Kriptovaliutos, kurias galite įsigyti, žiūrėti ir vengti

Štai keletas kriptovaliutų, kurias galite įsigyti, stebėti ir vengti

Kokias kriptovaliutas turėčiau apsvarstyti pirkti? Ar yra kriptovaliutų, kurias turėčiau stebėti? Ar yra kriptų, kurių tikrai turėčiau vengti?

Jei norite sužinoti, kurias kriptovaliutas pirkti ir žiūrėti, o kurių vengti, tuomet šis straipsnis yra kaip tik jums.

Mes, „Trading Education“, galime padėti jums išsamiai suprasti kripto pasaulį ir „blockchain“ technologiją. Tiesiog užsiregistruokite į vieną iš mūsų internetinių kriptografijos kursų, kuris suteiks malonų mokymosi kelią į sėkmingą kriptovaliutų prekybą.!

Kodėl turėčiau žinoti apie įvairias kriptovaliutas, kurias galėčiau nusipirkti, žiūrėti ir jų vengti?

Kriptovaliutos, kurias galite įsigyti, žiūrėti ir vengti

Geriausios perkamos kriptovaliutos

Kitos kriptovaliutos, kurias reikia stebėti

O kaip poilsis?

Kriptos, kurių reikia vengti bet kokia kaina

Pirkdami kriptovaliutą

Pagrindiniai klausimai

Kodėl turėčiau žinoti apie įvairias kriptovaliutas, kurias galėčiau nusipirkti, žiūrėti ir jų vengti?

Prekybos kriptovaliuta pasaulis pritraukia vis daugiau šalininkų iš viso pasaulio. Įskaitant tave!

Taigi, pasvėrę jo pliusus ir minusus, nusprendėte pasinerti į kriptovaliutų prekybos pasaulį. Galite net nusipirkti ar prekiauti daugybe kriptovaliutų vienu metu.

Žinoma, turėtumėte tai padaryti gerai suprasdami, kaip jie veikia. Kai kurie yra tinkami dienos prekybai, kiti – prekybai ar net ilgalaikėms investicijoms.

Tiriant kriptovaliutą svarbu ne tik atsižvelgti į jos kainą ir rinkos pokyčius. Jūs taip pat turite atlikti nemažai tyrimų, susijusių su technologija už jo, taip pat visi vyriausybės nuostatai, kurie gali turėti įtakos kriptovaliutų prekybai.

Tik įgiję pakankamai žinių apie kriptovaliutų pasaulio sudėtingumą, galite pradėti praktikuoti prekybą, kad įtvirtintumėte sėkmingą kriptovaliutų prekybos strategiją ir sveikus prekybos įpročius..

Dėl šių priežasčių svarbu žinoti apie įvairias kriptos, kurias reikia pirkti, žiūrėti ir vengti.

Kriptovaliutos, kurias galite įsigyti, žiūrėti ir vengti

Dabar pažvelkime į keletą populiarių kriptovaliutų, kurios laikomos tinkamomis pirkti, taip pat keletą pagrindinių kriptovaliutų, kurias turėtumėte stebėti. Tada mes apžvelgsime keletą žinomų kriptų, kurių turėtumėte vengti.

Geriausios perkamos kriptovaliutos

kriptovaliutų pirkti

1. Ethereum (ETH)

Ethereum yra vienas geriausių kriptų, kuriuos galima nusipirkti. Bene vienas patraukliausių aspektų yra „Ethereum“ sugebėjimas palaikyti protingos sutartys, todėl tai labai naudinga verslui.

Atsižvelgiant į jo technologinius pranašumus, nenuostabu, kad ant jo blokų grandinės dabar pastatyta daugybė kitų kriptografinių įrenginių.

Be to, „Ethereum“ turi daugybę „dApps“ (decentralizuotų programų), naudojančių jų sistemą. Visa tai daro Ethereum palanki kriptovaliuta pagal prognozuojamą ilgaamžiškumą.

Kalbant apie kainą, „Ethereum“ per pastaruosius kelerius metus buvo gana sustabarėjęs, tačiau pirkėjams, kurie pirmenybę teikia stabilumui, o ne nepastovumui, „Ethereum“ yra gana patrauklus.

Ar svarstėte pirkti Ethereum?

2. Bitcoinas (BTC)

Galbūt nesistebite pamatę Bitcoin – pirmoji ir labiausiai prekiaujama kriptografija – mūsų sąraše. Nepaisant aukštos kainos, „Bitcoin“ išlieka labiausiai mėgstama kriptovaliuta; daugiausia todėl, kad tai yra seniausia kriptografija, taigi ir patikimiausia.

Be to, „Bitcoin“ taip pat yra pati nepastoviausia kriptovaliuta, gal net pati nestabiliausia finansinė priemonė.

Atkreipkite dėmesį, kad Bitcoin kainos visada eina per ciklus. Rašant šį straipsnį „Bitcoin“ vertė yra 16 299 USD už monetą, o tai yra didžiulis laimėjimas, palyginti su pagarsėjusiu 2018 m. Kainų nuosmukiu, kai kainos nukrito iki 5938,18 USD. Deja, tai gali pasikartoti. Kada? Kas žino! Tačiau tai yra tas, ką reikia nepamiršti.

Net jei nenuspręsite pirkti Bitcoin, turėtumėte atidžiai stebėti, nes jo kainų pokyčiai paprastai daro įtaką kitoms kriptovaliutoms.

Ar svarstėte pirkti BTC?

3. Ripple (XRP)

„Ripple“ yra dar viena puiki pirkimo kriptografija. „Ripple“ siekia būti perspektyvi banko operacijų priemonė. Tiksliau sakant, naudojant „Ripple“, galima atlikti mokėjimą kitam asmeniui viena valiuta, o jis – kita.

Ripelis gali tapti tiltu tarp kriptografijos pramonės ir bankų pasaulio. „Ripple“ gali padėti institucijoms pritaikyti „blockchain“ technologiją ir kriptovaliutą – tai, kas, be abejo, jau vyksta.

Jei bankai visapusiškai taiko „Ripple“ savo sandoriams, prekybininkai, turintys „Ripple“, gali iš to pasinaudoti.

Be to, turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad didžioji kriptovaliutų pasaulio dalis vengė „Ripple“ dėl bandymo jaustis bankuose, kurie jiems yra mirtini kriptografijos entuziastų priešai..

Kiek bus vertas bangavimas 2021 m. Ir vėliau?

Ar svarstėte pirkti XRP?

4. „Litecoin“ (LTC)

„Litecoin“ yra dar viena populiari kriptografija, kurią turėtumėte apsvarstyti pirkdami.

Laikomas Bitcoin klonu, „Litecoin“ kadaise buvo antra pagal apyvartą moneta, ypač prieš pasirodant „Ethereum“ ir „Ripple“.

Nors „Litecoin“ prarado pagreitį nuo savo pradinio išleidimo 2011 m., Jis vis dar yra labai gerbiamas vardas ir viena iš labiausiai pripažintų mokėjimų ir operacijų kriptovaliutų..

Kai kuriomis prasmėmis, „Litecoin“ viskas paprasta, o tai gali būti naudinga ir gali pritraukti vis daugiau prekybininkų ir investuotojų.

Ar svarstėte pirkti LTC?

5. EOS (EOS)

Jei ieškote puikios monetos, kurią galite nusipirkti, apsvarstykite EOS. EOS toliau konkuruoja su „Ethereum“, norėdama gauti Nr. 1 vieta intelektualioms sutartims ir „dApps“. Tiesą sakant, per pastaruosius kelerius metus, EOS įgijo didžiausią „dApps“ vartotojų bendruomenę.

Kas daro EOS išsiskiria gebėjimu įveikti mastelio problemą, pritaikant horizontalų mastelį, palyginti su tradiciniu vertikaliu masteliu.

Kitaip tariant, sistemai augant, užuot padidinus skaičiavimo galią, prie lygties bus pridėta daugiau mazgų (dar žinomų mašinų). Žinoma, turėsime palaukti ir įsitikinti, ar šis metodas iš tikrųjų gali būti naudingas.

Tuo tarpu EOS išlieka viena patraukliausių pirkti ir parduoti kriptografinių kriptovaliutų pasaulyje.

Ar svarstėte pirkti EOS?

investuok į eos

6. Žvaigždžių (XLM)

„Stellar’s ​​Lumen“ yra tiesiog žvaigždžių kriptovaliuta, kurią reikia nusipirkti.

Prisimink tai Žvaigždžių dažnai laikoma daugiausiai artimiausia „Ripple“ platformai. Vien todėl, kad „Stellar“ buvo kieta „Ripple“ XRP šakutė, turinti panašų funkcionalumą ar galimybę palengvinti operacijas tarp skirtingų kriptovaliutų ir „fiat“ pinigų.

Nepaisant to, „Stellar“ skiriasi nuo „Ripple“. Žvaigždės turi savo kodą. Be to, pagrindinis jo tikslas yra būti visiškai atviro kodo, kad būtų lengviau naudotis individualiai ir prekiauti kriptografija.

Kaip toks, „Žvaigždės“ yra labiau įrankis žmonėms ir mažiau įrankis bankams, užkariaujantis daugelio kriptografinės bendruomenės prekybininkų meilę..

Ar svarstėte pirkti XLM?

7. Cardano (ADA)

Nors „Cardano“ yra palyginti naujas, nėra jokių abejonių, kad „Cardano“ yra gerbiamas pretendentas į „Ethereum“ vietą išmaniųjų sutarčių ir „dApps“ pasaulyje..

„Cardano“ išsiskiria dvisluoksniu „blockchain“; vienas specialiai skirtas pažangioms sutartims, kitas – finansinėms operacijoms. Ši dviejų sluoksnių blokinė grandinė, pavadinta „ouroboros“, gali būti potencialus būdas įveikti baimę dėl mastelio keitimo.

Tačiau, kaip ir kitoms kriptovaliutoms, kurios bando įveikti šią problemą, tik laikas parodys, ar „Cardano“ strategija gali būti veiksminga, ar ne.

Mes taip pat turėtume tai pažymėti Cardano gauna naudos iš stiprios technologinės ir akademinės paramos, todėl ji yra viena iš geriausių kriptovaliutų, kurias galima nusipirkti.

Ar svarstėte pirkti ADA?

8. IOTA (MIOTA)

Nors IOTA yra kažkaip apgaubta ginčų, turėtume pripažinti, kad IOTA yra galbūt viena unikaliausių ir įdomiausių mūsų sąrašo technologijų.

Iš esmės, IOTA mokėjimams apdoroti naudoja daiktų internetą. Naudojant IoT, bet kuris įrenginys, turintis „Wi-Fi“ ryšį, galės patvirtinti mokėjimus.

Tai ne tik atpigina mokėjimus, bet ir sumažina reikalingos skaičiavimo galios kiekį.

Tiesą sakant, jo unikalumas čia nesibaigia. Dėl savo algoritmo „Tangle“ IOTA gali būti naudojama kaip alternatyva „blockchain“ technologijai. Šis algoritmas nereikalauja kalnakasių, o tai reiškia (bent jau kol kas), kad nėra jokių sandorių mokesčių.

Ar svarstėte pirkti IOTA?

Kitos kriptovaliutos, kurias reikia stebėti

kriptokuriacijas žiūrėti

1. „Ethereum Classic“ (ETC)

„Ethereum Classic“ yra viena iš kriptų, kurią turėtumėte žiūrėti. Nepamirškime, kad 2016 m, Ethereum buvo padalytas į Ethereum (ETH moneta) ir Ethereum Classic (ETC moneta).

Buvo laikas, kai žmonės manė, kad „Ethereum Classic“ gali konkuruoti su „Ethereum“. Laikui bėgant, tačiau dabar tai atrodo daug mažiau tikėtina. Tiesą sakant, „Ethereum Classic“ komanda niekada nebus priimta „Buterin“ ir „Ethereum Foundation“.

Vis dėlto prekybos prasme, „Ethereum Classic“ pirkimas ir pardavimas gali pasirodyti pelningas ir verta jūsų laiko.

2. „Bitcoin Cash“ (BCH)

Nors mažasis Bitcoin brolis „Bitcoin Cash“ gali patekti į tą patį likimą kaip „Ethereum Classic“, šią monetą tikrai verta apsvarstyti.

Tiesą sakant, „Bitcoin Cash“ neturėtų būti laikoma „Bitcoin“ kopija, nes tarp jų yra pagrindinis skirtumas; „Bitcoin Cash“Blokai yra keturis kartus didesni nei Bitcoin. Tai reiškia, kad kalnakasiai gali patvirtinti keturis kartus daugiau sandorių, padidindami operacijų greitį ir galbūt sušvelnindami mastelio problemą..

Nenuostabu, kad nuo 2020 m, „Bitcoin Cash“ yra 10 geriausių kriptovaliutų pagal rinkos viršutinę ribą, kaip nurodyta „CoinMarketCap“. Visa tai daro vertingą turtą, kurį turėtumėte žiūrėti 2021 m.

3. „Tron“ (TRX)

Tron yra dar vienas skaitmeninis turtas, kurį verta apsvarstyti, vienas iš geriausių kriptų, kuris šiais metais sprogs.

Tronas turi įdomią nišą. Jo tikslas – uždirbti internetinį turinį ir pašalinti trečiąsias šalis, kurios pelno iš interneto turinio talpinimo, pvz., „YouTube“, „Google“ ir „Facebook“.

Su „Tron“, kaip turinio kūrėju, gausite lėšų už tai, ką skelbiate, o tai, manoma, yra teisinga. „Tron“ taip pat tvirtina galinti atlikti 2000 operacijų per sekundę. Taigi, „Tron’s TRX“ tikrai yra moneta, kurią turėtumėte žiūrėti!

4. Pririšimas (USDT)

„Tether“ yra vienas iš įdomiausių „stablecoins“, kuriais turėtumėte apsvarstyti galimybę prekiauti.

Turėtume atkreipti dėmesį, kad viena „Tether“ moneta yra beveik lygi vienam JAV doleriui, ir daugelis prekybininkų naudoja „Tether“, kad išlaikytų savo investicijų vertę.

Atsižvelgiant į tai, kad viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Tether“ buvo sukurta, buvo padėti didelėms įmonėms pervesti pinigus, neabejotina, kad „Tether“ yra kriptografija, kurią prekybininkai turėtų stebėti.

5. Brūkšnys (DASH)

Brūkšnys taip pat yra įdomi moneta, kurią turėtų stebėti prekybininkai kriptografija. Brūkšnys varžosi dviejose kriptografinėse lenktynėse: būti greitesniu už visus likusius ir pasiūlyti daugiau privatumo nei jie.

Atminkite, kad naudodami „Dash“ turite dvi galimybes: „PrivateSend“ siųsti pinigus anonimiškai ir „InstantSend“ – iškart siųsti pinigus.

Įdomu tai, kad „Dash“ populiarėja, ypač tarp prekybininkų ir mažmenininkų, nes konkuruoja su centralizuotomis mokėjimo platformomis, tokiomis kaip „Visa“.

6. „Monero“ (XMR)

„Dash“ varžovas, Monero yra dar viena privatumo moneta, kurią verta apsvarstyti. Siūloma apgauta viešoji knyga, o tai reiškia, kad niekas negali peržiūrėti išsiųstos sumos ar dalyvių.

Vis dėlto dėl Monero slaptumo, ši moneta sulaukė prieštaringai vertinamų grupių dėmesio, tokie kaip baltieji nacionalistai, prekiautojai narkotikais ir įsilaužėliai (pvz.,., „WannaCry“ ataka dar 2017 m.). Kad Monero tikrai stengtųsi, ji turi nusimesti šešėlinį vaizdą.

Iki tol „Monero“ tikrai yra viena iš kriptovaliutų, kurią prekybininkai turėtų stebėti.

7. „Zcash“ (ZEC)

„Zcash“ yra dar viena moneta, į kurią turėtumėte atsižvelgti. Jis buvo sukurtas kaip „Bitcoin“ šakutė ir, kaip ir „Monero“ bei „Dash“, jis daugiausia dėmesio skiria privatumui (nepaprastai sunku konkuruoti vietovėje).

Zcashas operacijoms patvirtinti naudoja nulio žinių protokolus, o tai reiškia, kad sandorius galima įvykdyti teisingai, neatskleidžiant jokios informacijos apie juos.

Tuo pačiu metu „Zcash“ bandė būti skaidrus, todėl tai daug patraukliau prekybininkams kriptografijomis ir reguliuotojams.

8. „Bitcoin SV“ (BSV)

„Bitcoin SV“ yra vienas iš geriausių kriptų, kuriuos galima stebėti ir prekiauti. Bus įdomu sužinoti, ar ši moneta gali pasiekti kitų „Bitcoin“ šakų, tokių kaip „Litecoin“ ir „Bitcoin Cash“, pozicijas.

Įdomu tai, kad šioje monetoje kriptovaliutų bendruomenė yra padalinta. Atkreipkite dėmesį, kad santrumpa SV reiškia „Satoshi vizija’. Taigi „Bitcoin SV“ turėtų būti kuo arčiau Satoshi Nakamoto idėjų. Kai kuriems tai reiškia, kad „Bitcoin SV“ yra arčiau supratimo, kokia turėtų būti kriptovaliuta. Kiti nėra tikri ir teigia, kad Bitcoin yra tikrasis Bitcoin.

Be jo vizijos, „Bitcoin SV“ išsiskiria dėl savo didžiulių blokų dydžių, kurie gali apdoroti daugybę operacijų, daugiausia dėmesio skiriant masteliui.

9. Binansinė moneta (BNB)

„Binance Coin“ yra gana intriguojanti moneta. Nors „Binance Coun“ nesiūlo nieko ypatingo technine prasme, tai verta apsvarstyti. Tiesą sakant, jis buvo pabrėžtas kaip viena iš stabiliausių monetų pastaruoju metu.

„Binance“ moneta buvo išimtinai skirtas dirbti „Binance“ biržoje, suteikiant vartotojams 25% nuolaidą perkant kriptovaliutą. Jo vertė beveik išimtinai susijusi su tuo, kaip gerai veikia mainų platforma.

Taip pat verta paminėti, kad „Binance“ yra įsikūrusi Honkonge. Kinijai ir toliau kovojant su kriptovaliuta ir Honkongu, tai gali sukelti problemų ateinančiais metais.

10. „Neo“ (NEO)

Kalbėdami apie Kiniją, turėtume paminėti, kad dar viena perspektyvi kriptovaliuta, kurią verta stebėti, yra „Neo“. Jei „Neo“ pavyks išjudinti Kinijos kriptografinio reguliavimo pančius, tai gali baigtis dominuoti išmaniųjų sutarčių srityje.

Atkreipkite dėmesį, kad „Neo“ turi tam tikrą pranašumą prieš „Ethereum“, nes jis gali būti užkoduotas daugeliu skirtingų ir populiarių kalbų. Kita vertus, „Ethereum“ galima užkoduoti tik „Solidity“ – naujoje kodavimo kalboje, sukurtoje specialiai protingoms sutartims.

Kaip toks, Neo turi daug perspektyvų. Tačiau kol jo statusas nebus sutvarkytas, jis gali neišnaudoti visų galimybių.

O kaip poilsis?

Prekybos kriptovaliuta pasaulis nuolat keičiasi, todėl mūsų sąrašas toli gražu nėra pilnas ir išsamus. Yra tūkstančiai kriptovaliutų ir dar daug kitų. Taigi, nepamirškite akių ir atkreipkite dėmesį į puikų prekybos turtą.

Tiesiog nepamirškite, kad, atrodo, yra keturios pagrindinės kriptovaliutų ir „blockchain“ platformų sritys:

  • Norėdami įveikti Bitcoin. „Bitcoin 2.0“, „Bitcoin Cash“, „Litecoin“ ir „Bitcoin SV“ siekia šios vietos.
  • Įveikti Ethereum. Sukurti platformą, galinčią palaikyti „dApps“ ir pažangias sutartis (arba bent vieną iš dviejų).
  • Įveikti Ripple. Norėdami sumažinti atotrūkį tarp bankų ir kriptovaliutos ir sudaryti sklandžius sandorius tarp dviejų pasaulių.
  • Norėdami pasiūlyti kuo daugiau privatumo. Čia tikrai nėra nė vienos kriptovaliutos, kuri galėtų pretenduoti į aukščiausią vietą, nors „Zcash“, „Monero“ ir „Dash“ visi kovoja už tai.

Kriptos, kurių reikia vengti bet kokia kaina

kriptovaliutų, kurių reikėtų vengti

Nors yra daug populiarių kriptų, kurias reikia nusipirkti, ir daug daugiau, kurias turėtumėte žiūrėti, bet kurių kriptų reikėtų vengti bet kokia kaina. Pagal „Weiss“ šifravimo reitingai, Reikėtų vengti žemų reitingų kriptovaliutų, svyruojančių nuo E-, E iki E +. Kad tai būtų perspektyvu, rašymo metu tiek Bitcoin, tiek Ethereum turi B+.

Pavyzdžiui, jei susiduriate su bet kuriuo iš šių dalykų, laikykitės jų toliau:

  • Išplėsti
  • Kometa
  • „Matchpool“
  • Mixin
  • Salusas
  • „PotCoin“
  • Novakoinas
  • Auroracoinas
  • Kvarkas
  • „GameCredits“
  • „Megacoin“
  • Bankomatas

Atkreipkite dėmesį, kad „Weiss“ gana reguliariai atnaujina savo reitingus ir šis sąrašas gali labai greitai pasenti. Stebėkite tai ieškodami naujų pirkimo kriptovaliutų.

Pirkdami kriptovaliutą

Nors pasirinkti kriptovaliutą gali būti sunku, prekybininkai turėtų atsižvelgti į skirtingus kriptografinės prekybos sudėtingumus. Kripto prekyba nėra panaši į akcijų prekybą. Pavyzdžiui, nors pirkti akcijas paprastai reikia tinkamai stebėti rinką, kripto rinka iš esmės yra nestabili.

Taigi, turint omenyje įvairias kriptovaliutas, reikia apsvarstyti įvairias prekybos galimybes. Įdomu tai, kad dauguma investuotojų nori įsigyti monetą už žemą kainą ir laikyti ją tol, kol ji taps pelningesne investicija..

Taigi, norint sukurti sėkmingą prekybos planą, reikėtų investuoti į tinkamą prekybos švietimą, prekybos praktiką ir emocinę savikontrolę.

Pagrindiniai klausimai

Jei ką nors atsimenate iš šio straipsnio, atkreipkite dėmesį į šiuos pagrindinius dalykus.

  • „Bitcoin“, „Ethereum“ ir „Ripple“ vis dar yra viršuje. Nors jie susiduria su vis didesne konkurencija, jie yra vieni iš geriausių kriptovaliutų, kuriuos galima įsigyti.
  • Keletas kriptų kovoja dėl ne. 1 privatumo moneta. Ypač sunku paskelbti nugalėtoju šioje srityje, todėl atidarykite akis ir apsvarstykite monetas, tokias kaip „Monero“, „Zcash“ ir „Dash“.
  • Vis dar yra daugybė kriptovaliutų, kurių reikia vengti bet kokia kaina. Atlikite tyrimus, žinokite apie sukčiavimą ir įsitikinkite, kad pasirinkta kriptovaliuta yra saugi investicija.
  • Kriptovaliutos nėra panašios į akcijas. Jie yra nepastovūs ir jų galima nusipirkti įvairiais būdais.

Mes, „Trading Education“, galime padėti įsisavinti prekybos kriptografija meną. Tiesiog užsiregistruokite viename iš mūsų prekybos kursų, kad taptumėte profesionaliu kriptovaliutų prekybos ir „blockchain“ technologijų pasaulyje..

Dabar jūs žinote, kokias kriptovaliutas pirkti, žiūrėti ir vengti. Jei jaučiate įkvėpimą pradėti prekiauti kriptovaliuta, jums gali būti malonu tai žinoti „eToro“ suteikia galimybę pirkti kriptografinį turtą iki 90+ kriptovaliutos. Kripto prekybininkai gali sukurti įvairų portfelį su populiariausiomis monetomis.

Kokią kriptografiją svarstytumėte pirkti ir kurią žiūrėtumėte? Kurios kriptovaliutos išvengtumėte? Praneškite mums toliau pateiktose pastabose.

Tikimės, kad mūsų straipsnis Kriptovaliutos, kurias galite įsigyti, žiūrėti ir vengti buvo naudinga tau ir sutaupė jums šiek tiek laiko savo tyrime.

Atsakomybės apribojimas: kriptovaliutos yra labai nepastovios. Jūsų kapitalui gresia pavojus, o ankstesni rezultatai nėra būsimų rezultatų rodiklis.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me