Kas yra „Binance“ moneta ir ar „Binance“ moneta yra gera investicija?

Ar verta investuoti į Binance Monetas (BNB) 2021 m?

Kas yra „Binance“ moneta & Ar „Binance“ moneta yra gera investicija? | Įvadas

Kas yra „Binance“ moneta?

Kaip veikia „Binance“ moneta?

Ar verta investuoti į BNB 2021 m?

Kaip gerai pasirodė „Binance“ moneta?

Binansinė moneta vis dar turi didelį potencialą augti

Ar turėčiau investuoti į BNB?

Kaip galiu investuoti į BNB?

Kur galėčiau prekiauti Binance moneta?

Kas yra „Binance“ moneta & Ar „Binance“ moneta yra gera investicija? | Pagrindiniai klausimai

DUK

Kas yra „Binance“ moneta & Ar „Binance“ moneta yra gera investicija? | Įvadas

„Binance Moneta“ (BNB) atkreipė jūsų dėmesį? Norite sužinoti, kas yra „Binance“ moneta? Įdomu, ar „Binance Moneta“ yra gera investicija? Nesijaudink! Mes, „Trading Education“, esame čia, norėdami padėti jums sėkmingai prekiauti kriptovaliutomis.

Šiame straipsnyje mes apžvelgsime, kas iš tikrųjų yra „Binance Coin“, „Binance Coin“ investavimo ypatybės, kaip veikia BNB, taip pat kaip jūs galite gauti pelno iš prekybos ar naudodamiesi BNB.

Jei norite greitai ir lengvai investuoti į BNB, patikrinkite „eToro“ birža!

Kas yra „Binance“ moneta?

„Binance Coin“ (BNB) yra labai populiari kriptovaliuta sukūrė gerai žinoma „Binance“ birža. BNB žetonai gali būti naudojami mokėti mokesčius biržoje ir prekiauti kriptomis.

Nepamirškime, kad „Binance“ yra iki šiol didžiausia kriptovaliutų birža pasaulyje, sukūrė Changpengas Zhao. Jie taip pat siūlo daugiausiai šifravimo šifravimo poroms ir jų dienos prekybos apimtis siekia 1,5 mlrd. USD.

BNB istorija yra daugiau nei įdomi. Binanso moneta buvo pirmą kartą viešai paskelbta 2017 m. liepos 25 d ir turi BNB žymos simbolis. Įdomu tai, kad BNB buvo paleista „Ethereum“ blokų grandinėje kaip ERC-20 žetonas.

Pirmajame „Binance Coin“ pradiniame monetų aukcione (ICO) jie per tris savaites surinko 15 mln. Nuo tada BNB perėjo nuo „Ethereum“ blokų prie savo „Binance“ blokų.

Taip pat turėtume pažymėti, kad „Binance Coin“ viršutinė riba yra 200 milijonų. Tai reiškia, kad galiausiai „Binance Coin“ pralenks Bitcoin pagal apimtį, o tai palengvins prekybą.

Rašymo metu apyvarta yra 144 406 561, o rinkos kapitalizacija – 51,08 mlrd. USD, teigia „CoinMarketCap“ – tai yra 9-oji pagal dydį kriptovaliuta..

Kodėl BNB kaina išaugo 300% 2021 m?

Kodėl per pirmuosius du 2021 m. Mėnesius BNB įgijo tiek daug vertės? Vien todėl, kad „Binance“ yra viena populiariausių kriptografinių biržų pasaulyje. Kadangi kriptografinės prekybos apimtys apskritai padidėjo, „Binance“ sugebėjo užsidirbti pinigų. daug pinigų iš šio veiksmo.

Kripto ekspertai mano, kad „Binance Coin“ vertė gali ir toliau didėti, galbūt viršydama Bitcoin kainą. Tačiau „Binance Moneta“ nėra skirta pakeisti „Bitcoin“ kaip pasaulinės skaitmeninės valiutos lyderį. BNB greičiausiai bus vienas didžiausių laimėtojų 2021 m., Ypač jei kriptografijos rinka ir toliau augs.

Skaitykite daugiau: Kiek BNB bus verta 2021 m. Ir vėliau?

„Binance“ moneta: 2021 m. Svarbiausias naudingumo ženklas?

Nors daugelis mano, kad „Binance Coin“ yra gera investicija ir viena saugiausių kriptovaliutų (daugiausia dėl santykinio stabilumo), niekas to tikrai negali pasakyti. Taigi jūs patys nuspręsite, ar verta investuoti į BNB 2021 m.

Beje, BNB yra vienas iš 2021 m. Naudingiausių žetonų. Jis pirmiausia naudojamas mokėti mokesčius už „Binance“ kriptovaliutos biržą., su mokesčiais, sumokėtais „Binance Coin“ biržoje, gaunant nuolaidą.

Įdomu tai, kad įvairūs keitimo mokesčių tipai, kuriuos galima sumokėti BNB, apima sandorių mokesčius, balsavimo mokesčius už naujus žetonus, komisinius mokesčius ir mokesčius už naujų priemonių paleidimą..

Bene patraukliausias investavimo į BNB aspektas yra tai, kad prekybininkai, kurie „Binance“ biržoje daro sandorius su „Binance Coin“, gauna 25% nuolaida. 2017 metais ši nuolaida buvo dar didesnė, 50 proc..

Turime sutikti, kad šis požiūris yra labai protingas būdas išlaikyti prekiautojus tam tikra prasme, „Binance Moneta“ yra tarsi nuolaidų kuponas.

Tačiau verta susimąstyti, kiek laiko ši nuolaida bus toliau siūloma. Ateityje jis gali ir toliau mažėti arba net sustoti.

Tiesą sakant, pagal jų Baltas popierius, 2019 m „Binance“ vėl turėjo perpus sumažinti šią nuolaidą iki 12,5%, tačiau iki šiol to neįvyko.

Manoma, kad „Binance“ nesumažino 25% nuolaidos, nes jie nori išlikti populiarūs ir sąžiningi su savo prekybininkais. Tačiau kol kas į tai reikia atkreipti dėmesį ateityje.

Taip pat verta paminėti, kad jų baltojoje knygoje taip pat nurodoma, kad ketvirtaisiais metais, kurie būtų 2021 m, nuolaida bus dar sumažinta iki 6,75%.

Tokiu atveju susidomėjimas „Binance Coin“ gali nebebūti – nebent „Binance“ kūrėjai pasiūlys kitą priežastį prekiauti ar laikyti BNB.

Ar „Binance“ moneta yra geriausia?

Kalbėdami apie BNB kaip naudingumo žetoną, taip pat turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurie ekspertai pakomentavo tai, kaip „Binance Coin“ turi bene vieną geriausių vartotojų atvejų kriptovaliutų pasaulyje..

Lyginant su kitomis monetomis, yra reali priežastis naudoti BNB; tai gali skatinti ir aplinkinę bendruomenę. Nepamirškime to „Binance Coin“ vertę remia birža, turinti viešą adresą.

Daugeliui kriptovaliutų to trūksta. Tiesą sakant, daugelis žada, kad laikui bėgant padarys viską arba žmonės galės naudotis išmaniomis sutartimis. Retai jie siūlo apčiuopiamų funkcijų, kurias gali naudoti ir šiandien. Dėl šios priežasties naudingos monetos gali tapti tikrai populiarios.

Kaip paminėta aukščiau, BNB turi kelis naudojimo atvejus, įskaitant palengvinti sandorius, mokėti už operacijų mokesčius biržoje, mokėjimus, mokėti už svetingumo paslaugas ir pan..

Kaip veikia „Binance“ moneta?

„binance“ moneta priešais nešiojamąjį kompiuterį su diagrama

Žiūrint iš techninės pusės, „Binance Coin“ nėra nieko ypatingo. Be to, yra keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti apie „Binance Coin“.

Kaip minėta anksčiau, BNB buvo sukurtas „Ethereum“ blokų grandinėje, tačiau persikėlė į savo „Blockchain Binance Chain“.

Įdomu tai, kad šis „blockchain“ naudoja „Tendermint“ bizantiškiems ir kaltėms atspariems sutarimo mechanizmams ir turi tris skirtingus mazgų tipus:

  1. Tikrintojo mazgai, patvirtinantys operacijas
  2. Liudytojų mazgai, stebintys procesą ir transliuojantys sandorius
  3. Organizacijoms priklausantys greitintuvo mazgai, kurie pagreitina procesą

Atkreipkite dėmesį, kad mokesčiai paskirstomi visiems tvirtintojams.

Kaip buvo BNB pastatytas ant „Ethereum“ blokų grandinės, galima manyti, kad didžioji dalis už jos esančių technologijų yra labai panašios. „Binance“ perėjus prie savo „blockchain“, gali būti reikšmingesnių skirtumų.

Vienas pagrindinių skirtumų nuo „Ethereum“ yra tas „Binance Moneta“ negali būti palaikoma protingos sutartys, nors BNB „Binance“ blokų grandinėje galima naudoti kaip „dujas“, o tai yra panašumas.

Taip pat reikėtų paminėti, kad „Binance Coin“ tinklas yra centralizuotas, kuris visada bus nepatenkintas kai kuriems kriptovaliutų entuziastams. Paprasčiausiai todėl, kad decentralizavimas yra vienas pagrindinių kriptovaliutų pranašumų prieš „fiat“ pinigus!

Beje, palyginti su kitomis centralizuotomis monetomis, „Binance Coin“ turi daug geresnį įvaizdį. Birža turi daug finansinės paramos, o tai gali sustiprinti BNB naudojimą.

Kai kurie BNB pranašumai yra greitos operacijos, vientisa patirtis ir didelis saugumas.

Kalbėdami apie saugumą, turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad kadangi BNB dažniausiai naudojama visoje „Binance“ ekosistemoje, reikės patvirtintos sąskaitos. Todėl BNB, palyginti su tokiomis privatumo monetomis kaip „Monero“, riboja anonimiškumą ir palieka skaitmeninį pėdsaką.

Ar svarstėte galimybę pirkti BNB?

Monetų deginimas

Kalbant apie techninius dalykus, galbūt monetų deginimas yra pats svarbiausias „Binance Monetų“ aspektas.

Dėl dirbtinio kriptovaliutų trūkumo BNB pardavėjai rado būdą užtikrinti, kad turto vertė nuolat augtų: BNB žetonai pašalinami per procesą, vadinamą deginimu.

Kitaip tariant, „Binance“ sunaikina monetas tuo, ką jos vadina „deginimu“. Tai minima „Binance“ baltojoje knygoje.

Deginimas yra priešinga kaldinimui. Kas ketvirtį (3 mėnesius) „Binance“ planuoja sunaikinti „Binance“ monetą pagal prekybos Binance prekybos platformoje apimtį.

Visos operacijos bus užregistruotos „Binance“ blokų grandinėje. „Binance“ šį įrašymą atlieka naudodama išmaniąją sutartį. Neįmanoma grąžinti monetų, kai jos bus sunaikintos.

Jie planuoja galiausiai sunaikinti 100 milijonų monetų, o tai liks 100 milijonų kai bus pasiekta 200 milijonų riba. Kai liks 100 milijonų, jie sustos.

Kad Binance atliktų nudegimą, jie turi panaudoti 20% savo pelno BNB atpirkti.

Komanda už nugaros „Binance“ priklauso maždaug 40% visos pasiūlos, o „Binance“ komanda apdovanojama už darbą.

Įdomu tai, kad maždaug 9 iš 10 „Binance“ darbuotojų gauna dalį savo atlyginimo BNB.

Tai lemia tai, kad pasiūla ištuštėja, o ne išpučia. Pasikeitus pasiūlos ir paklausos kreivei, laikui bėgant monetos kaina gali pakilti.

Tai panašu į akcijas, kai įmonės atpirko savo akcijas iš pradinių investuotojų. Tai tolygu išmokėti dividendams.

Galite sužinoti daugiau apie „Binance“ įrašymo procesą ir apie tai, kada šie nudegimai įvyko „Binance“ svetainė.

Žinodamas, kada vyks monetos deginimas, prekybininkai gali žinoti, kada parduoti monetą, nes sumažinus monetų skaičių padidės BNB vertė, suteikdamas jiems pelną.

Ar verta investuoti į BNB 2021 m?

Turint didesnę nei 51,08 mlrd. USD ribą ir įvairių pranašumų, investuoti į BNB 2021 m. Tikrai verta.

Nepamirškime, kad BNB yra vienas iš geriausių naudingumo žetonų ir turi daugybę pranašumų, palyginti su kitomis skaitmeninėmis monetomis.

Kartu prisimink tai BNB yra turtas, turintis didelę riziką ir aukštą atlygio investicijų santykį.

Taigi, jei nuspręsite investuoti į BNB, visada atlikite tyrimus ir elkitės atsargiai.

Binansinė moneta nėra labai nepastovi

Jei nuspręsite rizikuoti ir investuoti į BNB, nepamirškite to, kaip minėta anksčiau, „Binance Moneta“ yra gana saugi moneta. Jis neturi nepastovumo, kurį turi kitos kriptovaliutos.

Tačiau, „Binance Moneta“ techniškai nėra stabilus moneta, nors jis yra gana stabilus. „Binance Monetą“ būtų galima tiksliau vadinti a naudingumo žetonas.

Dėl to gali būti sunkiau rasti pagrindinius įėjimo ir išėjimo taškus bei pasipelnyti iš nepastovumo.

Tačiau vis tiek gali būti naudinga laikyti BNB kaip prekybininką kaip kur nors, kad būtų galima įvertinti savo vertę, kai mažėja kriptografijos rinka.

Verta paminėti, kad prekybininkai gana dažnai išgrynina savo kriptografiją, kai baigia prekybą arba kai rinka yra per nestabili. Vis dėlto „fiat“ pinigų grąžinimo problema yra ta, kad tai gali brangiai kainuoti ir užtrukti. Naudodamiesi „Binance Coin“, prekybininkai gali laikinai ten laikyti savo lėšas, kol vėl bus saugu prekiauti.

Jei norite atlikti ilgą prekybą su „Binance Coin“, „Binance“ birža turi klestėti, kad galėtumėte gauti pelno. Jei ne, tai gali neigiamai paveikti valiutą.

Geriausia, jei norite, kad BNB išliktų stabilus ir nejudėtų per daug, jei norite jį naudoti kaip nuolaidą „Binance“ biržoje arba kaip stabilią vietą kriptografijai laikyti nepastoviais laikais..

Kaip gerai pasirodė „Binance“ moneta?

binance monetų diagrama

„Binance Coin“ nuo pat atidarymo pasirodė labai gerai: pradžioje daugiausiai buvo lėta, tačiau vėliau – 2019–2020 m.

Po nuviliančios 2018 m, „Binance Moneta“ vasario pabaigoje pabrango 15% 2020 m.

Į 2020 m. Vasario mėn. „Binance Moneta“ pabrango 57 proc. ir toliau kilo kovo mėn., kur jis padidėjo 55 proc.. Tai tikrai labai dideli judesiai!

Iki 2020 m. Antrojo ketvirčio kainos buvo statiškesnės – smuko kainos ir smarkiai kilo.

Balandžio mėnesį „Binance Coin“ svyravo tam tikrą laikotarpį, tačiau 17-tą dieną kaina vėl pakilo ir toliau didėjo. mėnesį baigė 25% daugiau.

2021 m. Vasario mėn. BNB kaina padidėjo 200% ir pasiekė rekordinę aukštą – 336 USD už monetą..

Kol kas atrodo, kad „Binance Coin“ gali tęsti šią tendenciją. Žinoma, niekas to negali garantuoti, o kai kurie tiki gali įvykti pagrindinė kainos korekcija.

Įvykiai, turėję įtakos „Binance Coin“ kainai

„Kas tada paveikė BNB kainas?“, Galite paklausti. Paprastai tariant, kai dauguma kriptovaliutų mažėja, „Binance Moneta“ kyla, nors tai yra tiesiog apibendrinimas ir ne visada nutiks.

Primename, kad 2019 m. Gegužės mėn Binansų birža tapo didelio masto saugumo pažeidimo auka ir prarasta 40 milijonų dolerių Bitcoin.

Natūralu manyti, kad įsilaužimas turėjo neigiamos įtakos „Binance“ monetai, tačiau iš tikrųjų tai turėjo mažai įtakos.

„Binance“ teigė, kad visos vartotojų lėšos bus grąžintos; tačiau tai kelia abejonių; kiek saugi yra „Binance“ birža ir kokia saugi „Binance“ moneta vagystei?

Na, atrodo, kad „Binance“ biržos rezultatai yra tiesiog per geri, kad būtų paveikti neigiamos spaudos, pavyzdžiui, įsilaužimo.

Iš tiesų, 2020 m. birželio mėn. „Binance“ prekybos apimtis viršijo 60 mlrd. USD.

Tačiau ne visos „Binance Coin“ naujienos yra rožinės. Yra kūrinių pokyčių, kurie greičiausiai neigiamai paveiks monetą.

Pateikiant pavyzdį, daugiau nei 15% svetainės srauto yra iš JAV, kur kas daugiau nei bet kuri kita tauta. JAV srautas yra keturis kartus didesnis nei antroje vietoje, Indijoje.

Beje, „Binance“ tariamai kuria naują JAV reguliavimo reikalavimus atitinkančią platformą JAV prekybininkams. Tačiau šiuo metu niekas nežino, kaip tai atrodys ir ar tai bus susijusi su „Binance“ moneta, ar ne.

Visai gali būti, kad dėl JAV įstatymų, kai bus paleista nauja JAV „Binance“ biržos versija, BNB gali nebūti prekyboje, nes jis bus vertinamas kaip vertybinis popierius.

Be to, jei yra naujienų apie „Binance“ biržą ar „Changpeng Zhao“, tai gali turėti įtakos „Binance“ monetos vertei.

Atkreipkite dėmesį, kad Changpeng Zhao yra labai įtakingas kriptovaliutų pasaulyje. Prieš „Binance“ dirbo ir Zhao „OKCoin“. Tačiau po „Binance ICO“ jis atsisakė monetos kontrolės naujam generaliniam direktoriui.

Binansinė moneta vis dar turi didelį potencialą augti

Kai kriptovaliutų rinka ir toliau vystosi, pirmaujančios kriptografinės biržos, tokios kaip „Binance“, gali augti. Jei, kaip skelbta, per ateinančius metus instituciniai investuotojai ir dideli bankai pateks į kriptovaliutų rinką, šis įėjimas sukeltų didesnę paklausą „Binance Coin“ pirkimo pusėje.

Papildomas faktorius yra tas, kad „Binance“ pažadėjo panaudoti apie 20% pelno, kad atpirktų „Binance“ monetą apie 50% vienetų.. Tai taip pat turėtų suteikti kainoms didelį impulsą ateityje, jei „Binance“ įvykdys savo pažadą!

Galų gale nepamirškime, kad skaitmeninės valiutos dažniausiai seka bulių ir lokių ciklus, todėl visada reikia stebėti techninius rodiklius, pagrindus, šifravimo naujienas ir rinkos nuotaikas.

Kiek bus verta BNB?

Nors niekas negali tiksliai numatyti kainų, galbūt norėsite žinoti, kiek BNB bus verta 2021 m.

Turint stiprią šalininkų bendruomenę ir teigiamą rinkos įvaizdį, BNB gali pakilti.

Pavyzdžiui, „Wallet Investor“ tvirtina, kad 2021 metais BNB išaugs 77,31%.

„Gov Capital“ prognozuojama kaina iki 2021 m. Bus 727,53 USD, o tai reiškia, kad jei dabar investuosite 100 USD, jie 2021 m. gruodžio mėn. gaus 141,34 USD.

„Digital Coin Price“ taip pat prognozuoja, kad 2022 metais BNB pasieks naujas aukštumas ir pasieks daugiau nei 600 USD už monetą.

Ar turėčiau investuoti į BNB?

Atsižvelgdamas į savo teigiamą ateitį ir pranašumus prieš kitas kriptovaliutas, BNB siūlo keletą puikių galimybių investuotojams.

Bet vien todėl, kad galite, tai nereiškia, kad turėtumėte investuoti į „Binance Coin“. Atminkite, kad nėra 100% pelningos investicijos.

Prieš atidarydami sąskaitą ir investuodami į bet kurį turtą, turėtumėte apsvarstyti jos rizikos ir grąžos kompromisą ir nuspręsti dėl sėkmingos rizikos valdymo strategijos..

Kaip galiu investuoti į BNB?

Jei nuspręsite investuoti į BNB, rasti vietą, kur įsigyti „Binance Coin“, yra lengva.

Trumpalaikiu ar ilgalaikiu investavimu į BNB yra įvairių būdų, su kriptovaliutų mainų platformomis, tokiomis kaip „eToro“ yra saugiausia vieta investuoti į kriptografiją.

Natūralu, kad „Binance Coin“ prekybininkai pirks BNB kaip investavimo galimybę, jei manys, kad kaina gali padidėti nuo dabartinio valiutos kurso.

Kur galėčiau prekiauti Binance moneta?

Dabar jūs žinote daugiau apie „Binance Coin“ ir visus „Binance Coin“ investavimo aspektus. Taigi, jei svarstote galimybę prekiauti „Binance“ moneta, mes „Trading Education“ rekomenduojame naudoti reguliuojamas biržas, tokias kaip „eToro“.

„eToro“ – geriausias brokeris pirkti „Binance“ monetas BNB

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

Išmokite prekiauti Binance moneta su „eToro“

Norite skilti giliau į „Binance Coin“ pasaulį ir sužinoti, kaip prekiauti kriptovaliutomis? Tada užsiregistruokite „eToro“.

Nesvarbu, ar esate patyręs kripto investuotojas, ar žengiate pirmuosius žingsnius į šį sektorių, „Binance Coin“ gali būti stiprus jūsų investicijų portfelis. BNB investuotojai taip pat gali sudaryti diversifikuotą portfelį su populiariausiomis monetomis.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums išsiaiškinti šią pagrindinę kripto monetą. Jei jaučiate įkvėpimą pradėti investuoti BNB, arba šis straipsnis suteikė papildomos informacijos apie jūsų turimas investavimo žinias, jums gali būti malonu tai žinoti „eToro“ suteikia galimybę investuoti į kriptografinį turtą ir CFD iki 90+ kriptovaliutos.

Kas yra „Binance“ moneta & Ar „Binance“ moneta yra gera investicija | Pagrindiniai klausimai

  • „Binance Coin“ yra viena iš geriausių naudingumo žetonų, sukurtų gerai žinomos „Binance Exchange“.
  • „Binance“ moneta iš pradžių buvo sukurta „Ethereum“ blokų grandinėje, tačiau vėliau perkelta į savo „Binance Chain“ grandinę.
  • BNB moneta yra „Binance Coin“ simbolis.
  • BNB žetonai reguliariai sunaikinami arba sudeginami, siekiant užtikrinti, kad BNB vertė nuolat augtų.
  • BNB stebėjo įspūdingą augimą ir, remiantis kai kuriomis kainų prognozėmis, jis turi nepaprastą ateities potencialą.
  • Jei nuspręsite investuoti į BNB, mes, „Trading Education“, galime padėti jums jūsų kelionėje ir padėti užsiregistruoti pas patikimą brokerį, pvz., „EToro“.

Ar investuotumėte į BNB 2021 m?

Jei tau patiko skaityti "Kas yra „Binance“ moneta ir ar „Binance“ moneta yra gera investicija? Ar verta investuoti į Binance Monetas (BNB) 2021 m?" prašau pasidalinti ja su visais kitais, kurie, jūsų manymu, taip pat gali dominti.

DUK

Ar „Binance“ yra gerbiamas?

Taip, „Binance“ yra viena iš labiausiai žinomų ir sparčiai augančių kriptografinių biržų. Sukurta 2017 m., „Binance“ išaugo į kriptografijos milžiną, kuris siūlo daugiau nei šimtą kriptovaliutų pirkti ir prekiauti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me