7 britských dividendových akcií k nákupu, které nabízejí atraktivní tok příjmů

Těchto 7 nejlepších britských dividendových akcií slibuje proud příjmů z atraktivity

Nejlepší britské dividendové akcie ke koupi v roce 2021

Jste začátečník v obchodování s akciemi a hledáte přidat do svého portfolia akcií rozmanitost a pravidelný příjem? Nebo jste investor, který chce do své sbírky přidat nejlepší dividendové akcie ve Velké Británii, ale nejste si jisti, které dividendové akcie jsou nejlepší pro výběr? Podívejte se, jak jsme nyní vybrali 7 britských dividendových akcií, které nabízejí atraktivní zdroj příjmů.

Nejlépe 7 britských dividendových akcií do Koupit právě teď

Než se blíže podíváme na nejlepší britské dividendové akcie v roce 2021, zde je našich 7 nejlepších tipů:

1. PayPoint PLC

2. Právní & PLC General Group

3. GlaxoSmithKline

4. Unilever PLC

5. Moneysupermarket.com Group PLC

6. Tate & Lyle PLC

7. Supermarkety Wm Morrisons

Všechny tyto špičkové dividendové akcie ve Velké Británii a mnoho dalších můžete koupit na eToro a zaplatit 0% poplatky!

Dividendové akcie ve Velké Británii s atraktivním tokem příjmů

Pro mnoho investorů je dosažení dobrého zisku to, o co se většina investorů snaží, když chtějí začít investovat na trhu. Co však mnoho investorů přehlíží a možná si neuvědomuje, je, že dividendové akcie vám mohou nabídnout velké výhody, včetně velkých výnosů, a jsou také považovány za rychlejší a bezpečnější sázky než růstové akcie.

Dividendové akcie vám jako investorovi nabízejí to nejlepší z obou světů. Být součástí některé z nejznámějších vzrušujících společností na planetě s prostorem pro potenciální růst, spolu s ochrannou sítí, která na cestě potenciálně neztratí spoustu peněz.

Růstové akcie jsou však také dobrou investicí, protože vám přinesou dobré výnosy, zejména z ceny akcií akcií. Růstové akcie jsou však delší investice, pokud jde o vydělávání peněz, a jsou považovány za rizikovější než akcie s dividendami. Ale stejně dobré jsou samozřejmě i investice.

Pokud jste tedy trpělivým investorem, který chce být součástí obou světů, doporučujeme vám mít rozmanitou sbírku obou.

Pokud chcete zjistit, které z nejlepších růstových akcií investovat do roku 2021, přečtěte si Top 10 britských akcií, které je třeba zvážit v roce 2021.

Pokud ale na své obchodní cestě hledáte pravidelný pasivní příjem, pojďme se podívat na 7 nejlepších britských dividendových akcií, které nyní můžete koupit a které vám mohou nabídnout atraktivní výnosy.

TOP 7 britských dividendových akcií k nákupu, které nabízejí atraktivní tok příjmů

Zde je náš seznam 7 britských dividendových akcií, které vypadají jako nejatraktivnější akcie na britském trhu. Podívejme se blíže na to, jak dobře by tyto akcie mohly v příštích letech fungovat. Dávejte na ně pozor! Příští rok se jim může dařit výjimečně dobře.

1. PayPoint PLC (PAY.L)

Výnos z dividendy: 6,01%

První britská dividendová akcie přijatá na seznam je PayPoint plc.

Tato anglická společnost, která byla založena v roce 1996 a má sídlo ve Welwyn Garden City, působí také v Rumunsku spolu s Velkou Británií. Společnost je navržena tak, aby pomohla jednotlivcům platit účty rychlým a jednoduchým způsobem, vše pomocí několika kliknutí na tlačítko.

Společnost nejen rostla a očekává se její další růst v příštích letech, ale také vyplácí spolehlivou dividendu svým akcionářům, přičemž její předchozí dividenda byla vyplacena 29. prosince 2020 ve výši 7,80 procenta na akcii a další výplata společnosti má být zaplaceno 8. března 2021.

Tato britská akcie vypadá, že pokračuje a pěkně se nastavuje na příští rok z nedávné obchodní zprávy společností vydané 21. ledna 2021.

Společnost uvedla, že ačkoli čistý čistý zisk skupiny z pokračujících operací klesl o 10,8% na 3,0 milionu GBP z 27,5 milionu GBP v roce 2020, spolu s čistým výnosem maloobchodních služeb ve Velké Británii poklesl o 1,4% na 10,6 milionu GBP, společnost stále vykazuje určité silné výsledky.

Ačkoli výnosy z maloobchodních služeb ve Velké Británii klesly, stále se setkaly s nárůstem transakcí plateb kartou, spolu s novým obchodním sektorem, který zvítězil v digitálních platbách..

Plán společnosti, pokud jde o expanzi růstu, bude pokračovat, protože společnost oznámila, že akvizice pro Handepay i Merchant Rentals bude dokončena počátkem roku 2021 na základě schválení. Spolu s dokončenou akvizicí společnosti i-movo na konci listopadu 2020, která pro značku vytvoří více vzrušujících příležitostí.

S vědomím, že tato společnost působí také v Rumunsku, společnost potvrdila, že usiluje o zbavení se rumunské strany podnikání, což jí umožní získat značné významné zisky, aby mohla pokračovat v růstu britského podnikání a rozvíjet se pohyb britské strategie.

Jaké jsou myšlenky a předpovědi analytiků pro tuto akci vpřed?

Potvrdilo se to, i když společnost zaostala za svými příjmy z příjmů, za poslední rok stále rostla o 3,7%.

Do budoucna 4 z 5 městských analytiků dali této akci konsenzuální hodnocení „Koupit“ s průměrným dvanáctiměsíčním cenovým cílem 880,60p spolu s cílovými cenovými pásmy mezi 540p na nejnižší a 1263p na nejvyšší.

2. Právní & General Group PLC (LGEN.L)

Výnos dividendy: 6,97%

Pojišťovna Legal & General je spolehlivá a stabilní rozdělená britská populace, do které byste měli zvážit nákup.

Abychom vám poskytli přehled toho, co LGEN nabízí, společnost nabízí různé pojistné produkty a nabízí své služby po celém světě a působí v různých segmentech včetně důchodu, správy investic, kapitálu a pojištění.

V roce 2020 společnost vyplatila dividendu ve výši 4,93 procenta na akcii, která byla vyplacena 24. září 2020.

Po nejistotě, kterou nám 2020 všem ukázal, se této pojišťovací skupině v uplynulém roce dařilo a při pohledu do budoucna dostala pojišťovací firma prognózu růstu výnosů ve výši 9,24% ročně.

Pojišťovna, která v uplynulém desetiletí neustále dodávala dvouciferné výdělky, uvedla ve svých nedávných číslech ve zprávě společností z listopadu 2020, že rok 2020 je rokem „pauzy“, protože celý podnik si klade za cíl dosáhnout provozního zisku roku 2019 ve výši 2,3 GBP s ohledem na nedávné události.

Předpokládá se však, že ambice společnosti, které se pohybují vpřed ve všech pěti silných obchodních oblastech, se budou celosvětově ještě dále rozšiřovat. Od nabídky nových produktů spolu s řešeními jejich zavedených strategií.

Co analytici věří, že tato zásoba může přinést v budoucnu?

Pokud sledujete nejnovější investiční zprávy, tato britská akcie právě získala revidované konsenzuální hodnocení Zacks Rank na „Hold“. Z širšího hlediska to ve skutečnosti znamená, že nyní může být vhodná doba na naskočení této akcie.

Od 12 městských analytiků byla tato akcie více upřednostňována a byla oceněna hodnocením „Koupit“ 5 analytiky, 4 hodnotila akcie „Držet“ a 3 „Prodat“.

Analytici také dali této akci dvanáctiměsíční cenový cíl 245,82p spolu s nízkým cenovým cílem 165,00p a vysokým cenovým cílem 344,00p.

Přestože tato akcie měla opačný rating, tato dividendová akcie stále nabízí velký potenciál, včetně dvou velkých faktorů, pokud jde o perspektivu růstu a její dividendový výnos. Toto je jedna ze 7 britských dividendových akcií ke koupi.

3. GlaxoSmithKline PLC (GSK.L)

Výnos z dividendy: 5,51%

Britská nadnárodní farmaceutická společnost je jednou z dividendových akcií ve Velké Británii, které jste pravděpodobně za posledních pár měsíců slyšeli nebo viděli mnoho z těchto akcií, protože si zaslouží pozornost.

Vzhledem k tomu, že rok 2020 byl převzat infekcí koronaviry, byly všechny společnosti v tomto odvětví, na které se společnost musí dívat, ale GSK nabízí o něco více než ostatní.

Jako jedna z největších farmaceutických společností na světě dnes společnost nedávno viděla svůj nový vynález „Cabenuva“, pod značkou ViiV se stala schválenou FDA, což je první dlouhodobý lék na léčbu infekce HIV-1 u dospělých..

Spolu se společností dodávající první vakcínu proti malárii RTS, S v roce 2014.

Farmaceutická společnost má mnoho dobrodružství avenue a v roce 2018 se dokonce spojila s přední organizací Pfizer kombinující jejich divize zdraví spotřebitelů.

V nedávné finanční zprávě společnosti je jasně vidět, že farmaceutický segment je klíčovým oponentem v rámci globální značky, protože jeho tržby stoupají nad ostatní segmenty na 4,2 miliardy £ -3% ve srovnání se svým segmentem vakcín na 2,0 miliardy £ – 9% a jeho spotřebitelský segment na 2,4 miliardy GBP + 2%.

Některé působivé výsledky vykazuje značka zdravotní péče v roce 2020.

Poslední dividenda společnosti byla akcionářům vyplacena 14. ledna 2021 ve výši 19,00 p na akcii.

Co si analytici myslí o tom, že se tato farmaceutická dividendová akcie pohybuje vpřed?

Při pohledu na skutečnost, že zisk společnosti za poslední rok vzrostl o 39,7%, není divu, že se předpokládá, že společnost bude archivovat další růst do roku 2021.

Předpokládá se, že příjmy porostou o 4,76% ročně, přičemž 19 analytiků z Wall Street udělilo akci vědomé hodnocení „Hold“ od 10 analytiků, přičemž 7 analytiků dalo akci „nákup“ a 2 dalo akci „prodej“ hodnocení.

Dvanáctiměsíční cenový cíl byl stanoven na 1 732,38 P spolu s nízkým cenovým cílem 1 300,00 P a vysokým cenovým cílem 1 732,38 P.

Spolu se společností vyplácí spolehlivou dividendu ve výši 5,51%.

S ohledem na to, čím svět v současné době prochází, a přirozeně budeme v budoucnu potřebovat více vakcín a léků, dělá z této britské dividendové akcie jednu, do které se dá nakoupit, ale také ji udržet a držet velmi dlouho, perfektní investice do důchodu.

4. Unilever PLC (ULVR.L)

Výnos dividendy: 3,4%

Dobře, Unilever Plc, britská nadnárodní společnost zabývající se spotřebním zbožím, má na tomto seznamu 7 britských dividend ke koupi pravděpodobně nejmenší dividendový výnos. Tato akcie se však dostala na seznam z mnoha důvodů a jedním z důvodů je samozřejmě její spolehlivá dividenda i v těžkých dobách.

Unilever (ULVR) je britská společnost zabývající se spotřebním zbožím, která je domovem několika známých světových značek pod jejím pásmem, včetně společností Dove, Hellman’s a Lipton, aby jmenovala jen tři z patnácti společností, z nichž každá přináší více než jednu miliardu eur. To nemluvě o tom, že přední značka pro spotřebitele má pod křídly celkem více než 400 značek.

V sektoru spotřebitelských sponek má tato populace působivou kolekci značek, které jsou žádané spotřebiteli z celého světa, nejen z Velké Británie.

V roce 2020 se společnost na základě dohody o brexitu rozhodla sloučit Unilever N.V. s Unilever plc, která byla oznámena 30. listopadu 2020 a potvrdila, že nyní má jednu třídu akcií.

Společnost také předvedla svou podporu zdravotnickým pracovníkům a celé zemi s ohledem na pandemii Covid-19, protože pomohla přispět více než 100 miliony EUR na mýdla, dezinfekční prostředky na ruce, bělidla a potraviny.

Ve zprávě společnosti z října 2020 společnost vykázala základní růst tržeb o 4,4% oproti roku 2019 a 9 devítiměsíční USG o 1,4%.

Společnost se snaží změnit svůj výhled a snaží se být ekologičtější, protože potvrdila své plány na zvýšení ročního prodeje alternativ rostlinného masa a mléčných výrobků na 200 milionů EUR mezi 5–7 lety. Spolu se snahou zavést strategii CleanFuture značek, které se snaží do roku 2030 eliminovat uhlík z fosilních paliv z čisticích prostředků.

Protože společnost oznámila, že jejich zaměření zůstává na „růst, poskytování absolutního zisku a volného peněžního toku“.

Jak vypadá budoucnost pro společnost?

Unilever dostal prognózu růstu výdělku 5,63% ročně, spolu se spolehlivou dividendou 3,4%.

Podle 10 analytiků z Wall Street a města, kteří tuto akci pokrývají, získala vědomé hodnocení „Hold“, přičemž 5 analytiků získalo titul „Buy“, 2 „Hold“ a 3 „Sell“. Pro akcie byl předpovězen dvanáctiměsíční cenový cíl 4 822,00, přičemž nízký cenový cíl je 3 800 P a vysoký cenový cíl 5 500 P

5. Moneysupermarket.com Group PLC (MONY.L)

Výnos z dividendy: 4,33%

Britský srovnávací web je pravděpodobně jedním z nejznámějších, spolu s jedním, který si dnes národy vybraly srovnávací webové stránky na současném trhu.

Specializace v oblasti finančních služeb, které zahrnují umožnění jednotlivcům porovnat nejlepší nabídky pojištění, domácích služeb, hypoték, cestovního pojištění, kreditních karet a dalších. Firma byla úspěšná v celé zemi a jednotlivci vždy hledali dobré nebo lepší řešení, zejména v těžších dobách.

Finanční guru Martin Lewis, jeden z národů, který se zaměřuje na snižování a úsporu nákladů, byl majitelem společnosti Money Saving Expert, dokud v roce 2012 společnost neprodal společnosti Moneysupermarket..

Poslední dividenda společnosti byla vyplacena 11. září 2020 ve výši 3,10 procenta na akcii.

Jak vypadá budoucnost této akcie?

Výhled do budoucna u této akcie bude i nadále vypadat pozitivně. Společnost se nachází v pohodlné finanční pozici, spolu s vyhlídkami na růst a dobře krytým dluhem.

Analytici poskytli akciím prognózu výnosů ve výši 12,84% ročně, spolu s konsensuálním hodnocením „Hold“ od 6 z 11 městských analytiků, přičemž 5 dává akciím „Buy“.

Tato akcie vypadá jako dobrý nákup, vzhledem k nejistotě obklopující tuto bezprecedentní a náročnou dobu budou jednotlivci hledat nejlepší nabídky napříč všemi cestami. A když se časy stanou normálnějšími, je lidská přirozenost získat dobrý obchod.

Společnost má v současné době dividendový výnos 4,33%.

6. Tate & Lyle PLC (TATE.L)

Uchazeč Fate FTSE 250 Tate & Lyle Plc přichází jako spolehlivá dividendová akcie, která se má koupit do roku 2021.

Globální dodavatel potravin a nápojů nabízí výživná sladidla spolu se složkami potravin pro zdraví a wellness, abychom jmenovali dvě kategorie produktů.

V posledních zprávách značka potvrdila své plány růstu pro společnost, protože značka rozšířila svoji řadu škrobů na bázi tapioky. Toto se snaží vylepšit a dodat špičkové produkty prostřednictvím vylepšeného procesu.

Spolu s rozšířením portfolia společnosti značka také oznámila finančního ředitele, který se ujme moci v květnu 2021.

S cílem generovat lepší život dosáhly ve finanční zprávě společnosti za rok 2020 tržby společnosti až 2 882 milionů GBP, její zisk před zdaněním až 296 milionů GBP meziročně, přičemž upravený volný daňový tok vykazuje obrovský rozdíl oproti 247 milionů GBP oproti 212 milionům GBP v roce 2019 a konečně návratnost kapitálu na 17,5%.

Jak vypadá prognóza akcií do budoucna?

Pokud jde o budoucnost, tato akcie se pevně zaměřuje na poskytování nejlepších a zdravých potravinářských ingrediencí a nápojů po celém světě, protože poptávka je zřejmá.

Vzhledem k tomu, že výdělky vzrostly o 6,9% za poslední rok, byla prognóza růstu výdělků stanovena na 4,84% ročně.

Z 9 analytiků 5 hodnotilo akcii konsenzuální hodnocení „Hold“, přičemž 3 hodnotilo akcie „Buy“ a 1 „Sell“. Průměrný cenový cíl pro dvanáct měsíců je 706,67 P, přičemž nízký cenový cíl je 630 a jeho vysoký cenový cíl je 770P.

Vzhledem k tomu, že ve Velké Británii je v současné době prováděno měření uzamčení, a více jednotlivců, kteří se rozhodnou pro zdravější životní styl, vypadá tato dividendová akcie jako dlouhodobá investice perfektně.

7. Supermarkety Morrisons Wm (MRW.L)

Výnos dividendy: 4,1%

Poslední britská dividendová akcie, která přichází jako poslední z top 7 akcií, které mohou nabídnout atraktivní tok příjmů, je Wm Morrisons Supermarket (MRW).

Britská značka supermarketu se stává silným uchazečem, pokud jde o výplatu dividendy, protože společnost vyplatila speciální dividendu ve výši 4,00 GBP 25. ledna 2021.

Společnost MRW má vyplatit svou příští dividendu 24. června 2021.

Tato speciální dividenda pochází z působivých výsledků tržeb, které přední značka supermarketů přinesla v průběhu roku, a to zejména v pozdějších měsících společnosti a dobrých vánočních svátcích prodeje.

Kromě toho Morrisonův supermarket oznámil, že zvýší národní minimální mzdu svých zaměstnanců na 10 GBP za hodinu, což je MRW jako jediný přední supermarket, který vyplácí svým zaměstnancům tuto mzdu, přičemž se nejvíce drží národní minimální mzdy.

Morrison’s hledají nové způsoby, jak oslovit své zákazníky v těchto náročných a těžkých dobách, které přináší Covid-19, protože jejich online obchod funguje dobře společně s rodinnými brzdami, které lze objednat prostřednictvím předplatného Amazon Prime Subscription.

V nedávných zprávách supermarkety Morrisons potvrdily, že ještě více prokazují svou podporu potravinovým bankám, protože dodávají závazek 5 milionů liber, aby udržovaly zásoby potravinových bank v těchto nejistých a náročných dobách.

Co si analytici myslí o této akci do budoucna?

3 ze 6 analytiků hodnotili akci „Koupit“, 2 hodnotili akci „Hold“ a 1 hodnotili akci „Prodat“.

Průměrný dvanáctiměsíční cenový cíl pro značku supermarketu je 194P s nízkým cenovým cílem 175P a vysokým cenovým cílem 221P.

Spolu s předpovědí růstu zisku by měla růst o 16,27% ročně.

Tato značka supermarketu je jednou z dividend ve Velké Británii, která se o dividendu uchází za posledních 10 let a snaží se pokračovat dále do budoucnosti.

Dividendové akcie ve Velké Británii – shrnutí

A zde máte 7 vybraných dividendových akcií ve Velké Británii, které byste měli zvážit, které by vám mohly poskytnout atraktivní tok příjmů v průběhu roku a nastavit dobrou dlouhodobou investici.

Těchto 7 nejlepších britských dividendových akcií nejenže vykázalo dobré výsledky v náročném roce v roce 2020, protože nadále rostly, ale také prokázaly silné výkonnostní zázemí po mnoho let a stále rostou, jak postupujeme vpřed do budoucnosti.

Abychom dospěli k závěru, že tyto akcie ukazují růst, bezpečnost a atraktivní dividendový výnos, tři klíčové prvky, na které je třeba se zaměřit při pohledu na investice do dividendových akcií.

Přestože tyto akcie v minulosti vykazovaly působivé výsledky, je rozumné nepokračovat v investování do minulosti akcií. Přestože vám dává informace o tom, jak akcie mohou a fungovaly, stále existuje prvek rizika, na který je třeba myslet před investováním.

Jak investovat do britských dividendových akcií?

Nyní jsme se podívali na 7 nejlepších britských dividendových akcií, pojďme se podívat na to, jak začít svou cestu investovat do nich a dostat vás do akce.

Investice do akcií dnes není jen vzrušující a velmi populární, ale také přímá, jednoduchá a snadná. Dokud budete mít správné vedení a správné myšlení, bude to tak během vaší obchodní cesty.

V této souvislosti je moudré nebrat si tipy od jednotlivců, pokud si neprovedli vlastní průzkum a pevně nepochopili, že tato populace je něco, čeho si přejete být součástí z.

Prvním krokem je nejprve získat makléře, který by investoval do vámi vybraných akcií.

Existuje mnoho obchodních makléřů, ze kterých si můžete vybrat, protože jsem si jistý, že pokud jste provedli nějaký průzkum, uvidíte, že existuje velké množství obchodních platforem spolu s jednotlivými makléři, ze kterých si můžete vybrat.

Jedna obrovská výhodná rada je však vybrat si svého makléře moudře a zajistit, aby makléř nebo obchodní platforma vlastnila správné licence, aby mohla obchodovat.

Regulované licence najdete na webu online obchodních platforem, licence makléřů jsou k dispozici nebo na vyžádání.

Jakmile najdete svého zvoleného makléře nebo online obchodní platformu, jste realisticky připraveni jít.

Ačkoli, pokud hledáte dlouhou a úspěšnou cestu obchodování s akciemi, musíte věnovat čas a úsilí věnovat čas zkoumání vybrané akcie nebo akcií, které jsou zajímavé.

Pokud hledáte důvěryhodnou online obchodní platformu pro zahájení vaší investiční cesty, velmi doporučujeme oceněnou online obchodní platformu, eToro.

Důvěryhodná online obchodní platforma eToro je dokonalá platforma, pokud jste začínající investor, který právě začíná s vaší cestou. S jeho jednoduchým uspořádáním a užitečným vedením brzy uskutečníte svou obchodní cestu do reality. Spolu s další výhodou, která spočívá v tom, že máte spoustu vzdělávacích materiálů od kurzů po čtecí materiály, s online lektorskými kurzy, kde můžete získat odpovědi na všechny své pochybnosti profesionály.

Etoro je nyní domovem více než 19 milionů klientů po celém světě, s přístupem na více než 16 mezinárodních trhů, kde můžete obchodovat, včetně těchto 7 britských dividendových akcií a mnohem více. To vše s další výhodou nabízení nulových poplatků za provizi, když investujete do vámi vybraných akcií.

Chcete-li otevřít účet u eToro vše, co musíte udělat, je postupovat podle přímých kroků na domovské stránce společnosti. Během několika minut zjistíte, že máte obchodní účet spolu s vybraným makléřem, s přístupem k virtuální online platformě, abyste se mohli učit a cvičit s virtuálními prostředky v hodnotě 100 000 USD, abyste se mohli učit, procvičovat a vytvářet portfolio investora.

Pro hladkou, jednoduchou a snadnou transakci do světa obchodování s akciemi je eToro vaší důvěryhodnou platformou, díky níž může vaše obchodní úsilí probíhat hladce a splnit se.

eToro – kupte nejlepší britské dividendové akcie bez provize

makléř etoro

eToro se na akciovém trhu osvědčily po mnoho let jako důvěryhodné – doporučujeme je vyzkoušet.

Váš kapitál je ohrožen. Mohou být účtovány další poplatky

Klíčové body:

Pokud si pamatujete cokoli z Top 7 britských dividendových akcií na nákup hned, udělejte z toho tyto klíčové body.

  • Sedm britských dividendových akcií, které dnes můžete koupit, nabízí atraktivní proud příjmů, který můžete přidat ke svému dalšímu finančnímu příjmu.
  • Dividendové akcie jsou akcie, které vám nabízejí finanční výplaty známé jako dividendy.
  • Dividenda se často vyplácí každé čtvrtletí (3 měsíce) jejich akcionářům, které pocházejí z nerozděleného zisku společnosti.
  • Dividendové akcie jsou považovány za bezpečnější a je známo, že jsou o něco spolehlivější na rozdíl od růstových akcií.
  • Dividendové akcie nabízejí vašemu portfoliu velkou rozmanitost, pokud se podíváte také na růstové akcie.
  • Dividendové akcie jsou fantastické dlouhodobé investice.
  • Ačkoli dividendové akcie mají spoustu výhod, přicházejí s vlastními rizikovými prvky, které se doporučuje provést další průzkum před investováním do vámi vybraných akcií.
  • Vyberte si důvěryhodného brokera a obchodní platformu, která se k vám připojí na vaší cestě k obchodování s akciemi.
  • Investujte vždy v rámci svých možností.

Poznámka: Minulý výkon není ukazatelem budoucího výkonu. Hodnota investic může klesat i stoupat. Veškeré názory, zprávy, průzkumy, analýzy, ceny nebo jiné informace obsažené na tomto webu jsou poskytovány jako obecný tržní komentář a nepředstavují investiční radu. Trading Education nenese odpovědnost za žádné ztráty vyplývající z jakékoli investice na základě doporučení, předpovědi nebo jiných poskytnutých informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me