Zemědělství YFV Finance s výnosem

YFV (YFValue) je token správy inspirovaný YEarn, který je odměňován farmářům s výnosem z kryptoměny (známí také jako těžaři likvidity). YFV funguje jako a Agregátor výnosů DeFi – uvolní produkt typu „Vault“, který bude nasazovat různé strategie pro zemědělské výnosy DeFi. $ YFV v minci správy na platformě, která bude použita k hlasování o rozhodnutích decentralizované autonomní organizace (DAO). YFV se odlišuje tím, že také razí dva elastické zásobovací coiny, $ vUSD a $ vETH – mince, které budou rebase zaměřeny na cenu USD, respektive Ethereum. Tyto tokeny budou fungovat podobně jako „Ampleforth“, pokud jde o funkčnost rebasingu. Tým stojící za projektem se rozhodl zůstat v anonymitě.

Oficiální web pro YFV je https://yfv.finance.

souhrn

 • YFValue funguje jako agregátor výnosů DeFi a vydává produkt podobný „trezoru“, který bude nasazovat různé strategie pro zemědělské výnosy DeFi.
 • Pro zemědělství s $ YFV existují 2 typy bazénů: Seed Pool v2 a Balancer Pool.
 • Farming $ YFV také generuje $ vUSD a $ vETH – tyto rebase k cílení cen USD a Ethereum.
 • $ YFV funguje jako token řízení pro hlasování o rozhodnutích týkajících se projektu. Někteří obchodují token také na burzách.

Jak farmujete $ YFV

Farmáři s výnosem mohou hospodařit s YFV ve dvou typech fondů:

Možnost 1: Seed Pool v2. Toto je váš klasický výdělek farmářského fondu – žetony jsou vsazeny do fondu a $ YFV bude distribuováno v průběhu času. Neexistuje žádné riziko stálé ztráty

 1. Přihlaste se https://yfv.finance/
 2. Připojte svou peněženku
 3. Na stránce „Seed Pool v2“ vložte buď USDT, USDC, TUSD nebo DAI (tj. Stablecoiny)
 4. Klikněte na tlačítko Vkladový token.

Možnost 2: Balancer Pools. Jedná se o skupinu s vyšším rizikem, kdy se finanční prostředky přidávají do fondu likvidity Balancer. To znamená, že prostředky budou aktivně použity při automatizované tvorbě trhu a případně riskovat trvalou ztrátu. Na YFV je celkem 8 Balancer Pools. Pro účely tohoto tutoriálu se podívejme na příklad použití WETH Balancer Pool of WETH: YFV.

 1. Zabalte Ethereum do $ WETH pomocí ETH->WETH nástroj na postranním panelu https://pools.balancer.exchange/#/pool/0x10DD17eCfc86101Eab956E0A443cab3e9C62d9b4
 2. Sázejte WETH & YFV v Balancer Pool likvidity https://pools.balancer.exchange/#/pool/0x10DD17eCfc86101Eab956E0A443cab3e9C62d9b4
 3. Tím se vygenerují tokeny BPT
 4. Sázejte žetony BPT https://yfv.finance/stake v „Balancer (YFV-WETH)“ Bazén

Jak uplatnit nárok na YFV

Na hlavní stránce snadno uvidíte, kolik jste vsadili do každého fondu, kolik YFV je nárokovatelných a návratnost investic v USD.

Bazény YFVBazény YFV

 • Chcete-li získat své odměny, klikněte do fondu. Zde uvidíte několik důležitých informací:
 • Další epocha: Až budou vyplaceny vaše další odměny.
 • Vaše odhadovaná odměna za 24 hodin: Odhadované výdělky YFV za 24 hodin.
 • Dostupné odměny: Kolik tokenů YFV je k dispozici k vyzvednutí.

Vkladový fond (kredit obrázku: Denome)

Odměny YFV můžete získat jednoduše kliknutím na „Získat odměny“. nicméně, to vyžaduje poplatky za plyn takže musíte vzít v úvahu poplatky za plyn zaplacené za vsazení vašich žetonů atd. a rozhodnout se, zda se skutečně vyplatí vyzvednout své odměny.

Jak lidé profitují z YFV? Co mám dělat s tokeny YFV?

Jaký je účel chovu všech těchto tokenů YFV? YFV je token řízení protokolu YF Value. To znamená, že držitelé tokenu YFV jej mohou použít k určení a aktualizaci funkcí protokolu YFV a ke změně nebo aktualizaci rychlosti distribuce tokenů YFV. Ti, kteří se účastní fondů YFV, mají právo hlasovat on-chain pro distribuční sazbu. Na konci každého týdne se automaticky spočítá celkový počet hlasů a automaticky se změní distribuční poměr YFV.

Na druhou stranu můžete své tokeny obchodovat také za ETH nebo USDT na burzách, jako jsou Uniswap, Balancer, Hotbit, BKEX a Bilaxy. Níže uvedený graf ukazuje hodnotu YFV / USD.

Co je vUSD a vETH?

Jak vidíte ve výše uvedené části „Jak získat YFV“, kromě YFV tokenů vám sázení YFV také dává tokeny vUSD a vETH. Celkem 1 000 000 vUSD a 1 000 vETH bude distribuováno do všech fondů farmy s výnosem podle jejich procenta. Podle YFV, jakmile budou všechny fondy vyčerpány YFV, vUSD a vETH použijí Oracle Oracle Feed Feed, aby odpovídaly cenám USD a ETH. Podobně jako u Ampleforth (AMPL) bude také každých 24 hodin probíhat rebase vUSD a vETH.

Rizika zemědělství YFV

Největší riziko YFV zemědělství pochází z potenciálních zranitelností v uzavírací smlouvě. dne 30. srpna 2020 YFV oznámil že audit protokolu YFV byl úspěšně dokončen společností The Arcadia Group. Podle YFV audit identifikoval malý počet problémů nízké závažnosti týkajících se kvality a zdraví kódu. Nebyly nalezeny žádné problémy s vysokou nebo kritickou závažností. Dopis od společnosti Arcadia a shrnutí zprávy o auditu lze nalézt tady.

Je zde také otázka omezené dodávky tokenů YFV. Tokenů YFV bude vždy jen 21 000 000, takže část (vnímané) hodnoty tokenu je kvůli jeho omezené nabídce. Co se ale stane, když byl každý token YFV vytěžen nebo distribuován? To není známo a stojí za zmínku, že YFV je v současné době zajištěno jakýmkoli jiným aktivem.

Rizika těžby

Jednou z největších obav o YFV byla přítomnost klíčů mincovny – které by mohly potenciálně razit nekonečné množství tokenů $ YFV. Vývojáři uvedli, že všechny klíče mincovny jsou vypáleny a v bazénech, které mohly razit nové tokeny, byly také odstraněny funkce těžby.

YFV předtím také potvrdil a řešil obavy členů komunity, že došlo k dohled nad mincovním klíčem a využívat související s vUSD a vETH, což by umožnilo uzamčení finančních prostředků. To, co YFV udělal pro nápravu, bylo to, že si nechali klíče těžby, dokud nebyli schopni získat zpět prostředky, které někteří uživatelé mohli přijít o zemědělství v Pool 0. Poté tým přenesl klíče správy vETH a vUSD z protokolu YFV několik členů komunity držet v bezpečné vazbě. Vybraní členové komunity byli: Reuben Yap (COO společnosti Zcoin), DeFi Dude, Matthew Neimerg (generální ředitel společnosti Cardinal Cryptography), TQT, Ian Ocasio a já.

Více informací

YFV Github

Médium YFV a novinky

Telegram YFV

YFV svár

Série Decentralizované finance (DeFi): výukové programy, průvodci a další

S obsahem pro začátečníky i pokročilejší uživatele si prohlédněte naši sérii YouTube DeFi obsahující návody na ZÁKLADNÍ NÁSTROJE, které potřebujete pro obchodování v prostoru DeFi, např. MetaMask a Uniswap. Stejně jako hluboký ponor do populárních témat DeFi, jako jsou Reef.finance ($ REEF) a Polkadot ($ DOT)

Série DeFi na tomto webu také pokrývá témata, která na YouTube nebyla prozkoumána. Úvod o tom, co je DeFi, najdete v přehledu Decentralized Finance (DeFi): Průvodce trendem HOTTEST v kryptoměně

Výukové programy a návody pro ESSENTIAL DEFI TOOLS:

 • Průvodce MetaMask: Jak založit účet? PLUS tipy a hacky pro pokročilé uživatele
 • Uniswap recenze a tutoriál: Průvodce pro začátečníky a pokročilé tipy a triky
 • Průvodce a recenze séra DEX
 • Vysvětlení SushiSwap ($ SUSHI)
 • Výměna 1 palce, Mooniswap a Chi GasToken: Konečný přehled a průvodce

Podrobnější informace o dalších konkrétních projektech DeFi najdete v našich průvodcích tokeny DeFi. Tady je několik našich nejoblíbenějších průvodců:

 • AAVE (PŮJČKA $)
 • Recenze Ampleforth ($ AMPL): Základní průvodce tímto protokolem DeFi
 • Průvodce ChainLink ($ LINK): Klíčový článek v prostoru DeFi
 • Cream Finance ($ CREAM): Co to je?
 • Průvodce Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): Revoluční poskytovatel likvidity v řetězci
 • Lineární finance ($ LINA): Budoucnost platforem syntetických burz?
 • Polkadot ($ DOT): Vše, co potřebujete vědět o miláčkovi DeFi v Číně
 • RAMP DeFi: Jak odemkne hodnotu vsazených aktiv?
 • Reef Finance ($ REEF): Platforma All-In-One Defi
 • Solana ($ SOL) vysvětlil
 • Graf ($ GRT) – další úroveň decentralizovaných aplikací
 • Trustswap ($ SWAP) vysvětleno – nová generace transakcí DeFi
 • Touha po sloučení ekosystému DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – úvěrová platforma pro půjčky DeFi

Další videa a články brzy přijdou jako součást naší série DeFi, nezapomeňte se tedy PŘIHLÁSIT k naší Youtube kanál a (prozatím) ZDARMA týdenní zpravodaj takže můžete být upozorněni, jakmile vyjdou!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me