3 nejlepší akcie, které by vás mohly stát milionářem

Investujte do těchto 3 nezastavitelných akcií

Díky investicím na akciovém trhu není stát se milionářem jen pouhým snem, ale proveditelnou možností, a to i pro ty, kteří mají velmi skromné ​​prostředky.

Rok 2020 ukázal, co je volatilita a jak to může jít přes noc vzhůru nohama. Ačkoli to zvýšilo míru nezaměstnanosti, rok pandemie a medvědí trhy byly bezpochyby nejlepší čas na investování vašich peněz. Býčí trhy trvaly na dlouhou trať ve srovnání s medvědími trhy. Trpěliví investoři nechali své investice hrát po celý rok a zjistili akcie, které by vás mohly stát milionářem i v nejistých dobách.

Trvalá otázka, která se nyní objeví, je, kam investovat a jaké jsou nejlepší akcie, které mohou splnit sny stát se milionářem na dlouhé vzdálenosti. Zde jsou tři nejlepší akcie, které promění vaše milionářské sny v realitu. Relativně tyto akcie mají inovace a nehmotnost, aby zajistily dlouhodobé investice a růstový potenciál.

Nejlepší 3 nejlepší akcie, které by vás mohly stát milionářem

1. Pinterest

Pinterest, založený v roce 2010, se po devíti letech stal veřejnou společností. Být společností v sociálních médiích, která podniká, nebyl snadný dortík, ale v těchto nejistých dobách to bylo docela těžké. Pro Pinterest to byla opravdu jízda na horské dráze nahoru a dolů se zdánlivě skvělým začátkem, ale zklamáním ve třetím čtvrtletí, po kterém následovala robustnější Q4.

Během vypuknutí Covid-19 akcie prudce stouply na téměř 500% z březnové nízké sazby. Pro investory je tedy Pinterest skutečně akciová společnost s taškami potenciálu.

Pinterest využívá téměř 60% tisíciletí, což vytváří dobrou sílu díky výnosům z reklam. To pomohlo Pinterestu ve fázi Q3 dosáhnout rekordních 443 milionů $ v celkových příjmech. Důkaz o síle případu býků pro Pinterest je vidět v jeho měsíčních aktivních uživatelích (MUA). Za poslední roky, včetně pandemických dnů, přidali 116 milionů uživatelů, čímž vzrostli jeho MAU na 416 milionů, což je nárůst o 39%.

Více než 90% nových uživatelů přicházejí z mezinárodních trhů, což je skutečně důležitý faktor, který je třeba poznamenat, protože pomohl Pinterestu při zdvojnásobení jejich mezinárodního ARPU (průměrný výnos na uživatele). Recese na Pinterestu jsou velmi nízké, což znamená, že zahraniční uživatelé jsou očekávaným zdrojem dlouhodobého růstu.

Šíření přítomnosti elektronického obchodování je nejzajímavějším katalyzátorem Pinterestu. Společnost se pokouší spojit své uživatele s malými podniky, které se specializují na produkty a služby, které uspokojují jejich zájmy. S nezávislou platformou, kde mohou uživatelé sdílet své zájmy, Pinterest dále rozšiřuje svoji pobočku propojováním svých uživatelů s různými dalšími službami.

Partnerství Shopify a několik dalších integrovaných funkcí, jako jsou klikatelná tlačítka obchodu a poutavé videoreklamy atd., Umožňuje Pinterestu mít stálý dvouciferný potenciál ročního růstu. Podle výzkumníků to do roku 2023 na trhu snadno překoná 100 miliard dolarů, což z něj bude lukrativní akciový trh pro investory po celém světě.

2. Teladoc Health

Zdraví Teladoc bylo jedním z jednoznačných příjemců krize Covid-19. Potřeba udržovat sociální distancování a hrozící strach z šíření viru vedla k rychlému nárůstu návštěvníků telehealth pro předplatitele a nepředplatitele v síti Teladoc. To způsobilo revoluční změnu v jejích obchodních příjmech a nyní je gigant telemedicíny nabitý brilantními nástroji, které z vás udělají milionáře.

Společnost Teladoc dokončila akvizici přední světové společnosti pro správu diabetu Livongo Health za několik miliard dolarů, a to navíc k nárůstu jejich prodejů. To posílilo jeho akcie na historicky nové maximum a zařadilo jej na první místo v seznamu oblíbených prodejců. Teladoc Health i Livongo Health jsou sloučení v hotovosti a akciích.

Řešení zdravotní péče společnosti Livongo poskytují pacientům s chronickým zdravotním stavem příležitost žít zdravěji. I když se ve Spojených státech zaregistrovalo pouze 1,2% všech diabetiků, Livongo se počet cukrovek neustále meziročně zdvojnásobil. Společnost také vytvořila tři po sobě jdoucí čtvrtletní zisky. S expanzí do nových indikací, jako je hubnutí a hypertenze, se jeho potenciální fond pacientů zvýší a zvýší jeho hodnotu na trhu. Tato smrtící kombinace Teladoc a Livongo bude budoucí tváří přesné medicíny a bude akcemi, které z vás mohou udělat milionáře.

Trh virtuální péče roste plným tempem a do roku 2023 očekávají společnosti Teladoc a Livongo tržby více než 3 miliardy USD a provozní výnosy přes 600 milionů USD snížené o nepeněžní výdaje, jak uvádí zpráva.

3. Čtverec

Svět směřuje k bezhotovostním transakcím a tento trend bude v příštích desetiletích jedním z nejmocnějších a nejrychleji rostoucích. Visa a Mastercard budou i nadále hrát významnou roli v kreditních a debetních transakcích. Společnost Square v oblasti platebních a prodejních řešení však nabízí slibný růst a je významnou zásobou pro nadcházející roky. Za posledních pět let jeho tržby vzrostly složeným ročním tempem růstu 40,9%, s hvězdným prodejem až 140% meziročně.

V roce 2012 vzrostl hrubý objem plateb ekosystému prodávajícího společnosti (GPV) z 6,5 miliardy na 106,2 miliardy v roce 2019. Existují dva trendy, které ukazují, že ekosystém prodejce Square bude i nadále dosahovat výšek i v nejistých dobách. Jedním z nich je trvanlivost ekonomické expanze ve srovnání s kontrakcemi, které jsou dobrým znamením pro spotřebitelské výdaje. Druhým faktorem je, že Square získává GPV od větších podniků s ročním GPV alespoň 125 000 USD. Jako zprostředkovatel plateb malým podnikům, pokud je možné proniknout do větších podniků, pak jeho obchodní poplatky zasáhnou nekonečné výšky.

Platforma peer-to-peer Square, Cash App, hraje zásadní roli v jejím současném růstu. Počet aktivních uživatelů v hotovosti v aplikaci (MUA) mezi prosincem 2017 a červnem 2020 prudce vzrostl ze 7 milionů na více než 30 milionů. Převedený zůstatek se urychlí, když uživatel použije k nákupu zboží nebo služeb tradiční debetní kartu spojenou s zůstatkem hotovosti aplikace jednotlivce. Takto Square generuje velkou část svých příjmů z Cash App. S hodnotou více než 100 miliard dolarů analytici očekávají v příštích pěti letech meziroční růst zisku na akcii o 38%, což je ideální základna pro zvážení investování, protože akcie by vás mohly stát milionářem.

Závěrem

Akciový trh je skutečně úrodnou půdou pro to, aby měli investoři pasivní příjem, a představuje praktický a nejpřímější způsob, jak zajistit dobře financovanou budoucnost. Tyto tři nezastavitelné podniky s dobrým tempem růstu a relativně významnou tržní hodnotou jsou nejlepší akcie, které by vás mohly stát milionářem na dlouhé vzdálenosti.

eToro – nakupujte akcie s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Přečtěte si více:

Jakých 15 nejlepších akcií exploduje v roce 2021?

Jak si vybrat nejlepší akcie k nákupu hned

10 britských akcií na nákup v roce 2021 by mohlo zdvojnásobit vaše peníze

Jakých 7 nejlepších nabídek akcií pro rok 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me