9 nejlepších agregátorů zpráv o kryptoměnách a bitcoinech v roce 2021

Zatímco desítky kryptoměnových webů analyzují digitální měny. Jsme tu, abychom vám poskytli rozsáhlou, ale podrobnou recenzi nejlepších agregátorů kryptoměn dostupných na trhu právě teď. Agregátory krypto zpráv agregát webový obsah související s kryptografií tvoří různé platformy, jako jsou blogy, online noviny a populární krypto nové weby pro snadné prohlížení.

V tomto článku si povíme o některých z nejlepších agregátorů bitcoinů roku 2021. Seznam je sestaven na základě celkové rychlosti, užitečnosti, důvěryhodnosti a především autenticity zpráv. Nechte se zabývat zkoumáním obsahu.

Seznam webů pro agregaci kryptoměn

1. Coinddit

Coinddit je další populární agregátor. Platforma je docela působivá a snadno použitelná díky uživatelsky přívětivému rozhraní. Web je tematicky temně černý, díky čemuž je pro návštěvníky atraktivnější.

Na domovské stránce uvidíte tabulku s nejnovějšími cenovými grafy pro různé kryptoměny. Grafy zobrazují podrobný přehled všech kryptoměn způsobem, který je schopný a elegantní. Digitální měny mění svoji pozici automaticky na stole na základě změn v jejich objemu a ceně každých 24 hodin.

Na domovské stránce je samostatná část s nejpopulárnějšími novinkami z krypto světa. Zde se tato funkce nazývá Zdroje zpráv, které zmiňují ty weby, které často používáte. Agregátor automaticky stahuje zprávy z tohoto webu a zobrazí vám je na základě vašeho zájmu.

Chcete těžit bitcoiny pomocí webů o cloudové těžbě? Zde je náš průvodce nejlepšími cloudovými těžebními místy v roce 2021.

Můžete také vydělat kryptoměny zdarma každodenním prováděním jednoduchých úkolů. Chcete-li se zúčastnit, musíte je sledovat na různých platformách sociálních médií.

2. Coinspectator

Coinspectator je v současné době jedním z nejlepších agregátorů zpráv o kryptoměnách, které najdete na webu. Platforma na svém kanálu téměř pokrývá vše, co souvisí s krypto.

Najdete vše od nejnovějších zpráv nebo aktuálních událostí v krypto světě až po články o čemkoli vzdáleně spojeném s krypto. Získává své informace z jiných špičkových webů o kryptoměnách.

Stránka má samostatnou sekci, kde Coinspectator zobrazuje pouze seznamy nejvýše sedmnácti mincí, které závisí na tržní kapitalizaci a na tom, jak moc jsou v současné době na kryptotrhu populární. Web také poskytuje informace o připravovaných projektech, které budou spuštěny v budoucnu.

Všichni investoři a obchodníci, kteří se chtějí nechat aktualizovat, se mohou přihlásit k odběru novinek, kde můžete dostávat aktualizovaný seznam toho, co se děje na trhu, přímo do vaší doručené pošty

3. CryptoPanic

Když mluvíme o nejlepších kryptoagregátorech, CryptoPanic se nepochybně dostane do seznamu. Jejich hlavním zaměřením je získávání různých mediálních zdrojů a zpravodajských zdrojů.

Zprávy jsou také seřazeny podle minuty, kdy jsou zveřejněny, ačkoli jejich sekce sociálních médií zdůrazňuje videa od ovlivňujících z YouTube.

I když tyto funkce nabízejí velmi přeplněný zážitek, ale čím více lidí si zprávy prohlédne a vyjádří svůj pocit, tím více zpráv bude autentických. Můžete také vytvořit své portfolio, abyste si seřadili novinky a přizpůsobili svůj zdroj podle vašich lajků a nelibostí.

4. CoinLib

Je to perfektní volba, pokud jste mnohem více specializovaným investorem v obchodování s kryptoměnami a chcete vystavit analytické nástroje včetně diagramů a grafů.

Kromě reportáží poskytuje platforma vynikající ilustrace a schémata pro ty, kteří nechtějí číst zdlouhavé články. Můžete si také prohlédnout změny cen všech digitálních měn v reálném čase.

Web je velmi uživatelsky přívětivý a jeho uživatelské rozhraní je velmi jednoduché na používání a příjemné na pohled. Ačkoli je rozhraní jednoduché, CoinLib je více oblíbený svými nástroji pro správu portfolia. Můžete si vybudovat své portfolio na základě vašeho zájmu o coiny a můžete připojit alespoň 8 živých burz, abyste měli přehled. Agregátor má také verzi aplikace dostupnou uživatelům v obchodě Play.

5. CryptoControl.io

Vzhled a rozhraní tohoto agregátoru jsou velmi podobné CryptoPanic. Jedná se o agregátor zpráv dva v jednom, který agreguje sociální média a zprávy.

Platforma nabízí svým uživatelům úžasnou funkci. Umožňuje vám vybrat si minci, která vás více zajímá, a zbytek býčí práce je v rukou těchto agregátorů.

Web shromažďuje všechna zjištění, články a aktuální zprávy z různých platforem a webů sociálních médií a poté pro vás vytváří vlastní zdroj na základě vašeho vybraného zájmu. Není to úžasné? V současné době jsou Google, Twitter a Reddit hlavními platformami sociálních médií, které jsou k dispozici pro tuto úžasnou funkci.

Kroky směřují k tomu, aby vytvořily systémy správy portfolia stejně jako CoinLib, aby umožnily uživatelům spojit se s více burzami a využívanými obchodními nástroji. Web také nabízí mobilní aplikaci s placeným tarifem pro prémiovou verzi.

6. CoinNA

Když už mluvíme o CoinNA, je to jeden z nejlepších agregátorů v roce 2020. Je to další běžný, ale populární agregátor, který kategorizuje data do hlavních zpráv a příběhů.

Mají samostatnou vyhrazenou část pro výuku, což z této platformy také dělá vysoce vzdělávací fórum. Pomocí nástroje pro vyhledávače můžete zjistit, jaké novinky hledáte. Poskytují také podrobný přehled věcí souvisejících s kryptoměnou a také vydávají zprávy o různých kryptomech v jednotlivých zemích.

Pravidelně aktualizují svůj zpravodajský kanál. Kdykoli přijde nový příspěvek, automaticky zaujme pozici starých zpráv přetažením starých zpráv do spodní části zdroje. Web také obsahuje filtry, které čtenáři pomohou číst na základě jeho lajků a zájmů.

Web má také specializovanou sekci pro přední kryptoměnu a peněženku Coinbase. V neposlední řadě nabízí web širší škálu počátečních nabídek mincí a startupy, které spouštějí své služby nebo spustily.

7. CryptoGoat

CryptoGoat je klasifikován jako vynikající zdroj pro širokou škálu novinek a článků týkajících se kryptoměny mnoha nadšenců kryptoměny.

Přestože je celkový vzhled a rozhraní webu velmi jednoduché a někde neinspirující, obsah, který platforma poskytuje svým uživatelům, je velmi kreativní a poučný zároveň.

Co dělá CryptoGoat ve všech ostatních agregátorech, je množství funkcí souvisejících s novinkami, které platforma poskytuje, a díky tomu je agregátor lákavý. Jedním z klíčových aspektů CryptoGoat je, že filtruje všechny falešné zprávy a dávky, které nezobrazují ty příspěvky ve vašem feedu, které jsou označeny jako sponzorované s vysokou mírou efektivity.

Pravost zpráv je skutečná, protože agregátoři je shromažďují od jednoho z populárních řetězců zpráv v krypto průmyslu, tj. Coindesk, Cointelegram atd..

8. Ccowl

Ccowl lze zkrátit, protože Crypto Coin Owl je další dobře navržený web pro agregaci kryptoměn, který je na trhu k dispozici právě teď.

Šikovná je možnost, že snadno naviguje uživatele z informačního kanálu krypt do sekce cen bez jakéhokoli shonu. Platforma načítá své zprávy z jednoho z nejlepších zpravodajských webů, jako jsou Coindesk, NewsBTC a Bitcoin.com.

Hlavním zaměřením této platformy je pokrytí chování různých a širokého spektra kryptoměn. Ačkoli agregátor zobrazuje na své domovské stránce pouze 3 nejlepší býčí a medvědí krypta. Rozhraní platformy je velmi uživatelsky přívětivé a velké plus pro obchodníky, kteří mají zájem o portfoliové investice.

Má také funkci zvanou Rank Alert, kde vám automaticky pošle upozornění, kdykoli kryptoměna změní své hodnocení. K načtení zásob a aktuální sazby všech mincí používají agregátoři kryptoměn nejautentičtější CoinMarketCap.

9. Cryptopys

Cryptopys je vynikající zdroj pro agregaci zpráv souvisejících s krypto v reálném čase z více než 100 spolehlivých průmyslových zdrojů. Co tyto agregátory odlišuje od všech ostatních, je podpora, kterou tato aplikace poskytuje přes 18 zahraničních sestavení v jazycích.

Platforma pracuje na konceptu doporučení veřejnosti k předvádění obsahu na základě veřejného zájmu. Vytváří také agregátor díky svému rostoucímu nástroji pro zdroje. Celkový design webu je velmi jednoduchý, ale zároveň velmi elegantní a snadno přístupný. Uživatelé mohou snadno sledovat svá příslušná kryptoměna jediným tlačítkem.

Jediným tlačítkem to znamená, že k obsahu mám velmi snadný přístup a neexistuje žádný složitý proces pro přístup k jeho obsahu. Dlouhodobí členové tohoto agregátoru mají přístup k označování novinek býčí, medvědí nebo FUD.

Závěr

Kryptotrh jistě staví most. V dnešní době je trh plný úžasných agregátorů kryptoměn, které povzbuzují našeho čtenáře, aby se rozhodl pro lepší investice, které jim mohou v budoucnu prospět. Všechny agregátory navíc uživateli pomáhají efektivněji a efektivněji identifikovat a analyzovat trh s kryptoměnami. Pevně ​​věříme, že tento seznam vám určitě pomůže začít odněkud.

Chcete k tomuto příspěvku něco přidat. Jaké agregátory kryptoměn jste již vyzkoušeli? Jaká je vaše zkušenost? Budeme rádi, když si příběh vyslechneme z vaší strany. Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me