3 nejlepší růstové akcie, které je nejlepší koupit hned

Stále není pozdě, aby si investoři vyzkoušeli, jak dnes nejlépe rostou akcie na trhu. I po velkém rozběhu trhu v roce 2020 stále nejsou některé z populárních technologických akcií překoupeny a investoři mají dobrou příležitost investovat do těchto růstových akcií právě teď.

Investice do růstových akcií má své výhody. Cílem je v zásadě zajistit bohatou budoucnost na dlouhé vzdálenosti. Zvyšují své příjmy rychleji než průměrné podniky na trhu, což z něj činí nejlepší dlouhodobou investici. Zde jsou tři nejlepší akcie, které si právě teď můžete koupit pro zabezpečenou budoucnost.

Nejlepší růstové akcie, které je nejlepší koupit hned

Některé z nejlépe rostoucích akcií zůstávají lukrativním polem pro investory a zaslouží si své prémiové ceny. Zde je bližší pohled na tři nejlepší růstové akcie na současném trhu, abychom vám pomohli zjistit, které akcie nyní koupit za účelem ziskového výnosu.

# 1: Twilio (TWLO)

Díky působivým metrikám péče o zákazníky se Twilio, odborník na cloudovou komunikaci, vynořuje do nových výšin. Díky strojovému učení, cloudovým výpočtům a mobilním aplikacím pomáhá Twilio podnikům denně komunikovat se svými zákazníky. V návaznosti na globální pandemii se svět úplně stal digitálním. Proto se cloudové výpočetní platformy, jako je Twilio, staly vzestupnější, když se lidé přesunuli z fyzických kontaktních center na cloudové platformy. Díky velkému nárůstu podílu na výnosech se specialisté pro Twilio více než ztrojnásobili.

Navzdory tomu, že tržby za 12 měsíců dosáhly méně než 2 miliard $, se společnost Twilio chlubila tržní kapitalizací téměř 70 miliard $. Její tržby vzrostly v prvním čtvrtletí o 57%, ve druhém čtvrtletí o 46% a ve třetím čtvrtletí roku 2020 o 52%. S nárůstem o 65% ve čtvrtém čtvrtletí společnost Twilio vykázala tržby ve výši 548,1 milionu dolarů, což z ní činí jeden z nejlepší akcie k nákupu hned teď.

K září měla společnost Twilio 208 000 aktivních zákaznických účtů, což se zvýšilo na celkem 221 000. Díky silnému růstu zákazníků a drastickému zlepšení hybná síla společnosti Twilio významně vzrostla, přičemž její nejvyšší linie meziročně rostla o 59%. Jeff Lawson, který zdůraznil svoji dynamiku, řekl spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Twilio, "tech společnost vydělává na a "generační příležitost."

Díky diverzifikované zákaznické základně a prudkému vysokému nárůstu ve čtvrtém čtvrtletí má akcie dostatek prostoru pro svůj růst na dlouhé vzdálenosti. Twilio také docela slušně utrácí za procesy back-office, prodej a marketing a má v úmyslu zaměřit se na nové příležitosti. Investoři mohou mít šanci dosáhnout dobrých výnosů, protože Twilio je připraveno na další růst a příležitosti v nadcházející budoucnosti.

# 2: Facebook (FB)

Facebook, gigant v sociálních médiích, zažil epické spuštění od svého zveřejnění na veřejnosti v roce 2012. Uplynulé roky byly pro Facebook těžkým obdobím s problémy souvisejícími s ochranou soukromí, politickými a několika právními problémy, které dokonce převzala média. Ale během všech těchto náročných časů vygeneroval Facebook v prvních třech čtvrtletích roku 2020 čistý příjem 17,9 miliard USD. Facebook byl vysoce ziskový a do konce třetího čtvrtletí roku 2020 dosáhl příjmu 57,9 miliard..

Obrovský globální přírůstek aktivních předplatitelů podpořil akcie Facebooku k nárůstu téměř o 450%. Navzdory všem kontroverzím kolem Facebooku se jeho průměrný měsíční počet uživatelů zvýšil před rokem téměř o 14%. Díky tomu je jednou z nejbohatších organizací a jednou z nejlépe rostoucích akcií se spoustou příležitostí pro investory.

Facebook a jeho dceřiné společnosti, Instagram a WhatsApp, zůstávají populární jako kdykoli předtím, přičemž spotřebitelé hlasují pro jejich čas a dolary. Společnost má téměř 2,6 miliardy aktivních uživatelů denně ve své rodině sociálních sítí, mezi něž patří Facebook, Messenger, WhatsApp a Instagram. A v nadcházejících letech se očekává, že tato uživatelská základna dramaticky poroste s digitální transformací. Facebook řídí polovinu svého zisku z reklam v tomto prostředí digitální reklamy a růstu svého podnikání ve virtuální realitě Oculus.

S bohatou aktivní uživatelskou základnou a lukrativním obchodem na trhu je Facebook připraven na akcie s prémiovou cenou se ziskovou dlouhodobou hodnotou. Pokud hledáte růstovou populaci, která by vám mohla zbohatnout na dlouhé vzdálenosti, je to ono.

# 3: Tesla (TSLA)

S nárůstem tržeb a výnosů za posledních několik let má Tesla na dnešním trhu okouzlující hodnotu. Jedná se o jednu z nejlepších akcií, které lze nyní koupit, protože je podle hodnoty největším výrobcem automobilů na světě. I uprostřed pandemie došlo k výraznému nárůstu tržeb společnosti Tesla. Je to akcie, která má dostatečný prostor pro růst v nadcházejících letech a naději pro investory.

Jak je uvedeno v Morningstar US Market Index, Tesla je šestou největší společností podle kapitalizace akciového trhu s tržní hodnotou 825 miliard dolarů. Za poslední roky zaznamenala rekordní počet výroby i dodávek, což z společnosti Tesla učinilo největší automobilku na světě. Společnost se téměř přiblížila dodávce 499 647 produktů po celém světě.

Vedoucí tým společnosti Tesla vidí v nadcházející budoucnosti větší prostor pro dodávky. Společnost Tesla uzavřela rok 2020 se silnějším čtvrtletím, a je tak vynikajícím doplňkem vašeho investičního portfolia. Odhady uvádějí, že prodej automobilů Tesla poroste z půl milionu v roce 2020 na roční prodejní rychlost 3,6 milionu lehkých vozidel v roce 2029.

Existuje naděje na růst tržní hodnoty společnosti Tesla s její současnou mírou výroby a prodeje. Oznámením dodávky 189 750 elektrických vozidel ve čtvrtém čtvrtletí společnost Tesla plodně vytvořila nový čtvrtletní rekord a zůstává jednou z nejlépe rostoucích akcií na současném trhu.

Nenechte si ujít: Predikce cen akcií společnosti Tesla na rok 2021 a další

Nejlepší akcie k nákupu nyní: Závěrem

Akciové trhy poskakují s dvojnásobnou silou, protože následky pandemie se pomalu usazují. Je nejlepší čas investovat své těžce vydělané úspory do růstových akcií, protože mají potenciální naději na dobré budoucí výnosy. Výše uvedené tři akcie vykázaly určitou obchodní dynamiku, silné historické výnosy a potenciální dlouhodobý růst, což z nich dělá nejlepší akcie, které lze koupit nyní a v dohledné budoucnosti.

eToro – nakupujte akcie s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Překontrolovat:

9‌ ‌Zásoby‌ ‌Že‌ ‌Mohl‌ ‌Udělat‌ ‌Vy‌ ‌A‌ ‌Milionář

Top 15 akcií exploduje v roce 2021

5 nezastavitelných akcií při maximálních hodnotách, které si stále můžete koupit

7 nejlepších dlouhodobých akcií „milionářů“, které lze koupit v roce 2021

Top 10 britských akcií, které je třeba zvážit pro rok 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me