Zpravodaj č. 4

Týden v recenzi

Kontroverzní spuštění Curve Finance $ CRV

14. srpna 2020 anonymní vývojář známý jako „OxChad“ najednou spustil Curve Finance ($ CRV). Dokonce i tým Curve Finance byl zcela zaskočen a zpočátku se snažil uzavřít ostatní, kteří zveřejnili informace o spuštění na Twitteru. Rovněž spěchali, aby ověřili, že smlouva nasazená vývojářem měla stejný kód a ve smlouvách neměla nic škodlivého.

Nakonec Curve nezbývalo „nezbývalo než jej přijmout“ a prohlásit jej za oficiální spuštění tokenu. To komunitě kryptoměn nesedělo, zvláště proto, že v době mezi vývojářem, který spustil $ CRV a týmem Curve, který ohlásil spuštění, už někteří odvážní farmáři těžili 80 000 tokenů CRV. To vedlo mnoho lidí k tomu, že si stěžovali, že tito horníci získali nespravedlivou výhodu, protože tým Curve předtím oznámil, že mezi nasazenou smlouvou a vydáním prvního tokenu bude 24 hodin..

I když toto uvedení na trh bylo velmi problematické a škodlivé pro pověst společnosti Curve Finance, z dlouhodobého hlediska je nepravděpodobné, že by to mělo na společnost vliv. Ve skutečnosti po spuštění ostatní zemědělci závodili o to, aby do protokolu vložili likviditu, a v současné době je více než 1 miliarda USD uzamčena ve společnosti Curve Finance. Po Makerovi a Aaveovi je to třetí projekt DeFi, který toho dosáhl. Ceny křivkových financí vzrostly v prvních několika hodinách uvedení na více než 50 USD, ale klesly pod 4 USD, protože farmáři s výnosem okamžitě prodali své tokeny $ CRV, aby maximalizovali návratnost investic. A je nepravděpodobné, že zemědělci budou i nadále prodávat své plodiny, jakmile budou sklizeni, takže ti, kteří kupují $ CRV na trhu, musí být velmi opatrní.

Aukce SKALE byla odložena

SKALE Network byla založena v roce 2018 jako platforma škálovatelnosti blockchainu, která poskytuje vysokorychlostní konsenzus a umožňuje dApps provozovat inteligentní smlouvy. To pomůže vývojářům Ethereum Dapp tím, že poskytne platformu vrstvy 2 s vysokými rychlostmi, rychlou konečností a hlavně za nízkou cenu.

Token SKALE Network SKALE Network ($ SKL) měl být k dispozici ke koupi prostřednictvím třídenní nizozemské aukce od 17. srpna 2020. Pouhé hodiny před začátkem aukce však společnost SKALE oznámila, že aukce bude odložena kvůli „ohromující částce“ provozu “. To je pravděpodobně způsobeno vlnami lidí, kteří se řítí k dokončení procesu KYC, aby byli způsobilí účastnit se aukce. K 19. srpnu 2020 nedošlo k žádnému oznámení o datu a čase odložené aukce. I když se zatím lidé nezdají být tak zklamaní (pravděpodobně proto, že také čekali, až projdou procesem KYC), a netrpělivě čekají na další aktualizace. Pokud tedy máte zájem o vstup do aukce, možná budete chtít dokončit proces KYC co nejdříve.

Yam Finance se nevzdává!

Společnost Yam Finance ($ YAM) minulý týden způsobila obrovský rozruch, když shromáždila kolegy zemědělce, aby „zachránili příze“. Přestože zemědělci měli dostatečnou podporu, zjistilo se, že chyba by interagovala s modulem správy a zabránila by úspěšnému návrhu správy. Takže $ YAM již nelze upravit správou a na technické úrovni, bude se chovat podobně jako ostatní rebasingová aktiva, jako je Ampleforth ($ AMPL).

Ale YAM se nevzdává! Starý $ YAM bude migrován na novou verzi $ YAM, která bude plně auditovanou verzí protokolu YAM. V současné době společnost Peckshield Inc auditovala smlouvu o migraci a hlášeno bude to úspěch a všechny „nízké“ nebo „informační“ problémy byly vyřešeny. Společnost Yam Finance nasadila smlouvu o migraci, která umožňuje držitelům $ YAM migrovat na novou verzi. Ale Držitelé $ YAM budou mít na dokončení procesu migrace pouze 72 hodin, tj. Do 22. srpna 2020 ve 16:20 (UTC). Po uplynutí této doby již nebudou tokeny YAM v1 způsobilé k migraci. Sbalte si tedy tašky na YAM $ a POHYBUJTE SE!

Podrobnosti o migraci najdete zde.

Spuštění a redenominace Polkadot $ DOT

Polkadot ($ DOT) umožňuje komunikaci napříč řetězci a interoperabilitu, takže blockchainové sítě mohou bez problémů fungovat společně jako ekosystém. Projekt je proslulý tím, že jej založil Gavin Wood – jeden ze spolutvůrců společnosti Ethereum. Polkadot je také jedním z nejvíce medializovaných projektů v čínské komunitě kryptoměn. Nedávno jsme si vyměnili poznámky s čínským správcem fondů, který je velmi aktivní v čínské krypto komunitě, tady je to, co říká o nejžhavějších blockchainových projektech v Číně.

Polkadot byl konečně spuštěn 18. srpna 2020, takže je nyní přenositelný, ale čeká se na nové označení $ DOT, ke kterému dojde 21. srpna 2020. Na trhu jsou k dispozici 2 verze $ DOT, nová verze $ DOT je stokrát menší než stará $ DOT. Většina burz, jako je Binance nebo Kraken, automaticky vynásobí vklady uživatelů DOT po redenominaci, tj. Pokud jste před redenominací vložili 10 starých $ DOT, automaticky vám bude po redenominaci připsáno 1 000 nových $ DOT. A v zájmu ochrany uživatelů v očekávání toho, uživatelé nebudou moci vybrat nový $ DOT až po redenominaci.

Mezitím mějte na paměti, že některé burzy např. OKEx, MXC atd. Nabízejí obchodní páry v OLD $ DOT, zatímco ostatní např. Binance a Kraken nabízejí obchodní páry v NOVÝCH DOT $. Takže nebuďte tím chlapem, kterého jsme viděli na Twitteru a zaplatil 50 $ za nový $ DOT, který by měl mít hodnotu pouze 3 $. Držitelé a obchodníci $ DOT by si měli u burzy, na které obchodují, ověřit, jaké jsou jejich zásady pro $ DOT.

Připravované akce

„Konec tohoto týdne“: SKALE Labs oznámí svůj odložený čas a datum aukce.

21. srpna 2020 při cca. 13:15 (UTC): den denominace $ DOT. Polkadot změní označení tokenu $ DOT tak, že starý $ DOT bude rozdělen na 100 nových $ DOT.

21. srpna 2020 v 16:00 (UTC): Veřejné spuštění předčasného přístupu VIMworld. VIMworld bude také prodávat své VIM.

22. srpna 2020 v 16:20 (UTC): Termín přechodu na YAM 2.0.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me