5 nezastavitelných akcií při maximálních hodnotách, které si stále můžete koupit

Akciový trh je nejjednodušší a nejlepší způsob, jak dosáhnout pasivního příjmu pro zajištění dobře zajištěné budoucnosti.

Investice do akcií nebo nákup akcií je snadné rozhodnutí, ale nalezení správné akcie s časem prověřenou strategií je opravdu neuvěřitelně těžká práce. Abychom vám pomohli, zde je 5 nejlepších akcií, které si letos můžete koupit, které zaznamenaly historicky maximum a prudce stoupají k novým maximům. Od pandemie se akciové trhy tak silně odrazily, což je nejlepší šancí pro investory, aby nashromáždili nějaký dobrý zisk pro svou bohatou budoucnost.

Top 5 nezastavitelných akcií ke koupi

S oceánem možností na trhu je opravdu těžké se rozhodnout, které akcie koupit. Ačkoli je akciový trh nepředvídatelný, je zde 5 nejlepších akcií, které vykazují nezastavitelný růst, dosahují maxima všech dob a je nejlepší je v dohledné budoucnosti kupovat.

# 1: Apple (AAPL)

Díky ponořujícímu růstu technologického giganta Apple (AAPL) za posledních několik let nemohou investoři sundat své peníze ze stolu. I přes posun v pracovní zátěži a narušení na obchodním trhu ve fázi COVID-19 se poptávka po zařízeních Apple na mnoha frontách právě zvýšila. Tvůrcům iPhonů se letos podařilo dosáhnout skoku o více než 50%, což z něj dělá jednu z 5 nejlepších akcií, které mohou investoři koupit.

Rok 2021 bude pro Apple prosperujícím rokem s rostoucí poptávkou po novém iPhonu s podporou 5G od Apple. K únoru 2021 tento milionářský akciový sport zaznamenal historicky vysoký tržní strop ve výši 2,248 bilionu dolarů, což je pozoruhodné. Apple však zůstává dlouhodobou zásobou v knize každého investora a je nejlepší volbou pro nákup.

Apple je ve vašem portfoliu skutečně dobré jméno. Významem společnosti Apple jako akcie mezi mnoha jinými je její úzká integrace všech technologií. Apple se nezaměřuje pouze na jeden konkrétní produkt, ale má řadu dalších produktů, od smartphonů po další elektronické předměty a ovládání softwaru. Proto nezastavitelný růst a poptávka společnosti Apple na akciovém a obchodním trhu přispívá k jejímu zisku.

# 2 PayPal Holdings (PYPL)

S pokrokem v technologii a zvýšeným online nakupováním v důsledku pandemie je PayPal Holdings (PYPL) plodnou půdou pro ziskové investice. V loňském roce společnost PayPal Holdings získala zisk téměř 117% a má respektované jméno v top 5 akcích, které si dnes můžete koupit. I když se pandemie urovná, poptávka podniků v oblasti elektronického obchodování se nezpomalí, ale naopak stoupne do nových výšin.

Ačkoli PayPal je na trhu fintech pozdní příchod, slouží přibližně 361 milionům uživatelů po celém světě, což je pozoruhodné číslo. Stoupá s historicky vysokým tržním stropem ve výši 333,82 $ k 11. únoru 2021, vždy převýší radar investora pro tento rok a budoucnost. PayPal neomezuje své hranice pouze jako platformu elektronického obchodování; spíše se rozšiřuje, protože jeho aplikace nyní podporují funkce QR pro nákup produktů v kamenných obchodech.

Dalším klíčovým faktorem růstu PayPal je Venmo, nejrychleji rostoucí mobilní platební systém na současném trhu. Vzhledem k tomu, že společnost Venmo rozšiřuje své funkce spuštěním schopnosti uživatelů platit šeky pomocí aplikace, bude PayPal nezastavitelnou akcií a v roce 2021 bude opět stoupat..

# 3: Teladoc Health (TDOC)

Společnost Teladoc Health (TDOC), jednoznačný příjemce krize Covid-19, vzrostla v roce 2020 na téměř 139% a do dnešního dne je o více než 40% vyšší. S vypuknutím COVID-19 pacienti upřednostňovali online zdravotní konzultaci, a tak se zásoby zdravotní péče, jako je Teladoc Health, staly mezi top 5 zásobami ke koupi.

Od 11. února 2021 dosáhla tržní kapitalizace společnosti Teladoc Health historického maxima 283,69 miliardy USD a očekává se, že se v příštích letech také prudce zvýší. Díky síti poskytovatelů zdravotní péče s více než 11 000 místy péče, distribučními kanály a inteligentní technologií, která pomáhá pacientům při včasné diagnostice určitých nemocí a lepší možnosti léčby, se tato populace po dlouhou dobu stále zvyšuje v trajektorii růstu.

Teladoc má od roku 2020 významnou klientskou základnu a očekává se, že její klientská základna se zvýší v roce 2021 a dále. Vzhledem k tomu, že více než 80% jejích příjmů pochází z poplatku za přístup a počet jeho předplatitelů se v průběhu roku zvýšil, těší se společnost Teladoc Health vysokou viditelností výnosů, což z ní činí jednu z nejlepších akcií k nákupu v tomto roce.

# 4: Tesla (TSLA)

Společnost Tesla zaznamenala v posledních několika letech obrovský růst a očekává se, že v příštích letech vzroste na novou úroveň. S tržní kapitalizací kolem 800 miliard dolarů je Tesla podle hodnoty největším výrobcem automobilů na světě, dokonce větším než Toyota Motor Corp. I přes pandemii dokázala Tesla prosadit poměrně značné množství příjmů a má prostor pro další růst v nadcházejících letech, což je jeden z hlavních důvodů, proč je zahrnuta do top 5 akcií ke koupi.

Od 11. února 2021 dosáhla Tesla tržní kapitalizace 829,88 USD, což je naděje na další příležitosti. Jedním z posledních zisků Tesly a jejím nejvýznamnějším jasným bodem byl její rekordní počet v oblasti výroby i dodávek. Díky své rané výrobě a dodávkám sedí Tesla na vrcholu odvětví a rozrostla se v největší automobilovou společnost na světě.

V průběhu roku 2020 se společnost téměř uprostřed narušení spojeného s pandemií téměř přiblížila k dodání 499 647. Vedoucí tým společnosti Tesla věří, že v příštích letech může zlepšit své výrobní linky. Ve čtvrtém čtvrtletí oznámila společnost Tesla dodávku 189 750 elektrických vozidel, čímž stanovila nový čtvrtletní rekord.

Fidelity International Index Fund (FSPSX) # 5

Pokud chcete širší a levnější expozici zahraničním akciím, tady to je. Fidelity International Index Funds (FSPSX) je komplexní index představující výkonnost akcií zahraničního rozvinutého trhu. FSPSX si zajistil své místo v prvních 5 akcích, které má letos koupit, tím, že poskytuje velkou expozici finančním a průmyslovým akciím.

Na rozdíl od jiných akcií je poměr výdajů pro FSPSX relativně nízký, 0,035%, a další výhodou je, že nemá investiční minimum. Od 11. února 2021 dosáhla historicky nejvyššího tržního stropu 47,24 USD a očekává se, že v budoucnu vzroste výše.

Významným důvodem jeho popularity je, že FSPSX nabízí diverzifikované portfolio za nízkou cenu pro investory po celém světě. Její výnosy jsou většinou vystaveny nižší volatilitě, protože její fond se vyhýbá akciím na rozvíjejících se trzích. Fidelity International Index Funds je skutečně cenným aktivem ve vašem investičním portfoliu a v nadcházející budoucnosti bude pokračovat nezastavitelnou rally..

Top 5 akcií k nákupu – Sečteno a podtrženo

Tento rok je ideálním časem k nastartování vaší investiční cesty. Pandemie se usazuje a akciové trhy se zotavují a silněji odskakují. Seznam těchto 5 nejlepších akcií ke koupi zahrnuje vše, co by vám mohlo pomoci zajistit bohatou budoucnost, a mohli byste sklízet docela slušné množství pasivního příjmu.

eToro – nakupujte akcie s 0% provizí

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Přečtěte si více:

Top 9 akcií nastavených tak, abyste zbohatli

Nejlepší akcie FTSE 100 na nákup v roce 2021

Top 15 akcií exploduje v roce 2021

Jakých 10 nejlepších britských akcií je třeba zvážit pro rok 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me