8 důvodů, proč začít investovat své peníze

Zajímá vás, zda je čas začít investovat? Pokud hledáte způsoby, jak pěstovat peníze pro růst a příjem, a pro výnosy, které mají z dlouhodobého hlediska tendenci překonávat jiné typy úspor, pak je určitě čas investovat!

Tento Obchodní vzdělávání článek vám ukáže osm z našich oblíbených důvodů, proč byste měli začít investovat ještě dnes.

1. Nechte své peníze pracovat za vás

nechte své peníze pracovat, začněte investovat

Pokud jste ještě neslyšeli o výhodách pasivního příjmu, připravte se objevit jeden z nejzajímavějších finančních cílů vůbec! To je zvláště důležité pro rodiče, kteří v budoucnu očekávají přerušení kariéry z rodinných důvodů, nebo pro kohokoli, kdo se chce nyní připravit na flexibilitu a možnost volby později. Jednoduše řečeno, můžete buď pracovat za své peníze – například uvedení hodin do zaměstnání – nebo můžete začít pracovat na tom, aby vám peníze fungovaly, až začnete investovat na akciovém trhu.

Mohlo by se vám také líbit: Andy Krieger: Genius obchodování s měnami

2. Porazte inflaci

Mnoho bankovních účtů stále nabízí žalostně nízké úrokové sazby, které sotva drží krok s inflací – ve Spojeném království v současnosti na 2,2 procenta [1]. Když investujete na akciovém trhu, máte mnohem větší šanci na nalezení výnosů, které zvýší vaše peníze a porazí inflaci.

3. Růst do budoucnosti

růst peněz do budoucna

Když investujete do akcií, akcií, dluhopisů nebo jiných tříd aktiv, investujete do své budoucnosti. Je to jako dnes zasít semeno a čekat, až vyroste velká zdravá rostlina. Nastaví vás na skvělé návyky a znamená, že se můžete těšit na zdravé hnízdo, když máte dlouhodobý časový rámec a touhu dozvědět se o světě investic co nejvíce. Dobré zprávy? Není to zdaleka tak složité, jak si dokážete představit, a každý může zvýšit zisky!

Lidé si také přečtou: Vydělávejte obyčejným lidem peníze online obchodováním?

4. Plánování odchodu do důchodu

Mnoho z nás je stále vinných z toho, že nemá dostatek penzijních fondů. Pokud se nechcete spoléhat na státní důchod, nikdy není pozdě začít investovat do akcií, akcií, fondů, sledovačů, dluhopisů a dalších nástrojů, které vám v průběhu času pomohou vytvořit pohodlné hnízdo. Na Trading Education vám dáme nástroje a znalosti, které právě k tomu potřebujete. A pamatujte, že existují i ​​daňové výhody!

5. Plnění vašich cílů

plnění vašich finančních cílů

Všichni máme sny a mnoho z nich zahrnuje nějaké finanční prostředky, aby se rozběhly – ať už máte ambici vlastnit loď, splácet hypotéku předčasně, cestovat po světě nebo založit vlastní firmu. Možná byste chtěli odložit dost na to, abyste poslali děti na univerzitu nebo jim pomohli koupit vlastní první dům. Ať už jsou vaše motivace jakékoli, trpělivost, disciplína a dlouhodobá povaha investic na akciovém trhu znamenají, že můžete zavést všechny kroky potřebné k finanční přípravě na uskutečnění této ambice. Už žádný sen o dýmkách – a místo toho – plánovaná budoucí realita.

Viz také: Kolik ztratíte tím, že neinvestujete?

6. Dlouhodobý úspěch

Jednou z velkých lekcí akciového trhu je potřeba mít dlouhodobý časový rámec, když začnete investovat. To vyžaduje trpělivost, disciplínu a plánování; to vše jsou vynikající nástroje, které vám pomohou dosáhnout vašich finančních cílů. Létají také tváří v tvář naší moderní kultuře, která má tendenci se zaměřovat na rychlé opravy a rychlé vítězství. Jakmile se začnete učit o dlouhodobém příslibu stabilního investičního plánu na akciovém trhu a investujete do svých odborných znalostí a dovedností, máte schopnost zajistit si vlastní finanční budoucnost.

7. Riziko promarněné příležitosti

riziko promarněné příležitosti

Pokud neinvestujete na akciovém trhu, riskujete ztrátu významných zisků. Pamatujte, že bankovní účty platí velmi malý úrok a inflace je vysoká. Statisticky, akciový trh dlouhodobě překonal ostatní třídy aktiv a stále zůstává nejlepším dlouhodobým domovem pro vaše peníze. [2] Nedělejte chybu, že vám chybí loď a růst akciového trhu – vezměte v úvahu například to, že londýnská FTSE dosáhla na začátku tohoto roku historického maxima a mnozí věří, že je připravena dosáhnout jiného. [3] To znamená, že ti, kteří jsou připraveni investovat, se umisťují, aby mohli těžit z výhod plánování a pečlivého načasování!

Nenechte si ujít: Investujte jako Peter Lynch – expert na výběr akcií

8. Daňové důvody!

Věděli jste, že investování do akcií a akcií prostřednictvím důchodu je efektivní z hlediska daní? Věděli jste, že můžete držet akcie a akcie ISA, což je také daňově efektivní nástroj spoření? Existuje spousta způsobů, jak ušetřit peníze, zatímco vyděláváte!

Zjistěte vše, co potřebujete, abyste se stali úspěšným investorem! Na Trading Education vám otevřeme celý svět investic na akciových trzích a poskytneme vám nástroje, know-how a důvěru, které potřebujete, abyste mohli pokročit a investovat do své vlastní budoucnosti. Dozvíte se, jak se orientovat na akciovém trhu, jak porozumět výrazům, jak číst žargon a čísla a strategie, které mohou z dlouhodobého hlediska pomoci získat peníze. Ještě lepší je, že všechny materiály kurzu jsou prezentovány jednoduchým, přístupným a připraveným způsobem, který můžete okamžitě implementovat!

Kontaktujte nás, abyste zjistili více a převzali kontrolu nad svou vlastní finanční budoucností!

Pokud jste si rádi přečetli tento článek z Trading Education, dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by mohl být také zajímavý.

Původní článek najdete tady.

Zdroje:

[1] https://www.ons.gov.uk/economy/inflationandpriceindices

[2] https://www.investopedia.com/articles/investing/103013/stocks-remain-best-longterm-bet.asp

[3] http://www.iii.co.uk/articles/501413/how-ftse-100-could-attack-new-high

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me