Kas yra prekyba kriptovaliuta ir kaip ji veikia? Viskas, ką reikia žinoti

Prekyba kriptovaliuta yra spekuliacija kainų pokyčiais. Tai galite padaryti pirkdami arba parduodami kriptografijos vertę valiutos keitimo platformoje arba per CFD prekybos sąskaitą.

Domina kriptovaliutų prekyba su „eToro“?

Visas kriptovaliutų prekybos vadovas

Šiandieniniame sparčiai besikeičiančiame ir technologijų valdomame pasaulyje nenuostabu, kad kriptovaliutų prekyba pritraukia vis daugiau prekybininkų iš viso pasaulio. Tuo pačiu metu kriptovaliutų pasaulį vis dar gaubia mitai ir klaidingos nuomonės. Taigi, kas yra prekyba kriptovaliuta ir kaip ji iš tikrųjų veikia?

Jei jums įdomu, kas tiksliai yra prekyba kriptovaliuta ir kaip ji veikia, mes „Trading Education“ galime suteikti viską, ką jums reikia žinoti.

Kas yra prekyba kriptovaliuta?

Prekyba kriptovaliuta apima skirtingų virtualių monetų pirkimą ir pardavimą bei keitimą viena kita. Prekyba kriptografija taip pat leidžia prekybininkams naudoti „fiat“ valiutas norint įsigyti kriptografiją, kad galėtų pradėti. Atkreipkite dėmesį, kad skirtingai nuo akcijų ar forex prekybos, kriptovaliutų rinka dirba visą parą – faktas, dėl kurio kriptovaliutų prekyba tampa labai patraukli.

  • Kriptovaliuta | Apibrėžimas

Prieš atsakydami į klausimą „Kas yra kriptovaliutų prekyba ir kaip ji veikia?“ turėtume paaiškinti, koks yra kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijų pasaulis.

Kriptovaliutos ar kriptos yra apibrėžiamos kaip virtualūs pinigai, kuriuos pirmiausia palaiko „blockchain“ technologija.

Kriptos taip pat vadinamos virtualiais pinigais, monetomis, žetonais ir pan. Nors terminai skiriasi, kibernetinės valiutos yra užkoduotos, o tai suteikia jiems aukštą saugumo lygį. Verta paminėti, kad terminas „kriptografija“ kilęs iš kriptografijos.

Prekybininkus traukia tai, kad šios valiutos yra decentralizuotos ir gali pakeisti tradicinę bankininkystę bei „fiat“ valiutų naudojimą..

Čia turėtume tai pažymėti kriptos perduodamos per galingą kompiuterių tinklą ir saugomos skaitmeniniu būdu.

  • „Blockchain“ technologijos pagrindai

Kitas terminas, kurį turime išsiaiškinti prieš paaiškindami, kas yra prekyba kriptografija ir kaip ji veikia, yra „blockchain“ technologija. „Blockchain“ technologija yra didelis dalykas! „Blockchain“ technologija gali pakeisti mūsų duomenų saugojimo būdą ir kurti išmaniąsias sutartis bei programas toli už finansų pramonės ribų.

Kalbant apie kriptovaliutą, „blockchain“ technologija naudojama operacijoms įrašyti ir duomenims bei nuosavybei sekti. Nauji blokai pridedami „blockchain“ knygos priekyje, kad būtų užtikrintas skaidrumas, būtent tai yra kriptografijos kasimo procesas. Čia turėtume paminėti, kad kasyba gali užimti daug laiko ir energijos.

Įdomu tai, kad „blockchain“ pagrindu sukurti algoritmai skiriasi. Du iš labiausiai paplitusių yra darbo įrodymas (pagrįstas kasyba) ir akcijų įrodymas (remiantis statymu), tarp kitų.

Sužinokite daugiau apie šių dviejų algoritmų skirtumą čia.

  • Kriptovaliutos ir „Blockchain“ technologijos istorija

Prieš pradėdami tyrinėti kriptovaliutų pasaulį, taip pat turėtumėte suprasti jo istoriją. Kaip ir jų kriptinis pobūdis, taip ir kriptų istorija yra daugiau nei mįslinga. Pirmoji kriptovaliuta, kuria buvo prekiaujama, bitkoinas, buvo sukurtas 2009 m. „Bitcoin“ sukūrė Satoshi Nakamoto, kurio tikroji tapatybė niekada nebuvo atskleista.

„Bitcoin“ sukėlė tūkstančius altcoinų, įskaitant naudingumo žetonus („Binance Coin“), „stablecoins“ („Tether“) ir privatumo monetas („Monero“).. Pagal duomenis, nuo 2020 m. yra maždaug 5201 kriptografija, ir šie skaičiai didėja.

Dabar „blockchain“ technologija plečiasi už prekybos ribų. „Blockchain“ technologija gali padėti visuomenėms atsigauti po vykstančios pandemijos ir remti mediciną, žaidimus, balsavimą ir daug daugiau.

Prekyba kriptovaliuta: prekybos kriptovaliuta būdai

prekyba kriptovaliuta

Kai suprasite kriptovaliutos pagrindus, pažiūrėkime, kas yra prekyba kriptografija ir kaip ji veikia. Kriptovaliutų prekyba, kaip minėta aukščiau, apima skirtingų virtualių monetų pirkimą ir pardavimą bei keitimą viena kita.

Yra du pagrindiniai prekybos kriptomis būdai. Vienas iš jų yra pirkti ir parduoti kriptovaliutas per biržą, o kita – prekiauti skirtumų sutartimi (CFD) ir spekuliuoti dėl kainų pokyčių.

  • Kriptovaliutų prekyba per biržą

Prekyba kriptovaliuta per biržą apima pirkimą ir pardavimą kriptovaliutomis. Čia turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad perkant kriptą per biržą, jūs turite įsigytą turtą. Norėdami tai padaryti saugiai, turite atidaryti sąskaitą ir laikyti savo turinį kriptografinėje piniginėje, kol nuspręsite prekiauti.

Kai prekiaujate biržoje, turėtumėte turėti pakankamai kapitalo, kad išlaikytumėte savo turtą, taip pat turite žinoti visus techninius dalykus, kad galėtumėte sėkmingai atlikti pirkimo ir pardavimo užsakymus..

  • Prekyba kriptovaliuta ir CFD

Kai prekiaujate kriptomis per CFD sąskaitą, galite spėlioti apie kainų pokyčius. Tokiu atveju jūs prekiausite išvestinių finansinių priemonių sutartimis, todėl niekada neturite kriptovaliutų, kuriomis prekiaujate. Atkreipkite dėmesį, kad CFD yra apibrėžiami kaip sverto priemonės, kurios gali padidinti laimėjimus ir nuostolius.

Kitas instrumentas, kuris naudoja svertą, yra lažybų tarpininkavimas. Pagrindinis skirtumas tarp CFD ir išplėstinių lažybų yra jų reguliavimo ir apmokestinimo būdas visame pasaulyje.

Prekyba kriptovaliuta & Nepastovumas

Nesvarbu, ar pasirinksite kriptinį CFD, ar mainus, nepamirškite, kad kriptos yra nepastovios. Todėl kriptovaliutomis dažnai prekiaujama mažesnėmis dalimis.

Čia turėtume pažymėti, kad kriptovaliutų nepastovumą daugiausia lemia spekuliacijos ir žiniasklaida. Kadangi kriptos nėra paremtos jokiu fiziniu turtu ar reguliavimo institucijomis, kainų pokyčius lemia pasiūla ir paklausa, nedideli pokyčiai daro didžiulį poveikį kainoms.

Kaip veikia kriptovaliutų prekyba?

Pasirengę pradėti prekiauti kriptovaliuta? Susipažinę su įvairiais prekybos kriptovaliuta būdais, pats laikas suprasti, kaip iš tikrųjų veikia prekyba kriptovaliuta.

  • Prekyba kriptovaliuta Reglamentai ir mokesčiai

Vienas iš pirmųjų veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra reglamentai ir mokesčiai. Nors kriptovaliutų ir „blockchain“ technologijų pasaulis vystosi sparčiai, reglamentai vis dar lėti ir neaiškūs.

Pavyzdžiui, JAV kriptos laikomos nuosavybe. Todėl JAV prekybininkai (nukreipti į investuotojus) turėtų laikytis griežtų taisyklių. Kita vertus, kai kuriose vietose prekyba kriptografija yra visiškai uždrausta.

Tokie painūs reglamentai visame pasaulyje gali būti žalingi, taigi įsitikinkite, kad esate susipažinę su kriptovaliutos ir pradinių monetų pasiūlymų (ICO) teisiniu statusu ir mokesčių taisyklėmis šalyje, kurioje esate įsikūręs.

Čia galite sužinoti daugiau apie kriptografijai palankiausius miestus visame pasaulyje.

  • Kokie veiksniai turi įtakos kriptografinei prekybai

Norėdami tapti sėkmingu prekybininku, turėtumėte išanalizuoti visus skirtingus aspektus, turinčius įtakos kriptovaliutų pasauliui. Tiesą sakant, kriptografinę prekybą veikia ne tik reglamentai.

Prekybininkai turėtų suprasti, kad kriptografinę prekybą skatina pasiūla ir paklausa. Įdomu tai, kad rinkos kapitalizacija ir žiniasklaida vaidina lemiamą vaidmenį. Reikėtų atsižvelgti į pagrindinius įvykius, tokius kaip ekonominiai trūkumai, sunkios šakės ir integracija.

Kai kurių platformų galimybė palaikyti išmaniąsias sutartis ir decentralizuotas programas yra dar viena patraukli investavimo galimybė. Pateikiu pavyzdį, jei didelė įmonė praneša, kad naudos kriptografiją, kriptovaliutų prekyba gali padidėti.

Nors kriptografinė prekyba yra palyginti nauja, palyginti su kitomis prekybos formomis, prekybininkai turėtų stebėti ne tik metriką ir rodiklius, bet ir istorines kainų diagramas.

Kaip aš galiu pradėti prekiauti kriptovaliuta?

prekybos kriptovaliuta vadovas

Jei manote, kad suprantate, kas yra prekyba kriptovaliuta ir kaip ji veikia, laikas pradėti prekiauti. Štai keli būdai, kurie padės jums pradėti:

  • Supraskite savo prekybos tikslus: Norint tapti sėkmingu prekybininku kriptografija, reikia suprasti savo motyvus. Kol vieni prekiauja kriptomis, kad padidintų savo turtus, kiti prekiauja norėdami paįvairinti savo portfelius. Pavyzdžiui, tie, kurie nori turėti tikrąsias kriptografijas, turėtų apsvarstyti galimybę prekiauti per biržą.
  • Dėmesys kriptovaliutų prekybos švietimui: Nesvarbu, ar norite pasipelnyti, ar tiesiog rasti naują darbo galimybę, visada turėtumėte sutelkti dėmesį į savęs ugdymą. Pradedant internetiniais kursais ir baigiant seminarais, reikia mintinai žinoti prekybos kriptografija pagrindus. Turėtumėte mokėti analizuoti įvairias monetas, naudoti diagramas ir atidaryti sandorius.
  • Susipažinkite su kriptomis: Kripto prekybininkai turėtų gerai suprasti įvairias kriptovaliutas, kuriomis gali prekiauti, ir jų santrumpas. Pavyzdžiui, BTC yra „Bitcoin“ santrumpa, o „BCH“ yra „Bitcoin Cash“ – kieta šakutė „Bitcoin“ blokų grandinėje. Jūs taip pat turėtumėte įvaldyti šifravimo poras. Ekspertai teigia, kad pradedantieji turėtų pradėti nuo populiarių monetų. Kai kurie iš jų yra „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“ ir „Ripple“ didžiausios kriptovaliutos tai gali lemti sėkmingus sandorius. Pavyzdžiui, galite prekiauti „Bitcoin“ už „Ripple“. Įdomu tai, kad skaičiai rodo, kad Bitcoin sudaro beveik 64% kriptovaliutos rinkos vertės.
  • Sukurkite prekybos strategiją: Prekybininkai turėtų suprasti prekybos sudėtingumą, kad galėtų išbandyti ir sukurti strategiją. Rekomenduojama turėti prekybos žurnalą. Viena iš pagrindinių taisyklių yra pirkti, kai kaina yra maža, ir parduoti, kai ji yra didesnė. Čia turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad terminas „uptrend“ / „bullish“ reiškia, kai kainos kyla, tuo tarpu terminas „uptrend / bullish“, kai kainos mažėja. Turėtumėte išmokti prekiauti tendencija. Paimkime, pavyzdžiui, „swing“ prekybą! Jei nuspręsite dėl prekybos svyravimais, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į tendencingas kainas ir visada sustabdyti riziką.
  • Apsvarstykite kriptografinės prekybos riziką: Daugelis prekybininkų, norėdami įsigyti kriptografiją, pradeda naudoti „fiat“ valiutą. Kai apsispręsite dėl monetos, atsižvelkite į apdorojimo laiką ir tiekimo ribas. Vien dėl to, kad kriptos yra nepastovios ir kuo ilgiau lauki, tuo didesnė rizika, kad vertė pasikeis! Šis nepastovumas gali sukelti didelę riziką, todėl visada įtraukite rizikos valdymo strategiją į savo prekybos stilių.
  • Pasirinkite prekybos platformą: Kitas svarbus žingsnis, padėsiantis pasiekti sėkmingą prekybą, yra patikimos prekybos platformos pasirinkimas. Būtini veiksniai, tokie kaip naudojimo paprastumas, klientų palaikymas ir saugumas.
  • Surasti reguliuojamas brokeris: Atlikite tyrimus prieš pasirinkdami brokerį prekybai kriptografiniais CFD. Įsitikinkite, kad turite reguliuojamą brokerį! Apsvarstykite keitimo, prekybos ir indėlių atsiėmimo mokesčius, kad įsitikintumėte, jog turite pakankamai kapitalo pradėti investuoti. Taip pat patikrinkite, ar jūsų brokeris specializuojasi kito turto srityje, kad padėtų diversifikuoti savo portfelį.
  • Sukurkite kriptovaliutos piniginę: Jei tikrai norite turėti tikrąsias kriptografijas, jums reikės kriptovaliutos piniginės. Kriptovaliutos piniginė yra būtina, kad jūsų pinigai būtų saugūs. Atkreipkite dėmesį, kad prekybininkai gali rinktis iš popierinių, mobiliųjų, programinės ar aparatinės piniginių.
  • Apsvarstykite demonstracines sąskaitas ir prekybos robotus: Norėdami padėti jums pradėti, galite apsvarstyti galimybę atidaryti demonstracinę sąskaitą arba naudoti prekybos robotą. Turėdami demonstracinę sąskaitą, galite išbandyti savo galimą tarpininkavimą ir parengti strategiją. Kita vertus, prekybos robotai gali automatiškai vykdyti faktinius sandorius. Tuo pačiu metu, jie gali būti didelė klaida. Sužinokite, kodėl kriptografinės prekybos robotai gali būti geriausias ar blogiausias sprendimas, kurį kada nors padarysite.
  • Pagerinkite savikontrolę: Vienas iš svarbiausių žingsnių į sėkmę yra emocinės savikontrolės stiprinimas. Turėtumėte išmokti įdėti intensyvumo emocijas nuošalyje ir tapti nuoseklūs. Nuoseklumas padės laimėti ne tik vieną prekybą, bet ir daugybę judesių.

Parengta pradėti prekybą kriptovaliuta? Atidarykite tiesioginę sąskaitą šiandien.

Ar saugi kriptovaliutų prekyba?

Nors kriptovaliutų prekyba suteikia daug įdomių galimybių potencialiai padidinti savo turtus, kaip tikras kriptografijos karalius, kriptografinė prekyba turi tam tikrų neigiamų pusių. Vienas pagrindinių rūpesčių yra saugumas. Nors „blockchain“ technologija yra beveik neįmanoma, yra tam tikra rizika. Paimkime, pavyzdžiui, 51% atakų! Tai yra „blockchain“ išpuolis, kai kalnakasių grupė gali atlikti įvairius kenkėjiškus veiksmus.

Prieš pradėdami investuoti į kriptovaliutą, taip pat turėtumėte žinoti apie įvairias aferas. Kadangi kriptovaliutos dar nėra tinkamai reguliuojamos, yra daug apgavysčių ir apgaulės (ypač ICO pavidalu), kurios gali sukelti didžiulius nuostolius. „OneCoin“ yra viena žinomiausių aferų prekybos kriptografijoje istorijoje.

Maža to, prekybą kriptografija vis dar valdo neigiamas požiūris. Kadangi kriptovaliutos buvo naudojamos neteisėtai veiklai, daugelis žmonių vis dar sieja prekybą kriptografija su tamsiuoju tinklu ir nusikalstama veikla.

Be to, prekyba kriptovaliuta gali būti pagrįsta investavimo galimybė. Sužinokite, kaip įveikti su kriptografija susijusius iššūkius ir tapti sėkmingu prekybininku kriptografija.

Susijęs: Raskite geriausias kriptovaliutas prekybai

Pagrindiniai kriptovaliutų prekybos taškai:

    • Prekyba kriptovaliuta yra kriptovaliutų pardavimas ir pirkimas.
    • Kriptovaliutos yra virtualūs pinigai, palaikomi „blockchain“ technologijos.
    • „Blockchain“ technologija plečiasi už finansų sektoriaus ribų ir gali būti naudojama pažangioms sutartims, decentralizuotoms programoms ir daugeliui kitų.
    • Kai kurie iš populiariausių kriptų, kuriais prekiaujama, yra, be kita ko, „Bitcoin“, „Ethereum“, „Ripple“ ir „Litecoin“.
    • Investuotojai gali prekiauti kriptomis per biržą ar CFD.
    • Kadangi kriptografijos rinka yra labai nestabili, prekybininkai turėtų atsižvelgti į įvairius veiksnius, tokius kaip ekonominis neapibrėžtumas, žiniasklaidos naujienos ir tendencijos.
    • Prekybinis švietimas, duomenų analizė, rizikos valdymas ir savikontrolė tampa labai svarbūs norint sutramdyti kriptovaliutų rinką.
    • Nors kriptovaliutos buvo naudojamos neteisėtai veiklai, kriptografinė prekyba yra tinkama investavimo galimybė.

    Dabar jūs žinote, kas yra prekyba kriptovaliuta ir kaip ji veikia. Jei jaučiatės įkvėptas pradėti prekybą kriptovaliuta, arba šis straipsnis suteikė šiek tiek papildomos įžvalgos jūsų turimoms prekybos žinioms, jums gali būti malonu žinoti, kad etoro suteikia galimybę prekiauti kripto turtu ir CFD iki 90+ kriptovaliutos. Kripto prekybininkai gali sukurti įvairų portfelį su populiariausiomis monetomis.

    Ar jums patiko mūsų straipsnis Kas yra prekyba kriptovaliuta & Kaip tai veikia? Tada duokite mums patinka ir pasidalinkite ja su visais, kuriems tai gali būti naudinga.

    Ar prekiautumėte kriptovaliuta? Kokiomis kriptomis pasirinktumėte prekybą? Ar mainai ar CFD yra tinkamas būdas jums? Praneškite mums toliau pateiktose pastabose.

    Atminkite: kriptovaliutos yra nepastovios. Jūsų kapitalui gresia pavojus, o ankstesni rezultatai nėra būsimų rezultatų rodiklis.

    Atkreipkite dėmesį, kad CFD yra sudėtingi instrumentai ir dėl didelės sverto rizikos greitai prarasti pinigus. 62% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte apsvarstyti, ar suprantate, kaip veikia CFD, ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti pinigus.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me