Recenze Enjincraft: Přidání blockchainu do Minecraftu

Logo EnjinCraftEnjinCraft – Enjin přináší do Minecraftu ekonomiky blockchainu

EnjinCraft vdechuje do Minecraftu nový život tím, že přináší to nejlepší z digitálních ekonomik a sběratelských předmětů Non-fungible Token (NFT). Zatímco Minecraft je největší sandboxovou hrou na světě, vždy mu chyběla skutečná ekonomika. Enjinova nová integrace Minecraft a SDK umožňují hráčům skutečně vlastnit položky a přesouvat je mezi servery. Se spuštěním Minecraft plugin 28. května 2020 mohou majitelé serverů pomocí jednoduchého pluginu povolit použití blockchainových položek v jejich světech Minecraftu.

S Enjincraft mohou hráči vybavit aktiva ERC-1155 přímo jako položky Minecraftu. To také umožňuje obchodování s předměty mimo hru a do peněženky Enjin. Nová integrace Enjin umožňuje přímé obchodování s aktivy ERC-1155, Ethereum a Enjincoin přímo v Minecraftu.

Hráči budou moci vstoupit „Enjincraft„A ve hře najdete poklady, jako jsou meče, brnění a nástroje. Po nalezení těchto položek mohou mít hráči skutečné vlastnictví položek, protože se jedná o nefunkční aktiva (tokeny ERC-1155). Položky lze přímo ukládat do peněženky Enjin, což umožňuje snadné obchodování nebo dokonce tavení.

První svět Enjincraft

První svět Enjincraft je plný úkolů, příběhů a mnoha prozkoumatelných měst. Pro ty, kdo se odváží prozkoumat, je svět nabitý pokladnicemi a tajemstvími, která lze vyřešit. Pokladnice ve hře rozdávají skutečné předměty ERC-1155, které mají hodnotu založenou na Enjin Coin.

Mapa Enjincraft

Pro začátečníky je mapa světa velmi užitečná, protože označuje všechna hlavní místa ve hře. Tuto mapu lze najít ve Witekově domě v prvním městě (po hlavní silnici do města).

Vazba peněženky Enjin

Hráči si mohou nechat cenné předměty Enjincraft prostřednictvím peněženky Enjin. Proces registrace je velmi jednoduchý:

  1. Přihlásit se do enjincraft.com
  2. Hra vám dá 5-ti znakový vázací kód.
  3. Otevřete peněženku Enjin ve svém mobilním telefonu
  4. Přejít na „Propojené aplikace“
  5. Vyberte peněženku a zadejte kód vazby

Enjincraft s propojenou peněženkou

Tento proces by měl trvat přibližně 1 minutu a poté bude účet svázán a připraven ke hře. Stav peněženky se zobrazí jako propojený a na panelu Enjin Coin se zobrazí zůstatek ENJ a ETH peněženky. Díky tomu je Minecraft velmi podobný masivně multiplayerovým hrám, jako je World of Warcraft.

Položky Enjincraft ERC-1155

Enjincraft Items are cross server and can move between realms. V současné době mohou být vlastníci položek prozkoumáváni pomocí Průzkumník blockchainu Enjinx.

V našem průvodci Enjin se dozvíte více.

Co je EnjinCraft?

Enjincraft diskuse a rozhovor s Enjin CTO Witekem Radomskim

EnjinCraft je nejnovější plugin společnosti Enjin pro Minecraft servery. Plugin EnjinCraft umožní majitelům serverů plně integrovat blockchainovou ekonomiku do Minecraftu.

To znamená, že majitelé serverů Minecraft budou moci hráčům poskytnout hmatatelné vlastnictví herních aktiv a měn. Herní prvky lze použít v chatovacích místnostech, na webových stránkách majitelů serverů a v multijazyku Enjin.

Stormwall je příkladem vícejazyčných aktiv Enjin je Stormwall. Jedná se o hratelný předmět vytvořený Enjinem, který lze použít ve 32 Enjinových hrách.

DonationCraft byl Enjinův první plugin pro Minecrafty. Umožnilo serverům MineCraft přijímat platby přes Paypal a kreditní karty. Podle Enjina, DonationCraft má více než 5 milionů stažení a umožňuje majitelům serverů vydělat miliony dolarů.

Jak poprvé uvedl Asia Crypto Today, představit lidem Enjin plugin MineCraft, Enjin zahájil uzavřenou beta verzi EnjinCraft Server One, server Minecraftu vytvořený pomocí pluginu Enjin.

EnjinCraft Server One má zbraně, brnění a doplňky založené na blockchainu, které hráči mohou najít a vyhrát.

Hledejte a sbírejte blockchainová aktiva v expanzivním vesmíru MinecraftuVyhledávejte a shromažďujte aktiva blockchainu v expanzivním vesmíru Minecraftu

Herní předměty jsou podpořeny Enjin Coin (ENJ). Hráči mohou získat mince Enjin jejich roztavením prostřednictvím peněženky Enjin. Po roztavení Enjin Coinu může být převeden do jiných kryptoměn. Enjin Coin lze také použít k nákupu dárkových karet od běžných maloobchodníků. Například Amazon, Apple a Uber.

Enjin Blockchain SDK pro Javu

SDK pro Javu umožňuje vývojářům v Javě vytvářet a integrovat blockchainová aktiva do své platformy.

Pro Enjinova Java SDK, společnost přijala open-source codebase. Uživatelé sady Java SDK proto mohou sadu SDK upravovat a stavět na ní, jak chtějí. Enjin uvádí, že povzbuzují ducha spolupráce a doufá, že uživatelé mohou pomocí sady SDK vytvářet věci, které si nikdy nedokázali představit.

Hráči mohou převést svá herní aktiva na skutečnou hodnotu.Hráči mohou převést svá herní aktiva na skutečnou hodnotu.

Uživatelé budou moci používat platformu Enjin k integraci blockchainové ekonomiky na své servery. To bude znamenat, že uživatelé mohou integrovat blockchainové ekonomiky do her, webových aplikací a dokonce i aplikací rriod.

S Blockchain SDK můžete začít stavět vytvořením účtu Enjin tady.

Přihlášením k programu včasného osvojení Enjin Spark získají uživatelé různé výhody včasného osvojení. To jim pomůže prodat, financovat a zpeněžit jejich projekty.

Můžete se zaregistrovat do programu Enjin Spark tady.

Závěr

Představujeme EnjinCraft: První světový server Minecraft využívající technologii blockchain

Vidět herní předměty jako pouhé pixely je minulostí. Enjin umožňuje vývojářům integrovat blockchainové ekonomiky do online světa prostřednictvím Java SDK od Enjin.

A s MineCraft Server One ukazuje Enjin, jak mohou tyto ekonomiky fungovat v běžných hrách. Doufejme, že se konečně dočkáme výhodné situace pro vývojáře i hráče. Vývojáři jsou schopni generovat větší zisk. Zatímco umožňuje hráčům vydělávat na skutečné hodnotě prostřednictvím herních předmětů.

Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na naši recenzi Enjin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me