Sedm důvodů, proč investování není dobrý nápad!

Investování není pro každého. Říká se, že věci jako sláva a štěstí mohou zatěžovat duši a že peníze vám nemohou koupit štěstí. Investice je nejběžnějším způsobem obyčejní lidé mimořádně zbohatli, pokud vědí, jak rozumně investovat a dělat správná rozhodnutí ve správný čas. Musíte však zvážit nejdůležitější otázku: chcete být bohatí a žít okouzlujícím životním stylem?

Zde je sedm důvodů, proč pro vás může být investování špatný nápad.

1. Investování může zvýšit disponibilní příjem

investiční úspěch, bohatý životní styl, jachta

Pokud se vám podaří uspět ve svých investicích díky finančním znalostem, které získáte školením a zkušenostmi, budete v pozici, kdy budete mít více peněz, než kolik skutečně potřebujete k úhradě svých účtů. To by vás mohlo nechat v nezáviděníhodné pozici, kdy budete muset hledat způsoby, jak utratit všechny ty peníze navíc, jako je cestování na dovolenou do luxusních míst a nákup extravagantních věcí, které ve skutečnosti nemusíte mít..

Viz také: 7 tajemství, jak se stát bohatými před 30 lety

2. Můžete nashromáždit dostatek peněz na odchod pro budoucí generace

Pokud se vám daří vydělávat peníze online a máte děti, je pravděpodobné, že se budou chtít podělit o peníze, které jste nashromáždili. Takže po tom všem čase a energii, kterou jste vložili do zbohatnutí, vaše děti a vnoučata to zdědí, aniž by museli dělat jakoukoli práci. To pro vás není fér a je to přesně ten druh věcí, který způsobil vznik světu Paris Hiltons a Kim Kardashians – stěží byste chtěli budoucnost pro své děti.

3. Hlavní bohatství upoutá pozornost médií i veřejnosti

Pokud se podíváte na mimořádně úspěšné investory, jako je Warren Buffet, uvidíte, že si každý chce vybrat mozek a získat tipy, jak uspět. Mohli byste nakonec získat směšnou slávu a lidé vás poznali, ať jste kdekoli. Museli byste cestovat otravnými soukromými tryskami, abyste se vyhnuli davům fanoušků a přijít o zážitky, jako je plačící dítě za vámi na komerčním letu, který vás nekonečně kope do sedadla.

Viz také: Top 21 nejbohatších lidí na světě pro rok 2018

4. Bohatí a slavní se možná budou chtít s vámi setkat

Pokud prostřednictvím obchodování dosáhnete vysoké úrovně blahobytu, je pravděpodobné, že si začnete hledat cestu k některým událostem pouze pro VIP, kam chodí další bohatí a slavní lidé. Trávit čas s krásnými hollywoodskými muži a ženami by bylo skutečným tahem a určitě byste nechtěli být pozváni na okouzlující události, jako jsou Oscary nebo Grammy. Bohatství má tendenci přitahovat tyto věci k vám, takže si možná budete chtít dvakrát rozmyslet, než se vydáte na kariéru v obchodování.

5. Lidé na vás budou žárlit

žárlivý, úspěšný investor

Ne každý z nás je rád středem pozornosti. Budou lidé, kteří chtějí to, co chcete, a lidé, kteří říkají, že si to nezasloužíte – nenávistníci. Být osobou, kterou chce být kdokoli jiný, opravdu není pro každého a bohatství, které byste mohli získat investováním, by vás mohlo dostat přímo do centra pozornosti bohatých rádců.

Další na řadě: 7 tipů, které vám poskytnou více peněz na investování

6. Budete moci sdílet své bohatství s přáteli

Máte přítele, který chce zahájit podnikání, ale nedokáže dát dohromady počáteční peníze? Možná BFF, jehož matce byla diagnostikována nemoc a nemohou si pro ni dovolit nejlepší zacházení. No, hádejte co – tito lidé budou přicházet k vašim dveřím a hledat nějaké vaše peníze. A nechceme sdílet naše těžce vydělané peníze s přítelem v nouzi, že??

7. Budete mít více volného času

volný čas, volný čas

9-5 vás zaměstnává; bez ní je váš život do značné míry prázdný. Koníčky mají své místo, stejně jako relaxace, ale nechcete investovat svůj čas do věcí, pro které jste vášniví, když byste mohli brousit a vydělat peníze někomu jinému! Využijte naši radu a držte se každodenního trápení, protože zbohatnutí investováním vám ponechá jen příliš mnoho času na rukou.

V zásadě tím, že se naučíte uspět v investování a obchodování, zvýšíte své šance stát se součástí několika málo bohatých a s tím přichází příliš mnoho bolestí hlavy. Chcete strávit celý život broušením celý den, každý den splácet hypotéku, zatímco kradete zvláštní okamžiky, abyste se mohli věnovat koníčkům, stýkat se a trávit čas se svým partnerem. Bohatství není pro každého, takže vydělávání peněz online z pohodlí vašeho domova je plné nástrah.

Nenechte si ujít: 11 nejlepších knih pro investice v roce 2018

Pokud jste si rádi přečetli tento článek z Trading Education, dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by mohl být také zajímavý.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me