Kas yra EOS? EOS pradedančiųjų vadovas ir patarimai, kaip investuoti į EOS

Šios naujos ir patobulintos platformos galia yra jos galimybė pasiūlyti platformą decentralizuotoms programoms (dApps). Iki šiol EOS rinkos viršutinė riba yra 4,3 mlrd. USD. EOS, atsidūrusi decentralizuotos „blockchain“ technologijos priešakyje, savo platformoje leidžia tobulėti, kurti ir gaminti komercinio masto „dApps“. Nors EOS yra panašus į daugelį kitų kriptų, jis bando išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas, kurių negalėjo išspręsti kitos monetos, pvz., Greitį, mastelį ir lankstumą..

Kas yra EOS?

Yra EOSIO tinklas ir jo gimtoji moneta EOS. EOS yra „blockchain“ technologijos tipas, besididžiuojantis savo decentralizuota operacine sistema. Šiuo decentralizuotu „blockchain“ siekiama apdoroti operacijas daug greičiau, be jokių operacijų mokesčių kartu su išmaniųjų sutarčių kūrimu. Tai suteiktų „EOS“ pranašumą „blockchain“ technologijoje, matant, kad daugelis kitų tinklų, turinčių pažangias sutartis, siekia paspartinti operacijas, pvz., „Ethereum“ (kuris gali apdoroti tik 15 operacijų per sekundę).

„EOS“ sistema siekia veikti kaip veikianti sistema su unikaliomis šiuolaikinėmis funkcijomis, tokiomis kaip debesies saugykla, vartotojo atpažinimas ir serverio talpinimas. Manoma, kad šios funkcijos ir visa kita sistema palengvins ir palaikys dApps plėtrą, padarydamos jas prieinamas ir supaprastintas. „dApps“ yra modernus mechanizmas, kurį naudoja daugybė „blockchain“, kad palengvintų operacijų atlikimo procesą.

Kur viskas prasidėjo?

Organizacija, vadinama „block.one“, iš pradžių įkūrė „EOS“, bet juo labiau Dan Larrimer idėja. Tačiau viskas prasidėjo išleidus savo baltąjį popierių 2017 m. Baltasis popierius išdėstė savo pažadą sukurti decentralizuotą platformą, kuriai būdingas unikalus greitis, leidžiantis apdoroti tūkstančius operacijų per sekundę..

Be to, šiame dokumente daugiausia dėmesio buvo skiriama planui, kad EOS būtų pirmoji decentralizuotų programų operacinė sistema, turinti tokius aspektus kaip serverio talpinimas, integruotas vartotojo autentifikavimas ir debesies saugojimas..

Iš pradžių paleista 2018 m. Birželio mėn. „EOS“ yra „blockchain“ pagrindu sukurta atvirojo kodo programinė įranga, paleista rekordiškai ilgą metus trunkančiame ICO, kuris prasidėjo 2017 m. Birželio mėn. Per visą ICO trukmę maždaug 1 mlrd. 20 monetų. „EOS“ programinę įrangą valdanti bendrovė yra „Block.one“, kurios biurai visame pasaulyje yra Honkonge ir Los Andžele. Šiuo metu „Block.one“ priklauso 10% EOS monetų.

Ar galėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti į EOS?

investuok į eos

Skeptikai apie EOS

Kai kurie pagrindiniai EOS rūpesčiai yra konkurencija ir centralizavimas. EOS turi daug konkurentų, be Ethereum. Kai kurie iš jų apima NEO, RChain ir Rootstock RSK. Tai reiškia, kad EOS turi nuolat rodyti tobulėjimą ir atsidavimą savo plėtrai, kad išlaikytų savo vietą rinkoje.

Be to, nors EOS sutarimo algoritmas teikia didelį pranašumą, kai kuriems tai kelia baimę, kad EOS iš tikrųjų gali būti labiau centralizuota, nei atrodo. Kadangi EOS valdymas vienu metu apima 21 bloko gamintoją ir kad už kūrėjus balsuojama remiantis suinteresuotosiomis šalimis, tai rodo demokratinės valdymo sistemos ypatumus, didėjantį susirūpinimą. Be to, tai, kad nevaldydami viso mazgo, žmonės negali tikrinti ar tikrinti tinklo sistemos, todėl skatina tuos decentralizavimo rūpesčius..

Tačiau, nepaisant šių problemų, „EOS“ vis dar išlieka viena stipriausių rinkos dalyvių, o „dApps“ ir „blockchain“ išmaniosios sutartys skatina perspektyvų tinklą su daugybe pelningų planų ateityje.

Skaityti daugiau: Kas paskatins EOS kainą 2021 m?

Kodėl verta investuoti į EOS?

Neabejotina, kad sunku pasirinkti iš visų rinkoje esančių kriptovaliutų. Kiekvienas „blockchain“ suteikia daug galimybių ir sunku įvertinti, į kurias verta investuoti, o kurioms verta atsukti nugarą.

kodėl turėtumėte investuoti į EOS?

1. Mastelis

„EOS“ yra patogesnė vartotojui ir keičiama, supakuota su žiniatinklio įrankių rinkiniu, skirtu sąsajai kurti ir save apibūdinančioms sąsajoms. Tai vyksta kartu su pramoninio masto dApps plėtra, skirtingai nei bet kuri kita dabartinė kriptovaliuta.

2. Nemokami sandoriai

Daugelis „blockchain“ reikalauja mokėti mokestį, kad galėtumėte apdoroti operacijas. Tačiau „EOS“ naudoja bloko gamintojo modelį, pagrįstą „dApp“ kūrėjų teikiamomis ir apmokestintomis paslaugomis, kad nuspręstų, kaip galima apmokestinti mokėjimus.

3. Sutarimo algoritmas

Skirtingai nuo kitų kriptovaliutų, kurios daugiausia naudoja „Proof-of-stake“ protokolą, EOS naudoja „Delegated Proof of Stake“ (DPOS) protokolą. Nuolat už kūrėjus balsuoja liudytojų mazgų tinklas, kurį sudaro „dApp“ asmenys, saugantys savo skaičiavimo galios ženklus. Liudininkų mazgai tiesiog suinteresuoti gauti geriausius potencialius blokų kūrėjus, priskirdami kriptografijos decentralizavimo darbus.

4. dApps

Kadangi ši tema buvo paliesta, tai yra vienas iš naudingiausių EOS aspektų. Kriptovaliuta suteikia galimybę kurti „dApps“, o tai reiškia, kad kiekvienas gali ją sukurti ir leisti jai veikti „blockchain“ platformoje. Geras dalykas, susijęs su „EOS“, yra tai, kad nereikia išmaniųjų sutarčių valdyti „dApps“, o jas valdo „dApp“ operacijos, kurios yra dinamiškesnės ir efektyvesnės..

EOS (EOS) kainų prognozavimas nuo 2020 m. Iki 2027 m. Šaltinis: DigitalCoin

„CoinSwitch“ prognozuojama EOS kaina prognozuoja, kad gali būti ilgalaikis stabilus monetos augimas. Tai sakant, prognozuojama, kad 2025 m. EOS kaina gali siekti apie 106,77 USD, o tai prognozuos didelę ir patikimą prognozę..

Skaityti daugiau: Kiek EOS bus verta 2021 m. Ir vėliau?

Kaip investuoti į EOS?

Procesas paprastai būna panašus kiekvienai kriptovaliutai, ir pirmas žingsnis visada bus rasti mainų platformą, kurioje galėtumėte įsigyti savo žetonų, skirtų EOS. Tai apims sąskaitos sukūrimą, kurią reikės patvirtinti. Tada turėsite monetas laikyti piniginėje. Ši piniginė bus naudojama visiems jūsų EOS žetonams saugoti, o kiekviena piniginė turės privatų raktą, prie kurio galėsite prisijungti tik jūs..

Labai svarbu pažymėti, kad negalima prekiauti „EOS“ valiuta. Tokiu atveju turėsite įsigyti kitą kriptovaliutą, pvz., „Ethereum“ ar „Bitcoin“, naudodamiesi savo „fiat“ valiuta, ir tada naudoti tai pirkti savo EOS.

investuok į eos

Patarimai prieš investuojant į EOS

1. Naudokite kriptografinę piniginę

Jūsų EOS turės būti saugoma skaitmeninėje piniginėje, kad būtų užtikrinta jų sauga. Viena iš geriausių vietų, kur saugoti savo EOS, bus neprisijungus veikianti šaltojo saugojimo aparatinės įrangos piniginė arba mobilioji išmaniojo telefono piniginė, kurią galima įsigyti per įvairias programas.

„EOS“ piniginėse bus aktyvus raktas ir savininko raktas. Svarbu, kad savininko raktas būtų išskirtinis tik jums, kad neprarastumėte jokio turto ar jo nevogtumėte. Atminkite, kad jei bet kokiu atveju pamiršite raktą, negalėsite atgauti prieigos. Todėl įsidėmėkite raktus.

2. Pirmiausia investuokite su maža suma

Prieš investuojant į bet kurią iš jų, labai svarbu priminti sau, kokios kintamos gali būti kriptovaliutos. Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra investuoti visas skubios pagalbos lėšas, kai EOS yra visų laikų aukščiausias, ir per valandą ją nuleisti.

Ši klaida dažnai daroma dėl ažiotažo, kai kainos kyla. Tačiau svarbu nepamiršti, kad investuojant visada bus pažymėta rizika, ir mes norime išvengti visos nereikalingos rizikos, kurią tik galime. Taigi būkite tikri, kad, kai būsite pasirengę investuoti, eisite atsargiai ir venkite savo gyvenimo santaupų lošimo įkarštyje..

3. Laikykitės ilgalaikės perspektyvos

Labiau rizikingas pasirinkimas, ypač tiems, kurie į kriptografijos rinką ateina švieži, yra subtiliai išlaikyti ilgalaikę savo investicijų perspektyvą. Įgiję saugią patirtį, jus gali dominti dienos prekyba. Tačiau pradžioje norėsite išbandyti vandenis.

Saugokite pradines investicijas ir nuolat sekite naujienas bei sekite rinką ir įvertinkite, koks bus geriausias laikas prekybai. Lengva iš karto numatyti aukštas kainas, ypač kai kainų prognozės pateikiamos kairėn ir dešinėn, tačiau pasitikėkite savo intuicija ir būkite kantrūs savo prekybos potraukiais. Turėdami optimizmo dėl EOS, vėliau galite už tai padėkoti sau.

4. Būkite naujausia

Tyrimai – viskas, kas iš tikrųjų yra. Pastebėsite, kad yra modelių ir tendencijų, jei sugebėsite pakankamai įsigilinti. Nereikia nė sakyti, kad norėsite nuolat atnaujinti savo investicijų eigą.

Atsižvelgdami į tai, koks gali būti nepastovus kriptovaliutas, įsitikinkite, kad laikui bėgant stebite jų našumą ir kainas, kad nustatytumėte, kada geriausias laikas susipurvinti rankas. Tuo pačiu metu visada verta diversifikuoti savo portfelį, todėl kuo daugiau būsite informuotas, tuo naudingiau bus jūsų investicijoms vertinant, kaip veikia ir kitos kriptografinės sistemos..

5. Jūsų EOS gali būti taikomi mokesčių įstatymai

IRS 2014 m. Išleido pranešimą, kuriame teigiama, kad kriptovaliutos iš tikrųjų mokesčių prasme žymimos kaip nuosavybė, o ne piniginis turtas. Jei planuojate parduoti ar įsigyti ką nors naudodami savo EOS už daugiau nei už tai, ką įsigijote iš pradžių, turėsite sumokėti kapitalo prieaugio mokestį. Įstatymai gali skirtis priklausomai nuo jūsų vietovės, tačiau labai rekomenduojama registruoti savo EOS operacijas, kad galėtumėte būti pasirengę, jei kas nors atitiktų įstatymą. Paskutinis dalykas, kurio jums reikės, yra puikus beldimas į jūsų duris.

Apibendrinant galima pasakyti, kad EOS yra vieta, kur norite išlikti susikaupę, ypač jei esate kūrėjas. Jo pranašumas „dApps“ programoje suteikia kūrėjams galimybę įgyti patirties, kaip atrodys ateitis. Atsižvelgiant į tai, kiek pinigų į jį dabar išpilama, būtų klaida dabar atsisukti.

Tai taikoma bet kokiam kriptovaliutos pirkimui, tačiau neignoruokite rizikos lygio, susijusio su EOS. Dedate sunkiai uždirbtus turtus į kažką tikėdamiesi, kad ateityje iš jų dar labiau išnaudosite. Todėl būkite informuotas ir neišeikite iš karto visų pinigų.

„eToro“ – geriausia platforma pirkti EOS

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

Pagrindiniai klausimai

  • EOS yra „blockchain“ technologijos tipas, besididžiuojantis savo decentralizuota operacine sistema.
  • Iki šiol EOS rinkos viršutinė riba yra 4,3 mlrd. USD.
  • „EOS“ leidžia savo platformoje tobulinti, kurti ir gaminti komercinio masto „dApps“.
  • „EOS“ sistema siekia veikti kaip veikianti sistema su unikaliomis šiuolaikinėmis funkcijomis, tokiomis kaip debesies saugykla, vartotojo atpažinimas ir serverio talpinimas.
  • „Block.one“ vadinama organizacija iš pradžių įkūrė EOS 2017 m.
  • Prognozuojama, kad 2025 m. EOS kaina gali siekti apie 106,77 USD.
  • Negalite prekiauti „Fiat“ valiuta EOS. Turėsite įsigyti kitą kriptovaliutą, pvz., „Ethereum“ ar „Bitcoin“, naudodami savo „fiat“ valiutą, ir tada ją naudoti pirkdami savo EOS.

Jei galvojate apie investicijas į EOS, nepamirškite, kad yra neįtikėtinai didelė rizika.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me