101 inspirativních obchodních nabídek a co znamenají

101 inspirativních obchodních nabídek a co znamenají

Inspirativní obchodní nabídky mají více využití, než byste si představovali. Není to jen skvělé, když říkáte, že během konverzace můžete vypadat chytře.

Zde je několik úžasných důvodů, proč si prohlédnout inspirativní obchodní nabídky:

 • Udržují nás motivovaný v těžkých dobách. Všichni někdy potřebujeme tuto zvláštní podporu, abychom si připomněli, že špatné časy nakonec pominou.
 • Může být páteří naší obchodní strategie. Nejlepší obchodní strategie bývají nejjednodušší a někdy může být nejlepší i jednoduchý nápad.
 • Může to být důvod, proč obchodujeme. Některé nabídky mohou hovořit o trhu – co funguje a co ne.
 • Mohou fungovat jako důležité připomenutí a zabránit nám v chybách. Žádná slova nejsou zapamatovatelnější než ta, která nás varují, abychom už neudělali stejné chyby.

Hledáte více než jen obchodní nabídky? Chcete začít vydělávání peněz obchodování? Získejte zdarma forex obchodování vzdělávání tady!

Zde jsou naše top 101 inspirativní obchodní nabídky:

Užívat si!

Inspirativní obchodní citáty Alexander Elder

1. „Cílem úspěšného obchodníka je dělat ty nejlepší obchody. Peníze jsou druhoradé. “ – Alexander Elder

Význam: Nabídka, která vám připomene, abyste se nejprve zaměřili na to, aby obchod fungoval! Peníze jsou odměnou, výsledkem úspěšného obchodu. Když budete přemýšlet pouze o odměně, zatmí váš úsudek.

Inspirativní obchodní citace Steva Clarka

2. „Dělejte více toho, co funguje, a méně toho, co nefunguje.“ – Steve Clark

Význam: Skvělá nabídka, která vám připomene, abyste měli přehled o tom, co ve vaší obchodní strategii funguje a co ne. Pokud vám něco nefunguje, přestřihněte to. Nezapomeňte si vést obchodní deník!

Inspirativní obchodní citáty Michaela Covela

3. „Nikdy se nikdy nehádej se svým obchodním systémem“ – Michael Covel

Význam: Nikdy vás to nikam nedostane! A přiznejme si, pravděpodobně to není chyba systémů. Pokud vám opravdu nedělá dobře, změňte to!

Inspirativní obchodní citáty Petera Lynche

4. “V tomto oboru, pokud jste dobří, máte pravdu šestkrát z deseti.” Nikdy nebudete mít pravdu devětkrát z deseti. “ – Peter Lynch

Význam: Nejlepší obchodníci nemají po celou dobu pravdu, také způsobují ztráty. Zaměřte se na získání více obchodů správných než špatných a budete považováni za úspěšné.

5. “Veškerou matematiku, kterou na akciovém trhu potřebujete, získáte ve čtvrté třídě.” – Peter Lynch

Význam: Obchodní nabídka, která vám připomene, abyste udrželi svou obchodní strategii jednoduchou. Čím složitější je vaše obchodní strategie, tím více se může pokazit.

Inspirativní obchodní citáty Bruce Kovnera

6. „Novice Traders obchodují 5 až 10krát příliš velké. Podstupují 5 až 10 procentní riziko, v obchodě by měli podstupovat 1 až 2 procentní riziko. “ – Bruce Kovner

Význam: Při zahájení obchodování zpravidla nikdy neriskujte více než jedno nebo dvě procenta svého obchodního účtu v rámci obchodu. Například pokud máte na svém účtu 3 000 $, nikdy neobchodujte více než 30 $.

Inspirativní obchodní citáty Roberta Arnotta

7. „V investování je to, co je pohodlné, zřídka ziskové.“ – Robert Arnott

Význam: Abyste dosáhli zisku, musíte riskovat. Pokud v obchodech, které vytváříte, neexistuje žádné riziko, nemůžete očekávat, že se budete živit jako obchodník.

8. „Neexistuje žádné tajemství jednotného trhu, které by bylo možné objevit, ani jediný správný způsob obchodování na trzích. Ti, kteří hledají jedinou pravou odpověď na trhy, se ani nedostali tak daleko, že kladou správnou otázku, natož aby dostali správnou odpověď. “ – Jack Schwagger

Význam: Inspirativní obchodní citát, který vám připomene, abyste přestali hledat zkratky! Ve skutečnosti nikdo neví, jak prolomit trh a být neustále úspěšný.

Inspirativní obchodní citace Billa Lipschutze

9. “Pokud by se většina obchodníků naučila sedět na rukou 50 procent času, vydělali by mnohem více peněz.” – Bill Lipschutz

Význam: Nejlepší obchodníci vědí, že trpělivost je klíčem k úspěšným obchodům. Neobchodujte příliš často a vyhněte se nadměrnému obchodování.

Inspirativní obchodní citáty Bernarda Barucha

10. „V obchodování / investování nejde o to, kolik vyděláte, ale spíše o to, co neztratíte.“ – Bernard Baruch

Význam: Než provedete obchod, musíte pochopit svůj poměr rizika a odměny. Správné řízení rizik je důležitější než vydělávání peněz.

11. „Každý obchodník má silné a slabé stránky. Někteří jsou dobrými držiteli vítězů, ale poražené mohou držet příliš dlouho. Jiní mohou své vítěze trochu zkrátit, ale rychle berou své ztráty. Pokud se budete držet svého vlastního stylu, získáte ve svém vlastním přístupu dobré a špatné. “ – Michael Marcus

Význam: To, co funguje jako obchodník, nemusí fungovat pro ostatní. Každý obchodník má své vlastní obchodní styl.

Inspirativní obchodní citáty Johna Bogle

12. „Čas je tvůj přítel; impuls je váš nepřítel. “ – John Bogle

Význam: Další motivační obchodní nabídka, která vám připomene trpělivost. Udělejte si čas a nepoddejte se svým impulzům.

Inspirativní obchodní citáty Jesse Livermore

13. “Je čas jít dlouho, čas jít krátce a čas jít na ryby.” – Jesse Livermore

Význam: Další inspirativní obchodní citát o obchodování méně než více. Přerušení obchodování může z vás často udělat lepšího obchodníka.

14. „Neočekávejte a nehýbejte se bez potvrzení trhu – být v obchodě trochu pozdě je vaše pojištění, že máte pravdu nebo špatně.“ – Jesse Livermore

Význam: Skvělý tip pro obchodníky, kteří používají analýzu. Než začnete obchodovat, musíte počkat a potvrdit, že se objevuje trend. Tímto způsobem si můžete být jisti, že vaše obchodní strategie bude fungovat.

15. „Touha po neustálém jednání bez ohledu na základní podmínky je zodpovědná za mnoho ztrát na Wall Street i mezi profesionály, kteří mají pocit, že si každý den musí vzít nějaké peníze domů, jako by pracovali za pravidelné mzdy.“ – Jesse Livermore

Význam: Perfektní obchodní nabídka pro někoho, kdo zapomene, že obchodování není jako běžná práce od devíti do pěti. Nebudete vydělávat peníze každý den, a pokud budete úspěšní, nebudete muset.

16. „Peníze se vydělávají seděním, nikoli obchodováním.“ – Jesse Livermore

Význam: Sedněte si a počkejte na správnou příležitost. Úžasný obchodní citát o trpělivosti.

17. „Brzy jsem se dozvěděl, že na Wall Street není nic nového. To nemůže být, protože spekulace jsou staré jako kopce. Ať se dnes na akciovém trhu stane cokoli, stalo se to dříve a bude se to opakovat. Nikdy jsem na to nezapomněl. “ – Jesse Livermore

Význam: Je to dobře známý fakt trhy se opakují! Pokud se situace objevila dříve, určitě se znovu objeví.

18. „Proč si myslíte, že neúspěšní obchodníci jsou posedlí analýzou trhu? Touží po pocitu jistoty, který jim analýza podle všeho dává. I když by to málokdo připustil, pravdou je, že typický obchodník chce mít pravdu v každém jednotlivém obchodu. Zoufale se snaží vytvořit jistotu tam, kde prostě neexistuje. “ – Mark Douglas

Význam: Nezáleží na tom, jak dobrá je vaše analýza trhu, stále se může mýlit. Musíte si uvědomit, že to není přesná věda.

Inspirativní obchodní citáty Marka Douglasa

19. „Pokud se naučíte vytvořit stav mysli, který není ovlivněn chováním trhu, boj přestane existovat.“ – Mark Douglas

Význam: Perfektní obchodní nabídka pro zdůraznění důležitosti samostatného obchodníka. Nepodceňujte tlak, který na vás vyvíjí trh.

20. “Nebezpečí sledování každého ticku jsou dvojí: overtrading a zvýšené šance na předčasnou likvidaci dobrých pozic.” – Jack Schwagger

Význam: Přestaňte tak pozorně sledovat trh. Skončíte jen s příliš velkým obchodováním, což je riskantní a / nebo zavřete dobré pozice příliš brzy. Ať tak či onak, přijdete o peníze.

Inspirativní obchodní citace Petera Borisha

21. „Chceme se vnímat jako vítězové, ale úspěšní obchodníci se vždy zaměřují na své ztráty.“ – Peter Borish

Význam: Úspěšní obchodníci více přemýšlejí o ochraně toho, co již mají. To je vždy důležitější než vydělat více peněz.

22. „Během své finanční kariéry jsem byl neustále svědkem příkladů jiných lidí, o nichž jsem věděl, že jsou ničeni nerespektováním rizika. Pokud se nebudete dostatečně dívat na riziko, vezme vás to. “ – Larry Hite

Význam: Vynikající obchodní citát o porozumění riziku. Pokud nerespektujete riziko, selžete jako obchodník.

Inspirativní obchodní citace Larryho Hiteho

23. „Upřímně, nevidím trhy; Vidím rizika, odměny a peníze. “ – Larry Hite

Význam: Další pro zjednodušení! Odstraňte ze své mysli vše ostatní a zaměřte se na klíčové prvky obchodování.

24. „Nemyslím si, že se můžete stát opravdu dobrým investorem v širokém rozsahu, aniž byste četli hodně. Nemyslím si, že to za vás udělá jedna kniha. “ – Charlie Munger

Význam: Dobří obchodníci se nikdy nepřestávají učit. I když se stanou profesionály v obchodování, stále se učí.

Inspirativní obchodní citáty Benjamina Grahama

25. „Z krátkodobého hlediska je trh hlasovacím zařízením, ale z dlouhodobého hlediska váhovým zařízením.“ – Benjamin Graham

Význam: Trh působí z krátkodobého hlediska jako soutěž popularity, ale z dlouhodobého hlediska vidíme skutečnou hodnotu za tržním nástrojem.

Inspirativní obchodní citace Tonyho Robbinse

26. „To není to, co děláme jednou za čas, co formuje náš život. Děláme to důsledně. “ – Tony Robbins

Význam: Chytrá slova pro obchodování i pro život! Abyste mohli být považováni za úspěšného obchodníka, musíte se v průběhu času soustředit na vytváření konzistentních obchodů.

27. “Býci vydělávají peníze, medvědi vydělávají peníze, prasata jsou poražena.” – Neznámý

Význam: Můžete vydělávat peníze, když trh jde nahoru a dolů, ale nebudete vydělávat peníze, pokud jste chamtiví.

28. „Investování by mělo být spíš jako sledování suchého nátěru nebo růst trávy. Pokud chcete vzrušení, vezměte 800 $ a jděte do Las Vegas. “ – Paul Samuelson

Význam: Obchodování není totéž jako hazard. Nejde o zábavu, jde o vypracování správného času, aby se váš tah udělal.

Inspirativní obchodní citáty Petera Bernsteina

29. „Základním zákonem investování je nejistota budoucnosti.“ – Peter Bernstein

Význam: Nikdy si nemůžete být jisti, co se stane. Nezáleží na tom, jak dobrý je váš výzkum, nikdy nebudete mít úplnou pravdu.

Motivační obchodní citáty Alexandra Elder

30. „Můžeš být volný. Můžete žít a pracovat kdekoli na světě. Můžete být nezávislí na rutině a nikomu neodpovídat. “ – Alexander Elder

Význam: Možná jedna z nejinspirativnějších obchodních citací, která vám připomene, jaké osvobozující je být obchodníkem!

31. „Musíte identifikovat své slabosti a pracovat na změně. Uchovávejte obchodní deník – zapište si důvody pro vstup a výstup z každého obchodu. Hledejte opakující se vzorce úspěchu a neúspěchu. “ – Alexander Elder

Význam: Tato motivační obchodní nabídka může být jednou z nejzajímavějších. Dbejte na to a zjistěte, co pro vás funguje.

Inspirativní obchodní citáty Jasona Klatta

32. “Pouhá vůle a odhodlání nenahrazuje nic, co skutečně funguje.” – Jason Klatt

Význam: Motivace nestačí k tomu, abyste se stali úspěšným obchodníkem. Potřebujete znalosti, konkrétně znalosti toho, co pro vás funguje.

Inspirativní obchodní citáty George Sorose

33. „Krátkodobá volatilita je největší v bodech obratu a klesá s ustáleným trendem.“ – George Soros

Význam: Skvělá slova z obchodní legendy. Pamatujte na tento citát při sestavování obchodní strategie, která využívá trendy.

34. „Trhy jsou neustále ve stavu nejistoty a pohybu a peníze se vydělávají diskontováním zjevných a sázením na neočekávané.“ – George Soros

Význam: Ačkoli si nikdy nemůžeme být stoprocentně jisti, jakým směrem se budou trhy ubírat, některé věci lze odhadnout a některé ne.

35. „Není důležité, zda máš pravdu nebo špatně, ale to, kolik peněz vyděláš, když máš pravdu, a kolik ztratíš, když se mýlíš.“ – George Soros

Význam: Další vynikající nabídka pro poměry rizika a odměny. A další příklad špičkového obchodníka, který má neustále na paměti ztráty.

Mohlo by se Vám také líbit: Jak vydělat čistou hodnotu 8 miliard dolarů

Inspirativní obchodní citáty Henrique M. Simoese

36. “V obchodování se nemožné děje asi dvakrát ročně.” – Henri M. Simoes

Význam: Užitečná připomínka, že se někdy stane neuvěřitelné. Mějte oči na okamžik otevřené.

37. „Hlavním problémem však je potřeba přizpůsobit trhy spíše stylu obchodování, než hledat způsoby obchodování, které odpovídají tržnímu chování.“ – Brett Steenbarger

Význam: Nemůžete přizpůsobit trh své strategii, můžete přizpůsobit svou strategii pouze trhu.

38. “Nikdy neinvestujte do žádného nápadu, který neumíte ilustrovat pastelkou.” – Peter Lynch

Význam: Veselý motivační citát, který nám připomíná, abychom udrželi obchodování jednoduché. Pokud je něco příliš komplikované, znamená to, že existuje větší šance, že se to pokazí.

Viz také: Investujte jako Peter Lynch – expert na výběr akcií

Inspirativní obchodní citace Larryho Connorsa

39. „Jsem skutečný, znepokojený, když vidím obchodní strategie s příliš mnoha pravidly (měli byste také).“ – Larry Connors

Význam: Stejně jako výše je to skvělý obchodní citát o udržování jednoduchých obchodních strategií. Čím méně pravidel, tím lépe.

Inspirativní obchodní citace Jima Rogerse

40. „Jen počkám, až v rohu budou ležet peníze, a jediné, co musím udělat, je jít tam a vyzvednout si je. Mezitím nic nedělám. “ – Jim Rogers

Význam: Trpělivost je jednou z nejoceňovanějších dovedností při obchodování. Musíte si pamatovat, že musíte udeřit, pouze když je správný čas!

Inspirativní obchodní citáty Nicolase Darvase

41. „Věřím v analýzu a nikoli v předpovídání.“ – Nicolas Darvas

Význam: Dobrá nabídka pro udržení vědeckého obchodování v daném okamžiku. Pokud je to možné, snažte se předpovědi omezit na minimum.

Inspirativní obchodní citáty Yvana Byeajee

42. „Obchodování neodkrývá jen vaši postavu, ale také ji buduje, pokud ve hře zůstanete dostatečně dlouho.“ – Yvan Byeajee

Význam: Získání dovedností stát se skvělým obchodníkem je celoživotní cesta. Úspěch vyžaduje, abyste ve svém životě provedli změny.

43. „Soustředění, trpělivost, moudré rozlišování, nepřipoutanost – dovednosti, které získáte při meditaci a dovednosti, které potřebujete, aby se vám dařilo při obchodování, jsou stejné.“ – Yvan Byeajee

Význam: Čtyři základní dovednosti, které každý úspěšný obchodník potřebuje. Pomohou vám nejen lépe obchodovat, ale také vám pomohou vést lepší život.

44. „Důvěra není„ Budu z tohoto obchodu profitovat. “Důvěra je„ Budu v pořádku, pokud z tohoto obchodu nebudu profitovat. “ – Yvan Byeajee

Význam: Vynikající poradenství v psychologii obchodníků. Musíte mít správný přístup k vítězství a ztrátě obchodů.

45. „Nikdy nenajdete obchodování na trzích, pokud se nenaučíte ocenit a být spokojeni s tím, co již máte.“ – Yvan Byeajee

Význam: Skvělá obchodní nabídka, která vám připomene, abyste ocenili a chránili to, co již máte. Pochopit riziko znamená ocenit to, co již máte.

Inspirativní obchodní citáty Andrease Clenowa

46. ​​„Dejte si pozor na obchodování kotací.“ – Andreas Clenow

Význam: Veselá nabídka, která vám připomene, že inspirativní obchodní nabídky nestačí na to, abyste byli úspěšným obchodníkem!

Inspirativní obchodní citáty Martina Schwartze

47. „Naučte se přijímat ztráty. Nejdůležitější věcí při vydělávání peněz je nenechat vaše ztráty vymknout se z rukou. “ – Martin Schwartz

Význam: Abyste se vyhnuli ztrátám, musíte jim nejprve porozumět a respektovat je. Ale co je důležitější, musíte je mentálně přijmout.

48. „Mnoho lidí je na trzích tak zapleteno, že ztrácí perspektivu. Dlouhá práce nemusí nutně odpovídat práci chytřejší. Ve skutečnosti je to někdy naopak. “ – Martin Schwartz

Význam: Inteligentní obchodníci obchodují méně ne více! Nenechte se unést trhem!

49. „Když jsem se stal vítězem, řekl jsem:‚ Přišel jsem na to, ale pokud se mýlím, dostávám to do pekla, protože chci ušetřit peníze a přejít na další obchod. “ – Martin Schwartz

Význam: Další důležitá připomínka, abyste se starali o to, co již máte.

50. „Během let jsem se naučil, že po dobrém zisku na trzích je velmi důležité si jako odměnu vzít pár dní volna. Přirozenou tendencí je neustále tlačit, dokud pruh neskončí. Zkušenosti mě ale naučily, že odpočinek uprostřed pruhu ho může často prodloužit. “ – Martin Schwartz

Význam: Podobně jako výše, tato inspirativní obchodní citace připomíná, že si musíte tak často odpočinout od trhů, abyste se vyhnuli překonání a ztrátě toho, co máte. Odměňte se!

51. „Vždy se směju lidem, kteří říkají:‚ Nikdy jsem nepotkal bohatého technika. ‘To se mi líbí! Je to tak arogantní a nesmyslná reakce. Devět let jsem používal základy a zbohatl jsem jako technik. “ – Martin Schwartz

Význam: Dobrý citát, který vám připomene důležitost technické analýzy.

52. „Když se na trhu zraním, dostanu sakra ven. Vůbec nezáleží na tom, kde se trh obchoduje. Právě jsem se dostal ven, protože věřím, že jakmile se na trhu zraníte, vaše rozhodnutí budou mnohem méně objektivní, než jsou, když se vám daří … Pokud se budete držet, když je trh silně proti vám, dříve nebo později vás provedou. “ – Randy McKay

Význam: Obchodování s emocemi je jednou z nejrizikovějších věcí, které můžete udělat. Pokud si myslíte, že jednáte spíše o emoce než o stav trhu, potřebujete přestávku.

53. „Neustále budu snižovat velikost svého obchodování, dokud nebudu ztrácet… Moje techniky správy peněz jsou extrémně konzervativní. Nikdy neriskuji nic, co by se blížilo celkovému množství peněz na mém účtu, nemluvě o mých celkových finančních prostředcích. “ – Randy McKay

Význam: Skvělá obchodní strategie ke snížení ztrát. Pokaždé, když ztratíte obchod, snižte částku, s níž obchodujete.

Inspirativní obchodní citace Phillipa Fishera

54. „Akciový trh je plný jednotlivců, kteří znají cenu všeho, ale hodnotu nic.“ – Phillip Fisher

Význam: Při obchodování není cena nástroje tak důležitá jako hodnota, kterou vám dává.

Inspirativní obchodní citáty Roberta G. Allena

55. „Kolik známých milionářů, kteří zbohatli investováním do spořicích účtů? Odpočívám. “ – Robert G. Allen

Význam: Skvělý bod, který ukazuje, že spořicí účet vás nikdy nezbohatne. Obchodování je mnohem efektivnější způsob vytváření bohatství.

Inspirativní obchodní citáty Davida Sikhosany

56. „Ztráty jsou nezbytné, pokud jsou spojeny s technikou, která vám pomůže se od nich učit“ – David Sikhosana

Význam: Ztráty jsou v zásadě jen špatná věc, když se z nich nepoučíte. Poučením se ze svých ztrát je méně pravděpodobné, že je zopakujete.

Inspirativní obchodní citáty Paula Tudora Jonese

57. “Každý den předpokládám, že každá pozice, kterou mám, je špatná.” – Paul Tudor Jones

Význam: Možná to nebude znít tak inspirativně, ale tento citát hovoří o důležitosti mentální přípravy na to, že se mýlíte.

58. „Tajemstvím úspěchu z pohledu obchodování je mít neúnavnou a nehynoucí a neutuchající touhu po informacích a znalostech.“ – Paul Tudor Jones

Význam: Jak říká toto staré rčení, „znalost je síla“. S obchodováním je to nepochybně pravda.

59. „Obchodování je velmi konkurenceschopné a musíte být schopni zvládnout to, že vám nakopou zadek.“ – Paul Tudor Jones

Význam: Nevzdávejte to jen proto, že se váš obchodní plán rozpadl. Musíte se z této zkušenosti poučit a pokračovat!

60. „Ten obchod s bavlnou byl pro mě téměř lámačem dohod. V tu chvíli jsem řekl: ‚Pane Hloupý, proč riskovat všechno na jednom obchodu? Proč neudělat ze svého života snahu o štěstí, spíše než bolest? “ – Paul Tudor Jones

Význam: Tato obchodní nabídka zdůrazňuje, jak důležité je diverzifikovat vaše portfolio. Nikdy nic neriskujte pouze na jednom obchodu.

61. „Vždy přemýšlím o ztrátě peněz, na rozdíl od vydělávání peněz. Nesoustřeďte se na vydělávání peněz, zaměřte se na ochranu toho, co máte “- Paul Tudor Jones

Význam: Další skvělý citát od Paula Tudora Jonese o důležitosti ochrany toho, co máte.

Inspirativní obchodní citáty Benjamina Franklina

62. „Investice do znalostí platí nejlepší úrok.“ – Benjamin Franklin

Význam: Tato inspirativní obchodní nabídka musí být jednou z nejchytřejších. Čím více víte o tom, co obchodujete, tím větší je pravděpodobnost, že provedete informovaný obchod, který bude mít lepší výsledky.

Inspirativní obchodní citáty Richarda Bransona

63. “Nenechte se zahanbit svými neúspěchy, poučte se z nich a začněte znovu.” – Richard Branson

Význam: Zatímco Richard Branson nemusí být obchodníkem, jeho slova mluví hodně pravdy. Poučte se ze svých chyb a pokračujte.

Inspirativní obchodní citace Sun Tzu

64. “Kdo ví, kdy může bojovat a kdy nemůže, zvítězí.” – Sun Tzu

Význam: Další citát ze světa mimo obchodování. V podstatě tím, že budete vědět, kdy a kdy nemáte obchodovat, budete úspěšní.

Inspirativní obchodní citáty Eda Seykoty

65. „Vyhrajte nebo prohrajte, každý dostane z trhu to, co chce. Někteří lidé zřejmě rádi prohrávají, takže vyhrávají tím, že prohrávají peníze. “ – Ed Seykota

Význam: Ztráta obchodu není konec světa. Pokud jste se z toho něco naučili, stále z toho něco máte.

66. „Prvky dobrého obchodování jsou (1) řezné ztráty, (2) řezné ztráty a (3) řezné ztráty. Pokud se budete řídit těmito třemi pravidly, můžete mít šanci. “ – Ed Seykota

Význam: Ne všechny vaše obchody budou úspěšné. Dobrým obchodníkem se proto můžete stát pouze tehdy, když se naučíte, jak minimalizovat své ztráty.

67. „Trend je váš přítel až do konce, když se ohne.“ – Ed Seykota

Význam: Slovní hra na slavnou frázi „trend je tvůj přítel“. Musíte si uvědomit, že trendy nikdy netrvají věčně.

Inspirativní obchodní citáty Sami Abusaada

68. „Jste ochotni přijít o peníze z obchodu? Pokud ne, pak to neberte. Vyhrát můžete, pouze pokud se nebojíte prohrát. A to můžete udělat, pouze pokud skutečně přijmete rizika před sebou. “ – Sami Abusaad

Význam: Cenová obchodní nabídka, která opět ilustruje důležitost porozumění rizikům a jejich vztahu k úspěchu.

Motivační obchodní nabídky Bruce Kovner

69. „Pokud personalizujete ztráty, nemůžete obchodovat.“ – Bruce Kovner

Význam: Emoce nemá v obchodní aréně místo. Chcete-li obchodovat, musíte jej odstranit.

70. „Vím, kam se dostanu, než se dostanu.“ – Bruce Kovner

Význam: Chytrý citát pro vstupní a výstupní strategie. Než zahájíte svou strategii, musíte vědět, kam vstoupíte a kde opustíte.

Inspirativní obchodní citáty Toma Basso

71. „Myslím si, že psychologie investic je zdaleka tím důležitějším prvkem, následovaným kontrolou rizik, přičemž nejméně důležitou otázkou je otázka, kde nakupujete a prodáváte.“ – Tom Basso

Význam: Jistě, když to rozložíte, obchodování je všechno o nákupu a prodeji, ale bez správného myšlení a dovedností v řízení rizik se může mnoho věcí pokazit.

Inspirativní obchodní citáty Justina Mamise

72. „Akcie se nekupují ve strachu, ale v naději. Obvykle jsou prodávány ze strachu. “ – Justin Mamis

Význam: Vynikající citát o psychologii obchodníka. Mnoho akcí podniknutých začínajícími obchodníky a motivovaných emocemi.

Inspirativní obchodní citace Williama O'Neila

73. „To, co se většině zdá příliš vysoké a riskantní, obecně jde výš a to, co se zdá nízké a levné, obecně klesá.“ – William O’Neil

Význam: Trh často překoná vaše očekávání, ale to neznamená, že byste s tím měli počítat!

74. „Nechat ztráty běžet je nejzávažnější chybou většiny investorů.“ – William O’Neil

Význam: Opět další inspirativní obchodní citát, který zdůrazňuje, jak důležité je snižování ztrát být ziskové.

Inspirativní obchodní citáty Warrena Buffetta

75. „Trh je zařízení pro převod peněz z netrpělivých na pacienta.“ – Warren Buffet

Význam: Netrpělivý pacient vždy ztratí. Trpělivost je jednou z nejoceňovanějších dovedností, které jako obchodník můžete mít.

76. „Nemusíte být raketový vědec. Investování není hra, kde člověk se 160 IQ porazí člověka se 130 IQ. “ – Warren Buffet

Význam: Inteligence není vždy nejdůležitější věcí na obchodování. Ve hře je spousta dalších faktorů.

77. „Pokoušíme se prostě mít strach, když jsou ostatní chamtiví, a být chamtiví, jen když se ostatní bojí.“ – Warren Buffet

Význam: Další skvělý citát od Warrena Buffeta o emocích a obchodování s penězi.

78. „Vytvoření reputace trvá 20 let a její zničení trvá pět minut. Pokud o tom přemýšlíte, uděláte věci jinak. “ – Warren Buffet

Význam: Stačí jedna malá chyba a všechno přijít. Proto při obchodování musíte být opatrní a rozumět rizikům.

79. „Dívejte se na výkyvy trhu spíše jako na svého přítele než na svého nepřítele.“ – Warren Buffet

Význam: Kolísání trhu vám nabízí příležitosti vstoupit a opustit trh, nebojte se jich.

80. “Zisk z pošetilosti, spíše než účast na tom.” – Warren Buffet

Význam: Ujistěte se, že jediné chyby, které vidíte, jsou chyby ostatních, nikoli vaše vlastní. Když ostatní udělají chybu, je to šance na zisk.

Viz také: Chtěli byste tipy od někoho, kdo má hodnotu 88 miliard dolarů

Inspirativní obchodní citáty Johna Maynarda Keynese

81. „Trhy mohou zůstat iracionální déle, než vy zůstanete solventní.“ – John Maynard Keynes

Význam: Důležitá připomínka, že volatilita trhu může pohltit celý váš obchodní účet, pokud nejste opatrní.

Inspirativní obchodní citáty Geralda M. Loeba

82. „Přijímání ztrát je nejdůležitějším samostatným investičním nástrojem k zajištění bezpečnosti kapitálu.“ – Gerald M. Loeb

Význam: Pokud své ztráty nepřijmete a začnete je honit, riskujete celý svůj kapitál!

Inspirativní obchodní citáty Setha Klarmana

83. „Nejtěžší částí je disciplína, trpělivost a úsudek.“ – Seth Klarman

Význam: Obchodování je v jistém smyslu snadné, ale získání dovedností pro dobré obchodování může být obtížné.

84. „Ve skutečnosti nikdo neví, co trh udělá; pokusit se předpovědět, že je to ztráta času, a investice založené na této předpovědi jsou spekulativní závazky. “ – Seth Klarman

Význam: Vaše analýza nebude nikdy úplně správná a je důležité si to uvědomit.

Inspirativní obchodní citáty Tony Saliba

85. „Vždy definuji své riziko a nemusím si s ním dělat starosti.“ – Tony Saliba

Význam: Prvním krokem, který by měl každý obchodník provést před provedením obchodu, je definování rizika!

Inspirativní obchodní citace Jima Cramera

86. „Naděje je [a] falešná emoce, která vás stojí jen peníze.“ – Jim Cramer

Význam: Nikdy nezakládejte své obchody na naději. Místo toho by měli být dobře informovaní na základě informací a analýz, které máte k dispozici.

87. „Klíčem k úspěchu obchodování je emoční disciplína. Pokud by klíčem byla inteligence, obchodování s penězi by vydělalo mnohem více lidí … Vím, že to bude znít jako klišé, ale nejdůležitějším důvodem, proč lidé ztrácejí peníze na finančních trzích, je to, že své ztráty nezkrátí . “ – Victor Sperandeo

Význam: Další skvělá obchodní citace o snižování ztrát. Pokud ne, nikdy nebudete trvale úspěšní.

Inspirativní obchodní citáty Lindy Raschkeové

88. “Vše, co potřebujete, je jeden vzor k obživě.” – Linda Raschke

Význam: Nejjednodušší vzory často sklízejí nejlepší odměny. Pokud se je naučíte používat, můžete se živit obchodováním.

89. „Někdy je nejlepším obchodem žádný obchod.“ – Neznámý

Význam: Známá obchodní nabídka. Abyste byli úspěšní, nemusíte neustále obchodovat.

90. „Vzory nefungují na 100%. Ale stále jsou kritické, protože vám pomohou definovat vaše riziko. Pokud ignorujete vzorce a soustředíte se na shon, pocity a horké tipy, zapomeňte na dosažení konzistence. “ – Ifan Wei

Význam: Pokud chcete být trvale úspěšným obchodníkem, musíte pracovat se vzory!

Inspirativní obchodní citáty Martina Zweiga

91. „Je v pořádku se mýlit; je neodpustitelné se mýlit. “ – Martin Zweig

Význam: Chytrý citát, který vám připomene, abyste se poučili ze svých chyb.

Inspirativní obchodní citace sira Johna Templetona

92. „Čtyři nejnebezpečnější slova při investování jsou: Tentokrát je to jiné.“ – Sir John Templeton

Význam: Je to vždy jiné, jen když ses naposledy poučil ze svých chyb!

Inspirativní obchodní citace Steva Burnse

93. „Mezi dobrým obchodem a dobrým obchodováním je obrovský rozdíl.“ – Steve Burns

Význam: Dobrý obchod může udělat kdokoli, ale ne každý může být trvale dobrým obchodníkem.

Inspirativní obchodní citace Rob Smith

94. „Kupujte věci, které jdou nahoru. Prodávejte věci, které jdou dolů. A když se zastaví, vypadni! “ – Rob Smith

Význam: Nákup při nízké a prodej při vysoké nestačí. Musíte také znát směr, kterým se nástroj bude pohybovat.

Inspirativní obchodní citace Jaymina Shaha

95. “Nesledujte někoho slepě, sledujte trh a snažte se slyšet, co vám říká.” – Jaymin Shah

Význam: Nikdy se nedržte rady lidí, aniž byste provedli vlastní průzkum. Váš vlastní výzkum je vždy cennější.

96. „Nikdy nevíte, jaké nastavení vám trh nabídne, vaším cílem by mělo být najít [příležitost], kde je nejlepší poměr rizika a výdělku.“ – Jaymin Shah

Význam: Trh nikdy není stejný, vždy se mění. Pokaždé, když obchodujete, musíte situaci přehodnotit a hledat příznivý poměr rizik a výnosů.

Inspirativní obchodní citáty Marka Harily

97. „Jaký je rozdíl mezi profesionálem a amatérem? Profesionálové hledají, co je špatně na nastavení. Amatéři hledají jen to, co je správné. “ – Mark Harila

Význam: Když se dostanete do bodu, že jste profesionálním obchodníkem, hledáte více chyb než cokoli jiného. Amatéři to často nedokáží.

98. „Obchodník s maximálním výkonem je zcela odhodlán být nejlepší a dělat vše, co je v jeho silách, aby byl nejlepší. Cítí se naprosto zodpovědný za cokoli, co se stane, a tak se může poučit z chyb. Tito lidé mají obvykle funkční obchodní plán pro obchodování, protože s obchodováním zacházejí jako s obchodem. “ – Van K. Tharp

Význam: Skvělá obchodní nabídka, která shrnuje to, co skvělý obchodník potřebuje. Nejdůležitější je zdůraznit poučení z chyb a mít plán.

Inspirativní obchodní citáty Joela Grenblatta

99. „Pokud je to možné, nechcete být dobře placeni pouze za to, že riskujete. To může zvládnout kdokoli. Chcete být dobře placeni, protože jste si udělali domácí úkol. “ – Joel Greenblatt

Význam: Být riskantní se nevyplácí. Skutečně se vyplatí zkoumat, s čím obchodujete, a stanovit si cíle.

Inspirativní obchodní citáty Scotta Redlera

100. „Obchodníci potřebují každodenní rutinu, kterou milují. Pokud se vám to nelíbí, neuděláte to. “ – Scott Redler

Význam: Skutečně inspirativní obchodní citát, který vám připomene, že potřebujete obchodní styl, který zapadá

101. „Obchodujte na trhu před vámi, ne na tom, který chcete!“ – Scott Redler

Význam: Vaše obchodní strategie by měla odrážet realitu trhu. Nemůžete použít jakoukoli strategii, která se vám líbí.

Klíčové body

Pokud si pamatujete cokoli z těchto 101 inspirativních obchodních nabídek, udělejte z toho tyto body.

 • Obchodní nabídky nám může připomenout, abychom měli věci jednoduché! Obklopte se připomenutím, když se věci příliš komplikují.
 • Mnoho z nejlepších obchodní nabídky připomeňte nám, že výzkum je na prvním místě. Být informován o tom, co se chystáte obchodovat, se vždy vyplatí.
 • Trpělivost je klíčovou součástí obchodování. Méně časté obchodování je obvykle lepší než časté obchodování.
 • Obchodování není jako běžné zaměstnání. Nemůžete zapadnout na trh kolem svého života.

Inspirativní obchodní nabídky vás budou motivovat, ale nedělají z vás obchodníka!

Ale bezplatný kurz obchodování na forexu v rámci Trading Education by mohl stačit. I když se po přečtení našeho seznamu můžete cítit nafouknutí a připraveni, obchodování trvá mnohem víc než motivační obchodní nabídky.

Náš kurz obchodování na forexu, The Ultimate Guide to Forex Trading, je nyní zdarma.

Dozvíte se:

 • Založení FOREX obchodování
 • Mechanika obchodování na FOREXU
 • Pokročilá analýza FOREX obchodování
 • Strategické obchodování pro FOREX obchodování

Zaregistrujte se a získejte to hned, než bude pryč! Kdo ví, možná jednoho dne budeš ten, kdo vyrábí inspirativní obchodní nabídky!

Pokud vás bavilo číst 101 inspirativních obchodních citací a co znamenají z Trading Education, dejte jim lajk a sdílejte je s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo také zajímat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me