Kas yra NEO? NEO pradedančiųjų vadovas ir patarimai, kaip investuoti į NEO

NEO mato save kaip "sparčiai auga ir vystosi" tinklas, kuris siekia tapti skaitmeninės ekonomikos pagrindu, kuriame susivienijo pirkiniai, tapatybė ir savybės.

Tai dažnai vadinama pirmąja Kinijos viešąja blokų grandine, kai ji iš pradžių buvo paleista kaip „Antshares“ 2014 m. Vasario mėn. Vėliau, 2017 m., Ji buvo pakeista į NEO, atviro kodo platformą, leidžiančią savo vartotojams sudaryti išmanias sutartis. Be to, kad sukuria pasaulinę kūrėjų grupę, kuriančią naujoviškas tinklo technologijas ir mažinančias patekimo į rinką kliūtis, šio projekto komanda vykdo „EcoBoost“ kampaniją, kad savo blokų grandinėje esantys asmenys galėtų kurti autonomines programas ir išmanias sutartis..

Kas yra NEO?

NEO yra gimtoji NEO tinklo prieigos raktas. Kai dar 2014 m. Iš pradžių jis buvo žinomas kaip „Antshare“, idėja kilo Da Hongfei ir Erikui Zhangui. Po trejų metų jis buvo pakeistas į NEO. NEO tikslas jų pradiniame plano projekte buvo sukurti „naują ekonomiką“, apimančią pažangias sutartis, kad būtų galima efektyviai ir tiksliai paskirstyti skaitmenines nuosavybes.

Pirmą kartą didžiausia skaitmeninės monetos kaina buvo pasiekta 2018 m. Sausio mėn., Už įspūdingą 196,85 USD kainą po to, kai ji buvo pakeista į NEO. Tuo metu pagal rinkos kapitalizaciją jis pateko į 20 geriausių monetų.

Vienas iš aspektų, padaręs NEO tokią unikalią pradžioje, buvo žavus integruotas sprendimas, leidžiantis atlikti programavimą ir C # bei kitų programavimo kalbų kūrimą. Ši funkcija leidžia lengvai kurti programas ir sutartis, ypač išorės kūrėjams.

Šiandien, kadangi ji greitai tapo viena iš labiausiai paplitusių kriptovaliutų pasaulyje, ji kartais vadinama Kinijos Ethereum. NEO kūrėjų komanda taip pat įsikūrusi Azijoje, dėl kurios susiformavo NEO kaip Kinijos Ethereum prestižas..

Kur viskas prasidėjo?

NEO istorija iš pradžių prasidėjo 2014 m. Pradžioje, kai „Microsoft“ Kinijos biuruose įvykusi konferencija paskatino pradėti vadinamąjį „Antshares“. „Antshares“ sukūrė Kinijoje įsikūręs „Onchain“ kaip pirmasis atvirojo kodo „blockchain“ projektas Kinijoje. „Onchain“ tuo metu jau buvo gerai žinomas vardas „blockchain“ pramonėje, nes jie suteikė platformos „blockchain“ technologijai privačioje ir vyriausybinėje Kinijos srityje..

Antshares ir Onchain

Kaip minėta pirmiau, tinklas iš pradžių buvo paleistas kaip „Antshares“. Beveik staiga jis eksponentiškai išsiplėtė ir tapo tiesioginiu „Ethereum“ varžovu. Svarbu nepamiršti, kad tiek „Onchain“, tiek „Antshares“ priklauso tai pačiai žmonių grupei, tačiau jie finansuojami atskirai. „Onchain“ finansuoja ir remia centralizuotas ir reguliuojamas kapitalas, o „Antshares“ finansuoja tik bendruomenė, todėl jie tokiu būdu išskiriami.

Antshare ICO

„Antshares“ finansavimas prasidėjo per ICO arba pradinį monetų aukojimą. Tai buvo minios pardavimas, naudojamas projektui finansuoti. Po šio ICO 2015 m. Į „Antshares“ plėtrą pradėjo plūsti privačios lėšos, konkrečiau – skaitmeninis turtas, žinomas kaip ANT. Po metų viešasis sektorius įsitraukė ir savo investicijomis prisidėjo prie „Antshare“. „Antshare“ gamyba paskatino tiek viešojo, tiek privataus finansavimo naudą siekti tolesnio gamybos lygio.

Kuriant „Antshare“, „Onchain“ užmezgė bendradarbiavimą su „Hyperledger“ ir „Microsoft“, kad paspartintų NEO augimą ir pastūmėtų projektą reikiama linkme. „Antshares“ buvo oficialiai pakeistas į NEO 2017 m. Birželį su viliojančia fraze „Pabusk, NEO“.

NEO (NEO) rinkos viršutinė riba, šaltinis: CoinMarketCap

Skeptikai apie NEO

Svarstant apie investavimą į NEO, yra minimalus nerimas. Tačiau juos svarbu atkreipti dėmesį. Konkurencija yra viena iš jų. Atsižvelgiant į tai, kad jis žinomas kaip Kinijos Ethereum, nėra jokių abejonių, kad ETH tampa vienu didžiausių skaitmeninių konkurentų. NEO entuziastai jaudina šį galingą varžovą, turintį jau skirtą vartotojų bazę ir ilgametę patirtį, susijusią su NEO kibirkštimis. Tačiau visada kartais tenka varžytis ir nėra jokių abejonių, kad NEO tinklas gali pasinaudoti savo pranašumais, kad įveiktų bet ką savo keliu. Gali būti, kad pasinaudojus „blockchain“ išmaniųjų sutarčių ir „dApps“ rinka, kova dėl išlikimo tikrai sumažės.

Be to, teisės aktai taip pat atbaidė daugelį investuotojų iš baimės. Viskas turi būti išversta į šaknų grandinę. Nors jų gali būti daug, labiau tikėtina, bet šaknų grandinės nebus, kaip gali būti. Asmenys ir firmos gali pasirinkti vieną ir tada ją naudoti. Deja, tai reiškia, kad jei įmonės nusprendžia to neišnaudoti, NEO gali būti ignoruojama.

Kodėl verta investuoti į NEO?

Yra daugybė privalumų ir privalumų investuojant į NEO. Čia yra pora jų.

1. Protingos sutartys

Pažangių sutarčių naudojimas leidžia paspartinti skaitmeninių sutarčių naudojimą. Sąlygos ir susitarimai gali būti suprogramuoti į sutartį žymiai lengviau ir per trumpesnį laiką. Protingos sutartys skatina patikimumą ir efektyvumą. Įvairiomis programavimo kalbomis gali būti parašytos išmaniosios sutartys, sukurtos NEO blokų grandinėje, o tai suteikia erdvę platesnei kūrėjų bendruomenei ir bendrą pažangą NEO tinkle..

2. Skaitmeninė tapatybė

NEO turi pranašumą blokuodamas skaitmenines tapatybes savo platformoje. Tai yra didelis turtas įmonėms ir individualiems vartotojams, norintiems paslėpti savo tapatybę, kai jie tvarko sandorius.

Šį gebėjimą įgalina apsaugos mechanizmai, tokie kaip dviejų veiksnių autentifikavimas, veido atpažinimas, pirštų atspaudai, balso atpažinimas arba SMS gali būti naudojami verslo ar asmeninei informacijai NEO tinkle apsaugoti. Dviejų veiksnių autentifikavimas, matomas daugelyje šiandien gerai žinomų programų, veikia taip, kad daugiau nei vienos sistemos vartotojai galėtų patvirtinti savo prisijungimus.

Tai riboja įsilaužėlių galimybes gauti neteisėtą prieigą prie savo informacijos. Tipiška biometrija, kuri padidins duomenų apsaugą internete, yra veido atpažinimas, pirštų atspaudai ir kalbos atpažinimas.

3. Energiją taupančio sutarimo mechanizmas

NEO naudoja unikalaus tipo sutarimo protokolą, žinomą kaip deleguota Bizantijos gedimų tolerancijos sistema arba kitaip vadinama dBFT. Tai pripažįstama patobulinta „Ethereum Proof of Work Consensus Protocol“ versija, remiantis jos įkvėpimu. Viena iš pagrindinių dBFT savybių yra energijos vartojimo efektyvumas. Tai daug taupiau energiją nei bet kurios kitos senesnės sutarimo struktūros, ir atrodo, kad NEO šis aspektas turi pranašumą.

4. Lengviau kūrėjams

Platforma pasirodė išskirtinė, nes apima įvairias programavimo kalbas. Tai ne tik pritraukia kūrėjus, bet netrukus kortelėse palaikant „Python“ ir „Go“, NEO galima rašyti naudojant tokias kalbas kaip C + ir Java. Tai leidžia vis daugiau ir daugiau „blockchain“ kūrėjų paprasčiau įšokti į juostą. Tai leidžia vartotojams ir kūrėjams, palyginti su „Ethereum“, sudaryti lengvesnę prieigą prie išmaniųjų sutarčių sudarymo NEO.

Rašymo metu NEO kaina siekia 22,30 USD. Dabartinė rinkos riba siekia 1,57 mlrd. USD.

Anot „CoinSwitch“, NEO gali būti viena iš dažniausiai naudojamų kriptovaliutų ir 2023 m. Pabaigoje gali pasiekti 437 USD, o 2025 m. – 533 USD kainą..

Kaip investuoti į NEO?

Investuoti į NEO šiais laikais visai nėra sunku, turint omenyje, kad NEO yra įtrauktas į daugumos kriptografinių biržų sąrašą. Norėdami investuoti, pirmiausia turite susikurti sąskaitą, kad galėtumėte patekti į šias svetaines.

Registracijai reikalinga tapatybė tikrinimo tikslais, todėl turėkite tai omenyje. Baigę registraciją, galite ją finansuoti „fiat“ valiuta, tada nusipirkti pasirinktą NEO sumą.

Taigi nuo ko mes pradedame? Galite investuoti į NEO su kriptografinėmis biržomis. „eToro“ yra geriausia vieta, kur galite nusipirkti NEO. Platforma siūlo nebrangią ir draugišką sistemą, kuri pagerins jūsų šifravimo patirtį.

Patarimai prieš investuojant į NEO

1. Naudokite saugią kriptografinę piniginę

Kriptovaliuta paprastai laikoma piniginėse. Piniginė iš esmės yra programinė įranga, turinti privačius ir viešuosius raktus, jungiančius jus prie „blockchain“, kuriame gyvena jūsų kriptovaliuta, arba kartais mikroprocesoriaus. Jie leidžia blokų grandinei pasiekti jūsų viešąjį raktą (kuris veikia kaip adresas) ir privatųjį raktą (žinomą tik jums). „eToro“ pristatė savo autentišką piniginę „eToroX“ kur galite saugiai laikyti savo monetas.

2. Iš pradžių neduokite visos jėgos

Po daugelio savaičių nuodugnių studijų galite pasijusti, kad beveik viską žinote apie prekybą kriptografija. Taip, galbūt jūs žinote daug, bet tai nereiškia, kad turėtumėte tai švaistyti aklai. Neaiškumas yra nutylimas, kaip ir visos santaupos, o investuojant NEO – tas pats. Skaitmeninė valiuta nuolat keičiasi, ir jūs turite tai daryti labai atsargiai. Yra labai didelė rizika, užtikrinanti, kad jūs arba laimėsite didelius, arba prarasite visas savo investicijas. Norėdami pamatyti, kaip viskas klostosi, pirmiausia išleiskite nedideles sumas prieš padidindami savo išlaidas.

3. Laikykitės ilgalaikės perspektyvos

Protinga pažvelgti į savo NEO taškų slėpimą, nebent esate tas, kuris įtraukiamas į dienos prekybą ir kurį vilioja greito mainų adrenalinas. Ši alternatyva labiau vengia rizikos, todėl norėsite priprasti prie rinkos, ypač pradedantiesiems. Tai leidžia jums daug lengviau prisiimti didelę kainos augimą. Atliekant optimistines NEO prognozes, gali būti verta turėti kantrybės ir užsispyrimo esant didesniems rodikliams.

4. Būkite naujausia

Klaida visą savo nuojautą skirti monetų kainoms. Šiuo metu kriptovaliutos kaina galioja tik tuo atveju, jei atsižvelgėte į dabartinį apyvartinį kapitalą. Jei ketinate įsigyti NEO, atkreipkite dėmesį į perkamos bendros rinkos viršutinės ribos dydį, pabandykite sutelkti dėmesį ne tik į kainą. Sekite naujausias naujienas, ypač finansų srityje. Nors kriptovaliutos yra nepriklausomos, įvairūs įvykiai pasaulyje gali turėti įtakos jų kainai.

5. Jūsų NEO gali būti taikomi mokesčių įstatymai

2014 m. IRS paskelbė pranešimą, kuriame teigiama, kad kriptovaliutos yra nuosavybė, o ne kapitalas mokesčių tikslais. Jūs turėtumėte mokėti mokesčius, neatsižvelgdami į tai, ar išmetėte ar įsigijote NEO, grąžinant jį biržoje ar įsigyjant prekių ir paslaugų, tada atrasta (pvz., NEO pardavimo kaina) yra didesnė už kainą, už kurią pirkote kriptovaliutą. Už tam tikrus trumpalaikius ar ilgalaikius tarifus galite gauti apmokestinamąjį kapitalo prieaugį. Norėdami įsitikinti, kad laikotės taisyklių dešinėje pusėje, atidžiai kontroliuokite savo kriptovaliutų veiklą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad NEO pateikia tokias savybes, kurios yra produktyvios kuriant pažangias sutartis ir plėtojant pirkimus. NEO pažangių sutarčių novatoriškomis technologijomis ir strategija siekiama pažangios ekonomikos, kuri yra pagrindas galimam pažangai kriptovaliutų bendruomenėje, pažanga.

Pradėkite investuoti į NEO su „eToro“

Jei manote, kad NEO yra tinkamas pasirinkimas ir naudingas jūsų portfelio papildymas, „eToro“ siūlo patogią ir nebrangią prekybos svetainę, teikiančią išskirtinę šifravimo patirtį, nesvarbu, ar esate patyręs investuotojas, ar entuziastingas pradedantysis.

„eToro“ – geriausias brokeris pirkti NEO

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

Pagrindiniai klausimai

  • NEO mato save kaip "sparčiai auga ir vystosi" tinklas, kuris siekia tapti interneto ateinančio dešimtmečio pagrindu.
  • NEO iš pradžių buvo žinomas kaip „Antshares“ ir 2014 m. Jį sukūrė Da Hongfei ir Erikas Zhangas.
  • NEO turi patrauklų diegimo sprendimą, leidžiantį atlikti programavimą ir C # bei kitų programavimo kalbų kūrimą.
  • „Onchain“ inicijavo bendradarbiavimą su „Hyperledger“ ir „Microsoft“, kad 2016 m. Sudarytų pradinį dokumentą.
  • Pažangios sutartys, skaitmeninė tapatybė, Kinijos vyriausybės parama yra keletas iš daugelio NEO privalumų.
  • Prognozės rodo, kad NEO 2023 m. Pabaigoje galėtų pasiekti 437 USD kainą, o 2025 m. – 533 USD kainą..
  • Investuodami į NEO neatsilikite nuo rinkos tendencijų ir nepraleiskite mokesčių įstatymų bei teisinių įsipareigojimų.

Jei galvojate apie investicijas į NEO, nepamirškite, kad rizika yra nepaprastai didelė.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me