Kokia kriptovaliutų ateitis – ar turėtumėte investuoti į kriptovaliutas?

Kriptovaliutos gali būti investavimo ateitis

Kriptovaliuta yra skaitmeninė arba sintetinė valiuta, apsaugota kriptografijos būdu, todėl padirbti ar pakartoti praktiškai neįmanoma. Dauguma kriptovaliutų yra decentralizuoti blokų grandinės tinklai – paskirstytas katalogas, vykdomas per skirtingą skaičiavimo tinklą. Kriptovaliutos paprastai neturi visiško autoriteto, o tai daro juos techniškai apsaugotus nuo intervencijos.

Kriptovaliutų paklausa stipriai išsiplėtė ir palaipsniui juda visame pasaulyje. Išskyrus mažmeninius investuotojus, 2020 m. Buvo metai, kai stambios finansų įstaigos į kriptovaliutas investavo dideles pinigų sumas. Todėl jie tampa vis labiau priimtini, ir kai kurie investuotojai juos jau laiko apsidraudimu nuo infliacijos ir vertės kaupimu, kuris gali pakeisti auksą.

Kita vertus, yra šalių, kuriose kriptovaliutos yra visiškai uždraustos; todėl bet kokia šifravimo veikla ten yra neteisėta. Tačiau kas bus kriptovaliutų ateitis, bus aptarta toliau.

Kas yra Bitcoin, kaip kriptovaliutų lyderio, ateitis?

Kaip minėta pirmiau, 2020 m. Bitcoinui buvo puikūs metai, nes daugelis institucinių investuotojų investavo dideles pinigų sumas. „Paypal“ taip pat pradėjo šifravimo paslaugas 2020 m., Pažymėdama istorinius kriptovaliutų metus.

Visų laikų Bitcoin kainų pokyčiai. Šaltinis: „Coinmarketcap“.

„Microstrategy“ investavo 1,3 milijardo dolerių į bitkoiną, o „Grayscale“ iš viso jų valdomame kriptografiniame turte 2020 m. Sudarė 13 milijardų dolerių..

„Ruffer Investment“ sekė 744 mln. USD; Stone Ridge su 115 milijonų dolerių; „Massachusetts Mutual“ su 100 mln. USD investicijomis į „Bitcoin“ ir „Square“ su 50 mln.

Kadangi kriptografijos institucionalizacija prasidėjo 2020 m., Kai pirmiau minėtos įmonės investavo į „Bitcoin“, šifravimo entuziastai ir investuotojai mano, kad „Bitcoin“ ateitis yra perspektyvi.

„Microstrategy“ generalinis direktorius Michaelas Sayloras pasisakė už Bitcoin, kaip kriptografijos lyderio, vaidmenį ir laikė jį vertės kaupikliu, kuris artimiausiu metu galėtų pakeisti auksą.

Be to, kitame „Twitter“ įrašas, jis apibūdino Bitcoin kaip „pinigų tinklą“.

Anksčiau interviu CNBC Sayloras nurodė, kad ateityje kitos žymios įmonės turės investuoti į Bitcoin.

„„ Apple “,„ Amazon “,„ Google “ir„ Facebook “turės prijungti savo produktus ir kiekviena įmonė, turinti didelius pinigų likučius, turės konvertuoti savo iždą į Bitcoin, jei norės išlikti moki ir tinkama“, – pažymėjo jis..

Kai kurie ekspertai teigia, kad besiformuojančiai rinkai reikia dar daug nuveikti, kol ji subręs, kaip istoriškai parodo sklandus nepastovumas ir likvidumas. Kiti reiškia, kad algoritmo trūkumas yra pagrindinis suvokiamos Bitcoin paklausos faktorius tiek dabar, tiek ateityje.

Tačiau „Draper Associates“ įkūrėjas Timas Draperis atkreipė dėmesį, kad artimiausiu metu žmonės galės naudoti kriptovaliutas taip pat, kaip dabar jie naudoja dolerį.

„Manau, kad daugybė [su Bitcoin susijusių] technologijų iškyla į priekį. Užtruks šiek tiek laiko, kol žmonės pradės juos naudoti … Tai bus toje riboje [2022–2023], kai žmonės [galės] jas išleisti ir investuoti taip lengvai, kaip dabar daro dolerius “, – sakė Draperis..

„Kai tik tai įvyks, bus didžiulė permaina, nes kas gi norės sulaikyti politinius pinigus, kai galėsite sulaikyti tikrus kriptografinius pinigus?“ jis dar pridūrė.

Draperis taip pat žinomas dėl to, kad tiksliai prognozavo Bitcoin kainą 2017 m. Jis taip pat numatė savo Bitcoin kainą 2022 ir 2023 m.

„Aš palikau savo 250 000 USD įvertinimą iki 2022 m. Pabaigos arba 2023 m. Pradžios.„ Niekas nėra stabilus, kol viena technologija nepakeis kitos “, – sakė Draperis.

Be to, „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas ir „Twitter“ generalinis direktorius Jackas Dorsey prie savo pridėjo #bitcoin „Twitter“ bio. Šis žingsnis kripto entuziastų ir analitikų galvojo apie Bitcoin ateitį.

Atsižvelgiant į pirmiau minėtus žodžius, pirmaujančių įmonių prognozes ir investicijas, Bitcoin ateitis atrodo šviesi, o Bitcoin tikrai gali padidinti savo, kaip pagrindinio veiksnio, vaidmenį finansų pasaulyje. „Paypal“ jau yra integruota, tačiau jei tokios kompanijos kaip „Amazon“ nuspręs įsitraukti į „Bitcoin“, tai viskas drastiškai pasikeis, teigiamai veikiant „Bitcoin“.

Ar galėtumėte investuoti kripto rinką?

Kur eina kriptovaliuta?

Kriptovaliutos, tokios kaip Bitcoin ir Ethereum, smarkiai išaugo. Mažmeninių ir institucinių investuotojų susidomėjimas skaitmeninėmis valiutomis pastaraisiais mėnesiais labai išaugo. Nuo to laiko daugelis ankstyvųjų žaidėjų, kurie bandė laimėti "kriptovaliutų pamišimas" ėjo į priekį ir paliko mažesnę bendruomenę. Vis dėlto vis dar yra priežasčių manyti, kad dar yra kova dėl kriptovaliutų proveržio.

2020 metai paprastai apibūdinami kaip vaisingi pagrindinių kriptovaliutų metai. Be Bitcoin, Ethereum taip pat pastebėjo augimą. Kadangi „Ethereum“ yra decentralizuotų finansų (DeFi) lyderė, ji turi puikų potencialą dar didesnei įtakai finansų pasaulyje ateityje. 2020 m. „DeFi“ didėjo ir tikimasi, kad ateityje ji toliau plėsis kartu su „Ethereum“.

Lygiai taip pat, kaip kriptovaliutos turi daug šalininkų, jos turi ir priešininkų, tačiau investuotojams jos paprastai tampa priimtinesnės. Kai kurie net juos svarsto "90-ųjų internetas", tai reiškia, kad ateityje jie gali tapti tikru „fiat“ valiutų konkurentu.

Ar kriptovaliuta išnyks?

Nors kriptovaliutos turi kritikų, kurie jas vadina "Burbulas", tikimasi, kad jie neišnyks dėl patiriamo vystymosi. Mažai tikėtina, kad toks turtas jau svarstytas "pinigų tinklai" ir integruota tokiose platformose kaip „Paypal“ išnyks.

Ar turėtumėte investuoti į kriptovaliutas?

Gali būti protinga elgtis su investicijomis į kriptovaliutas tokiu pačiu būdu, kaip ir su kitomis rizikingomis investicijomis. Kriptovaliutos neturi jokios būdingos vertės, išskyrus tai, ką pirkėjas yra pasirengęs už jas sumokėti. Tai daro ją ypač pažeidžiamą dėl didelių kainų pokyčių.

Jei negalite susidoroti su tokiu netikrumu, gali būti geriau tęsti investicijas kitur, kad atitiktų jūsų poreikius. Nors Bitcoin, kaip investicijos, nuomonės išlieka giliai poliarizuotos – šalininkai siūlo jų mažą pasiūlą ir vis didesnį naudojimą kaip vertinimo generatorius, o oponentai tai mato kaip dar vieną spekuliacinį burbulą.

Atsižvelgiant į neapibrėžtumą, kriptovaliutos turi keletą privalumų, dėl kurių pinigų rinkos tampa pelningesnės.

Kadangi „Bitcoin“ vadovaujamos kriptovaliutos iš tikrųjų buvo pradėtos institucionalizuoti, tikėtina, kad investavimas į kriptovaliutas gali būti sąmoningas žingsnis. Reikėtų pažymėti, kad „Bitcoin“ riba yra 21 milijonas BTC. Šiuo metu apyvartoje yra daugiau nei 18 milijonų BTC. Jei atsižvelgsime į „pasiūlos ir paklausos“ taisyklę, kai „Bitcoin“ rinkos viršutinė riba artėja prie savo ribos dėl didelės paklausos, artimiausiu metu jo kaina gali pakilti į viršų.

3 priežastys, kodėl kriptovaliutos gali būti investavimo ateitis

1. Didelio pelno iš investicijos grąža

Nuo pat jų įkūrimo kriptovaliutų sėkmė išaugo. Per keletą metų jie išsiplėtė, nors rinkoje dar buvo švieži. Priešingai nei kituose portfeliuose, kriptografija yra pelningesnė. Pavyzdžiui, 2020 m. Bitcoin išaugo 300%.

Investuoti į virtualias valiutas yra rizikinga, todėl daugelis investuotojų gali jų vengti dėl nepastovaus pobūdžio. Jei norite efektyviai investuoti į skaitmeninį turtą, atlikę išsamius pramonės tyrimus turite turėti aiškų planą.

2. Neįvykdytas likvidumas

Investuotojai, pavyzdžiui, didelis likvidumas ir kriptovaliutos, yra likvidus turtas. Per kriptovaliutos keityklą juos lengva nusipirkti bet kada. Todėl greitai ir patogu pirkti ir parduoti kriptovaliutą. Apie didelę kainų svyravimą galima pranešti per kelias minutes. Taip pat galite įsigyti kriptovaliutas per kripto mainai ir lengvai parduoti kiekybiškai.

3. Investuoti yra patogu

Investavimas reikalauja laiko, įsipareigojimų ir kapitalo. Kriptovaliutos yra daug paprastesnės ir lengviau valdomos, skirtingai nei tradicinės alternatyvos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti kriptografiniame biržoje ir laikyti monetas kriptografinėje piniginėje. Tada toliau patogiai stebėsite savo skaitmeninį turtą.

Galų gale, tai yra asmeninis pasirinkimas, kurį žmonės daro atsižvelgdami į tam tikras sąlygas dalyvauti kriptovaliutose. Rizikuojantys asmenys gauna didelę naudą pinigų rinkoje, nes naudojasi skirtingomis savybėmis.

Tas pats atsitinka ir su kriptovaliutų investicijomis; jei investuosite į kelias valiutas, galite gauti didelę grąžą. Ekspertai specialistai paprastai užsiima įvairove, kad pašalintų didelę riziką. Nors tai gali atrodyti rizikinga, didelis likvidumas ir sąžiningi sandoriai suteikia jums finansinę laisvę.

„eToro“ – geriausia kriptovaliutų platforma

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima kriptografijos pramonėje – rekomenduojame juos išbandyti.

Virtuali valiuta yra nepastovi. Jūsų kapitalui gresia pavojus.

Skaityti daugiau:

Kaip investuoti į kriptovaliutą 2021 m

9 populiariausios kriptovaliutos, kuriomis prekiaujama 2021 m

7 kriptovaliutų prognozės 2021 m., Su kuriomis visi sutiktų

5 priežastys, kodėl Bitcoin gali padvigubinti jūsų pinigus 2021 m

Pagrindiniai klausimai

  • Kriptovaliuta yra skaitmeninė arba sintetinė valiuta, saugoma kriptografijos, padarant padirbinėjimą ar pakartojimą beveik neįmanoma.
  • Kriptovaliutos tampa vis labiau priimtinos, ir kai kurie investuotojai jas jau laiko apsidraudimu nuo infliacijos ir vertės kaupimu, kuris ateityje galėtų pakeisti auksą.
  • 2020 metai buvo istoriniai „Bitcoin“, nes „Paypal“ platformoje integravo kriptovaliutų paslaugą, metai.
  • „Microstrategy“ investavo 1,3 mlrd. USD, o „Grayscale“ iš viso jų valdomame kriptografiniame turte 2020 m. Sudarė milžiniškus 13 mlrd. USD..
  • Kadangi kriptografijos institucionalizacija prasidėjo 2020 m., Kai pirmiau minėtos įmonės investavo į „Bitcoin“, šifravimo entuziastai ir investuotojai mano, kad „Bitcoin“ ateitis yra perspektyvi.
  • Interviu CNBC „Microstrategy“ generaliniam direktoriui Michaelas Sayloras pabrėžė, kad ateityje kitos žinomos įmonės turės investuoti į „Bitcoin“. „„ Apple “,„ Amazon “,„ Google “ir„ Facebook “turės prijungti savo produktus prie jų“, – sakė jis.
  • „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas ir „Twitter“ generalinis direktorius Jackas Dorsey prie savo „Twitter“ biografijos pridėjo #bitcoin. Šis žingsnis kripto entuziastų ir analitikų galvojo apie Bitcoin ateitį.
  • „Paypal“ jau yra integruota, tačiau jei tokios kompanijos kaip „Amazon“ nuspręs įsitraukti į „Bitcoin“, tai viskas drastiškai pasikeis, teigiamai veikiant „Bitcoin“.
  • „Ethereum“, būdama „Decentralized Finance“ lyderė, turi didelį potencialą dar didesnei įtakai finansų pasaulyje ateityje. 2020 m. „DeFi“ didėjo ir tikimasi, kad ateityje ji toliau plėsis kartu su „Ethereum“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me