Kodėl Bitcoinas sprogs 2021 m

Sužinokite, kodėl BTC sprogs 2021 m

2020 m. Bitcoin patraukė visų žvilgsnius ir tapo viena geriausių investicijų, kurias galėjote padaryti per pastaruosius metus. Kriptovaliuta sugebėjo įveikti ankstesnį visų laikų 2017-ųjų rekordą ir peržengė 47 000 USD ribą, tapdama vertingiausia kriptovaliuta pasaulyje..

2021 m. Vasario 9 d. Bitcoin pasiekė aukščiausią 47 697 USD kainą. Šiuo metu kriptovaliuta prekiauja 50 000 USD. Yra keletas priežasčių, kodėl Bitcoin sprogs 2021 m., Ir šiame straipsnyje mes apžvelgsime keletą priežasčių.

Žinoma, daugybė nesąžiningų žmonių prognozuoja pražūtį ir niūrumą bei abejoja Bitcoino augimu ir augančia svarba pasaulio finansų sistemoje. Tačiau kainų bumui ir augimui yra konkrečios priežastys, kurias tikimasi pamatyti per ateinančius kelerius metus. Pažvelkime į keletą priežasčių.

Žvilgsnis į priekį: kokia yra Bitcoin perspektyva 2021 m?

„Bitcoin“ 2021 m. Pradėjo nuo išpūstos pastabos, ir panašu, kad ši tendencija tęsis ir kriptovaliutos atžvilgiu. Šiuo metu Bitcoin prekiauja apie 50 000 USD; nustatant kriptovaliutos susidomėjimo lygį, kaina turėtų augti dar labiau. „Bitcoin“ kelia didelį institucinį susidomėjimą, kuris gali vaidinti didžiulį vaidmenį „Bitcoin“ kainoje. Tokie reikšmingi pokyčiai kaip „MassMutual“, skelbiantys apie 100 milijonų dolerių įsigijimą „Bitcoin“ ir „JPMorgan Chase“ JPM monetos gyvavimą, rodo Bitcoin susidomėjimo sumą.

2021 m. Taip pat bus masiškai priimtas „Bitcoin“, nes „PayPal“ paskelbė, kad platformos vartotojai gali pirkti „Bitcoin“ ir pirkti naudodami „Bitcoin“. Šis pranešimas suteikia „Bitcoin“ prieigą prie didžiulės rinkos, kurioje gali būti masiškai pritaikyta kriptovaliuta, padidinusi kainą.

Daugelis ekspertų sutinka, kad iki 2021 m. Pabaigos Bitcoin kaina gali viršyti 100 000 USD ir atsižvelgiant į naujausias tendencijas; Atrodo, kad „Bitcoin“ siekia teisingai patenkinti šiuos lūkesčius ar net juos pranokti.

4 priežastys, kodėl Bitcoin sprogs 2021 m

# 1: COVID-19 pandemija ir kylanti infliacija

Daugelis žmonių siejo „Bitcoin“ augimą su visuotine pasaulio ekonomikos tendencija ir kad per meškų rinką „Bitcoin“ kritimas būtų greitas ir lemiamas.

Na, „Bitcoin“ išlaikė tą testą su spalvingomis spalvomis ir įrodė, kad visi klydo. Kai įvyko COVID-19 pandemija, pasaulio ekonomikos smarkiai nukentėjo, o viso pasaulio ekonomikos žlugo. Taip pat stipriai nukentėjo ir „Bitcoin“, kurio kaina smarkiai krito. Vis dėlto mus labiau domina tai, kaip valiuta atsigavo.

Viena iš priežasčių, kodėl Bitcoin sprogs 2021 m., Yra auganti infliacija. Siekdami gelbėti ekonomiką skatinimo priemonių paketais, centriniai bankai ir vyriausybės spausdina daugiau pinigų, dėl kurių padidėja pasiūla.

Dėl to padidės ir infliacija. Bitcoin yra apsaugotas nuo infliacijos, todėl investuotojams tai yra patraukli investavimo galimybė. Didėjanti infliacija matytų, kad investuotojai naudos Bitcoin kaip vertės kaupiklį ir dar labiau padidins jo kainą.

# 2: Institucinis interesas

Institucinis susidomėjimas pamažu augo Bitcoin, o tai yra svarbi priežastis, kodėl 2021 m. Bitcoin sprogs. Institucinis susidomėjimas Bitcoin jau buvo akivaizdus 2020 m. Ir turėtų padidėti 2021 m..

Apsvarstykite tai, „The GrayScale Bitcoin Trust“ (GBTC) neseniai nusipirko visą naujai išgaunamo „Bitcoin“ atsargą. Šiuo metu jie turi maždaug 4,4 mlrd. JAV dolerių.

„JPMorgan Chase“ JPM moneta bus paskelbta tiesiogiai, o „MassMutual“ paskelbdama apie 100 milijonų dolerių įsigijimą Bitcoin, parodys augantį institucinį susidomėjimą Bitcoin. Pirmiau pateikiami tik keli pavyzdžiai, tačiau akivaizdu, kad instituciniai investuotojai padidins susidomėjimą Bitcoin. Investuotojams vertinant „Bitcoin“ kaip įprastą investicinį turtą, jis bus atviras dideliam investicijų srautui.

Dar viena didžiulė priežastis, kodėl Bitcoinas sprogs 2021 m., Yra „Tesla“ pranešimas, kad bendrovė į bitcoin investavo 1,5 mlrd. Paskelbus, kriptovaliutos kaina šoktelėjo 14%. Investicija buvo apibūdinta kaip „Tesla“ platesnės investavimo strategijos, kuria siekiama kuo labiau padidinti grynųjų grąža, dalis. „Tesla“ investicija yra dar vienas ženklas, rodantis, kad „Bitcoin“ pritraukia rimtą susidomėjimą kaip investicinis turtas.

„Mastercard“ ir „BNY Mellon“ taip pat neseniai atskleidė savo naujai pridėtą „Bitcoin“ palaikymą.

Vienas seniausių bankų JAV „BNY Mellon“ neseniai patvirtino sukūręs naują padalinį klientams laikyti, perduoti ir leisti skaitmeninį turtą.

Kita vertus, „Mastercard“ paskelbė, kad netrukus savo platformoje papildys kriptovaliutų palaikymą, nes „sukurs daug daugiau galimybių pirkėjams ir prekybininkams“. Mokėjimų milžinė taip pat pažymėjo, kad skaitmeninis turtas tampa svarbesne mokėjimų pasaulio dalimi.

# 3: Bitcoin perpus

Bitcoin išgyveno tris perpus mažesnius įvykius, ir jau seniai manoma, kad jie yra už Bitcoin bulių bėgimų. Bitkoinai kasami kas 10 minučių, o perpus sumažinus šią sumą, kaip rodo pavadinimas, perpus.

Atlygis už Bitcoin kasybą 2012 m. Sumažėjo nuo 50 BTC iki 25 BTC, o kitais metais Bitcoin kaina susitelkė ir peržengė 1000 USD barjerą. Perpus sumažėjus 2016 m., Atlygis buvo sumažintas perpus iki 12,5 BTC, ir tikrai „Bitcoin“ pamatė dar vieną mitingą 2017 m., Kai kriptovaliuta išaugo iki 20 000 USD.

Naujausias „Bitcoin“ perpus sumažėjimas įvyko 2020 m. Gegužės 18 d., Ir tikrai, Bitcoin didėja. Dėl kokios priežasties kyla kainos po kiekvieno perpus sumažėjusio įvykio? Tai galima susiaurinti iki paprastos pasiūlos ir paklausos. Kai Bitcoin generuoja palūkanas kaip investicinį turtą, perpus sumažinus įvykius, kainos padidėja dėl to, kad Bitcoin pasiūla mažėja kiekviename renginyje.

Tai sukelia didelį susidomėjimą Bitcoin, kuris sukelia pakankamai susidomėjimo, nes jis yra neriboto potencialo investicinis turtas. „Haling“ veikia kaip įmontuotas dizainas, palankus kainos brangimui, dėl kurio padidėja „Bitcoin“ kaina, o paskutiniam perpus įvykiui įvykus 2020 m., Tai gali būti dar viena priežastis, kodėl „Bitcoin“ sprogs 2021 m..

# 4: Įmonės perka Bitcoin kaip atsargų valiutą

Po perpus sumažėjusio įvykio taip pat matome, kad įmonės perka „Bitcoin“, kad būtų naudojamos kaip atsargos valiuta.

Nemažai įmonių atsargose laiko didelę pinigų sumą. Kodėl mes matome, kad įmonės dalį savo atsargų įdeda į „Bitcoin“? Bendrovėms tikslinga dalį savo ilgalaikių atsargų perkelti į Bitcoin, kad jis galėtų veikti kaip apsidraudimas nuo infliacijos.

Jei įmonės visame pasaulyje net dalį visų savo grynųjų pinigų rezervų perkelia į „Bitcoin“, galime pastebėti, kad labai padidėjo kriptovaliutos kaina. Didėjant infliacijai, mes jau matome, kaip įmonės perkelia dalį savo atsargų, o keli „Bitcoin“ įsigyjančių bendrovių pranešimai jau buvo paskelbti.

Mobiliųjų mokėjimų milžinė „Square“ paskelbė apie 50 milijonų dolerių investiciją į „Bitcoin“. „Stone Ridge Holdings“, valdanti daugiau nei 10 mlrd. USD vertės turtą, paskelbė, kad įsigijo maždaug 114 mln. USD vertės „Bitcoin“.

Svarbiausią pranešimą paskelbė „Nasdaq“ sąraše esantis turto valdytojas „MicroStrategy“, kai jis paskelbė, kad įsigijo „Bitcoin“, kurio vertė 425 mln. Bendrovės, perkančios „Bitcoin“ kaip rezervinę valiutą, yra dar viena priežastis, kodėl „Bitcoin“ sprogs 2021 m.

Kodėl Bitcoin sprogs 2021 m.: Išvada

Visiškai aišku, kad per ateinančius kelerius metus „Bitcoin“ patirs didelį augimą. Jei atsižvelgsite tik į 2021 m., Aukščiau nurodytų priežasčių pakanka, kad suprastumėte, kodėl Bitcoin sprogs 2021 m. Jei strateguosite ir investuosite, galite gauti didelį pelną.

Atsižvelgiant į tai, investicijos yra keblus verslas, o rinkos nuotaikos gali teigiamai arba neigiamai paveikti bitkoino kainą. Būtina kruopščiai atlikti tyrimus, suprasti savo apetitą ir tada investuoti į Bitcoin. Esant dabartiniam augimo ir priėmimo tempui, nenuostabu, jei 2021 m. Bitcoin peržengs 100 000 USD ar net 150 000 USD ribą.

„eToro“ – geriausias brokeris pirkti „Bitcoin“

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

5 priežastys investuoti į Bitcoin 2021 m

„Bitcoin“ kainos prognozė 2021 m

Bitcoinas viršija 44 000 USD, nes „Tesla“ perka 1,5 mlrd

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me