Kas yra „Bitcoin“? Pradedančiųjų populiariausios pasaulyje kriptovaliutos vadovas ir patarimai, kaip investuoti į BTC

„Bitcoin“ tema per pastaruosius kelis mėnesius išpopuliarino pokalbius. Visų pirma, 2020 m. Pabaigoje buvo pavaizduoti „Bitcoin“ kalneliai, kai jo kaina ėmė kilti link naujų rekordų.

Prieš porą mėnesių prieš per didelį kritimą, 300% kainų augimas 2020 m. Pradėjo naują pokalbį apie kriptovaliutas, iškeldamas „Bitcoin“ priešakyje, kas bus ateityje prekybos biržose..

Kadangi tai sulaukia daug investuotojų dėmesio, šis impulsas atveria puikias galimybes įgyti išsamaus supratimo apie Bitcoin pagrindus, pavyzdžiui, kaip jis prasidėjo, kur jis yra dabar ir kur jis gali nukreipti. Didžioji dalis Bitcoin istorijos yra lengvai suprantama ir puikiai tinka naujokams kriptografijos pasaulyje ir norintiems susipažinti su jaudinančiu kriptografinės prekybos pasauliu..

Kas yra Bitcoin?

„Bitcoin“ yra „blockchain“ forma, išrasta 2008 m., Automatinė piniginės vertės forma, patvirtinanti kriptografines operacijas. Kriptografija iš esmės reiškia informacijos kodavimą ir dekodavimą bei blokų grandinės funkcijų pagrindo suteikimą.

„Blockchain“: „Bitcoin“ funkcija slypi už atviro kodo technologijos, vadinamos „blockchain“, kuri kuria decentralizuotą viešąją knygą. Sandoriai veikia kaip „blokai“, kurie prisitvirtina prie technologijos ir sudaro „grandines“. Grandinės kuria nuolatinius įrašus ir nemodifikuoja.

Asmeniniai ir viešieji raktai: Norint patvirtinti operacijas ir pateikti mokėjimų įrodymus, viešieji ir privatieji raktai savininkams išduodami ir naudojami per bitcoin piniginę (kurie aptariami toliau)..

„Bitcoin“ buvo vienas iš pradinių šių dienų kriptovaliutų pavyzdžių ir dažnai naudojamas kaip pagrindinė iliustracija apibūdinant „blockchain“. Dabar „Bitcoin“, sutrumpintas žymėjimo simboliu, BTC, gali būti naudojamas perkant internetu, tačiau populiarėja, kai praturtėjo prekiaudamas kriptovaliuta..

„Blockchain“ įrašo kriptovaliutų, tokių kaip „Bitcoin“, atliktas operacijas, kur jis veikia kaip archyvas, kuriame po operacijos įvykdyti pakeitimų atlikti negalima. Sandorių sutvirtinimas vyksta per mechanizmą, žinomą kaip darbo įrodymą, kai kalnakasiai ar kompiuterinės techninės įrangos ekspertai sugeba matematiškai numatyti kito blokų grandinėje esančio bitkoino bloką, kaip aprašyta Jimmy Song, pedagogas ir bitkoino žinovas.

Kalnakasiai: Asmenys, turintys P2P platformų kompiuterinės techninės įrangos patirties, tikrinančios operacijas per greitaeigius kompiuterius ir dažnai gaunančios kompensacijas Bitcoin.

Vienas iš geriausių „Bitcoin“ dalykų ir viena iš populiarumo priežasčių yra tai, kad trūksta centrinės valdžios ar pinigų institucijos, tokios kaip bankas, reguliavimo dalyvavimo prasme..

Simonas Petersas, rinkos analitikas „eToro“, apibūdina „Bitcoin“ kaip galimybę laisvai pervesti lėšas be centrinės valdžios ar tarpininko apribojimų dėl „atvirojo kodo ir decentralizuotos technologijos“. Tai neleidžia jokio išorinio reguliavimo institucijų, dažnai kontroliuojančių fiskalinę ir pinigų politiką, pavyzdžiui, bankų ar vyriausybių, poveikio ir suteikia laisvą lėšų judėjimą tarp šalių.

Kur prasidėjo „Bitcoin All“?

Unikalus šios decentralizuotos grynųjų pinigų formos būdas sumažinti centrinių valdžios institucijų ir paprastų tarpininkų poreikį pirmiausia yra tai, kas paskatino „Bitcoin“ pradžią. Vartotojams buvo leidžiama siųsti ir gauti informaciją naudojantis programine įranga valdomomis technologijomis be jokios išorinės įtakos. Iš pradžių 2008 m Baltas popierius sekdamas Satoshi Nakamoto idėjomis. Baltasis popierius, dabar bitcoin.org, sudarytų bitkoino pagrindą.

Jis vis dar nežino, ar tai buvo vienas asmuo ar asmenų grupė, sukūrusi pradinę technologiją, daugiausia įveikdama dvigubo išlaidų problemą, kylančią dėl daugelio kitų bandymų kurti skaitmeninius pinigus. Sprendimas, kurį Nakamoto sugalvojo dvigubai išlaidauti, buvo įgyvendinti laiko žymimą, nekintamą sandorių knygą, vedančią mus į „blockchain“.

Taigi „Blockchain“ paverčia kiekvieną „Bitcoin“ atsekamu ir išskirtiniu, o vartotojams viešai matant „blockchain“ yra lengva atsekti bet kurį atskirą „Bitcoin“ ir vargu ar įmanoma koreguoti kurią nors knygos dalį.

Kadangi bitkoinų neišleidžia ir nepalaiko jokios vyriausybinės įstaigos ar bankai, žadama mažesnių operacijų mokesčių nei tradiciniai internetiniai mokėjimo metodai. Tai pritraukė investuotojus per trumpą ir ilgėjantį laikotarpį, ir daugelis tiki, kad tai gali pakeisti mūsų pinigų naudojimo ir suvokimo būdą ateityje. „Blockchain“ technologijos ir „Bitcoin“ pranašumai gali turėti galimybę pakeisti finansų įstaigų ir įmonių veiklos vaidmenį visam laikui.

2009 m. Sausio mėn. Buvo iškasamas pirmasis „Bitcoin“ blokas ir pirmoji „Bitcoin“ programinės įrangos versija, esanti kriptografijos pašto sąraše. Einant į priekį po to, kai buvo užminuotas pirmasis blokas, pradiniai sandoriai buvo naudojami bandomiesiems tikslams. Pvz., Dvi picas 2010 m. Įsigijo kūrėjas Laszlo Hanyeczas su 10 000 bitkoinų, prieš tai reguliariai naudojant oficialesnius tikslus tarptautinėje arenoje..

Po to paties laikotarpio pirmasis Bitcoin mainų įvykis prasidėjo 2010 m. Kovo mėn. Nuo to laiko valiuta buvo žinoma dėl nuolatinių aukščiausių ir žemų kainų pokyčių per tuos metus, kuriems būdingi staigūs svyravimai. Nepaisant to, nuo pat savo veiklos pradžios „Bitcoin“ savo ilgalaikiu laikotarpiu skyrėsi teigiamai, laikydamasis akių, kas gali nutikti ateityje.

bitkoinas visą laiką

2021 m. Sausio 8 d. „Bitcoin“ pasiekė visų laikų rekordą – 41 946 USD. Šaltinis: „Coinmarketcap“

Ar svarstėte apie investicijas į BTC?

Skeptikai apie Bitcoin

Daugelis žmonių abejoja Bitcoin stabilumo stoka. Spekuliacijos ir netikėjimas dėl Bitcoin teisėtumo egzistuoja nuo pat pirmosios dienos, kai pradėjo veikti kriptovaliuta. „Bitcoin“ struktūra, jos blokų grandinė, tariamai yra apsaugota nuo bet kokio įsiskverbimo, tačiau, deja, pati valiuta nėra.

Atliekant tyrimus, vykusius 2019 metais, paaiškėjo, kad Mt. „Gox“ mainai smarkiai manipuliavo kriptovaliutų turgaviete. Mt. Goxas buvo viena didžiausių, jei ne pati didžiausia, kriptovaliutos keitimo rinka, kol įsilaužėliai įsiskverbė į savo gynybą, o tai prarado 744,408 bitkoinus..

Tačiau „Bitcoin“ reputacija pasikeitė teigiamai, nes 2020 m. Daugelis finansinių institucijų investavo ir toliau investuoja į „Bitcoin“, kuris iš tikrųjų padidino jo kainą.

Skaityti daugiau: Bitcoin kainų analizė 2021 m

Kodėl verta investuoti į Bitcoin?

Nors daugelis atrodo skeptiškai vertinantys statymus dėl „Bitcoin“, priimant sprendimus, be abejonės, yra daugybė pliusų. Nors nuo pirmojo paleidimo jis turi trumpą ir nuolatinį laikotarpį, jis atnešė vis didesnę grąžą. Advokatai akcentuoja Bitcoin, kaip naują pinigų saugojimo alternatyvą, ir jei jis auga, dalyvaujant daugiau finansų įstaigų, ilgainiui jis gali dramatiškai augti..

Be to, kriptovaliuta buvo įvertinta už mažas operacijų išlaidas, pasirinkus pigesnę alternatyvą tarptautiniams lėšų pervedimams, ypač orientuojantis į verslo veiklą, be jokių trečiųjų šalių kišimosi. Tai taip pat gali padėti investuotojams, norintiems diversifikuoti savo portfelius kaip nekoreluotą turtą.

„Jūs girdite, kad„ Bitcoin “yra„ pinigų ateitis “, ir, žinoma, norite pažvelgti į pinigų istoriją ir į tai, kaip mes patekome į valstybę, kurioje esame … Kuo daugiau jūs žiūrite į pinigų istoriją ir kaip Mes pakeitėme barų mainus į auksines monetas, auksu paremtus dolerius į tai, ką turime dabar, Bitcoin yra natūralus perėjimas prie „naujų pinigų“. “- Simonas Petersas, „eToro“ rinkos analitikas.

Kaip investuoti į Bitcoin?

Yra daugybė kriptovaliutų mainų, kurie dabar yra reguliuojami ir stebimi laikantis teisinių precedentų. Vieni iš labiausiai paplitusių JAV yra „Coinbase“, „Kraken“, „Gemini“, „Coinmama“, be kita ko. Taip pat yra įvairių investavimo platformų ir tarpininkavimo būdų „eToro“, kurie leidžia keistis kriptovaliutomis ar šiomis finansinėmis programomis; „PayPal“, „Robinhood“ ir „Cash App“. Šios finansinės programos siekė būti populiaresnės tiems, kurie nori susitelkti ties investavimu į Bitcoin.

Siūloma, kad „Bitcoin“ pinigines verta laikyti tiems, kurie planuoja didelę kriptovaliutos apimtį. Šios aparatinės piniginės yra tiesiog lengvi, neprisijungę prie kompiuterio valdantys „Bitcoin“ turtą. Kalbant apie bet kokias investicijas, neperženkite pasirinktos investuoti sumos.

Kriptovaliutos išlaikė nepastovią reputaciją, todėl prieš tai svarbu įvertinti pasirinktos investuoti sumos riziką. Tai pasakius, verta investuoti į ilgalaikę mintį. „Bitcoin“ ilgalaikiai rezultatai per dešimtmetį nustelbė trumpalaikius rezultatus dėl nepastovumo. Stebėdami akcijų rinką ir prognozuodami ateities augimo galimybes, galite gauti tam tikrų ženklų, rodančių, kad kainos eina gera linkme; todėl stebėkite.

Skaityti daugiau: Kaip investuoti į „Bitcoin 2021“ – „Investuotojų į Bitcoin“ vadovas pradedantiesiems

Patarimai ir strategijos prieš investuojant į Bitcoin:

1. Bitcoin piniginės naudojimas

„Bitcoin“ piniginės iš esmės yra miniatiūrinės aparatinės piniginės, kuriose žmonės saugo savo kriptovaliutą. Tai geras sprendimas tiems, kurie planuoja laikyti dideles sumas ir ieško saugaus turto pasirinkimo. Jūsų aparatinėje piniginėje bus privatūs raktai, prie kurių galėsite naudotis tik jūs, ir taip užtikrinsite savo investicijų saugumą. Jie iš esmės yra maži, neprisijungę prieinami kompiuteriai, leidžiantys valdyti savo „Bitcoin“. Daugelis žinomų piniginių gamintojų, be kita ko, yra „Ledger“, „KeepKey“, „CoolWallet“ ir „Trezor“.

2. Investuok protingai

Tai taikoma bet kokioms investicijoms. Tačiau visada sveika nepamiršti, ypač kai norite investuoti į „Bitcoin“, kad neturėtumėte investuoti daugiau nei tai, ką galite sau leisti prarasti. Bitcoin buvo žinomas dėl savo reputacijos svyravimų čia ir ten, be ženklo, kainos gali nukristi per kelias valandas. Tai sakant, yra tikimybė, kad jūsų turto vertė per trumpą laiką sumažės, todėl neinvestuokite jokių lėšų, kurių jums gali prireikti kritiniais atvejais.

3. Suplanuokite iš anksto

Paminėdamas aukščiau nurodytą nepastovumą ir svyravimus, verta investuoti į „Bitcoin“ investicijas ilgalaikiu pagrindu. Nepaisant trumpalaikio kainų svyravimo tendencijos, Bitcoin rezultatai per pastarąjį dešimtmetį parodė bendrą teigiamą augimo tempą. Taigi pasakius, nebent esate tas, kuris domisi dienos prekyba, ilgalaikis mąstymas yra dar viena rizikos vengimo galimybė investuoti į kriptovaliutą.

4. Stebėkite akcijų rinką

Svarbu, kai norite investuoti į bet kokio tipo akcijas, atidžiai stebėkite akcijų rinką. Vienas iš svarbiausių investavimo į bet kokią turto formą aspektų yra galimybė numatyti jo būsimus rezultatus ar rezultatus. Bitcoin pateikė panašius koreliacijos modelius kaip ir S&P 500 2020 m., Matydami, kad investuotojai skatina rizikingesnes investicijas esant dabartinei ekonominei padėčiai. Būtent tam tikri ženklai, tokie kaip šis, padės atsižvelgti į jūsų bendrą sprendimą dėl statymų už „Bitcoin“.

5. Atsižvelkite į mokesčių įsipareigojimus

JAV bitkoinas, be kitų kriptovaliutų, yra apmokestinamas. Jei planuojate perparduoti savo „Bitcoin“ pelno tikslais arba tiesiog planuojate jį išleisti didesne verte, nei buvo nupirkta pirmą kartą (kitaip tariant, valiuta pabrango), tuomet turėsite sumokėti kapitalo prieaugio mokestį. Svarbu vesti visas operacijas, kad toliau išvengtumėte teisinių problemų.

Labai tikimasi, kad kriptovaliuta išplės jos pritaikymą visame pasaulyje. Atsižvelgdama į tai, kad verslo žvalgybos bendrovė „MicroStrategy“ neseniai užfiksavo „Bitcoin“ vienoje iš didžiausių rinkos verčių ir nustatė, kad tai yra pagrindinis atsargų turtas, nėra jokių abejonių dėl jo augimo galimybių artimiausioje ateityje. Teigiamos nuomonės iš kitų verslo gigantų, tokių kaip „PayPal“, yra apie „Bitcoin“ potencialą, pastaruoju metu investavus į kriptovaliutą, sukūrus savo prekybos operaciją..

Mažai tikėtina, kad „Bitcoin“ artimiausiu metu pakeis eurą. Tačiau neabejotina, kad skaitmeninė ateitis, kurios link einame, jos nepastebės.

Yra maža tikimybė, kad artimiausiu metu Bitcoin pavirs visiškai tinkama valiuta, pavyzdžiui, JAV doleriu ar euru, tačiau tai nereiškia, kad jis eina ne ta linkme,.

Pradėkite investuoti į „Bitcoin“ naudodami „eToro“

Jei jau esate pasiryžę investuoti į „Bitcoin“, „eToro“ yra patogi ir nebrangi platforma, teikianti sterlingų prekybos mainais patirtį. Bendrovė toliau plečiasi, įvesdama naujus produktus ir kitas kriptovaliutas ant Bitcoin, leidžianti pradedantiesiems ir ekspertams ištirti įvairias kriptografinio pasaulio galimybes..

„eToro“ – geriausias brokeris pirkti „Bitcoin“

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus

Pagrindiniai klausimai

  • „Bitcoin“ yra nauja skaitmeninė pinigų forma, kuria internete prekiaujama naudojant atvirojo kodo ir decentralizuotas technologijas.
  • Operacijos įrašomos į blokų grandinę ir yra viešai prieinamos kiekvienam „Bitcoin“ kaip nuolatinei knygai atsekti.
  • Didelės korporacijos, tokios kaip „MicroStrategy“, investuoja didžiules pinigų sumas į „Bitcoin“.
  • Nuo pirmojo paleidimo 2009 m. „Bitcoin“ grąžino vis didesnę grąžą.
  • Mažos sandorių išlaidos be trečiųjų šalių įtakos daro jas idealiomis tarpvalstybinei prekybai ir tarptautiniam verslui.
  • „Bitcoin“ piniginė užtikrina „Bitcoin“ saugojimą su mažu kompiuteriniu kompiuteriu.
  • Yra optimistinių ateities prognozių, kai 2021 m. Sausio mėn. Bitcoin pasiekė aukščiausią rinkos vertę.
  • Bitcoinas yra apmokestinamas, todėl investuodami į Bitcoin, turite žinoti apie mokesčių pasekmes.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me