20 nejlepších akcií ke koupi v roce 2021 – včetně nejlepších akcií, které by každý investor měl přidat do svého portfolia

Nejlepší akcie k nákupu v roce 2021: (hloubková kontrola)

Chcete být součástí rozbitých hitů, které se pohybují od síly k síle, umístěné pěkně nahoře? Zajímá vás, jaké jsou nejlepší akcie na nákup v tomto roce? Hledáte 20 nejlepších akcií ke koupi v roce 2021? Máme pro vás krytí! Máme nejvýkonnější akcie, které by měl každý investor zvážit nebo přidat do svého rostoucího portfolia pro rok 2021.

Top 20 akcií k nákupu v roce 2021

Výběr jen několika z nejlepších, nejvýkonnějších, zářících akcií, které mají být součástí v roce 2021 a dlouhodobě se udrží, je ve skutečnosti těžká volba..

Existují některé velkolepé akcie zaměřené na dosažení skvělých finančních výsledků, které v průběhu let získaly obrovskou sílu a v současné době spolu s přenosem do budoucnosti se budou zlepšovat pouze.

Jelikož tyto špičkové akcie brzy nevyjdou z módy, je čas zapojit se do akce.

Být součástí takových mega zásob závisí pouze na finanční situaci jednotlivce.

Pokud jste v obchodování s akciemi začátečník, stojí za to provést co nejvíce výzkumu.

Chcete-li si přečíst a získat důkladné porozumění při osvojování dovedností obchodování s akciemi, obsahuje náš průvodce Jak obchodovat s akciemi a přežít obchodování s akciemi všechny informace.

Od učení se akciovému trhu až po pevné sledování toho, čemu je třeba se vyvarovat, než začnete investovat své peníze. Celý průvodce je nabitý důležitými informacemi a krok za krokem průvodce vaší cestou obchodování s akciemi.

Bez dalšího zpoždění se pojďme podívat na 20 nejlepších nápadů na výkonné akcie, když se ponoříme do souhrnů jednotlivých akcií, což je ideální pro potvrzení výběru při zvažování přidání některé z těchto nejlepších akcií do vašeho portfolia.

Top 20 Stocks to Buy in 2021:

1. Netflix (NFLX)

2. Amazon.com Inc (AMZN)

3. Facebook Inc (FB)

4. Diamondback Energy Inc (FANG)

5. PayPal Holdings Inc (PYPL)

6. PepsiCo Inc (PEP)

7. Etsy Inc (ETSY)

8. AbbVie Inc (ABBV)

9. Airbnb (ABNB)

10. Tesla Inc (TSLA)

11. Docusign Inc (DOCU)

12. Johnson a Johnson (JNJ)

13. Apple Inc (AAPL)

14. Coca-Cola Co (KO)

15. Chevron Corporation (CVX)

16. Microsoft Corporation (MSFT)

17. Intuitivní chirurgie (ISRG)

18. Honeywell International Inc (HON)

19. Lendingtree Inc (STROM)

20. McDonald’s Corp (MCD)

Všechny tyto špičkové akcie a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

A tady to je, seznam 20 nejlepších akcií pro rok 2021.

Dobrá kombinace 20 nejsilnějších, nejsilnějších, nejznámějších a ve srovnání s nově příchozími špičkovými akciemi, které mají zajistit další růst do roku 2021 a pro nadcházející roky.

Nejlepší 5 růstových akcií v roce 2021 ze seznamu

Dobře, všechny výše uvedené akcie samozřejmě za ta léta zaznamenaly obrovský růst, což vedlo k tomu, že se tyto akcie staly jedny z nejlepších na trhu a byly umístěny tam, kde jsou v současnosti.

Existují však některé akcie, které budou růst lépe než jiné.

Takže jsme je pro vás rozdělili.

Zde je našich 5 nejlepších růstových akcií, kterých se budeme dlouhodobě účastnit.

1. DocuSign

2. Airbnb

3. Půjčovací strom

4. Intuitivní chirurgie

5. PayPal

Růstovou akcií, pokud jste začátečníkem obchodování s akciemi, je jakákoli akcie ve společnosti, u které se předpokládá růst vyšší než průměrná míra růstu na finančním trhu.

Uvidíte, že růstové akcie se liší od dividendových akcií.

S růstem akciových společností, jakmile budou generovány jejich příjmy, reinvestují své peníze přímo zpět do podnikání, aby v krátkodobém horizontu urychlily svůj růst, aby pokročily v dlouhodobém horizontu.

Což z výše uvedeného znamená, že růstové akcie obvykle nevyplácejí dividendy, protože společnost místo těchto peněz vrátí do svého podnikání, aby dosáhla více.

V krátkodobém horizontu se mnozí investoři domnívají, že cena akcií pro rostoucí akcie je obvykle dražší ve srovnání s ostatními.

Ale všimněte si, že ne všechny růstové ceny akcií akcií jsou super vysoké; můžete najít šťastnou bilanci výkonu růstových akcií s rozumnou cenou akcií, i když obvykle mají vyšší cenu než jiné akcie.

Realita je však taková, že jejich cena akcií a jejich poměr P / E (poměr cena / zisk) mohou nebo se zdají být vysoké, ale z dlouhodobého hlediska by potenciál růstu a kapitálu, který lze potenciálně získat z těchto výkonných akcií, mohl být obrovský.

1. DocuSign (DOCU)

akciový graf docu

DocuSign představuje cestu pro svět a jednotlivce k elektronickému podpisu. V dobách, kdy potřebujete podepsat dohodu v jakémkoli oboru, vám DocuSign umožňuje podepisovat z jakéhokoli zařízení a odkudkoli na světě.

Prozíravá společnost se do roku 2020 nejen nezvýšila kvůli Covid-19, ale zavedla přísná bezpečnostní opatření, DocuSign si před pandemií vedl velmi dobře.

Od podpisu právně závazných smluv s velkými aktivy až po podpis smlouvy o menších závazcích se společnost posune vpřed do elektronické budoucnosti.

Ke zprávě společnosti za třetí čtvrtletí v říjnu se celkové tržby DocuSignu zvýšily o 53% na 382,9 milionu USD (285,9 milionu GBP). Spolu s celkovými příjmy společnosti se předplatné značky zvýšilo o 47% a tržby z jejích dalších služeb vzrostly na 16,3 milionu USD, což je nárůst o 43%.

Generální ředitel Dan Springer zasáhl hřebíček do hlavy svým prohlášením o výkonné a rostoucí cloudové platformě.

„Jak společnosti urychlují digitální transformaci svých obchodních a dohodových procesů, východ DocuSignu jako základní cloudové platformy nadále roste.“

S tržní kapitalizací ve výši 45,9 miliard USD a cenou akcií v současné době kolem 280,00, což, jak vidíte, není nejlevnější z akcií, ale také není nejdražší.

Přestože se tato značka již etablovala jako vedoucí firma, jejíž součástí je, je jistě více prostoru pro obrovský růst, protože svět jde dále do digitálního světa.

DocuSign je růstová akcie, která se důrazně doporučuje investorům, kteří chtějí do svého portfolia přidat růstovou akcii.

2. Airbnb (ABNB)

Dobře, protože svět je realisticky pozastaven téměř 12 měsíců a byl svědkem téměř úplného zastavení mezinárodního cestování, přesto Airbnb celkově stále vykazuje dobré výsledky.

Tento rok byl pro rok bouřlivým Airbnb vykazující 32% pokles svých tržeb a upravený vykázal v prvním čtvrtletí čistou ztrátu ve výši 341 milionů USD.

Společnost však vedla do druhého, třetího a do posledního čtvrtletí a dosáhla pozoruhodného oživení a je na cestě vpřed s dosud prováděnými rezervacemi, více než se značkovými názvy hotelů.

Vzhledem k tomu, že svět usiluje o morálku vzdálené práce as jednotlivci netrpělivě očekávajícími dovolenou nebo jen malou mini-přestávku po celém světě, jsou to jen dva silné faktory, díky nimž je tato společnost růstovou akcií.

Ode dneška je ocenění Airbnb na 34,6 miliard USD, což je dobrý nárůst z 18 miliard USD na začátku roku.

Cena akcií Airbnb navíc k dnešnímu dni činí 165,34.

Vzhledem k tomu, že se nový rok blíží k nám a je vše v pořádku, doufáme, že se vrátíme k novému normálu, kdy budeme moci znovu létat po celém světě.

Díky tomu je tato růstová populace dobrým doplňkem vaší kategorie růstových akcií.

3. LendingTree (STROM)

LendingTree neuvěřitelně ukazuje světu, čeho může populace se střední tržní kapitalitou dosáhnout a která by do budoucna mohla potenciálně v nadcházejících letech přeměnit na velkou kapitálovou akci. (všechno je možné).

Tento rok, Půjčování přežil mnoho občanů a vlastníků firem po celých Spojených státech.

Online obchodní platforma spojuje jednotlivce, kteří si přejí podívat se na půjčky z hlediska kreditních karet, půjček, pojištění a mnohem více prostřednictvím platformy.

Platforma umožňuje dlužníkům nakupovat konkurenceschopné sazby a další formy finančních služeb spolu s propojením dlužníků s investory k získání nejlepších produktů vhodných pro jejich individuální potřeby.

LendingTree má k dnešnímu dni tržní kapitalizaci ve výši 3,58 miliardy USD s cenou akcií 275,63.

Jak potvrzují zprávy společnosti za třetí čtvrtletí, LendingTree je připraven na potenciální prudký vzestup do roku 2021 a světlou budoucnost před námi.

Pojďme být realističtí, koronavirové nebo nekoronavirové, finanční služby jsou vždy v poptávce.

Ve světle letošních událostí značka pravděpodobně povolila a archivovala fantastické výsledky, možná ještě lepší, než se očekávalo na začátku roku.

Díky čemuž je LendingTree skvělým růstovým titulem, který můžeme hledat na nákup do roku 2021.

4. Intuitivní chirurgie (ISRG)

Intuitive Surgical, tvůrci robotického chirurgického vybavení včetně mistrovského díla, chirurgického systému da Vinci.

Da Vinci chirurgický je robotický chirurgický systém, který musí být obsluhován lidským operátorem.

Chirurgové jsou schopni provádět minimálně invazivní operace prováděné pomocí malých nástrojů. Každý nástroj je umístěn na konci tří nebo čtyř operačních ramen a navíc je k němu přidána 3D kamera, aby bylo vidění jasnější.

Tento mistrovský design technologie se má stát měničem her v lékařských divadlech po celém světě.

Mezi výhody tohoto produktu patří lepší přístup do těžko přístupných oblastí, lepší návštěvnost, kterou pouhé oko nemusí vidět, a větší chirurgická přesnost, abychom jmenovali jen tři velké výhody produktu..

V oblasti medicíny však nic není levné.

Každý kus těchto zařízení je stanoven na 2 miliony dolarů, což je pro podniky velká částka k výplatě.

S ohledem na to, ISRG zašel o krok dále a vytvořil leasingovou smlouvu pro nemocnice, aby mohly mít neomezený přístup k tomuto fantastickému vybavení v rámci své nemocnice.

Ke druhému čtvrtletí bylo celosvětově instalováno necelých 6 000 da Vinciho chirurgických systémů, což je meziročně celkem 9%.

Ačkoli tato akcie není levná, uvidíte, že její cena akcií je poměrně vysoká a její P / E (poměr cena / zisk) dosahuje 89,89.

Intuitive Surgical nicméně přitahuje čísla a poptávka po dalších silných stránkách po celém světě, což z této akcie dělá nejen růstovou, ale velkou populaci, která je prozatím dokonalým doplňkem vašeho portfolia a pro budoucnost.

5. PayPal (PYPL)

Další perspektivní růstová akcie, o které by už mnozí slyšeli, je PayPal.

PayPal je lídrem v oblasti digitálních plateb, protože svět postupuje pomaleji k bezhotovostním platbám a svět se postupně posouvá online.

Co se týče mnoha podniků po celém světě, malých i velkých, kteří viděli, že produkty jsou nuceny být produkty, které je třeba „mít“, místo toho, aby si je „vzali nebo nechali“, bezkontaktní platby se staly jednou z těch, které všichni potřebovali.

PayPal se ukazuje být lídrem v revoluci digitálních plateb s více než 321 miliony aktivních účtů po celém světě, protože její členská základna roste do budoucnosti. Během třetího čtvrtletí bylo vytvořeno 15,2 milionu nových účtů, což je meziročně o 55% více.

PayPal se v tomto roce také zapsal do historie svého podnikání a dosáhl svých největších celkových tržeb ve výši 5,46 miliard dolarů.

Přední společnost také nabízí spotřebitelům bezúročné splátky typu „Buy now pay later“ s různými možnostmi pro občany USA a Velké Británie.

Tato akcie, jako většina zmíněných výše, má cenu být součástí.

Aktuální cena akcií PayPalu je 240,42, ale na zadní straně má společnost statistiku ceny k prodeji 14. Což je solidní střední hodnota.

Kolem této rostoucí populace je spousta humbuků. Poté, co sleduje a dívá se na čísla, která společnost přinesla, a očekává, že je přinese, se snaží v průběhu roku a mnoha dalších let silně rozvíjet a růst..

Růstové zásoby v roce 2021 – Poslední poznámka

I když to není v tomto seznamu zmíněno, jedním z odvětví, které se v příštích letech výrazně rozroste, je kanabisový průmysl.

A jedna populace, která vyčnívá z davu, je Canopy Growth.

Přední kanadská konopná společnost podniká od roku 2013. V průběhu let se stala přední společností vyrábějící a prodávající lékařskou marihuanu, dokud Kanada legalizovala rekreační užívání marihuany, což značce umožnilo mít vše..

V roce 2018 vstoupil americký výrobce a obchodník Constellations Brands do rostoucí značky s obrovským 38% vlastnictvím společnosti.

Vzhledem k tomu, že USA se chystají potenciálně legalizovat rekreační užívání konopí ve většině, nebo ne-li ve všech státech USA, jednoho dne, jedná se o rostoucí populaci, která vašemu portfoliu určitě přidá rozmanitost a růst.

Chcete-li si přečíst a dozvědět se více o statice Canopy Growth a dozvědět se více o nejlepších zásobách konopí, máme pro vás k dispozici všechny statistiky v našich nejlepších 11 nejlépe fungujících zásobách konopí.

Připraveni se ponořit do Akciový trh?

Top 5 akcií pro začínající investory

Pokud jste v obchodování s akciemi nováčkem a v současné době nacházíte svoje nohy, pravděpodobně se zajímáte o to, které akcie jsou solidní a výkonné akcie.

Zde máme prvních pět na seznamu, které jsou ideálními výchozími akciemi pro přidání do vašeho počátečního portfolia.

Ačkoli je zmíněno na seznamu růstových akcií, pět zmíněných je také dobrých akcií, do kterých je třeba investovat, ale může vykazovat trochu větší volatilitu než tato velká jména.

5 zásob pro začátečníky

1. Facebook

2. Amazon.com

3. společnost Microsoft

4. Netflix

5. Apple Inc.

Dá se bezpečně říci, o těchto pěti nejlepších hráčích jste již slyšeli výše a existuje mnoho jasných důvodů spolu s mnoha addy faktory, proč se dostali na tento seznam, aby byli solidními akciemi pro začínajícího obchodníka s akciemi.

Jako začínající obchodník s akciemi je zpočátku moudré provést co nejvíce průzkumu vámi vybraných akcií.

Přestože akcie s velkou tržní kapitalizací budou méně volatilní než akcie s malou tržní kapitalizací, stále představují určité rizikové prvky, protože při investování není nikdy nic zaručeno.

1. Facebook (FB)

Platforma sociálních médií, která posunula sociální média na další úroveň.

Facebook má také pod svými technologickými deštníky Instagram, WhatsApp a Facebook Messenger, což z něj dělá nejúspěšnější technologickou společnost pro sociální média v závodě.

Podle posledních zpráv společnosti za třetí čtvrtletí v září došlo k nárůstu tržeb společnosti o 22% oproti loňskému roku, včetně zvýšení její ceny akcií o 28%.

Facebook je nastaven na další úžasný růst v roce 2021 a v dohledné době, kdy se společnost bude vyvíjet a usilovat o budoucnost sociálních médií se svými nejnovějšími přírůstky a aktualizacemi.

Jelikož se tržní kapitalizace pohybuje kolem 780 miliard dolarů, může být cena akcií levnější než cena, o které si možná myslíte, že si ji koupíte, zejména ve srovnání s jinými akciemi s velkým kapitálem.

V současné době je cena akcií společnosti 267,09.

Jinak, i když z obchodní stránky společnost vypadá skvěle, mohly by existovat potenciální soudní spory, které by mohly skončit v mixu.

Globální značka to vždy znepokojovalo, protože se jedná o platformu sociálních médií a situace mohou nastat neočekávaně, ale mohou se stát nákladnými.

Ale z širšího pohledu je Facebook a je více než pravděpodobné, že bude největší světovou a dominující platformou sociálních médií do roku 2021 a po mnoho dalších let.

2. Amazon.com (AMZN)

Amazon, Amazon, Amazon, kde začnete s tímto celosvětovým maloobchodním prodejcem.

Mega-hit online maloobchod má k dnešnímu dni více než 112 milionů amerických předplatitelů Amazon Prime, což umožňuje předplatitelům streamovat filmy a hudbu, služby doručování ve stejný den nebo jeden nebo dva dny a mnoho dalšího.

A pro potvrzení, Amazon Prime je placené předplatné za cenu 120 $ ročně nebo 13 $ měsíčně.

Společnost s rychlým elektronickým obchodem má tržní kapitalizaci 1,61 bilionu dolarů a má také velmi vysokou cenu akcií ve srovnání s jinými velkými akciovými společnostmi.

Rok 2020 měl na značku zrychlující účinek, protože v každém čtvrtletním hlášení zaznamenala prudký nárůst tržeb.

Poslední zpráva společnosti, která je jejím třetím čtvrtletím, ukazuje další nárůst o 37% oproti výsledkům z předchozího třetího čtvrtletí.

Během posledního měsíce, Amazonka také oznámila své nové dobrodružství nabízející online lékárnu na svém seznamu.

Bez náznaků zpomalení v nejbližší době, pouze archivace a snaha o větší úspěch, protože společnost je meziročně o 77% vyšší, není možné tuto dominující globální značku zastavit..

Což je důvod, proč je-li cena akcie v rámci vašich finančních možností, jedná se o jednu akcii, kterou si můžete koupit a udržet ji.

Přečtěte si více: Predikce cen akcií Amazonu na rok 2021 a další

3. Microsoft Corporation (MSFT)

Společnost, která nám přinesla Microsoft Windows, která změnila náš život, jak jej známe.

To nezahrnuje to, co archivovali vedle těchto výjimečných tržních systémů.

Společnost Microsoft Corporation začala vytvářet prohlížeč Internet Explorer, sadu Microsoft Office Suite, elektroniku, osobní počítače a další.

Růstový potenciál magnátské společnosti, považovaný za jednu z „velké pětky“, je stále obrovský.

V letošním roce byly miliardy po celém světě omezeny na práci na dálku z domova kvůli COVID-19, který viděl tržby Mircroftu na vysoké hodnotě 143,02 miliardy $.

Podniky v oblasti cloud computingu od společnosti Microsoft fungují dobře, což zahrnuje Office 365 a Azure, což vzhledem k letošním událostem není žádným překvapením.

Cena akcií společnosti Microsoft aktuálně na 222,10 se v novém roce zvýší, což bylo svědkem skoku v ceně akcií s novou závislostí, Azure Sphere.

Společnost Morgan Stanley’s označila akcie společnosti Microsoft za „jednu z našich nejlepších nabídek do roku 2021“.

A tato mega-značka dělá náš seznam silných začátečnických akcií, které si můžete koupit pro své začínající portfolio.

4. Netflix (NFLX)

Jedna věc je jistá, většina z nás letos byla Netflix – bingers v jednom či druhém bodě.

Produkční společnost, která ukazuje velké množství filmů od klasiky až po jejich vlastní originály Netflix, dosud dosáhla téměř 200 milionů předplatitelů, přičemž USA a Kanada.

Ačkoli jsou zprávy o vakcínách poučné a když se snažíme směřovat k normálnosti, řetězec nového šíření viru způsobuje u mnoha lidí pochybnosti.

Ale pro Netflix by to mohlo pro podnik přinést jen další potenciální výhody, protože vymáhání zůstat doma je rozmístěno po celém světě.

Při pohledu do budoucnosti Netflixu se také říká, že rozbíjející se produkční společnost by se mohla dostat i do nákupu značek kina, protože pokračuje ve své úspěšné cestě.

Díky úspěchu byla nová originální adaptace Netflixu „The Queen’s Gambit“ označena za dosud nejsledovanější sérii na streamovací platformě.

Zábavní společnost, která je spolehlivým a pevným doplňkem k zahájení vaší cesty po akciích. Jelikož zábavní společnost nejeví známky zpomalení, ve skutečnosti je to naopak, protože se zdá, že se rozvětvuje dále.

5. Apple Inc (AAPL)

Výrazné ikonické logo Apple, se kterými bude každý seznámen, je Apple.

Apple má úžasnou tržní kapitalizaci ve výši odhadovaných 2,24 bilionu $, což je již samotné čtení tohoto čísla dost ohromující.

Americká výrobní společnost však nevykazuje žádné známky zpomalení, protože značka každý rok vytváří a vydává své upgradované iPhony, počítače, počítačový software a další.

Jeden z nejnovějších výtvorů AAPL, který byl letos uveden do světa, nový iPhone 12 pro max.

IPhone nejen získává zákazníky Apple jen kvůli nové aktualizaci, ale telefon také obsahuje nejnovější generaci 5G.

Značka ví, jak dobře načasovat věci, protože sluchátko přichází na trh, právě když se začínáme blížit sváteční období.

Stejně jako většina výše uvedených společností, společnost Apple pokračovala v růstu v roce 2020, protože byly poháněny tržby a příjmy prošly, což bylo během období intenzivního blokování zvýšeno.

Stejně jako všechny společnosti, které seznam hodnotí, je nákup správných akcií ve správný čas klíčový.

Jakmile ocenění vypadá ideálně, je to nejvhodnější doba pro účast a potenciální koupi v dané společnosti.

Vzhledem k tomu, že Apple bude v dohledné době k dispozici, je tato mega-cap akcie ta, která je nastavena na dlouhodobý a skvělý doplněk v rámci vaší cesty obchodování s akciemi.

Top 8 dividendových akcií, které můžete přidat do svého portfolia v roce 2021

Mnoho investorů hledá nejvýkonnější dividendové akcie, nebo přinejmenším jakoukoli dobrou potenciální dividendovou akci, která má potenciál.

Existuje mnoho důvodů, proč se investoři snaží mít tyto akcie nejen pro výnosy, ale také jako projev a rozmanitost ve svém portfoliu.

Dividendové akcie jsou známy, stejně jako obecné akcie mají mnoho výhod a nevýhod.

Hlavní výhoda a to, co je dividendová akcie, což je pravidelná platba, která vyplácí akcionářům z příjmů společnosti. Většina společností, které nabízejí dividendy, se vyplácí akcionářům čtvrtletně (čtyři každý rok).

Ačkoli klíčovým lákadlem pro dividendové akcie je, aby investoři získali určitý příjem ze svých vybraných akcií, možnost mít DRIP (reinvestiční program dividend) je k dispozici také pro investory, je velkým hráčem.

Investiční plán pro dividendy je mocným nástrojem pro investory.

DRIP umožňuje akcionářům automaticky reinvestovat své výdělky na nákup více akcií a obvykle za diskontovanou nebo provizní sazbu.

Některé z dividendových akcií jsou navíc ve skutečnosti nejvýkonnějšími akciemi na akciovém trhu.

Jasný rozdíl mezi akciemi s dividendami a nedividendovými akciemi je poměrně jasný.

Zatímco dividendové akcie poskytují tento příjem svým akcionářům generovaným z jejích výnosů, nedividendové akcie reinvestují své výnosy z výnosů zpět do podnikání, aby dosáhly většího růstu.

Což pak povede k vyšší ceně akcií pro společnosti.

Nyní se podívejme na 8 dividendových akcií, které podle všeho budou mít dobrý rok 2021.

1. Honeywell mezinárodní

2. PepsiCo

3. AbbVie

4. Johnson a Johnson

5. Chevron

6. Coca-Cola

7. Energie Diamondback

8. McDonald’s

1. Honeywell International Inc (HON)

Předpokládá se, že společnost Honeywell International bude jednou dividendovou akcií, která pravděpodobně bude mít slibný rok 2021, jak se ukázalo v letošním roce, a je také dlouhodobou oporou ve vašem portfoliu.

Dosud 1,7% dividendový výnos, který se vypočítá vydělením roční výplaty dividendy aktuální cenou akcií společnosti.

Společnost Honeywell International po náročném prvním a druhém čtvrtletí zaznamenala zvýšení ceny akcií a je označována za jednu z největších amerických průmyslových společností na současném trhu.

Vzhledem k tomu, že společnost Honeywell nadále usiluje o to, aby akcionáři, kteří byli součástí zářících dividendových akcií od začátku nebo v blízké budoucnosti, zaznamenali v průběhu let výnosy, které překonaly trh.

Jak již bylo oznámeno, za posledních 10 let činila celková návratnost společnosti 493%.

Společnost se zaměřuje na rozvoj datového pole, protože budoucí růst vypadá, že v nadcházejících letech získá velké výdělky.

HON je dobrá dividendová akcie pro přidání vašeho portfolia.

2. PepsiCo (PEP)

Obří šumivá značka nápojů, která byla založena v roce 1965, je pravděpodobně jednou z nejlepších značek nápojů a občerstvení na trhu dodnes.

Přehrává největší letošní rival Coca-Cola, kterou má Pepsi oproti svým soupeřům velkou výhodu díky divizi občerstvení a jídla, která dobře drží přední ikonickou značku.

V současné podobě je výplata dividendy pro společnost PepsiCo 2,84%, což je v roce 2020 nárůst o 6%.

Za posledních 12 měsíců se průměrná míra růstu dividend na akcii společnosti PepsiCo umístila na 5,00%.

Ale ve větším měřítku za posledních 10 let činila míra růstu dividend na akcii společnosti PepsiCo 8,10% ročně.

Díky silnému mezinárodnímu zastoupení značky a jejímu prostoru pro růst v nadcházejících letech budou příjmy značky jistě stále růst, jak společnost a analytici předpovídají.

3. AbbVie (ABBV)

Biofarmaceutická společnost založená na výzkumu byla v letošním roce opakovaně hráčem, který se dostal na mnoho seznamů, protože byl nejvýkonnější dividendovou akcií, která bude součástí budoucnosti.

Značka, která je dosud nejpopulárnějším výtvorem, je Humira. Lék, který se používá k léčbě různých forem artritidy, Crohnovy choroby a dalších.

S tržní kapitalizací přes 185 miliard USD dokončila tato obří biofarmaceutická společnost akvizici a přidala Allergan k mega-značce.

K dnešnímu dni je dividendový výnos 4,56%.

Za poslední tři roky dosáhla míra růstu dividendy na akcii 87,72%.

Společnost se chystá v příštích letech dobře růst díky své „revoluční“ medikaci Humira, protože je nadále distribuována po celém světě.

4. Johnson a Johnson (JNJ)

Další společností v oblasti zdravotnictví, která je celosvětově známá po celém světě, jsou Johnson and Johnson.

JNJ, akciová společnost s modrým čipem, která nadále každoročně zvyšuje výnosy a vyplácí dividendy svým akcionářům spolu s nepřetržitým růstem dividend.

To je ve skutečnosti jedno z klíčových lákadel pro investory, kteří si kupují tuto akci, a to tak trvá již 50 let.

Ačkoli značka může letos mírně zaostávat za AbbVie, pokud jde o cenu akcií, JNJ je stále pevně nastavena na svůj prostor pro růst spolu s ukázáním pokračujících výsledků.

Společnost Johnson and Johnson je rozdělena do tří obchodních jednotek, kterými jsou farmaceutické, zdravotnické prostředky a výrobky pro zdraví spotřebitele, které mají společně pod paží známé velké značky..

Zeměpisný prodej společnosti je samozřejmě hlavním faktorem pro značku, přičemž USA tvoří polovinu jejích prodejů.

Ačkoli společnost JNJ letos čelila výzvám, potvrzuje v nedávných zprávách zdravotnické prostředky značky, kde byl nejvíce postižen sektor, kvůli nemocnicím zahlceným současnou pandemií Covid-19.

Dividendový výnos na úrovni 2,64%, což je pro společnost s více než 50 lety zkušeností impozantní, protože ukazuje svou spolehlivost, protože každým rokem roste.

5. Chevron Corporation (CVX)

Ačkoli byl tento rok pro ropný průmysl těžkým rokem, Chevron se přizpůsobil a využil svůj čas moudře.

Chevron v říjnu dokončil akvizici společnosti Noble Energy, díky níž je společnost nyní největší ropnou společností z hlediska tržní kapitalizace.

Tento rok nebyl pro společnost tím nejlepším výkonem, nicméně stále existuje mnoho pozitiv, proč je tato globální dividendová akcie jednou z možností, jak přidat do vašeho portfolia rozmanitost.

Společnost zvýšila svou dividendu na velkorysých 6%, což doufá mnoho investorů, že budou archivovány z akcií do jednoho roku.

Od roku 2020 vzrostl Chevron o téměř 8% při výpočtu na 1,29 USD za akcii.

I když je ukázána velkorysost nové dividendy, část hledá i rozvaha společnosti.

Pro společnost, která je největším producentem ropy podle tržní kapitalizace, je její rozvaha působivá a to, co se kreslí v očích mnoha a která si vede lépe než její konkurenti, včetně toho, že má nejnižší čistou dluhovou pozici.

Není divu, že S sledovalo 10 analytiků&P Global Market Intelligence pojmenuje tuto dividendovou akcii silným nákupem.

6. Coca-Cola (KO)

Protože jsme hovořili o jejím největším konkurentovi a s ohledem na výkony společnosti v průběhu let, samozřejmě se společnost Coca-Cola dostane na seznam jako dobrá dividendová akcie.

Značka nápojů za posledních 50 a více let proplachovala své výnosy z dividend a analytici předpovídali další nárůst tržeb o 36,6 miliard USD v roce 2021.

Její dividendový výnos, který v současné době činí 3,1%, což přineslo 41 centů za společnou akcii, byl vyplacen akcionářům při jeho poslední výplatě 15. prosince 2020.

I v době globální pandemie, i když to nemusí být nejvyšší prioritou na seznamech spotřebitelů, je společnost Coca-Cola nastavena na větší pokroky, když se vydáme do nového roku s novými nadějemi na normálnost.

7. Diamondback Energy (FANG)

Jak půjdeme do budoucnosti, bude energetický sektor hrát ve světě zásadní a klíčovou roli.

Analytici velmi ocenili společnost Diamondback Energy, protože pozorně sledují společnost a označili ji za „velkorysou“ dividendovou akcii pro současnost i budoucnost.

S tržní kapitalizací ve výši 7,55 miliardy USD a dividendovým výnosem na úrovni 3,33% není tato ropná společnost jen předním dividendovým titulem, ale je také předvídatelnou akcií a vykazuje fantastický růst.

Z tohoto důvodu jsou analytici velmi optimističtí ohledně dlouhodobého růstu společnosti s celkovým výnosem 20% v roce 2021.

8. McDonald’s (MCD)

Co nemilovat na tomto ikonickém řetězci rychlého občerstvení, který zachytil miliardy srdcí po celém světě, McDonald’s.

McDonald’s má dividendový výnos 2,4% a navzdory srdcervoucím účinkům COVID-19 na podniky vzrostl, viděl podniky v sektoru pohostinství snížit své dividendy.

Na druhou stranu McDonald’s udělal opak, protože představenstvo v říjnu oznámilo zvýšení o 3,2% z předchozí ceny akcií na 1,25 USD za akcii.

Pokud McDonald’s dokáže zvýšit svou dividendu v jednom z dosud nejvíce testovaných let na světě, pak pro společnost říká vše.

McDonald’s se datuje téměř před 50 lety a je znám jako silný dividendový klíčový hráč, protože každý rok dále zvyšuje své celkové příjmy.

Vzhledem k tomu, že svět byl omezen na dlouhodobá opatření blokování při několika příležitostech, McDonald’s ve své zprávě za třetí čtvrtletí uvedl celkové příjmy ve výši 5,4 miliardy USD, což je meziročně pouze o 2% méně.

Vzhledem k tomu, že se společnost rychle a rychle přizpůsobila novým bezpečnostním opatřením, zaujala společnost McDonald’s pozornost mnoha investorů, protože její akcie vzrostly o 8,6%.

McDonald’s se v současné době obchoduje za 212,02 na akcii s ročním dividendovým výnosem 2,4%.

Pokud jste investor, který hledá stabilitu s dividendovými akciemi, společnost McDonald’s se ukázala být jedním z nejlepších hráčů doporučených pro investory, aby přidali do svého portfolia.

Jak zahájit cestu obchodování s akciemi?

Pokud máte pocit, že jste připraveni zahájit cestu obchodování s akciemi, musíte vědět, kde začít.

Existuje mnoho online obchodních platforem, které jsou k dispozici online a lze je najít tak rychle, jak řeknete „Přejít“.

Nalezení správného makléře na správné obchodní platformě se však nejen doporučuje, ale je také důležité, abyste si vybrali rozumně. Jako poslední věc, které se chcete stát obětí, je křivý broker, jehož účelem je dávat pozor pouze na jednu osobu, na sebe.

Při hledání je doporučeno najít online obchodní platformu s regulovanými licencemi a stejnou pro brokera jednajícího vaším jménem..

eToro, přední světová sociální a obchodní platforma nabízí vše pro váš volný čas. Díky online obchodní platformě je váš začátek obchodování s akciemi jednoduchý, bez stresu, efektivní a rychlý.

S dostatečným množstvím dostupného obchodně-recitačního materiálu k dispozici, kdykoli máte pocit, že je to potřeba.

Hledání makléře a otevření obchodního účtu lze s eToro provést během několika minut spolu s přístupem ke všemu, co potřebujete.

Pokud máte pocit, že procvičování je to, co musíte provést ještě před tím, než skočíte, nabízí vám eToro přístup k virtuální obchodní platformě, kde můžete cvičit, dokud nebude váš obsah srdcem.

Seznámení se strategiemi, znalost fungování obchodování s akciemi a porozumění obchodování na vlastní oči je nejlepší způsob, jak se naučit a důkladně porozumět obchodování s akciemi..

S další výhodou neinvestování vlastních peněz.

Při obchodování s akciemi nedochází k žádnému spěchu, je vždy rozumné věnovat čas, důkladně se ujistit, jak obchodování s akciemi funguje, a vždy investovat v rámci svých finančních možností.

Šťastné obchodování.

eToro – top broker, nakupujte akcie za 0% provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Konečné klíčové jídlo

Pokud si pamatujete cokoli z našich nejlepších akcií k nákupu v roce 2021, udělejte z nich tyto klíčové body.

  • Top 20 akcií, které si můžete koupit a přidat do svého portfolia pro rok 2021, přichází jak se silnými pozitivy, tak s vlastními rizikovými prvky.
  • Mezi dividendovými akciemi a akciemi bez dividend je jasný rozdíl. Před investováním se ujistěte, co chcete získat.
  • Ze stejné poznámky: Před investováním se vyplatí provést další nebo co nejvíce průzkumu vámi vybraných akcií.
  • Moudrost při investování je klíčovým prvkem. Doporučuje se vytváření rozpočtových listů a vedení samostatných účtů.
  • Pokud jste začátečník, je rozumné nedat si tip-off nebo si dopřát Penny Stocks.
  • A konečně, trénink je na vaší obchodní cestě dokonalý. Udělejte si čas na procvičování online virtuální platformy, abyste pochopili a naučili se, jak funguje obchodování s akciemi.

Pokud se vám líbilo číst naše 20 nejlepších akcií ke koupi v roce 2021 – včetně nejlepších akcií, které by každý investor měl přidat do svého portfolia, sdílejte prosím s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by to mohlo zajímat.

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu. Trading Education nenese odpovědnost za žádné ztráty vyplývající z jakékoli investice na základě doporučení, předpovědi nebo jiných poskytnutých informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me