Newsletter # 18: Ceny bitcoinů dosahují maxima všech dob

Jelikož jsme blízko prázdnin, rádi bychom všem popřáli šťastnou a bezpečnou dovolenou! Doufáme v dary bitcoinových a altcoinových pump!

Bitcoin dosahuje ATH ve výši 24 000 USD!

Čeká se na něj velmi dlouho, ale přesně po 3 letech nastal okamžik. Bitcoin doslova prolomil předchozí maximum a dosáhl neuvěřitelné ceny 24 000 $!

Všechny grafy vypadají úchvatně, ať se díváte kamkoli: každý den, každý týden a každý měsíc říkají totéž: Bull Season je tady!

I když nikdo neví, jak přesně to bude hrát, lidé věří, že jsme nyní na býčím trhu. Mnoho lidí skutečně věří, že to začalo hned po loňské březnové Černé labutě, kde všechny trhy (nejen krypto) v podstatě bleskově spadly během jednoho dne.

Podíváme-li se na týdenní graf, jsme stále vysoko nad 21 EMA (exponenciální klouzavý průměr) a index relativní síly (RSI) je na špičkových úrovních roku 2017. Na týdenním grafu byl v roce 2013 jen párkrát rozhodně vyšší. Jak jsme opakovaně uvedli v předchozích číslech zpravodaje, na býčích trzích lze očekávat velké návratnosti (kolem 30–40%). Doposud se maximální záporná „delta“ ceny, kterou jsme měli od loňského března, pohybovala kolem 20%. To nemusí nutně znamenat, že k obrovskému výpisu nyní dojde (může se stát, že ne).

$ BTC týdenní graf, RSI na nejlepších úrovních roku 2017$ BTC týdenní graf, RSI na nejlepších úrovních roku 2017

Bitcoiny stále nejsou v trendech Google „horké“

Pokud se podíváme na Google Trends, všimneme si, že dotaz „bitcoin“ stále není celosvětově příliš vyhledáván, zvláště ve srovnání s vrcholy roku 2017. To je známka toho, že i když se vystavení masmédím nedávno dostalo trendu $ BTC, maloobchodní FOMO je pravděpodobně stále daleko od místa, kde jsme nyní. To by snad mohlo znamenat, že vzestupný trend je stále obrovský!

Google Trends $ BTC prosinec 2020Google Trends $ BTC prosinec 2020

Každý držitel $ BTC má nyní zisk

Díky nedávné pumpě je bitcoin v aktivech nyní # 12 hodnocení podle Market Cap. Těsně za Visa a před Walmartem! Skutečnost, že jsme za hranicí ATH, na neprozkoumaném cenovém území, automaticky znamená, že každý člověk, který si někdy před minulým týdnem koupil zlomek mince, má nyní zisk!

V důsledku toho se, jak uvádí Glassnode, zvýšil počet adres s BTC v hodnotě více než 1 milion $ + 150%, což je nyní 66 540 jednotlivých peněženek!

Ethereum sleduje vzestup bitcoinů, zatímco stupně šedi se stále zvyšují

Poté, co se „Král“ pohne, zbytek má obvykle tendenci následovat, počínaje Ethereem. Ceny ETH tento týden rostly a dosáhly nového maxima téměř 680 USD. Na rozdíl od $ BTC je však jeho ATH stále mnohem vyšší než tato úroveň, na více než 1400 $. Rok 2021 by mohl vypadat, že se cena roku konečně dostane na neprozkoumané území.

Mezitím už není překvapením, že velcí investoři i nadále akumulují krypto, a to navzdory neustálému růstu cen, který šíří pozitivitu ohledně budoucnosti kryptoměny. Podle a zpráva, Stupně šedi stále hromadí $ ETH. Jejich Trust ve stupních šedi Ethereum je stále považován za „jediný způsob investování do Etherea registrovaný SEC.“

Máte zájem vsadit na své Ethereum? Naučte se, jak dosáhnout pasivního příjmu s ETH 2.0!

The FinCEN navrhuje nová posílení KYC

Jak se očekávalo v posledních týdnech, je nyní oficiální. Síť pro prosazování finančních trestných činů (FinCEN) „navrhuje pravidlo pro určité digitální měny, které bude chránit národní bezpečnost, napomáhat vymáhání práva a zvyšovat transparentnost při minimálním dopadu na odpovědnou inovaci“, uvedl Steven Mnuchin, vedoucí amerického ministerstva financí.

The návrh bude ukládat nová pravidla pro záznamy transakcí, včetně těch, které se vztahují na peněženky, které jsou hostitelem. Obzvláště se používá v Defi, kde uživatelé dávají přednost udržování svých prostředků decentralizovaným způsobem, kde jsou jediní odpovědní za to, co se stane, tyto soukromé peněženky dosud nevyžadovaly KYC. V důsledku změn (CVC znamená konvertibilní virtuální měna, zatímco LTDA pro digitální aktivum zákonného platidla.):

„Navrhované pravidlo doplňuje stávající požadavky BSA platné pro banky a MSB tím, že navrhuje přidat požadavky na podávání zpráv u transakcí CVC a LTDA přesahujících hodnotu 10 000 USD. Podle navrhovaného pravidla budou mít banky a MSB 15 dní od data, kdy dojde k transakci podléhající hlášení, aby podaly hlášení u FinCEN. Toto navrhované pravidlo by dále vyžadovalo, aby banky a MSB vedly záznamy o transakcích a protistranách CVC nebo LTDA zákazníka, včetně ověřování totožnosti svých zákazníků, pokud protistrana používá neoznačenou nebo jinak krytou peněženku a transakce je vyšší než 3 000 $. “

Toto rozhořčení v předpisech bylo za prvé odhaleno Brians Armstrong, generální ředitel společnosti Coinbase, na tweetu na konci listopadu, kde vyjádřil své pochybnosti a znepokojení ohledně této záležitosti, spolu s mnoha dalšími osobnostmi veřejného života. Čtyři američtí kongresmani napsali veřejný dopis a Wyomingská zvolená senátorka Cynthia Lummis sdílela své obavy také v tweet. Hlavním bodem debaty je skutečnost, že návrh by mohl investorům způsobit více škody než užitku a mohl by USA zanechat v blockchainové technologii a odchýlit se od hlavních investic mimo kraj.

Coinbase IPO se blíží

Coinbase, známá americká burza, „předložila SEC návrh prohlášení o registraci na formuláři S-1. Soubor se nyní kontroluje. Pokud bude schváleno, jeho IPO bude jedním z největších a nejočekávanějších v krypto, vzhledem k tomu, že Coinbase je již nejcennější americkou krypto společností.

Není ve skutečnosti snadné přesně určit, jakou má společnost v současné době hodnotu. Poslední vyhodnocení ve finančním kole v roce 2018 činilo 8 miliard dolarů, ale Coinbase má nyní rozhodně větší hodnotu, zejména s ohledem na to, k jakým cenám dosáhl bitcoin v roce 2020.

Graf bude fungovat na mainnetu

Graf ($GRT), „První globální a snadno prohledávatelný index blockchainových dat“, má spuštěno jeho mainnet po 3 letech vývoje. Cílem indexovacího protokolu je zpřístupnit web3 všem a pomoci vytvářet aplikace, které nevyžadují žádné servery.

Výpis byl jedním z nejúspěšnějších v poslední době a token je již obchodovatelný na mnoha burzách, včetně prvotřídních, jako jsou Binance a Coinbase. Cena je nyní 24krát vyšší než cena za prodej tokenů, ke kterému došlo loni v říjnu. V té době byl nabízen za 0,03 USD!

První fáze po spuštění bude užitečná ke zdůraznění a zlepšení výkonu sítě, než se počet dotazů exponenciálně zvýší. Následně v příštích měsících bude tým budovat „Graph Graph dapp a bránu připravenou na produkci“ na podporu všech přispěvatelů do sítě.

Zde je vše, co potřebujete vědět o grafu v našem článku.

Červené vlajky

Porušení e-mailů v knize – 270 000 e-mailů & adresy veřejně unikly

14. července byla Ledgerova databáze porušena, když hacker ukradl 1 075 382 e-mailových adres a 272 853 objednávek hardwarové peněženky. To znamenalo, že osobní údaje, jako jsou e-maily, telefonní čísla a fyzické adresy (pro lidi, kteří si zařízení skutečně koupili), byly pravděpodobně k dispozici za platbu samotnému hackerovi. Ve skutečnosti bylo v posledních měsících hlášeno mnoho pokusů o phishing, obvykle prostřednictvím e-mailů nebo textových zpráv na jejich telefony.

Dnes, jako by to samo o sobě nebylo dost špatné, byla vypsána celá databáze zdarma anonymním profilem na Raidforu. I když jsou prostředky stále technicky bezpečné, uživatelé by měli očekávat novou a masivní vlnu phishingových pokusů.

Podívejte se na naše video, kde vysvětlujeme vše o narušení dat Ledger: co se stalo, koho se to týká a co NEDĚLE dělat.

NALÉHAVÉ: Porušení e-mailu hlavní knihy – 270 000 e-mailů & adresy veřejně unikly

Společnost komentovala twitter a potvrdila, že „rané příznaky“ jim říkají, že tento obsah je pravděpodobně z jejich databáze.

Sdíleli také a strana se zprávami a tipy o phishingu, jako je například klasický „Za žádných okolností nikdy nesdílejte s nikým 24 slov fráze pro obnovení“. I když je to jistě důležité, je těžké si představit, že uživatelé hardwarových peněženek to musí stále slyšet. Vzhledem k tomu, že nyní může kdokoli zjistit, kde majitelé zařízení žijí, pravděpodobně by raději věděl, že společnost aktivně dělá věci, aby zabránila budoucím porušením a další.

Přestože ochrana fondů pomocí peněženek není jen pro bohaté držitele kryptoměn, to si většina lidí myslí, a všichni si dokážeme představit, co mohou zločinci dělat s těmito adresami v rukou..

Bohužel se zdá, že již přicházejí nové phishingové zprávy.

Pomocí tohoto webu můžete zkontrolovat, zda vaše osobní údaje (a jaké) nebyly ohroženy https://haveibeenpwned.com/

Osobní adresa generálního ředitele společnosti Nexus Mutual byla hacknuta

Tento týden bohužel přinesl nové červené vlajky. Nejvýznamnější z nich je projekt, jehož posláním je (téměř ironicky) ochrana uživatelů protokolů před škodlivými činiteli.

Hugh Harp, zakladatel Nexus Mutual, viděl přímou útok na jeho osobní peněženku. Hackerovi se záhadně podařilo nainstalovat na jeho počítač škodlivou verzi Metamasku, což ho zavádělo k potvrzení transakce na jinou adresu příjemce. Sám hacker. Jedná se o jeden z případů, kdy použití hardwarové peněženky k podepisování transakcí jako druhé vrstvy zabezpečení nemůže pomoci.

Generální ředitel, který uznal, že tento hack byl „věcí na další úrovni“, nabídl hackerovi odměnu 300 000 $ pro případ, že by se rozhodl poslat vše zpět. Neznámý údaj odpověděl prostřednictvím vstupních dat na následujícím prázdném místě transakce.

“Ahoj, Hughu.” Nebudu prodávat wNXM, dokud wNXM neobnoví jeho hodnotu nebo mi nepošlete 4,5 000 ETH. Pokud se mnou potřebujete vyjednávat, pošlete zprávu na moji etickou adresu… .. “

Textový konec se zaměřuje na další Hughovy osobní adresy a ještě více odhaluje Hughovy soukromé podrobnosti.

Uvidíme, jak se tento příběh bude odvíjet. Mezitím někdo zahájil gitcoinový grant, aby Karpovi přímo kompenzoval to, co se stalo. Jako Odezva, navrhl, aby všechny získané peníze byly použity na zlepšení zabezpečení inteligentních smluv.

Boxminingové události

  • Recenze a průvodce Yubico’s YubiKey. Peněženka, kterou můžete použít k ochraně svých hesel.
  • Bojíte se o své prostředky? Zjistěte více o Cover Protocol ($ COVER), jedné z nejúspěšnějších platforem, kde lze zakoupit pokrytí.

Cover Protocol ($ COVER): trh pokrytí peer-to-peer pro DeFi

  • Yearn Finance ($ YFI) nedávno uzavřelo partnerství s mnoha dalšími protokoly nejvyšší úrovně. Zde je náš úvod do rozšířené rodiny Yearn!

Touha po sloučení ekosystému DeFi

  • Máte zájem o půjčování a půjčování? Líbí se vám systém hodnocení kreditů? Poslechněte si, co je $ WING a jak z toho můžete profitovat!
  • Wootrade ($ WOO): Zvyšování síly obchodování s kryptoměnami?

Wootrade ($ WOO): Zvyšování síly obchodování s kryptoměnami?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me