“, pavyzdžiui, leidžia jums pervesti lėšas debeto kortele spustelėjus mygtuką.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įvesti savo kortelės duomenis ir sumokėti minimalų 200 USD užstatą, ir viskas gerai. Palaikomi debeto kortelių tipai yra „Visa“, „Visa Electron“, „MasterCard“ ir „Maestro“.

Pirkite „Bitcoin“ kreditinę kortelę

Jei norite įsigyti „Bitcoin“ su kreditine kortele, tai įmanoma. Tačiau turėtume aiškiai pasakyti, kad jūsų kredito kortelės išdavėjas už pirkinį gali imti „avanso grynaisiais“ mokestį.

Tai ne visada būna, bet jei taip yra, tai paprastai sudaro 3% pirkimo sumos. Palūkanos už išankstinius mokėjimus grynaisiais prasideda iškart, todėl turėkite tai omenyje.

Nepaisant to, „eToro“ dar kartą leidžia jums pervesti lėšas kreditine kortele. Operacija apdorojama nedelsiant ir galite atsiimti savo pinigus į tą pačią kortelę, kai reikia gryninti savo Bitcoin.

Pirkite „Bitcoin Paypal“

„Paypal“ yra dar viena galimybė, kuria galite naudotis, kai reikia pirkti „Bitcoin“ internetu.

Tiesą sakant, jei sugebėsite rasti platformą, palaikančią šią populiarią el. Piniginę, jums bus naudinga tiesioginė operacija.

Išmokos paprastai apdorojamos greičiau nei debeto / kreditinės kortelės. „eToro“ siūlo platų el. piniginių pasirinkimą, įskaitant „Paypal“. Jis taip pat palaiko „Skrill“ ir „Neteller“.

Bitcoin bankomatas

Taip pat turėtume nurodyti Bitcoin bankomatus. Paprasčiau tariant, tai yra visame pasaulyje išsibarstę fiziniai bankomatai, leidžiantys įsidėti kietus grynuosius pinigus. Savo ruožtu jūs gaunate lygiavertę Bitcoin sumą – mažiau mokesčių.

Viena vertus, tai yra puiki galimybė tiems iš jūsų, kurie nori išvengti „Bitcoin“ pirkimo internetu ir verčiau renkasi neinternetinę patirtį. Tačiau „Bitcoin“ bankomatai, nors ir patogūs, tačiau turi keletą trūkumų.

Pavyzdžiui, mokesčiai jums dažnai kainuos daugiau nei 10%, o tai yra didžiulė. Jūs taip pat turite būti patogus naudotis privačiomis „Bitcxoib“ piniginėmis, nes perkant lėšas reikės pervesti.

Tai galima padaryti nuskenavus QR kodą savo mobiliojoje piniginėje. Arba atlikdami rankinį pervedimą iš privačių raktų, rodomų kvite, kurį atspausdina Bitcoin bankomatas.

Kaip nusipirkti „Bitcoin 2021“ – nuosprendis

perkant bitkoiną

Apibendrinant, šiame vadove buvo pristatyta daugybė dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant „Bitcoin“ internetu. Kaip mes padarėme išvadą, paprasčiausias ir ekonomiškiausias būdas yra pasitelkti brokerį.

Pavyzdžiui, mūsų geriausiai įvertinta platforma „eToro“ – kurį reguliuoja keturios patikimos įstaigos, leidžia akimirksniu nusipirkti „Bitcoin“ su debeto / kreditine kortele ar el. pinigine.

Geriausias dalykas, susijęs su „eToro“, yra tai, kad jis neima jokių komisinių – taigi, „Bitcoin“ galite įsigyti 100% nemokamoje aplinkoje!

Ir, žinoma, kadangi nėra reikalavimo atsiimti savo „Bitcoin“ į asmeninę piniginę, norint išpirkti investiciją užtruks kelias sekundes.

Visas aukščiau aprašytas Bitcoin pirkimo procesas užtruko mažiau nei 5 minutes. Sukurkite sąskaitą, patikrinkite savo mobiliojo telefono numerį, pridėkite mokėjimo metodą, nusipirkite „Bitcoin“ ir patikrinkite savo skaitmeninę „Bitcoin“ piniginę.

„eToro“ – Pirkite „Bitcoin“ su 0% komisiniu

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

DUK

Kaip lengva įsigyti Bitcoin?

Dabar yra labai lengva įsigyti „Bitcoin“, bet tai galiausiai priklausys nuo jūsų pasirinktos internetinės platformos.

Pvz., Norėsite pasirinkti tarpininką, kuris priims momentinius mokėjimo metodus, pvz., Debeto / kredito kortelę ar el. Piniginę. Tai darydami, galite nusipirkti „Bitcoin“ patogiai namuose vos keliais paspaudimais.

Koks yra saugiausias būdas įsigyti Bitcoin?

Saugiausias būdas įsigyti „Bitcoin“ yra naudoti visiškai reguliuojamą internetinį brokerį. Tai turėtų apimti patikimą licencijavimo įstaigą, pvz., FCA (JK), ASIC (Australija) arba SEC (JAV).

Ar galiu nusipirkti 100 USD Bitcoin?

Jūs tikrai galite. Tiesą sakant, naudojasi reguliuojamu tarpininku „eToro“ – galite nusipirkti vos už 25 USD Bitcoin!

Ar galite prarasti pinigus už Bitcoin?

Nesvarbu, ar tai yra akcijos, obligacijos, ETF ar Bitcoin – visas finansinis turtas gali sukelti nuostolių. Galų gale, Bitcoin vertė atviroje rinkoje augs ir kris. Galų gale, jei jūs parduodate savo Bitcoin už mažiau nei sumokėjote, jūs prarasite pinigus.

Ko daugiausiai verta Bitcoin?

„Bitcoin“ paskutinį kartą pasiekė aukščiausią rekordą 2021 m., Kur pasiekė 58 000 USD kainą.

Jei naudojote šią „Bitcoin“ įsigijimo pamoką ir manote, kad tai naudinga, pasidalykite ja.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me