11 nejlépe fungujících zásob konopí roku 2020

Nejlepší zásoby konopí

Hledáte vstup na trh s konopím v roce 2021? Chcete znát nejlepší hráče na trhu s konopím, kteří vstupují do nového roku? Pojďme se podívat na nejlepší zásoby konopí v roce 2020 a určujeme cestu vedoucí do roku 2021.

Pokud vás zajímá, zda čtete toto právo, ano, zásoby konopí existují a jsou legální pro obchodování a investování. Ve skutečnosti je tento trh v průběhu let stále oblíbenější u investorů, pojďme se tedy podívat na uvažování o tom, proč toto vzrušující odvětví přitahuje pozornost mnoha.

V Kanadě byla marihuana legální jak pro rekreační, tak pro lékařské použití, ale v USA legalizovalo rekreační užívání marihuany nebo „Pot“, což je název, který se nejčastěji označuje jako „Spojené státy“, pouze různé státy. Pro zbývající státy je však stále nelegální a je k dispozici pouze pro lékařské účely. Ve Velké Británii je tomu také tak a v celé zemi je to nezákonné, pouze s omezeným užíváním marihuany určené pouze pro lékařské účely.

Jaká je ale přitažlivost zásob konopí, na které se můžete ptát?

V odpovědi na tuto otázku existuje a byl velký zájem investorů z celého světa v tomto sektoru kvůli významným změnám v zákonech USA a Kanady v různých státech, které činí marihuanu legální. Poptávka od spotřebitelů po celém světě je vysoká a je stále v poptávce po lékařských aplikacích k hromadnému vytváření špičkových léčivých přípravků, což je důvodem, proč zásoby průmyslového odvětví od roku 2018 významně vzrostly.

Od roku 2018 až do nedávné doby, kdy se objevily zprávy o triumfu Joe Bidena ve funkci nového prezidenta Spojených států, však vyvolaly naděje, že se tento sektor zjevně brzy opět dostane do centra pozornosti a potvrdí, zda zákony o marihuaně budou dále se rozvíjet pro obě formy využití pro lékařské i rekreační účely v různých státech nebo pro legální použití v celé zemi.

Vzhledem k tomu, že renomované společnosti stále klepají na dveře těchto států, kde jsou překážky v souladu s přísnými zákony o užívání marihuany, bude mít výsledek na obou trzích s konopím velký dopad..

Státy včetně New Jersey, Arizony a Montany viděly voliče 3. listopadu 2020 hlasování o schválení legalizace rekreačního užívání marihuany v jejich státech, přičemž Mississippi schválila legalizaci marihuany pouze pro striktně lékařské účely.

Ceny akcií konopí v letošním roce mohly být pro některé v pořádku, ale pro ostatní se stále dařilo brilantně, vzhledem k výzvám, které do roku 2020 mezi námi všemi vyvstaly, nebo u některých zaznamenali zhoršení ztrát v důsledku různých faktorů. Jedním z těchto hlavních faktorů jsou volby do USA, ale zadruhé došlo k tomu, že společnosti investovaly do svého podnikání, aby pomohly urychlit proces výroby a distribuce nákupem vybavení, které přinese rychlejší příjmy. Po volbách v USA však ceny zásob konopí zaznamenaly u různých společností v nejkratší možné době růst, přičemž naděje na nové změny v odvětví konopí se chystají do roku 2021.

Pokud vás zajímá, co jsou zásoby konopí, vaše porozumění bude jasné, až půjdeme do další části.

Co jsou zásoby konopí?

Konopný průmysl prošel v průběhu let dlouhou cestou, během níž se tisíce nebo téměř miliony turistů hrnuli do Amsterdamu, kde bylo po mnoho let legalizováno rekreační užívání marihuany a z lékařského hlediska je marihuana respektovanou drogou, která pomáhá při různých nemoci se stabilizovaly.

Ale co je to konopná zásoba?

Zásoby konopí jsou jednoduše zásoby, které si můžete koupit v legalizovaných konopných společnostech, které vytvářejí konopí pro lékařské použití a nyní, jak se stává legalizovaným pro rekreační použití, od soukromých i veřejných firem.

Ale humbuk, který obklopuje tento produkt globálně, způsobuje výrazný růst cen akcií. Vzhledem k tomu, že rostoucí počet jednotlivců podporuje legalizaci tohoto produktu, způsobil rychlý růst veřejných i soukromých společností, což způsobilo, že investoři pečlivě sledovali toto rychle se rozvíjející odvětví, které pak vedlo mnoho investorů k tomu, aby se stali součástí nově svěží, dynamický a rostoucí průmysl, který se ukazuje a má potenciál v současné době i na dlouhé vzdálenosti dosáhnout mimořádně dobrých výsledků.

Důkazy je třeba vidět, od roku 2018 konopný průmysl údajně vydělal 13,8 milionů dolarů od veřejných i soukromých firem. S letošním mírným neúspěchem toto odvětví očekává boom od roku 2021 v měřítku, které může překvapit investory i neinvestující jednotlivce, což nyní dělá ten správný čas pro seznámení se s přínosy nového kvetoucího průmyslu a podívejme se na nejlepší zásoby konopí, které si v roce 2020 vedly dobře a budou si počínat od roku 2021 a dále.

Nejvýkonnější zásoby konopí v roce 2020

Z průmyslových vzestupů a pádů, které za poslední roky zažil, není pochyb o tom, jak se budoucnost dívá vpřed pro rozvíjející se konopný průmysl.

Podle údajů se má marihuanový průmysl do roku 2025 zvýšit na odvětví v hodnotě přes 38 miliard dolarů, a proto si tuto příležitost stát se součástí tak rychlého růstu nenechte ujít.

Nyní neztrácejme více času a podívejme se na nejlepších 11 hráčů na konopné akcie roku 2020, kteří se také chtějí v roce 2021 vyhodit do povětří.

Nejlepších 11 konopných akcií pro vás v roce 2021:

 1. GW Pharmaceuticals (GWPH)
 2. Canopy Growth Corporation (CGC)
 3. Aphria (APHA)
 4. Scotts Miracle-Gro (SMG)
 5. ETFMG Alternativní sklizeň ETF (MJ)
 6. Novartis ADR (NVS)
 7. Green Thumb Industries (GTBIF)
 8. Cresco Labs (CRLBF)
 9. Aurora Cannabis (ACB)
 10. Cronos (CRON)
 11. Sklizeň, zdraví & Rekreace (HRVSF)

1. GW Pharmaceuticals (GWPH)

Graf cen akcií farmaceutických společností gw

První společností na seznamu je GW Pharmaceuticals (GWPH). Britská společnost, která si v oboru upevnila své jméno, vyrobila dva konopné produkty známé a distribuované do více než 30 zemí po celém světě, které jsou k dispozici pro lékařské použití.

Nabiximols, která byla první přírodní rostlinou konopí, která se vyrábí, získala schválení a povolení nejen ve Velké Británii, ale ve všech zemích, kde je distribuce marihuany k dispozici pro lékařské použití, a druhý Epidiolex, který se stal druhým produktem, který byl nedávno schválen americkými správci potravin a léčiv bude dalším úspěchem pro společnost, která má povolení k legálnímu použití.

Specializuje se na výzkum a vývoj léků na konopí dodávaných na předpis pro nemoci, jako je roztroušená skleróza, pro které je GWPH celosvětově proslulé, a provádí další výzkum zaměřený na vytvoření úspěšného léku na vzácné a katastrofické formy dětské epilepsie..

Biofarmaceutická společnost, která má tržní strop ve výši 4 miliard USD, je na cestě k dalšímu úspěchu, protože se potvrdilo, že společnost od června 2020 vydělala 442 milionů USD, přičemž do roku 2021 se společnost snaží podívejte se na potenciální ohromující čísla z vývoje nejnovějších léků a nových produktů na obzoru.

I když společnost nedosáhla čísel, která původně předpovídala a předvídala pro letošní rok, údajně je stále na YTD o 25%.

S novými vyráběnými zdravotnickými produkty není pochyb o tom, že tento nákup je dlouhodobý s velkou ziskovostí.

2. Canopy Growth Corporation (CGC)

Graf cen akcií CGC

Canopy Growth Corporation, kanadská konopná společnost založená v roce 2013 se sídlem v Smith Falls, Ontario, Kanada.

CGC je v současné době jednou ze společností, kterou investoři pozorně sledují po volbách, aby potvrdili, že Joe Bidden, který má být novým prezidentem Spojených států, vedl mnoho lidí k domněnce nebo spekulaci, že legalizace marihuany může být legalizována napříč většinou Státy USA jako viceprezident Kamala-Harris vyjádřily a podpořily legalizaci užívání konopí.

Přestože v letošním roce došlo k poklesu u přední organizace, která má tržní strop kolem 10 miliard dolarů, s ohledem na nedávné události společnost propustila zaměstnance a zaznamenala uzavření různých skleníků, aby snížila své výdaje, protože společnost vykázala čistou ztrátu 1,3 miliardy dolarů kvůli významné rekonstrukci uvnitř společnosti, protože od té doby bylo vidět světlo na konci tunelu po takovém obratu.

Pozitivní poznámka, že kanadská společnost letos stoupla o 38% a daří se jí vzhledem k globálním dopadům výrazně dobře, a dokonce byla označena jako největší „akciový fond“ na trhu, přičemž září společnost viděla s Čistý prodej 1,32 miliardy C $.

Díky novým akcionářům Constellation Brands a novému generálnímu řediteli Davidu Kleinovi, který provozuje regenerovanou společnost, bude tento úspěch úspěšných značek pokračovat v novém roce i dalších letech.

3. Aphria (APHA)

graf cen akcií apha

Další kanadská konopná společnost, která v roce 2020 doplní seznam nejvýkonnějších konopných společností, a jedna, která bude kupovat nebo se držet, je, Aphria.

Aphria je v Kanadě hodnocena jako firma číslo jedna v oblasti příjmů, přičemž většina pochází z rekreačního užívání marihuany. Společnost, která má tržní kapitalizaci v současné době 1,29 miliardy dolarů, je na čele s čistým prodejem, který zastínil většinu nebo všechny své konkurenty, což znamená meziroční nárůst o 16% a je zařazen na 12. místo z 240 lékařských – farmaceutických zásob.

Kanadská farmaceutická společnost zaznamenala své stinné stránky i letos, přičemž v prvním čtvrtletí zaznamenala ztrátu 5,1 milionu dolarů, byla však stále jednou z nejvýkonnějších společností mezi svými konkurenty za ztráty, které každá společnost utrpěla v roce 2020.

Mezi Aphria a Canopy Growth se těmto kanadským značkám dostalo hodně světla ve srovnání s ostatními, aby zjistily, kdo vyjde lépe, až přijde nový rok, ale realita je, že obě jsou stejně silné společnosti, než aby.

Přestože je růst vrchlíku zavedenější, tržní podíly CGG jsou větší a její příjmy rostou rychleji, Aphria nelze opomenout, protože tato společnost má velký úspěch a dosud se osvědčila.

4. Scotts Miracle-Gro (SMG)

SMG je jednou z největších amerických výrobních společností známých častěji po celém světě pro své produkty na ochranu trávníků a škůdců a nyní se rychle stává konopným průmyslem.

Kvůli nedávným událostem v tomto roce se miliony lidí po celém světě omezili na opatření doma a zaznamenali podstatné zvýšení prodeje svých produktů.

V poslední době se společnost prosadila v odvětví konopí a stává se tím, kdo bude sledovat, protože její hydroponické produkty, které jsou životně důležité pro pěstování mnoha rostlinných produktů, ale zejména konopí, jsou v čele prodeje.

Není žádným překvapením, že se společnost připravuje na velkolepost, protože Scotts převzal nový přírůstek do rostoucí organizace Sunlight Supply již v roce 2018, která výrazně vzrostla a od září 2020 vykázala 59% nárůst.

Společnost, která vlastní tržní kapitalizaci ve výši 9,6 miliard dolarů, se v příštích letech prudce zvýší a prokázala, že je oblíbenější u profesionálních jednotlivců pěstujících konopí a společností, které získávají svůj vlastní růst konopí, což z ní dělá tuto společnost součást cesty do budoucnosti.

5. ETFMG Alternativní sklizeň ETF (MJ)

Graf cen akcií MJ

Pokud jste obeznámeni s konopným průmyslem, pak jste nepochybně slyšeli nebo narazili na ETFMG Alternative Harvest EFT (MJ).

MJ je americký burzovní fond, který se zaměřuje na sledování společností, které budou pravděpodobně těžit z různých způsobů užívání konopí. S neuvěřitelnými čistými aktivy v hodnotě 569,69 milionů dolarů má organizace dobrý obchod, co vidí, včetně dvou kanadských společností, které vytvořily seznam Canopy Growth group a Aphria jsou v seznamu 10 nejlepších MJ.

Fond hledá konopné společnosti, které se v celosvětovém měřítku prosadí v tomto odvětví a společnostech, které mají legální provoz se správnými povoleními a licencemi. Kromě konopných společností hledá MJ také společnosti, které mají ve skutečnosti potenciál rozšířit své podnikání v této oblasti.

S některými nejvýkonnějšími hráči konopí v konopném průmyslu pod opaskem je tato organizace pravděpodobně velkou silou v tomto odvětví

6. Novartis ADR (NVS)

Graf cen akcií NVS

Novartis International je švýcarská farmaceutická společnost se sídlem ve švýcarské Basileji.

Společnost, která vyrábí zdravotnické výrobky distribuované po celém světě, je jednou z největších farmaceutických společností jak v tržní kapitalizaci, tak s čistým prodejem, což se ukazuje jako nezastavitelná síla v tomto odvětví..

S tržní hodnotou 200,9 miliard USD k dnešnímu dni dochází k jeho propojení s marihuanou prostřednictvím dohody, která byla podepsána v roce 2018 s partnery Tilray s prvním globálním partnerstvím značek, aby sdíleli svůj cíl „rychleji expandovat na více trhů“.

NVS, stejně jako jiné společnosti, si stabilně vedla s meziročním růstem -3,2%.

Díky lékům, které farmaceutická společnost chce vyrábět, a jejich zapojením do konopného průmyslu vede k tomu, že tato společnost bude v roce 2020 jedním z nejvýkonnějších a bude hledat úspěch po mnoho dalších let.

7. Green Thumb Industries (GTBIF)

Skladem GTBIF

Green thumb Industries (GTBIF) je americká konopná společnost se sídlem v Chicagu ve státě Illinois. Společnost, která ve Spojených státech vyrábí konopí pro lékařské i rekreační účely.

Přítomnost GTBIF v USA je na vzestupu, v současné době je jejich cílem pokusit se vytvořit a umístit maloobchodní prodejnu v každém státě, která má legalizovat rekreační marihuanu. Stejně jako ve státech, kde je plevel v současné době legalizován, což je 12 aktuálních stavů, značka dala svou přítomnost jasně najevo pomocí vředů pro veřejnost.

Zatímco jejich akcie se v uplynulém týdnu v současné době zvýšily o 1,74% a se potvrzením novinek o otevření 50. obchodu v Rise Kendall na Floridě.

Tato konopná společnost je jedním z nejlépe fungujících v roce 2020 a podle vzhledu je jedna společnost připravena na mnohem více v roce 2021.

8. Cresco Labs (CRLBF)

CRLBF skladem

Cresco Labs, další marihuanová společnost se sídlem v Illinois, přichází na další místo v seznamu nejlepších interpretů, které mají zářící rok, přestože letos jsou zhruba o 20% nižší než akcie, stále skvěle fungují a dokonce předstihly některé z předních kanadských marihuanových společností.

Nejen, že tato americká společnost chytře dominuje v oboru, výhledy, které společnost stanoví pro nový rok dopředu, a v nadcházejících letech jsou již skvěle plánovány.

Společnost nastavuje strategický plán vedle uvedení kol do pohybu v současné době, aby se obchody nacházely ve státech, které hlasovaly pro legalizaci rekreační marihuany.

Mluvte o tom, že jste o krok napřed, protože stále existuje riziko, že těmto státům nebude dána autorita.

S dobrými příjmy, stálými příjmy a plánem vpřed je tato společnost již na cestě do budoucnosti.

9. Aurora Cannabis (ACB)

Graf cen akcií ACB

Aurora Cannabis, kanadská společnost vyrábějící marihuanu, která se v průběhu let od svého založení v roce 2013 významně rozvinula.

I když, stejně jako mnoho jiných lékařských společností, byl letošní rok náročným začátkem roku a ani tato společnost není výjimkou, její akcie klesly přibližně o 60%, ale s volebními zprávami došlo k nárůstu financování ACB a stále rostoucímu růstu je vidět, že společnost rychle kráčí cesta k nové vzrušující cestě v roce 2021.

Nový generální ředitel společnosti Miguel Martin, který se letos ujal vedení, se zaměřuje na to, aby se ACB stala jednou z vedoucích společností v tomto odvětví a uvedla: „Chceme ukázat, že Aurora může být zisková, orientovaná na růst a lídrem na trhu s kanabinoidy“.

Díky novému generálnímu řediteli ACB a atraktivnímu výhledu společnosti vpřed je tato společnost nejen jednou z nejlepších společností v tomto roce, ale je připravena dosáhnout úspěchu do roku 2021.

10. Cronos (CRON)

Graf cen akcií CRON

Jedním z klíčových bodů, které je třeba u této akcie zmínit, je to, že její velký akcionář Altria hraje významnou roli v rámci strategického plánování podniků, což se ukázalo být nejen velkou součástí, ale také klíčovou součástí podnikání.

Na konci září Cronos zastínil svůj YTD údaj a dosáhl 11 milionů dolarů, což je dvojnásobek toho, co společnost vydělala v předchozím roce v Q3.

S dobrou rovnováhou výnosů se společnost zaměřuje také na další oblasti, včetně řady wellness a zdravotnických produktů, což umožňuje přidat další růst pod jednu ze svých značek..

A na závěr zmínit, Cronos také podepsal dohodu s Ginkgo Bioworks, což je biotechnologická společnost, která inovuje kmeny konopí, která bude implementována pro lékařské použití.

11. Sklizeň, zdraví & Rekreace (HRVSF)

Skladem HRVSF

Sklizeň, zdraví & Rekreace je vertikálně integrovaná konopná společnost založená v roce 2007 v Arizoně v USA.

HRVSF je největší lékařsky schválená konopná společnost v Arizoně a nedávno zaznamenala, že voliči hlasují pro stát, aby udělil legislativu pro rekreační použití produktu, který bude velkým generátorem pro společnost.

U této společnosti bylo předpovězeno 225 milionů USD, které společnost vydělá na konci roku, as nadějnými zprávami o rekreačním využití, které mají být přidány, nastavuje další růst dobře zavedené arizonské společnosti vedoucí do roku 2021.

Nejlepší zásoby konopí – souhrn

A do roku 2020 budete mít některé z nejlepších umělců zabývajících se konopím. I když v příštím roce bude více společností archivovat úspěch, vždy stojí za to sledovat další společnosti, které se také chystají.

Jak víme, vše je možné a to i za krátkou dobu.

Nyní, když jsme zjistili, kdo byli nejlepšími hráči v roce 2020, je nyní naučit se, jak investovat a být součástí těchto špičkových akcií konopí.

Jak investovat do zásob konopí?

Při pohledu na investice do konopných akcií musíte mít čas, porozumění konopnému průmyslu a porozumění každé jednotlivé společnosti, o kterou se zajímáte, naučit se a vidět, co tato společnost nabízí a jejich pozadí, včetně toho, co jsou pozitivní a rizika, která obklopují každé z nich, než začnete investovat do jakékoli firmy. Proto je při investování do jakéhokoli odvětví životně důležité trávit čas učením a výzkumem.

Zaprvé, jak si nyní uvědomujete, existují dva druhy marihuanových produktů, lékařská a rekreační marihuana, takže tento bod je ten, který si musíte sami srovnat, po které trase se chcete vydat. Výzkum v oboru podle doporučení a pozitiv a potenciálních rizik společností jsou vašimi prvními a nejdůležitějšími výchozími body.

Jakmile provedete veškerý nezbytný průzkum a budete mít pocit, že jste si jisti svými znalostmi, dalším krokem je otevření účtu zprostředkování. Není třeba se obávat, pokud jste začátečník nebo investor, který se snaží obchodovat v konopném průmyslu, eToro online obchodní platforma vám může pomoci od začátku.

Od otevření účtu zprostředkování až po to, že vám bude k dispozici, až budete připraveni zahájit cestu v zásobách konopí, spolu s rozmanitým portfoliem některých z nejvýkonnějších zásob lékařské marihuany, které budou součástí. eToro má také přístup na americký trh, což vám umožní investovat do některých nejvýkonnějších společností v USA.

Jakmile si otevřete účet a potvrdíte makléře, můžete zahájit svoji vzrušující cestu k investování do akcií konopí. Není třeba se panikařit, při procházení nejlepších nákupů můžete také získat popis vybrané společnosti, do které se díváte, která vám poskytne statistiky reality společností, než se do nich vrhnete, statistiky jako hodnocení brokerů a výplaty dividend, vše před vámi budou k dispozici kdykoli přístupné informace.

eToro – top broker, nakupujte akcie za 0% provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové jídlo

 • Vždy proveďte další průzkum vámi vybraných akcií
 • Poznámka – existují dva druhy marihuanových produktů, lékařská marihuana a rekreační marihuana
 • Ujistěte se, že rozumíte rizikům investic v marihuanovém průmyslu (spolu s dalšími akciemi)
 • Investujte opatrně a moudře do akcií marihuany
 • Nakonec si udělejte čas.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tyto informace by neměly být interpretovány jako podpora futures, akcií, ETF, CFD, opcí nebo jakéhokoli konkrétního poskytovatele, služby nebo nabídky. Nemělo by se na něj spoléhat jako na investiční poradenství, ani jako výklad doporučení jakéhokoli druhu. Obchodování s futures, akciemi, ETF a opcemi zahrnuje značné riziko ztráty, a proto nejsou vhodné pro všechny investory.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me